Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Březen/2019

 TPÁ 01.03.201919:00 5V FC Zličín -Mladší dorost (U16)3 : 4UMT  FC Zličín 
 PNE 03.03.201913:00 V Tatran RAKO Rakovník -FCPK2 : 7UMT  Rakovník 
 PNE 03.03.201915:00 V Tatran RAKO Rakovník B-FCPK B3 : 1UMT  Tn. Rakovník 
 PNE 03.03.201915:00 V SK Střešovice 1911 -Starší žáci (U14)8 : 0UMT  Střešovice 
 PSO 09.03.201910:00 V Sokol Stodůlky -Starší žáci (U14)7 : 11hala UMT  Zbuzany 
 PSO 09.03.201910:00 V Sokol Nebušice -Mladší žáci (U12)10 : 4UMT  ISP Nebušice 
 MSO 09.03.201910:15 16VPražský přeborSK Újezd Praha 4 -FCPK3 : 2UMT Újezd Praha 4 
 MNE 10.03.201914:30 16V1.B třída/sk.ASokol Bílá Hora -FCPK B1 : 3UMT Bílá Hora 
 TNE 10.03.201917:30 6V TJ Praga Praha -Mladší dorost (U16)1 : 11UMT  FC Zličín 
 PST 13.03.201918:00 V Sokol Hostouň -Mladší žáci (U12)7 : 3UMT  P6-Řepy, ZŠ Jana Werich, Španielova ul. 
 MSO 16.03.201915:00 17DPražský přeborFCPK-FK Viktoria Žižkov B2 : 3tráva Př.Kopanina 
 MNE 17.03.201915:00 17V1.B třída/sk.A Sokol Cholupice -FCPK B1 : 2tráva  Cholupice 
 TČT 21.03.201919:30 7V Povltavská FA -Mladší dorost (U16) UMT  FC Zličín 
 MSO 23.03.201912:30 12DPražský přebor Mladší dorost (U16)-Loko Vltavín a.s.  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 23.03.201915:00 18D1.B třída/sk.A FCPK B-FK Řeporyje-Praha 5  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 24.03.201910:15 12D2HP Starší přípravka (U10)-FK Dukla Praha Ž tráva  Př.Kopanina 
 MNE 24.03.201912:30 12DPražský přebor Starší žáci (U14)-Fotbalová akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 24.03.201913:00 12V1.A třída/sk.B FK Admira Praha C-Mladší žáci (U12) tráva/UMT  Admira 
 MNE 24.03.201915:00 18VPražský přebor SK Motorlet Praha B-FCPK tráva/UMT  Motorlet 
 MSO 30.03.201913:00 13VPražský přebor SK Ďáblice -Mladší dorost (U16) tráva/UMT  Ďáblice 
 MSO 30.03.201915:30 19DPražský přebor FCPK-SK Třeboradice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 31.03.201913:45 13D2HP Starší přípravka (U10)-SK Hostivař  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 31.03.201915:00 13VPražský přebor SK Motorlet Praha C-Starší žáci (U14) tráva/UMT  Motorlet 
 MNE 31.03.201915:30 19V1.B třída/sk.A SK Střešovice 1911 B-FCPK B UMT  Střešovice 
 MNE 31.03.201915:30 13D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-Fotbalová akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 

Duben/2019

 MSO 06.04.201911:00 14DPražský přebor Starší žáci (U14)-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 06.04.201914:45 20VPražský přebor FC Tempo -FCPK tráva  Tempo 
 MNE 07.04.201914:00 14DPražský přebor Mladší dorost (U16)-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.04.201914:45 10V2HP SK Union Vršovice -Mladší přípravka (U8) UMT malá  Vršovice 
 MNE 07.04.201916:30 20D1.B třída/sk.A FCPK B-Olympia Radotín C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.04.201916:30 14V1.A třída/sk.B Sokol Řepy -Mladší žáci (U12) tráva  Řepy 
 PČT 11.04.201918:00 D FCPK B-AFC Ewell  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 13.04.201910:30 21V1.B třída/sk.A Avia Čakovice -FCPK B tráva  Čakovice 
 MSO 13.04.201912:00 15V1.A třída/sk.B SK Ďáblice -Mladší žáci (U12) tráva/UMT  Ďáblice 
 MSO 13.04.201917:00 21DPražský přebor FCPK-FK Admira Praha B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.04.201909:15 11D2HP Mladší přípravka (U8)-SK Zbraslav  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.04.201910:45 15D2HP Starší přípravka (U10)-FK Újezd nad Lesy  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.04.201917:00 15VPražský přebor ABC Braník -Mladší dorost (U16) tráva  Braník 
 MNE 14.04.201917:00 15VPražský přebor FK Újezd nad Lesy -Starší žáci (U14) tráva  Újezd n./L. 
 MPÁ 19.04.201910:15 22VPražský přebor ČAFC Praha -FCPK tráva  Záběhlice 
 MPO 22.04.201917:00 22D1.B třída/sk.A FCPK B-AFK Slavia Malešice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 27.04.201911:00 23V1.B třída/sk.A Slovan Bohnice B-FCPK B tráva  Bohnice 
 MSO 27.04.201911:00 17VPražský přebor SK Ďáblice -Starší žáci (U14) tráva/UMT  Ďáblice 
 MSO 27.04.201913:15 17VPražský přebor SK Libuš -Mladší dorost (U16) tráva  Libuš 
 MSO 27.04.201917:00 23DPražský přebor FCPK-AFK Slavoj Podolí Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.04.201911:00 17D2HP Starší přípravka (U10)-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.04.201917:00 17V1.A třída/sk.B SK Zbraslav -Mladší žáci (U12) tráva  Zbraslav 
 MNE 28.04.201917:00 13V2HP Sokol Řepy -Mladší přípravka (U8) tráva  Řepy 

Květen/2019

 MSO 04.05.201909:15 14D2HP Mladší přípravka (U8)-Sokol Lipence  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 04.05.201910:45 18D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-FK Meteor Praha VIII C tráva  Př.Kopanina 
 MSO 04.05.201915:00 24VPražský přebor FK Slavoj Vyšehrad B-FCPK UMT  Vyšehrad 
 MSO 04.05.201917:30 18V2HP FK Slavoj Vyšehrad -Starší přípravka (U10) UMT  Vyšehrad 
 MNE 05.05.201911:00 18DPražský přebor Starší žáci (U14)-AFK Slavoj Podolí Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 05.05.201914:30 18DPražský přebor Mladší dorost (U16)-FC Háje Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 05.05.201917:00 24D1.B třída/sk.A FCPK B-FC Zličín B tráva  Př.Kopanina 
 MST 08.05.201911:00 19DPražský přebor Mladší dorost (U16)-SK Střešovice 1911 B tráva  Př.Kopanina 
 MSO 11.05.201908:30 19VPražský přebor TJ Praga Praha -Starší žáci (U14) tráva  Praga 
 MSO 11.05.201911:00 25V1.B třída/sk.A SK Čechie Smíchov -FCPK B tráva  Čechie Smíchov 
 MSO 11.05.201911:00 19V2HP Sokol Lipence -Starší přípravka (U10) tráva  Lipence 
 MSO 11.05.201915:00 25VPražský přebor Sokol Královice -FCPK tráva  Královice 
 MNE 12.05.201915:00 19D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-SK Aritma Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 12.05.201917:00 15V2HP 1999 Praha -Mladší přípravka (U8) tráva  Stodůlky 
 MÚT 14.05.201918:00 16D2HP Mladší přípravka (U8)-FC Tempo  tráva  Př.Kopanina 
 MST 15.05.201920:00 V SK Aritma Praha -Pardálové UMT  Aritma 
 MSO 18.05.201908:30 20VPražský přebor TJ Praga Praha -Mladší dorost (U16) tráva  Praga 
 MSO 18.05.201911:00 20D2HP Starší přípravka (U10)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 18.05.201917:00 26DPražský přebor FCPK-SK Hostivař  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201912:45 20DPražský přebor Starší žáci (U14)-FC Háje Jižní Město C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201914:45 20D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-Sokol Nebušice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201917:00 26D1.B třída/sk.A FCPK B-AFK Slavoj Podolí Praha B tráva  Př.Kopanina 
 MST 22.05.201918:00 V Sokol Dobrovíz -Pardálové tráva  Dobrovíz 
 MSO 25.05.201910:30 27VPražský přebor SK Union Vršovice -FCPK tráva  Vršovice 
 MSO 25.05.201911:15 27V1.B třída/sk.A FC Miškovice -FCPK B tráva  Miškovice 
 MSO 25.05.201915:00 17D2HP Mladší přípravka (U8)-FK Dukla Praha Ž tráva  Př.Kopanina 
 MSO 25.05.201916:45 21D2HP Starší přípravka (U10)-FC Tempo  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.05.201915:00 21DPražský přebor Starší žáci (U14)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.05.201917:00 21DPražský přebor Mladší dorost (U16)-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.05.201917:00 21V1.A třída/sk.B Sokol Stodůlky -Mladší žáci (U12) tráva  Stodůlky 

Červen/2019

 MSO 01.06.201910:30 28DPražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201909:15 18D2HP Mladší přípravka (U8)-Sportovní Akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201910:45 22D2HP Starší přípravka (U10)-TJ Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201912:45 22D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-SK Střešovice 1911 C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201914:45 22DPražský přebor Starší žáci (U14)-FK Dukla Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 28D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Stodůlky B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 22VPražský přebor Sokol Dolní Počernice -Mladší dorost (U16) tráva1  D.Počernice 
 MPO 03.06.201918:00 V SK Čechie Smíchov -Pardálové tráva  Čechie Smíchov 
 MSO 08.06.201908:30 12V2HP CU Bohemians Praha -Mladší přípravka (U8) tráva  Hrdlořezy 
 MSO 08.06.201910:30 29VPražský přebor ABC Braník -FCPK    
 MSO 08.06.201912:00 16V2HP SK Ďáblice -Starší přípravka (U10) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 09.06.201910:30 29V1.B třída/sk.A SK Zbraslav B-FCPK B    
 MNE 09.06.201912:45 16D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-FAA Zbura B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201914:45 16DPražský přebor Starší žáci (U14)-FAA Zbura  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201917:00 16DPražský přebor Mladší dorost (U16)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MPO 10.06.201918:00 V Sokol Nebušice -Pardálové tráva  Nebušice 
 MSO 15.06.201910:30 30DPražský přebor FCPK-SK Uhelné sklady Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 16.06.201910:30 30D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Řepy  tráva  Př.Kopanina 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání