Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Leden/2022

 TSO 15.01.202212:00 V ČAFC Praha -FCPK0 : 7UMT  Hořovice 
 TNE 16.01.202213:25 1V SK Lhota -Mladší žáci (U13)2 : 5UMT  Švermov  
 TSO 22.01.202212:30 5V SK Střešovice 1911 -Mladší přípravka (U9) UMT  Motorlet 
 TSO 22.01.202214:00 V AFK Tuchlovice -FCPK UMT  Hořovice 
 TNE 23.01.202212:00 2V SK Velké Přítočno -Mladší žáci (U13) UMT  Švermov  
 TSO 29.01.202211:15 6V Povltavská FA -Mladší přípravka (U9) UMT  Motorlet 
 TSO 29.01.202212:00 V SK Hořovice -FCPK UMT  Hořovice 
 TNE 30.01.202213:25 3V SK Kladno -Mladší žáci (U13) UMT  Švermov  
 PNE 30.01.202214:00 V AC Sparta Praha, a.s. U18-FCPK UMT  TC Strahov 

Únor/2022

 PSO 05.02.202212:30 V TJ Baník Švermov -Starší žáci (U15) UMT  Švermov 
 TSO 05.02.202214:50 4V TJ Baník Švermov -Mladší žáci (U13) UMT  Švermov  
 TST 09.02.202219:00 V 1.FK Příbram, a.s. B-FCPK UMT  Hořovice 
 TSO 12.02.202210:00 V Povltavská FA -FCPK UMT  Hořovice 
 TSO 12.02.202211:15 7V SK Motorlet Praha -Mladší přípravka (U9) UMT  Motorlet 
 TNE 20.02.202214:25 5V TJ Unhošť -Mladší žáci (U13) UMT  Švermov  

Březen/2022

 MNE 20.03.2022 17DPřebor Prahy FCPK-FK Viktoria Žižkov B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 20.03.2022 17D1.A třída/B FCPK B-SK Modřany  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 27.03.2022 14DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-TJ Junior Praha  tráva  Př.Kopanina 

Duben/2022

 MNE 10.04.2022 12DPřebor Prahy Mladší dorost (U17)-Slovan Bohnice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 10.04.2022 12DPřebor Prahy Starší žáci (U15)-TJ Junior Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 10.04.2022 12V1.A třída/B AC Sparta Praha, a.s. dívky-Mladší žáci (U13)    
 MNE 10.04.2022 10VG3F 2011/12 (2HP) FK Slavoj Vyšehrad -Starší přípravka (U11)    
 MNE 10.04.2022 VH3K 2013/14 (2HP) TJ Sokol Řepy -Mladší přípravka (U9)    
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání