Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Výsledky ostatních mužstev

  DatumČasK  RočníkMužstvoDomácí HostéVýsledek Hřiště
Listopad/2018
 SO 03.11.201808:30 9 2018/2019Starší žáci (U14)TJ Praga Praha -FK Dukla Praha C2 : 1  
 SO 03.11.201808:30 9 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Střešovice 1911 C-FK Admira Praha C0 : 5  
 SO 03.11.201808:30 9 2018/2019Starší přípravka (U10)FK Dukla Praha Ž-FK Újezd nad Lesy 22 : 11  
 SO 03.11.201808:30 9 2018/2019Mladší přípravka (U8)FK Dukla Praha Ž-Sokol Řepy 11 : 42  
 SO 03.11.201808:30 9 2018/2019Mladší přípravka (U8)SK Union Vršovice -SK Zbraslav 1 : 45  
 SO 03.11.201809:00 9 2018/2019Mladší žáci (U12)FK Meteor Praha VIII C-FAA Zbura B8 : 4  
 SO 03.11.201809:30 9 2018/2019Mladší přípravka (U8)1999 Praha -CU Bohemians Praha 28 : 23  
 SO 03.11.201810:00 9 2018/2019Starší žáci (U14)FK Újezd nad Lesy -SK Union Vršovice 1 : 0  
 SO 03.11.201810:00 9 2018/2019Starší přípravka (U10)Sokol Lipence -FK Slavoj Vyšehrad 3 : 48  
 SO 03.11.201810:15 13 2018/2019FCPKSK Újezd Praha 4 -FK Admira Praha B3 : 1  
 SO 03.11.201810:15 13 2018/2019FCPKFK Viktoria Žižkov B-FC Tempo 2 : 5  
 SO 03.11.201810:30 13 2018/2019FCPKSK Union Vršovice -Sokol Královice 0 : 4  
 SO 03.11.201810:30 13 2018/2019FCPKSK Uhelné sklady Praha -ČAFC Praha 3 : 1  
 SO 03.11.201810:30 13 2018/2019FCPKSK Hostivař -FK Slavoj Vyšehrad B2 : 1  
 SO 03.11.201810:30 9 2018/2019Mladší dorost (U16)SK Libuš -Sokol Dolní Počernice 4 : 3  
 SO 03.11.201810:30 9 2018/2019Mladší přípravka (U8)FC Tempo -Sokol Lipence 35 : 18  
 SO 03.11.201810:45 13 2018/2019FCPKABC Braník -AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 4  
 SO 03.11.201811:00 13 2018/2019FCPK BSlovan Bohnice B-Avia Čakovice 2 : 3  
 SO 03.11.201812:00 9 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Zbraslav -Sokol Řepy 4 : 2  
 SO 03.11.201812:00 9 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Aritma Praha C-SK Ďáblice 2 : 4  
 SO 03.11.201813:00 9 2018/2019Starší žáci (U14)AFK Slavoj Podolí Praha -Fotbalová akademie Praha 1 : 1  
 SO 03.11.201813:00 8 2018/2019Starší přípravka (U10)SK Čechie Smíchov -SK Union Vršovice 5 : 43  
 SO 03.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BAFK Slavia Malešice -Sokol Bílá Hora 4 : 3  
 SO 03.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BSK Čechie Smíchov -SK Střešovice 1911 B5 : 2  
 NE 04.11.201809:30 9 2018/2019Mladší dorost (U16)ABC Braník -SK Ďáblice 4 : 1  
 NE 04.11.201810:00 9 2018/2019Mladší dorost (U16)SK Union Vršovice -Loko Vltavín a.s. 21 : 0  
 NE 04.11.201810:00 9 2018/2019Starší žáci (U14)FAA Zbura -FK Dukla Jižní Město 3 : 2  
 NE 04.11.201812:00 9 2018/2019Mladší dorost (U16)FC Zličín -SK Střešovice 1911 B5 : 2  
 NE 04.11.201812:00 9 2018/2019Mladší žáci (U12)Sokol Stodůlky -Fotbalová akademie Praha 2 : 2  
 NE 04.11.201814:00 13 2018/2019FCPKSK Motorlet Praha B-SK Třeboradice 1 : 2  
 NE 04.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BFC Zličín B-Olympia Radotín C1 : 2  
 NE 04.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BFK Řeporyje-Praha 5 -AFK Slavoj Podolí Praha B0 : 0  
 NE 04.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BFC Miškovice -Sokol Cholupice 0 : 2  
 NE 04.11.201814:00 13 2018/2019FCPK BSK Zbraslav B-Sokol Řepy 0 : 3  
 NE 04.11.201814:00 9 2018/2019Mladší dorost (U16)FC Háje Jižní Město -FK Dukla Jižní Město 3 : 3  
 NE 04.11.201814:00 9 2018/2019Starší přípravka (U10)TJ Sokol Kolovraty -SK Ďáblice 11 : 34  
 NE 04.11.201814:30 9 2018/2019Starší přípravka (U10)FC Tempo -SK Čechie Smíchov 32 : 10  
 NE 04.11.201817:30 9 2018/2019Starší žáci (U14)SK Ďáblice -SK Motorlet Praha C1 : 4  
 SO 10.11.201809:00 10 2018/2019Starší žáci (U14)SK Motorlet Praha C-AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 2  
 SO 10.11.201810:00 10 2018/2019Starší žáci (U14)FK Újezd nad Lesy -FAA Zbura 3 : 2  
 SO 10.11.201810:00 10 2018/2019Starší přípravka (U10)Sokol Lipence -SK Union Vršovice    
 SO 10.11.201810:15 14 2018/2019FCPKAFK Slavoj Podolí Praha -SK Uhelné sklady Praha 0 : 3  
 SO 10.11.201810:15 14 2018/2019FCPK BSokol Bílá Hora -Sokol Řepy 0 : 3  
 SO 10.11.201810:30 14 2018/2019FCPKSK Hostivař -SK Union Vršovice 2 : 2  
 SO 10.11.201810:30 14 2018/2019FCPK BAvia Čakovice -FC Zličín B1 : 2  
 SO 10.11.201811:00 10 2018/2019Starší přípravka (U10)SK Ďáblice -FK Dukla Praha Ž   
 SO 10.11.201812:00 10 2018/2019Starší žáci (U14)FK Dukla Jižní Město -SK Ďáblice 6 : 1  
 SO 10.11.201813:00 10 2018/2019Starší žáci (U14)Fotbalová akademie Praha -TJ Praga Praha 1 : 1  
 SO 10.11.201814:00 14 2018/2019FCPKSK Újezd Praha 4 -ČAFC Praha 4 : 1  
 SO 10.11.201814:00 14 2018/2019FCPKFK Dukla Jižní Město -Sokol Královice 3 : 1  
 SO 10.11.201814:00 14 2018/2019FCPK BFK Řeporyje-Praha 5 -FC Miškovice 1 : 1  
 SO 10.11.201814:00 14 2018/2019FCPK BAFK Slavia Malešice -Slovan Bohnice B1 : 0  
 SO 10.11.201814:00 10 2018/2019Mladší dorost (U16)SK Ďáblice -SK Union Vršovice 0 : 3  
 SO 10.11.201814:00 10 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Zbraslav -FK Meteor Praha VIII D   
 SO 10.11.201814:30 14 2018/2019FCPKFC Tempo -SK Motorlet Praha B2 : 1  
 SO 10.11.201816:15 10 2018/2019Starší žáci (U14)FK Dukla Praha C-FC Háje Jižní Město C1 : 3  
 NE 11.11.201809:00 10 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Ďáblice -Sokol Nebušice    
 NE 11.11.201810:00 10 2018/2019Mladší žáci (U12)Fotbalová akademie Praha -SK Střešovice 1911 C   
 NE 11.11.201811:30 10 2018/2019Mladší dorost (U16)Loko Vltavín a.s. -SK Libuš 1 : 5  
 NE 11.11.201811:45 10 2018/2019Starší přípravka (U10)FK Újezd nad Lesy -SK Hostivař    
 NE 11.11.201812:00 10 2018/2019Mladší dorost (U16)SK Střešovice 1911 B-TJ Praga Praha 0 : 6  
 NE 11.11.201812:00 10 2018/2019Mladší žáci (U12)FAA Zbura -SK Aritma Praha C   
 NE 11.11.201812:00 10 2018/2019Starší přípravka (U10)SK Čechie Smíchov -TJ Sokol Kolovraty    
 NE 11.11.201814:00 14 2018/2019FCPKFK Slavoj Vyšehrad B-SK Třeboradice 0 : 1  
 NE 11.11.201814:00 14 2018/2019FCPKFK Admira Praha B-FK Viktoria Žižkov B1 : 2  
 NE 11.11.201814:00 14 2018/2019FCPK BSokol Cholupice -Sokol Stodůlky B2 : 3  
 NE 11.11.201814:00 14 2018/2019FCPK BSK Střešovice 1911 B-AFK Slavoj Podolí Praha B3 : 0  
 NE 11.11.201814:00 14 2018/2019FCPK BOlympia Radotín C-SK Čechie Smíchov 2 : 10  
 NE 11.11.201814:00 10 2018/2019Mladší dorost (U16)Sokol Dolní Počernice -FC Háje Jižní Město 1 : 3  
 NE 11.11.201814:00 10 2018/2019Mladší dorost (U16)FC Zličín -ABC Braník 0 : 3  
 NE 11.11.201814:00 10 2018/2019Mladší žáci (U12)Sokol Řepy -FK Admira Praha C   
 SO 17.11.201808:30 11 2018/2019Starší žáci (U14)FC Háje Jižní Město C-Fotbalová akademie Praha    
 SO 17.11.201808:30 11 2018/2019Starší přípravka (U10)FK Dukla Praha Ž-SK Čechie Smíchov    
 SO 17.11.201809:00 11 2018/2019Mladší dorost (U16)ABC Braník -SK Střešovice 1911 B   
 SO 17.11.201809:30 11 2018/2019Starší přípravka (U10)SK Union Vršovice -FK Slavoj Vyšehrad    
 SO 17.11.201810:00 11 2018/2019Mladší žáci (U12)Sokol Nebušice -FAA Zbura    
 SO 17.11.201810:00 11 2018/2019Starší přípravka (U10)SK Hostivař -SK Ďáblice    
 SO 17.11.201810:15 15 2018/2019FCPKSK Újezd Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha    
 SO 17.11.201810:15 15 2018/2019FCPKFK Viktoria Žižkov B-ČAFC Praha    
 SO 17.11.201811:00 15 2018/2019FCPK BSlovan Bohnice B-Sokol Bílá Hora    
 SO 17.11.201811:00 15 2018/2019FCPK BFC Miškovice -SK Střešovice 1911 B   
 SO 17.11.201811:15 15 2018/2019FCPKABC Braník -Sokol Královice    
 SO 17.11.201813:30 15 2018/2019FCPKFK Dukla Jižní Město -SK Hostivař    
 SO 17.11.201813:30 15 2018/2019FCPKFK Slavoj Vyšehrad B-SK Union Vršovice    
 SO 17.11.201813:30 15 2018/2019FCPK BSK Čechie Smíchov -Avia Čakovice    
 SO 17.11.201814:30 15 2018/2019FCPKFC Tempo -SK Třeboradice    
 SO 17.11.201815:00 15 2018/2019FCPK BFC Zličín B-AFK Slavia Malešice    
 SO 17.11.201815:30 11 2018/2019Mladší žáci (U12)FK Admira Praha C-Fotbalová akademie Praha    
 SO 17.11.201817:00 15 2018/2019FCPK BSokol Stodůlky B-FK Řeporyje-Praha 5    
 NE 18.11.201808:45 11 2018/2019Starší žáci (U14)TJ Praga Praha -SK Motorlet Praha C   
 NE 18.11.201810:00 11 2018/2019Starší žáci (U14)FAA Zbura -SK Union Vršovice    
 NE 18.11.201810:30 11 2018/2019Starší přípravka (U10)FC Tempo -Sokol Lipence    
 NE 18.11.201811:45 11 2018/2019Starší žáci (U14)AFK Slavoj Podolí Praha -FK Dukla Jižní Město    
 NE 18.11.201812:00 11 2018/2019Mladší žáci (U12)Sokol Stodůlky -SK Ďáblice    
 NE 18.11.201813:30 15 2018/2019FCPKSK Motorlet Praha B-FK Admira Praha B   
 NE 18.11.201813:30 15 2018/2019FCPK BAFK Slavoj Podolí Praha B-Olympia Radotín C   
 NE 18.11.201813:30 15 2018/2019FCPK BSK Zbraslav B-Sokol Cholupice    
 NE 18.11.201813:30 11 2018/2019Mladší dorost (U16)FC Háje Jižní Město -Loko Vltavín a.s.    
 NE 18.11.201813:30 11 2018/2019Mladší žáci (U12)SK Aritma Praha C-SK Zbraslav    
 NE 18.11.201814:00 11 2018/2019Starší žáci (U14)SK Ďáblice -FK Újezd nad Lesy