Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Reprezentace ČR u nás

Trenér Přední Kopaniny Hebousse odletěl s reprezentací žen ČR do Španělska.
Reprezentace ČR u nás  |  27.11.2013
Přední Kopanina - V neděli odpoledne kopaninský kouč Sálem Hebousse se svým kolegou Šturmou dovedl své svěřence k remíze v poslední kole přeboru proti SK Zbraslav a následně balil kufry směr Španělsko. V městě Fuenlabrada nedaleko Madridu ho čeká ve středu kvalifikační zápas proti Španělkám. Hebousse je asistentem trenéra českého národního týmu žen. Ve hře je mistrovství světa v Kanadě 2015!
 
Reprezentační osmnáctka trénovala na Kopanině. S týmem byl i Radek Bejbl.
Reprezentace ČR u nás  |  08.10.2013
Přední Kopanina - Fotbalový stadión FCPK je díky svému pěknému zázemí a lokalitě blízko letiště a přilehlým hotelům využíván pro tréninky českých reprezentačních týmů. V pondělí 7.října zde pod vedením hlavního kouče Miroslava Soukupa trénoval národní tým do 18 let (U18). Přítomný byl i patron mužstva Radek Bejbl, bývalý reprezentační záložník, který trénoval s týmem téměř celou dobu.
 
Stadión Přední Kopaniny patřil ženám. Trénovala zde česká reprezentace!!!
Reprezentace ČR u nás  |  19.09.2013
Přední Kopanina - Fotbalová reprezentace žen letí k přátelskému zápasu do Francie. Den před odletem (18.9.) si děvčata zatrénovala na stadiónu v Přední Kopanině. Počasí bylo celý den deštivé, terén nasáklý vodou, přesto se náš elitní dámský výběr nebojácně vrhl na trávník. Jediné co kvůli počasí odpadlo bylo společné týmové focení.
 
Reprezentace do 16 let trénovala na Kopanině před odletem do Turecka
Pronájem stadionu  |  28.01.2013
Přední Kopanina - Reprezentační výběr do 16 let využil stadión fotbalového klubu FC Přední Kopanina (19.1.) pro svou poslední přípravu před odletem na turnaj Aegean Cup v turecké Manise. Mladí čeští fotbalisté si zatrénovali na tréninkové ploše s umělou trávou. Tréninku pod vedením kouče Aleše Čvančary přihlížel i patron týmu a bývalý výborný reprezentant Luboš Kubík.
 
Stadión Přední Kopaniny opět přivítal reprezentanty. Přijela jednadvacítka!
Reprezentace ČR u nás  |  11.08.2010
Přední Kopanina - Po trávníku fotbalového stadiónu FC Přední Kopanina opět po čase běhala elita českého fotbalu. Reprezentanti do 21 let, druhý nejvýznamnější tuzemský výběr, zde absolvovali dva tréninky před kvalifikačním zápasem se San Marinem. Svěřencům trenéra Dovalila a Suchopárka prostředí svědčilo, o čemž svědčí následná výhra nad San Marinem 5:0 a postup do baráže o mistrovství Evropy.
 
Stadión FCPK přivítá reprezentaci ČR. Juniorky (U19) potrénují před kvalifikací.
Pronájem stadionu  |  24.03.2010
Přední Kopanina - Stadión FCPK přivítá opět reprezentační výběr České republiky. Tentokráte se jedná o ženský fotbal. Juniorky (U19) zde potrénují před odletem na druhou fázi kvalifikace, která se koná na přelomu března a dubna v ruské Soči. Máte-li zájem shlédnout trénink svěřenkyň trenérky Jitky Klimkové, máte k tomu ideální příležitost ve čtvrtek 25.3.2010 od 16:30 do 18 hodin v Přední Kopanině.
 
Máme unikátní záběry: oficiální focení repre U20 na Kopanině před odletem na MS
Reprezentace ČR u nás  |  30.11.2009
Přední Kopanina - V říjnu se konalo mistrovství světa fotbalistů do 20 let v Egyptě. Česká reprezentace vypadla smolně na penalty v osmifinále s Maďarskem. Hlavními hvězdami byli Morávek (Schalke 04), Mazuch (Fiorentina), Pekhart (Slavia) nebo například Zeman (Sparta). Všichni naši borci byli k vidění krátce před odletem do Egypta v Přední Kopanině. Na stadiónu FCPK náš výběr trénoval těsně předtím, než se vydal do dějiště. A 22.září tu také proběhlo oficiální fotografování týmu. Získali jsme cenné fotografie ze zákulisí.
 
Velký svátek pro stadión FCPK. Trénuje zde reprezentace do 21 let!
Reprezentace ČR u nás  |  09.09.2007
Praha (cig) - Fotbalový stadión v Přední Kopanině se dočkal zajímavé návštěvy. Po áčku druhý nejvýznamnější reprezentační tým České republiky, výběr do 21 let, zde absolvoval v tomto týdnu tři své tréninky v rámci kvalifikačního bloku, ve kterém hraje náš tým 8.9. v Arménii a 11.9. doma s Lichtenštejnskem.
 
"Děkujeme. Našli jsme tu kvalitní podmínky" řekl Lavička, trenér repre do 21 let
Reprezentace ČR u nás  |  08.09.2007
Praha (cig) – Trenér reprezentační jednadvacítky Vítězslav Lavička je sympatický chlapík. Že mu sláva nestoupla do hlavy opět ukázal ve středu v Přední Kopanině. Reprezentanti do 21 let na stadiónu FCPK trénovali. Lavička po tréninku svého výběru prohodil slovo s trenérem FCPK Pavlem Mejdrem, poptal se na Martina Haška a zašel za hráči A mužstva a popřál jim hodně štěstí v dalším zápase přeboru v Uhříněvsi.
 
Ženské reprezentace ČR a Finska se střetly v Přední Kopanině. Češky vyhrály 2:1!
Reprezentace ČR u nás  |  19.04.2003
Přední Kopanina (cig) - Přátelské utkání reprezentačních výběrů žen České republiky a Finska hostil 19.4.2003 stadión FC Přední Kopanina. Domácí prostředí nakonec využili Češky k vítězství 2:1. Všechny branky padly v prvním poločase. Za Českou republiku se trefili Chlumecká a Danielová, za Finky snižovala minutu před poločasem Vusmalmi.
 
Na stadiónu FCPK se utkaly reprezentace ČR a Dánska do 18-ti let (U18)!
Reprezentace ČR u nás  |  03.10.2002
Přední Kopanina (cig) - Třetího října 2002 byl stadión FCPK hostitelem přátelského mezinárodního utkání naší mládežnické reprezentace do 18-ti let (U18). V utkání se Česká republika utkala se svými vrstevníky z Dánska. Češi na Kopanině zvítězili 2:1 brankami kapitána Neuwirtha a Mokrejše. Zápasu přihlížela kromě diváků i řada hráčských agentů, přijel i skaut z Manchesteru United. Po zápase si našel čas na rozhovor s ředitelem Fiatu v České republice (oficiální partner FCPK) panem Sharkey.
 
 

FCPK - víc než fotbal...