M-A M-B MD   SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard

Přehled dalších událostí

Prague Raptors - FCPK B 1 : 3    P 22.07.2018,  FCPK B
Béčko zahájilo přípravu na novou sezónu výhrou nad Prague Raptors
Zličín - Rezerva FC Přední Kopanina začala přípravu na novou sezónu. Ta bude tentokráte specifická zejména v tom, že došlo k rozšíření počtu účastníků 1.B třídy ze 14 na 16. Soutěž tak začne podstatně dříve už 12.8. přivítá FCPK B v 1.kole doma Bílou Horu. Začala tedy dříve i celá příprava. V prvním přátelském zápase přišla hned výhrad nad Prague Raptors 3:1.

Areál U Drahušky uzavřela na den svatba. Nyní opět bez omezení.     21.07.2018
Přední Kopanina - Pátek 20.7.2018 byl #AreálUDrahušky pro veřejnost uzavřen z důvodu svatby. Polední oběd i odpolední party se protáhla dlouho do noci. Přinášíme pár fotografií. Přejeme novomanželům vše Nej a pokud i Vy plánujete svou rodinnou nebo firemní akci, využijte Drahušku.

FK Meteor Praha VIII - FCPK 2 : 0    P 18.07.2018,  FCPK
Přední Kopanina nevyužila své šance a nakonec padla v přípravě s Meteorem
Kněževes - Fotbalisté Přední Kopaniny odehráli třetí přípravný zápas a podruhé prohráli. Opět to bylo s divizním týmem. Po Hořovicku překonal FCPK libeňský Meteor. V první půli měla Kopanina hru ve své moci, ale své šance neproměnila. Po přestávce dominoval soupeř a své šance na rozdíl od modročervených zužitkoval.

Kopanina obsadila druhé místo na Sláva Cup 2018. Vácha nejlepší střelec.     14.07.2018,  FCPK,
Dobrovíz - Myšlenka, zrozená na „den sirén”, se v sobotu 14. července proměnila na realitu. Po mládežnickém turnaji na Motorletu uctili památku populárního trenéra a funkcionáře Miloslava Houšky i jeho kamarádi, kteří uspořádali turnaj v kategorii dospělých: Sláva Cup 2018. Turnaje se na hřišti v Dobrovízi zúčastnila čtyři mužstva: FC Přední Kopanina, FK Admira Praha, FK Hořovicko a SK Střešovice. Kopanina obsadila druhé místo a Petr Vácha bral trofej nejlepšího střelce. Gólman univerzál ...

Sláva Cup s účastí FCPK. Memoriál Miloslava Houšky v Dobrovízi.     14.07.2018,  FCPK,
V sobotu 14. července se na hřišti TJ Sokol Dobrovíz uskuteční turnaj Sláva Cup 2018, který má uctít památku bývalého hráče, trenéra a funkcionáře Miloslava Houšky, který loni zemřel v 60 letech. Turnaje se zúčastní čtyři celky: FK Admira Praha, FK Hořovicko, FC Přední Kopanina a SK Střešovice 1911.

FCPK - SK Uhelné sklady Praha 1 : 3    M 16.06.2018,  FCPK
Kopanina ukončila sezónu porážkou. V tabulce končí na osmém místě.
Přední Kopanina - Poslední měsíc se fotbalistům od letiště vůbec nevydařil a bodově naprázdno vyšli i v závěrečném letošním zápase před vlastními fanoušky proti Uhelným skladům. Zajímavostí utkání bylo, že se mezi střelce zapsali domácí Vácha s hostujícím Kučerou, profesí brankáři, kteří dnes nastoupili v poli. Hostující hráč to navíc vyšperkoval krásným vysunutím Zilvara před třetí brankou.

SK Union Vršovice - FCPK 1 : 0    M 26.05.2018,  FCPK
Kopanina neveze z Vršovic ani bod. Rozhodl jediný gól ze standardní situace.
Vršovice - Při svém posledním vystoupení na stadiónu Unionu Vršovice v srpnu 2018 zvítězili fotbalisté FCPK nad domácími 1:0. Teď to dopadlo přesně naruby. Tehdy rozhodl Urban po přihrávce Pešíra. Urban je zraněný, Pešír odešel před sezónou. A jelikož po nich nikdo střelecké kopačky neobul, rozhodla branka domácího dorostence Turka dvacet minut před koncem.

FCPK - SK Citadel Dolní Chabry 3 : 0    M 19.05.2018,  FCPK,
Dolní Chabry na Kopanině vedl Vladimír Šmicer. Výhru však slaví modročervení.
Přední Kopanina - Jubilejní desátou výhru v aktuálním ročníku Pražská teplárenská přeboru Prahy si připsali fotbalisté Přední Kopaniny ve 26. kole. Na domácím stadiónu U Drahušky porazili doma Dolní Chabry 3:0. Hosté v týdnu ve snaze udělat maximum pro záchranu soutěže odvolali trenéra Peclinovského a na lavičku usedl sám slavný Vladimír Šmicer - prezident klubu. Přesto si od letiště odváží tříbrankovou porážku.

Starší dorost (U18) - Fotbalová akademie Praha 2 : 0    M 13.05.2018,  Starší dorost (U18)
Dvě branky Vendelína Schierreicha zajistili dorostu výhru nad FA Praha.
Přední Kopanina - V šestém jarním zápase si starší dorostenci FCPK připsali čtvrtou výhru. Soupeř Fotbalová akademie Praha uštědřil našemu týmu na podzim nevídaný debakl 8:1, takže naši chlapci měli co vracet. Díky dvěma brankám Vendy Schierreicha (jedna z penalty) se to povedlo. Teď na modročervené čekají tři zápasy se sousedy v tabulce, které rozhodnou o konečném umístění.

Sokol Královice - FCPK 1 : 4    M 12.05.2018,  FCPK,
Přední Kopanina dala čtyři góly za 34 minut a otočila duel v Královicích.
Královice - Tyhle dva celky se v bojích o záchranu v Pražská teplárenská přeboru úplně neočekávaly – ač mají Královice i Přední Kopanina na sestupové pozice náskok, stále nemohou být v klidu. Po víkendovém vzájemném zápase je veseleji na Přední Kopanině, která na hřišti soupeře vyhrála 4:1, ač o poločase prohrávala. Po změně stran však dala čtyři góly za 34 minut a slavila. Celkově jsou na tom ale o bod lépe Královice. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

FC Tempo - FCPK 2 : 2    M 05.05.2018,  FCPK,
I na Tempu Přední Kopanina promrhala dvoubrankový náskok
Lhotka - Ztratit dvoubrankový náskok, to je parádní disciplína fotbalistů z Přední Kopaniny. Před týdnem se jim to povedlo doma proti posledním Ďáblicím, v tomto kole na hřišti Tempa. Do sestavy se sice vrátil Jiří Švarc, ale byla to právě brankářská opora hostů, která se podepsala pod obě inkasované branky. Švarc se navíc opět zranil a zápas nedohrál.

FCPK - SK Ďáblice 2 : 2    M 28.04.2018,  FCPK,
Vítězství nad posledním se nekonalo. Kopanina jen remizovala s Ďáblicemi 2:2.
Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK měli ve 23. kole Pražská teplárenská přeboru napravovat nepovedený dojem z minulého zápasu na ČAFC a zároveň se vzdálit blížícím se sestupovým příčkám. Soupeř byl dle tabulky tomu vhodný, poslední SK Ďáblice. Přesto nakonec remíza 2:2. Domácí dokázali ztratit během druhé půle pěkný dvoubrankový náskok.

Čarodějnice v Přední Kopanině se blíží. V kopaninském lomu byste neměli chybět.     26.04.2018
Přední Kopanina - V pondělí 30.4. se budou pálit všechny čarodějnice. Buďte u toho. Obřad proběhne tradičně v nádherném prostředí kopaninského Opukového lomu. Akce začíná v 17:30. Budou buřty, soutěže s Kopaninským spolkem i občerstvení od restaurace U Drahušky. Masky vítány.

FK Újezd nad Lesy - FCPK 2 : 0    H 24.04.2018,  FCPK
Kopanina končí v poháru. Ve čtvrtfinále jí vystavil stopku FK Újezd nad Lesy.
Přední Kopanina - Mezi poslední čtyři týmy Teskahor poháru Prahy Kopanina v letošním ročníku 2017/2018 nepostoupila. Na hřišti FK Újezd nad Lesy prohrála s domácím týmem, který je jedním z hlavních kandidátů na sestup z přeboru Prahy. Kopanina tak v letošním ročníku končí poté, co na cestě do čtvrtfinále vyřadila Sokol Tróju a Partisan Prague F.C.

ČAFC Praha - FCPK 2 : 0    M 21.04.2018,  FCPK,
Přední Kopanina za dva zápasy nedala Čafce gól. A prohrála i v odvetě.
Záběhlice - Fotbalisté ČAFC ukradli Kopanině v této sezóně všechny body. Na podzim U Drahušky vyhráli překvapivě 1:0 a ještě lépe zvládli odvetu (2:0). Modročervení neskórovali pošesté v této sezóně, podruhé na jaře. Na nové trávě v Záběhlicích se za celých 90 minut nedostali do žádné významnější šance. Domácí vyhráli zaslouženě, od hostů výkon bídný, zejména ve druhém poločase velmi špatný.

FCPK - FK Admira Praha B 1 : 1    M 14.04.2018,  FCPK
Podzimní repeté. Přední Kopanina s Admirou remizovala i v jarní odvetě.
Přední Kopanina - Ani jeden ze zápasů mezi Přední Kopaninou a Admirou B v této sezóně neměl vítěze. Podzimní match v Kobylisích skončil remízou 2:2 a odveta u letiště pak 1:1. I tentokráte vedla Admira a opět modročervení vyrovnávali. Sto deset platících diváků vidělo zajímavé utkání a bohužel také dvě vyloučení na straně domácích. Huleš a Kundelásek šli předčasně do kabin vždy po dvou žlutých kartách.

SK Union Vršovice - Starší dorost (U18) 0 : 0    M 14.04.2018,  Starší dorost (U18)
Dorost obstál na stadiónu lídra. Ve Vršovicích uhrál bezbrankovou remízu.
Vršovice - Přebor dorostu má zatím svého suveréna v týmu Vršovic. Vedoucí tým tabulky však našel nepříjemného soupeře v týmu Přední Kopaniny. Vršovice zatím za 15 kol jen třikrát ztratily, z toho dvakrát s FCPK. Na podzim na Kopanině dokonce prohrály (jediná porážka v soutěži) a teď doma jen remizovali 0:0. Dobrá práce FCPK !!!