Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Co dnes dělají...?

Vláďa Střelec trénuje na sezónu v Mali. Připravuje se s místní jedenáctkou.
Co dnes dělají...?  |  09.03.2016
Mali - Pardálové FCPK se připravují na jarní sezónu ať jsou kdekoliv. Vláďa Střelec poslal oficiálním webu klubu materiál ke zveřejnění a informuje nás, že i během své pracovní cesty do Afriky nelení. V Mali se připravuje s místními domorodci. Zároveň se tím omluvil z nejbližšího utkání na Bílé Hoře, které se hraje v pondělí 14. března.
 
Pavel Mach zběhl k maratonu. FCPK vyměnil za Maratón klub Kladno.
Co dnes dělají...?  |  11.12.2014
Přední Kopanina - V sestavách Pardálů se již delší čas neobjevuje jedno jméno : Pavel Mach. Není zraněn, ani na Kopaninu nezanevřel, prostě jen změnil sport. Místo fotbalu se věnuje běhání. Stal se členem Maratón klubu Kladno a zúčastňuje se běžeckých závodů. Pravidelným tréninkem si vytvořil vynikající osobní rekord maratónu 3:33:50 a chystá se ho v příštím roce 2015 překonat. Budeme držet palce.
 
Martin Janda, obránce Přední Kopaniny, se po sezóně oženil. Sláva novomanželům!
Co dnes dělají...?  |  23.06.2013
Přední Kopanina - Pár týdnů před svými třicátými narozeninami vstoupil fotbalista Přední Kopaniny Martin Janda do stavu manželského. Aničku Doubravskou si vzal v sobotu 22.června v 11 hodin ve Slaném. Přejeme novomanželům vše nejlepší a dle slibu našim čtenářům přinášíme svatební fotografii.
 
Zpráva pro všechny kopaninské fanynky: Martin Janda se týden po sezóně žení.
Co dnes dělají...?  |  04.06.2013
Přední Kopanina - Dlouholetý obránce FC Přední Kopanina Martin Janda už nebude svobodný mládenec. Týden po skončení letošní fotbalové sezóny si vezme ve Slaném svou přítelkyni Aničku. Stane se tak v sobotu 22. června v 11 hodin. Klubový web www.fcpk.cz se bude snažit přinést atraktivní první fotografii novomanželů.
 
Kopanina má dalšího fotbalistu. Petrovi Jurovi se narodil syn Jakub.
Co dnes dělají...?  |  03.05.2013
P r a h a - Dlouholetá opora Přední Kopaniny Petr Jura má nástupce. Ve středu 24.4. se mu narodil s manželkou Martinou syn Jakub. Váha 3,2kg a výška 49cm. Kubík bude po rodičích určitě velký sportovec a navíc díky tatínkovi a jeho prevenci nemusí mít obavy o svalové zranění... Celé rodince gratulujeme a věříme, že teď už si místo vyrábění dětí najdou čas i na kamarády z Kopaniny.
 
Láďa Krulich zdraví všechny Pardály z Peru. Další expedice: Čenkovice 2013!
Co dnes dělají...?  |  16.01.2013
Praha - V průběhu zimní přestávky nabírají Pardálové FCPK síly i jednotlivě. Láďa Krulich například vyrazil do Peru. Všem spoluhráčům posílá pozdravy se vzkazem, že se vrátí včas, aby byl připraven na další expedici: zimní soustředění v Čenkovicích (23.-27.1.2013). Prý se těší na pořádné hory...
 
Houby od 10.května? To je tutovka, říká kopaninská legenda Karel Macho
Co dnes dělají...?  |  17.05.2012
Přední Kopanina - Je vášnivým houbařem a kopaninský les zná jak své boty. Zná ho tak dobře, že může sbírat houby poslepu. Karel Macho však je také klubová legenda FC Přední Kopanina. Na pažbě už má sedm křížků, ale nevynechá jediný domácí zápas modročervených. Vždyť v klubu působil celý život. Na stadión jezdí každý den... na kole! Z kola prý nesleze ani při houbaření, říkají kamarádi. A vždycky něco najde. "Od 10. května to je tutovka," říká Karel Macho.
 
Na trénink béčka zavítal Petr Jirman. Stále dává branky a umí pivko na ex!
Co dnes dělají...?  |  21.11.2009
Suchdol - Vzácného hosta uvítali fotbalisté FCPK B na svém pátečním tréninku. Na své bývalé spoluhráče se přijel podívat z východních Čech Petr Jirman. Kopaninský kanonýr z let 93-95 si s týmem zatrénoval a pak společně zašel s kamarády do "osvěžovny" klubu G na suchdolských kolejích České zemědělské univerzity. Právě při studiích na této škole sídlící v Praze 6-Suchdole působil Petr Jirman v FC Přední Kopanina.
 
 

FCPK - víc než fotbal...