Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Výsledky ostatních mužstev

  DatumČasK  RočníkMužstvoDomácí HostéVýsledek Hřiště
Srpen/2020
 SO 08.08.202010:15 15 2020/2021FCPKSK Újezd Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 1  
 SO 08.08.202010:15 15 2020/2021FCPKSK Motorlet Praha B-FK Admira Praha B1 : 2  
 SO 08.08.202010:15 15 2020/2021FCPK BABC Braník -SK Libuš 4 : 1  
 SO 08.08.202010:30 15 2020/2021FCPKFK Dukla Jižní Město -SK Hostivař 1 : 4  
 SO 08.08.202010:30 15 2020/2021FCPKFC Zličín -Sokol Královice 0 : 2  
 SO 08.08.202011:00 15 2020/2021FCPK BSK Čechie Smíchov -SK Aritma Praha B3 : 4  
 SO 08.08.202017:00 15 2020/2021FCPKSC Olympia Radotín -FK Slavoj Vyšehrad B1 : 0  
 SO 08.08.202017:00 15 2020/2021FCPK BSK Střešovice 1911 -SK Zbraslav 2 : 3  
 SO 08.08.202017:00 15 2020/2021FCPK BSK Dolní Chabry -SK Modřany 3 : 1  
 SO 08.08.202017:00 15 2020/2021FCPK BTJ Sokol Stodůlky -FK Zlíchov 1914 0 : 5  
 SO 08.08.202017:00 15 2020/2021FCPK B1999 Praha -TJ Sokol Nebušice 2 : 1  
 NE 09.08.2020 15 2020/2021FCPK BFK Loko Vltavín a.s. B-TJ AFK Slivenec    
 NE 09.08.202017:00 15 2020/2021FCPKFK Viktoria Žižkov B-Sokol Kolovraty    
 NE 09.08.202017:00 15 2020/2021FCPKSK Třeboradice -FK Újezd nad Lesy