Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Výsledky ostatních mužstev

  DatumČasK  RočníkMužstvoDomácí HostéVýsledek Hřiště
Září/2019
 NE 01.09.201910:00 2 2019/2020Starší dorost (U19)Sokol Bílá Hora -SK Čechie Smíchov 0 : 5  
 NE 01.09.201910:15 2 2019/2020Starší dorost (U19)Čechie Dubeč -Gordic Kačerov 1 : 2  
 NE 01.09.201912:00 4 2019/2020FCPKFK Viktoria Žižkov B-SK Hostivař 2 : 2  
 NE 01.09.201914:00 4 2019/2020FCPKFK Admira Praha B-TJ Sokol Kolovraty 2 : 0  
 NE 01.09.201917:00 4 2019/2020FCPKFK Újezd nad Lesy -AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1  
 NE 01.09.201917:00 2 2019/2020Starší dorost (U19)FK Klánovice -FK Újezd nad Lesy 3 : 6  
 ČT 05.09.201918:00 1 2019/2020Mladší přípravka (U9)Sokol Dolní Počernice -SK Ďáblice 21 : 24  
 PÁ 06.09.201917:00 1 2019/2020Starší přípravka (U11)TJ Praga Praha -FK Újezd nad Lesy 19 : 12  
 PÁ 06.09.201917:30 5 2019/2020FCPKOlympia Radotín -FK Viktoria Žižkov B3 : 0  
 SO 07.09.201908:30 1 2019/2020Starší přípravka (U11)Sokol Dolní Počernice -Sportovní Akademie Praha 35 : 12  
 SO 07.09.201909:00 1 2019/2020Mladší žáci (U13)SK Ďáblice -SK Střešovice 1911 C14 : 1  
 SO 07.09.201909:00 1 2019/2020Mladší žáci (U13)SK Zbraslav -Sokol Nebušice 9 : 1  
 SO 07.09.201910:15 5 2019/2020FCPKTJ Sokol Kolovraty -FK Slavoj Vyšehrad B3 : 3  
 SO 07.09.201910:15 5 2019/2020FCPKAFK Slavoj Podolí Praha -FK Admira Praha B1 : 2  
 SO 07.09.201910:15 5 2019/2020FCPK BSK Libuš -SK Dolní Chabry 0 : 0  
 SO 07.09.201910:15 5 2019/2020FCPK BABC Braník -Loko Vltavín a.s. B6 : 1  
 SO 07.09.201910:15 5 2019/2020FCPK BFK Zlíchov 1914 -Sokol Nebušice 1 : 2  
 SO 07.09.201910:30 5 2019/2020FCPKFK Dukla Jižní Město -SK Újezd Praha 4 2 : 5  
 SO 07.09.201910:30 5 2019/2020FCPKSokol Královice -SK Třeboradice 5 : 0  
 SO 07.09.201910:30 5 2019/2020FCPKFC Zličín -SK Uhelné sklady Praha 4 : 3  
 SO 07.09.201910:30 1 2019/2020Starší přípravka (U11)SK Modřany -SK Union Vršovice 10 : 22  
 SO 07.09.201911:00 1 2019/2020Starší přípravka (U11)Fotbalová akademie Praha -SK Zbraslav 10 : 26  
 SO 07.09.201911:00 1 2019/2020Mladší přípravka (U9)Sportovní Akademie Praha -Loko Vltavín a.s. 22 : 22  
 SO 07.09.201912:00 1 2019/2020Mladší přípravka (U9)1999 Praha -SK Union Vršovice 53 : 15  
 SO 07.09.201913:00 1 2019/2020Starší žáci (U15)SK Motorlet Praha C-FC Háje Jižní Město C13 : 0  
 SO 07.09.201914:45 1 2019/2020Mladší dorost (U17)SK Ďáblice -FC Háje Jižní Město 0 : 9  
 SO 07.09.201915:00 1 2019/2020Starší žáci (U15)FK Dukla Praha C-SK Union Vršovice 6 : 2  
 SO 07.09.201917:00 5 2019/2020FCPK BSK Čechie Smíchov -SK Střešovice 1911 1 : 3  
 SO 07.09.201917:00 5 2019/2020FCPK B1999 Praha -Sokol Stodůlky 1 : 3  
 SO 07.09.201917:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)Spartak Hrdlořezy -Sokol Bílá Hora 5 : 0  
 SO 07.09.201917:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)Avia Čakovice -Sokol Stodůlky 5 : 2  
 SO 07.09.201917:00 1 2019/2020Starší žáci (U15)FAA Zbura -SK Ďáblice 5 : 1  
 NE 08.09.201909:00 1 2019/2020Mladší dorost (U17)FAA Zbura -FC Čechie Uhříněves 5 : 1  
 NE 08.09.201910:30 5 2019/2020FCPKSK Hostivař -SK Motorlet Praha B4 : 3  
 NE 08.09.201913:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)SK Dolní Chabry -FK Union Strašnice 4 : 1  
 NE 08.09.201913:15 1 2019/2020Mladší žáci (U13)FC Zličín -Sokol Řepy 1 : 11  
 NE 08.09.201914:15 1 2019/2020Starší žáci (U15)FK Dukla Jižní Město -SK Libuš 1 : 4  
 NE 08.09.201914:30 1 2019/2020Mladší žáci (U13)FK Meteor Praha VIII C-SK Aritma Praha C3 : 3  
 NE 08.09.201914:30 1 2019/2020Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav -Junior Praha 34 : 9  
 NE 08.09.201915:00 1 2019/2020Starší přípravka (U11)TJ Sokol Kolovraty -Loko Vltavín a.s. 27 : 25  
 NE 08.09.201915:00 1 2019/2020Mladší dorost (U17)FC Zličín -SK Libuš 0 : 14  
 NE 08.09.201915:00 1 2019/2020Starší žáci (U15)ČAFC Praha -Olympia Radotín 2 : 2  
 NE 08.09.201916:15 1 2019/2020Mladší dorost (U17)FK Dukla Jižní Město -SK Střešovice 1911 B3 : 2  
 NE 08.09.201917:00 5 2019/2020FCPK BSK Aritma Praha B-FK Řeporyje-Praha 5 1 : 1  
 NE 08.09.201917:00 5 2019/2020FCPK BAFK Slivenec -SK Modřany 2 : 1  
 NE 08.09.201917:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)SK Čechie Smíchov -FK Klánovice 3 : 0  
 NE 08.09.201917:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)Gordic Kačerov -Sokol Řepy 3 : 0  
 NE 08.09.201917:00 3 2019/2020Starší dorost (U19)FK Újezd nad Lesy -Čechie Dubeč 3 : 0  
 NE 08.09.201917:00 1 2019/2020Mladší dorost (U17)Sokol Dolní Počernice -TJ Praga Praha 2 : 7  
 NE 08.09.201917:00 1 2019/2020Mladší žáci (U13)AFK Slavoj Podolí Praha -Sokol Stodůlky B0 : 5  
 NE 08.09.201917:00 1 2019/2020Mladší přípravka (U9)Avia Čakovice -TJ Praga Praha 51 : 11  
 ST 11.09.201918:00 4 2019/2020Starší dorost (U19)FK Union Strašnice -SK Aritma Praha B6 : 6  
 PÁ 13.09.201917:00 2 2019/2020Mladší žáci (U13)SK Třeboradice -SK Ďáblice    
 PÁ 13.09.201917:00 2 2019/2020Mladší žáci (U13)Sokol Nebušice -FK Meteor Praha VIII C   
 PÁ 13.09.201917:00 2 2019/2020Mladší přípravka (U9)TJ Praga Praha -Sportovní Akademie Praha    
 SO 14.09.201908:45 2 2019/2020Mladší přípravka (U9)Junior Praha -Loko Vltavín a.s.    
 SO 14.09.201909:00 2 2019/2020Mladší dorost (U17)TJ Praga Praha -Slovan Bohnice    
 SO 14.09.201909:00 2 2019/2020Mladší žáci (U13)Sokol Řepy -SK Aritma Praha C   
 SO 14.09.201909:00 2 2019/2020Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav -1999 Praha    
 SO 14.09.201910:15 2 2019/2020Starší přípravka (U11)SK Union Vršovice -TJ Praga Praha    
 SO 14.09.201910:15 6 2019/2020FCPKTJ Sokol Kolovraty -AFK Slavoj Podolí Praha    
 SO 14.09.201910:15 6 2019/2020FCPKSK Motorlet Praha B-Olympia Radotín    
 SO 14.09.201910:15 6 2019/2020FCPKSK Újezd Praha 4 -FC Zličín    
 SO 14.09.201910:30 6 2019/2020FCPKSK Třeboradice -SK Hostivař    
 SO 14.09.201910:30 6 2019/2020FCPK BSK Střešovice 1911 -ABC Braník    
 SO 14.09.201911:00 2 2019/2020Starší přípravka (U11)Sportovní Akademie Praha -TJ Sokol Kolovraty    
 SO 14.09.201911:00 2 2019/2020Starší přípravka (U11)Fotbalová akademie Praha -SK Modřany    
 SO 14.09.201911:00 6 2019/2020FCPK BSK Modřany -SK Libuš    
 SO 14.09.201911:45 2 2019/2020Starší žáci (U15)FC Háje Jižní Město C-FK Dukla Jižní Město    
 SO 14.09.201912:15 2 2019/2020Starší přípravka (U11)Sokol Stodůlky -Sokol Dolní Počernice    
 SO 14.09.201913:30 2 2019/2020Mladší dorost (U17)SK Libuš -FAA Zbura    
 SO 14.09.201913:30 2 2019/2020Mladší přípravka (U9)SK Ďáblice -Avia Čakovice    
 SO 14.09.201913:45 2 2019/2020Starší žáci (U15)FK Dukla Praha C-FC Čechie Uhříněves    
 SO 14.09.201914:00 6 2019/2020FCPK BSokol Stodůlky -SK Čechie Smíchov    
 SO 14.09.201914:00 4 2019/2020Starší dorost (U19)FK Újezd nad Lesy -SK Čechie Smíchov 0 : 2  
 SO 14.09.201914:15 2 2019/2020Mladší dorost (U17)FK Dukla Jižní Město -Sokol Dolní Počernice    
 SO 14.09.201915:00 6 2019/2020FCPKFK Slavoj Vyšehrad B-SK Uhelné sklady Praha    
 SO 14.09.201915:00 6 2019/2020FCPK BFK Zlíchov 1914 -SK Zbraslav    
 SO 14.09.201915:30 2 2019/2020Starší žáci (U15)SK Libuš -ČAFC Praha    
 SO 14.09.201916:00 2 2019/2020Starší žáci (U15)Olympia Radotín -FAA Zbura    
 SO 14.09.201916:30 6 2019/2020FCPK BFK Řeporyje-Praha 5 -1999 Praha    
 SO 14.09.201916:30 6 2019/2020FCPK BSK Dolní Chabry -SK Aritma Praha B   
 SO 14.09.201916:30 4 2019/2020Starší dorost (U19)Sokol Stodůlky -Gordic Kačerov    
 NE 15.09.201910:00 4 2019/2020Starší dorost (U19)Sokol Bílá Hora -SK Dolní Chabry    
 NE 15.09.201910:15 4 2019/2020Starší dorost (U19)Čechie Dubeč -Sokol Řepy    
 NE 15.09.201911:00 2 2019/2020Starší přípravka (U11)SK Zbraslav -Loko Vltavín a.s.    
 NE 15.09.201911:00 2 2019/2020Mladší žáci (U13)Sokol Stodůlky B-SK Zbraslav    
 NE 15.09.201914:00 2 2019/2020Mladší přípravka (U9)Fotbalová akademie Praha -Sokol Dolní Počernice    
 NE 15.09.201914:30 2 2019/2020Mladší žáci (U13)SK Střešovice 1911 C-AFK Slavoj Podolí Praha    
 NE 15.09.201916:30 6 2019/2020FCPKFK Viktoria Žižkov B-FK Dukla Jižní Město    
 NE 15.09.201916:30 6 2019/2020FCPKFK Újezd nad Lesy -Sokol Královice    
 NE 15.09.201916:30 6 2019/2020FCPK BSokol Nebušice -Loko Vltavín a.s. B   
 NE 15.09.201916:30 4 2019/2020Starší dorost (U19)FK Klánovice -Spartak Hrdlořezy    
 NE 15.09.201916:30 2 2019/2020Mladší dorost (U17)FC Háje Jižní Město -FC Zličín    
 NE 15.09.201916:30 2 2019/2020Mladší dorost (U17)SK Střešovice 1911 B-FC Čechie Uhříněves    
 NE 15.09.201916:30 2 2019/2020Starší žáci (U15)SK Union Vršovice -SK Ďáblice    
 SO 21.09.201910:00 5 2019/2020Starší dorost (U19)Sokol Řepy -Sokol Stodůlky    
 SO 21.09.201916:30 5 2019/2020Starší dorost (U19)Avia Čakovice -FK Union Strašnice    
 NE 22.09.201911:00 5 2019/2020Starší dorost (U19)SK Dolní Chabry -FK Klánovice    
 NE 22.09.201913:30 5 2019/2020Starší dorost (U19)SK Čechie Smíchov -Čechie Dubeč