Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Stálý nápojový lístek
Stálý jídelní lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
Pražský Fotbalový Speciál, listopad/2010
Pražský Fotbalový Speciál, říjen/2010
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.2
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.1
 

Výsledky ostatních mužstev

  DatumČasK  RočníkMužstvoDomácí HostéVýsledek Hřiště
Říjen/2022
 SO 01.10.202210:00 7 2022/2023Starší dorost (U19)SC Xaverov Horní Počernice o.s. -FC Zličín 7 : 2  
 SO 01.10.202210:00 5 2022/2023Starší přípravka (U11)SK Ďáblice -SK Zbraslav 28 : 14  
 SO 01.10.202210:00 5 2022/2023Starší přípravka (U11)FK Řeporyje-Praha 5 -Sportovní Akademie Praha 15 : 27  
 SO 01.10.202210:00 5 2022/2023Mladší přípravka (U9)TJ Junior Praha -TJ Praga Praha 14 : 23  
 SO 01.10.202210:00 5 2022/2023Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav -SK Dolní Chabry 46 : 26  
 SO 01.10.202210:15 9 2022/2023FCPKSC Olympia Radotín -AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 3  
 SO 01.10.202210:15 9 2022/2023FCPKABC Braník -FK Viktoria Žižkov B3 : 4  
 SO 01.10.202210:15 9 2022/2023FCPK BSK Libuš -SK Zbraslav 1 : 6  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPKSK Hostivař -Sokol Kolovraty 2 : 2  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPKFC Zličín -SK Čechie Uhříněves 4 : 0  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPKSokol Královice -ČAFC Praha 0 : 4  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPKTJ Spoje Praha -SK Motorlet Praha B4 : 0  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPKFK Dukla Jižní Město -FC Tempo 5 : 2  
 SO 01.10.202210:30 9 2022/2023FCPK BSK Uhelné sklady Praha -FK Řeporyje-Praha 5 3 : 0  
 SO 01.10.202210:45 5 2022/2023Starší přípravka (U11)SK Modřany -FK Čechie Dubeč 23 : 7  
 SO 01.10.202211:00 5 2022/2023Mladší dorost (U17)Sokol Kolovraty -SK Střešovice 1911 B0 : 1  
 SO 01.10.202212:45 7 2022/2023Starší dorost (U19)TJ Praga Praha -FC Tempo B9 : 2  
 SO 01.10.202213:30 5 2022/2023Starší žáci (U15)Slovan Bohnice -AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 11  
 SO 01.10.202214:15 5 2022/2023Starší žáci (U15)SK Motorlet Praha D-SK Ďáblice B5 : 1  
 SO 01.10.202215:30 7 2022/2023Starší dorost (U19)Slovan Bohnice -FAA Zbura    
 SO 01.10.202216:00 9 2022/2023FCPK BSK Střešovice 1911 -Spartak Kbely    
 SO 01.10.202216:00 9 2022/2023FCPK BFK Slavoj Vyšehrad B-Prague Raptors    
 SO 01.10.202216:00 7 2022/2023Starší dorost (U19)SK Ďáblice -SK Union Vršovice    
 NE 02.10.2022 7 2022/2023Starší dorost (U19)FK Admira Praha B-SK Zbraslav    
 NE 02.10.2022 7 2022/2023Starší dorost (U19)SK Dolní Chabry -SK Hostivař    
 NE 02.10.2022 7 2022/2023Starší dorost (U19)SK Motorlet Praha B-FK Slavoj Vyšehrad    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší dorost (U17)SK Dolní Chabry -FK Klánovice    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší dorost (U17)Sokol Lochkov -SK Čechie Uhříněves    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší dorost (U17)SK Hostivař -FAA Zbura    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší dorost (U17)FC Háje Jižní Město -Sokol Dolní Počernice    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Starší žáci (U15)TJ Sokol Stodůlky -FC Tempo C   
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Starší žáci (U15)FK Meteor Praha VIII C-ABC Braník C   
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Starší žáci (U15)Fotbalová akademie Praha -SC Xaverov Horní Počernice o.s. B   
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší žáci (U13)FC Zličín B-Sokol Lipence    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší žáci (U13)Sokol Bílá Hora -TJ Sokol Řepy B   
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší žáci (U13)SK Střešovice 1911 D-TJ AFK Slivenec    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší žáci (U13)FK Řeporyje-Praha 5 -Sokol Lochkov    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Starší přípravka (U11)SK Viktoria Štěrboholy -FK Slavoj Vyšehrad    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší přípravka (U9)Jižní Město Chodov -SK Modřany    
 NE 02.10.2022 5 2022/2023Mladší přípravka (U9)TJ Sokol Řepy -TJ AFK Slivenec    
 NE 02.10.202216:00 9 2022/2023FCPK BSK Aritma Praha B-FK Zlíchov 1914    
 NE 02.10.202216:00 9 2022/2023FCPK BTJ AFK Slivenec -TJ Sokol Nebušice    
 NE 02.10.202216:00 9 2022/2023FCPK BSokol Cholupice -SK Modřany    
 ST 05.10.202219:30 15 2022/2023Starší dorost (U19)FAA Zbura -SK Hostivař  UMT Zličín 
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPKSK Motorlet Praha B-ABC Braník    
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPKSokol Kolovraty -SC Olympia Radotín    
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPKAFK Slavoj Podolí Praha -FK Dukla Jižní Město    
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPKČAFC Praha -SK Hostivař    
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPK BFK Zlíchov 1914 -1999 Praha    
 SO 08.10.202210:15 10 2022/2023FCPK BTJ Sokol Nebušice -Spartak Kbely    
 SO 08.10.202210:30 10 2022/2023FCPKSK Čechie Uhříněves -TJ Spoje Praha    
 SO 08.10.202216:00 10 2022/2023FCPKFC Tempo -FC Zličín    
 SO 08.10.202216:00 10 2022/2023FCPK BFK Řeporyje-Praha 5 -SK Střešovice 1911    
 SO 08.10.202216:00 10 2022/2023FCPK BPrague Raptors -SK Uhelné sklady Praha    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)SK Střešovice 1911 -SK Dolní Chabry    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)FK Slavoj Vyšehrad -SK Zbraslav    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)SK Motorlet Praha B-SK Ďáblice    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)FAA Zbura -TJ Praga Praha    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)SK Union Vršovice -Slovan Bohnice    
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)FC Zličín -FK Admira Praha B   
 NE 09.10.2022 8 2022/2023Starší dorost (U19)SK Hostivař -SC Xaverov Horní Počernice o.s.    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší dorost (U17)FK Klánovice -SK Hostivař    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší dorost (U17)Sokol Lochkov -SK Dolní Chabry    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší dorost (U17)SK Čechie Uhříněves -SK Zbraslav    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší dorost (U17)Sokol Dolní Počernice -Sokol Kolovraty    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší dorost (U17)FAA Zbura -FC Háje Jižní Město B   
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší žáci (U15)SK Ďáblice B-TJ Sokol Řepy    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší žáci (U15)AFK Slavoj Podolí Praha -FK Meteor Praha VIII C   
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší žáci (U15)SK Motorlet Praha D-Fotbalová akademie Praha    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší žáci (U15)SC Xaverov Horní Počernice o.s. -TJ Sokol Stodůlky    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší žáci (U15)FC Tempo C-Slovan Bohnice    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší žáci (U13)TJ Sokol Řepy B-SK Střešovice 1911 D   
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší žáci (U13)Sokol Lipence -SK Modřany B   
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší žáci (U13)TJ AFK Slivenec -Sokol Lochkov    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší žáci (U13)FK Řeporyje-Praha 5 -Slavoj Suchdol    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší žáci (U13)FC Zličín B-Sokol Bílá Hora    
 NE 09.10.2022 7 2022/2023Mladší žáci (U13)Sokol Lochkov -TJ Sokol Řepy B   
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší přípravka (U11)SK Zbraslav -SK Viktoria Štěrboholy    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší přípravka (U11)FK Řeporyje-Praha 5 -SK Modřany    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší přípravka (U11)FK Čechie Dubeč -SK Ďáblice    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Starší přípravka (U11)Avia Čakovice -FK Slavoj Vyšehrad    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší přípravka (U9)SK Modřany -Avia Čakovice    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší přípravka (U9)SK Ďáblice -TJ Sokol Řepy    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší přípravka (U9)TJ AFK Slivenec -TJ Junior Praha    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší přípravka (U9)FK Řeporyje-Praha 5 -Jižní Město Chodov    
 NE 09.10.2022 6 2022/2023Mladší přípravka (U9)SK Dolní Chabry -TJ Praga Praha    
 NE 09.10.202216:00 10 2022/2023FCPKFK Slavoj Vyšehrad -FK Viktoria Žižkov B   
 NE 09.10.202216:00 10 2022/2023FCPK BTJ AFK Slivenec -SK Libuš    
 NE 09.10.202216:00 10 2022/2023FCPK BSK Zbraslav -SK Aritma Praha B   
 SO 15.10.202210:15 11 2022/2023FCPKSC Olympia Radotín -ČAFC Praha    
 SO 15.10.202210:15 11 2022/2023FCPKABC Braník -SK Čechie Uhříněves    
 SO 15.10.202210:15 11 2022/2023FCPKFK Viktoria Žižkov B-SK Motorlet Praha B   
 SO 15.10.202210:30 11 2022/2023FCPKFC Zličín -AFK Slavoj Podolí Praha    
 SO 15.10.202210:30 11 2022/2023FCPKSokol Královice -FK Slavoj Vyšehrad    
 SO 15.10.202210:30 11 2022/2023FCPKFK Dukla Jižní Město -Sokol Kolovraty    
 SO 15.10.202210:30 11 2022/2023FCPK BSK Uhelné sklady Praha -SK Modřany    
 SO 15.10.202210:30 11 2022/2023FCPK BSK Libuš -TJ Sokol Nebušice    
 SO 15.10.202211:00 11 2022/2023FCPKTJ Spoje Praha -FC Tempo    
 SO 15.10.202215:30 11 2022/2023FCPK BSK Střešovice 1911 -Prague Raptors    
 SO 15.10.202215:30 11 2022/2023FCPK B1999 Praha -SK Zbraslav