Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


Zimní liga mužů v Brandýse , Brandýs nad Labem
20.01.2024 - 02.03.2024
FCPK

Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora
14.01.2024 - 18.02.2024
Starší žáci (U15)

Zimní liga mladších žáků, Zličín
26.11.2023 - 10.03.2024
Mladší žáci (U13)
 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Zimní liga mladší přípravky

Informace o turnaji
Název turnaje:Zimní liga mladší přípravky
Datum konání:14.01.2024 - 17.03.2024
Mužstvo:Mladší přípravka (U9)
Ročník:2023/2024
Město:Přední Kopanina,
Základní info:

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Skupina:

21.01.202413:000Mladší přípravka (U9)TJ Ruzyně B3 : 7 Př. Kopanina, UMT
21.01.202414:450Mladší přípravka (U9)TJ Ruzyně M9 : 4 Př. Kopanina, UMT
28.01.202409:300Mladší přípravka (U9)Slavoj Suchdol 5 : 11 Př. Kopanina, UMT
28.01.202411:150Mladší přípravka (U9)SK Střešovice 1911 4 : 3 Př. Kopanina, UMT
25.02.202409:300Mladší přípravka (U9)FK Dukla Praha 8 : 5 Př. Kopanina, UMT
25.02.202411:150Mladší přípravka (U9)Sokol Lysolaje 15 : 9 Př. Kopanina, UMT
03.03.202413:000Mladší přípravka (U9)FC Zličín 1 : 12 Př. Kopanina, UMT
03.03.202414:450Mladší přípravka (U9)FK Středokluky 3 : 3 Př. Kopanina, UMT
17.03.202410:450Mladší přípravka (U9)SK Střešovice 1911 5 : 4 Př. Kopanina, UMT
17.03.202416:000Mladší přípravka (U9)FK Dukla Praha 1 : 6 Př. Kopanina, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo
14.01.202409:300TJ Ruzyně BFC Zličín 5:12Př. Kopanina
14.01.202411:150TJ Ruzyně MFK Středokluky 7:3Př. Kopanina
14.01.202413:000Slavoj Suchdol FK Dukla Praha 2:20Př. Kopanina
14.01.202414:450SK Střešovice 1911 Sokol Lysolaje  Př. Kopanina
21.01.202409:300FC Zličín Slavoj Suchdol 3:20Př. Kopanina
21.01.202411:150FK Středokluky SK Střešovice 1911 0:3Př. Kopanina
28.01.202413:000FK Dukla Praha FC Zličín 16:5Př. Kopanina
28.01.202414:450Sokol Lysolaje FK Středokluky 1:9Př. Kopanina
25.02.202413:000TJ Ruzyně BSlavoj Suchdol 1:18Př. Kopanina
25.02.202414:450TJ Ruzyně MSK Střešovice 1911 31:1Př. Kopanina
03.03.202409:300FK Dukla Praha TJ Ruzyně B14:4Př. Kopanina
03.03.202411:150Sokol Lysolaje TJ Ruzyně M8:15Př. Kopanina
10.03.202409:000SK Střešovice 1911 Sokol Lysolaje 3:0Př. Kopanina
17.03.202409:000TJ Ruzyně BSK Střešovice 1911  Př. Kopanina
17.03.202412:300FC Zličín FK Středokluky  Př. Kopanina
17.03.202414:150Slavoj Suchdol TJ Ruzyně M Př. Kopanina
 

Turnaje