Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Leden/2021

 MNE 17.01.2021 9DPražský přebor FCPK-FK Slavoj Vyšehrad B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.01.2021 9V1.A Třída/B 1999 Praha -FCPK B UMT  Motorlet 
 MNE 24.01.2021 10DPražský přebor FCPK-Sokol Královice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 24.01.2021 10D1.A Třída/B FCPK B-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 30.01.2021 11VPražský přebor SK Hostivař -FCPK tráva  Hostivař 
 MNE 31.01.2021 11V1.A Třída/B ABC Braník -FCPK B tráva  Braník 

Únor/2021

 MNE 07.02.2021 12DPražský přebor FCPK-SC Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.02.2021 12D1.A Třída/B FCPK B-FK Loko Vltavín a.s. B tráva  Př.Kopanina 
 MSO 13.02.2021 13V1.A Třída/B SK Střešovice 1911 -FCPK B UMT  Střešovice 
 MNE 14.02.2021 13VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK UMT  ZŠ Mikulova 
 MNE 14.02.2021 5VPražský přebor SK Čechie Uhříněves -Mladší dorost (U17) UMT  Uhříněves 
 MNE 21.02.2021 8VPražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK UMT  Podolí 
 MNE 28.02.2021 9DPražský přebor Starší dorost (U19)-Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.02.2021 7VPražský přebor SC Olympia Radotín -Starší žáci (U15)    
 MNE 28.02.2021 7VPražský přebor FC Háje Jižní Město -Mladší dorost (U17)    
 MNE 28.02.2021 7V1.B Třída FK Meteor Praha VIII C-Mladší žáci (U13)    

Březen/2021

 MNE 07.03.2021 10VPražský přebor SK Union Vršovice -Starší dorost (U19) tráva  Vršovice 
 MNE 07.03.2021 8DPražský přebor Starší žáci (U15)-SK Libuš  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.03.2021 8D1.B Třída Mladší žáci (U13)-SK Aritma Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.03.2021 8VPražský přebor SK Střešovice 1911 B-Mladší dorost (U17)    
 MNE 14.03.2021 11DPražský přebor Starší dorost (U19)-Spartak Kbely  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.03.2021 9DPražský přebor Mladší dorost (U17)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.03.2021 9VPražský přebor CU Bohemians Praha -Starší žáci (U15)    
 MNE 14.03.2021 9V1.B Třída TJ Sokol Nebušice -Mladší žáci (U13)    
 MNE 21.03.2021 12VPražský přebor SK Ďáblice -Starší dorost (U19) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 21.03.2021 10D1.B Třída Mladší žáci (U13)-TJ Sokol Stodůlky B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 21.03.2021 10VPražský přebor SK Union Vršovice -Starší žáci (U15)    
 MNE 21.03.2021 10VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -Mladší dorost (U17)    
 MNE 28.03.2021 13DPražský přebor Starší dorost (U19)-Slovan Bohnice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.03.2021 11DPražský přebor Mladší dorost (U17)-Sokol Dolní Počernice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.03.2021 11DPražský přebor Starší žáci (U15)-FK Dukla Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.03.2021 11V1.B Třída SK Střešovice 1911 C-Mladší žáci (U13)    
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání