Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Tabulky

  FCPK | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.SK Újezd Praha 4 541016 : 813
2.FK Viktoria Žižkov B531116 : 1110
3.FK Admira Praha B531113 : 810
4.Olympia Radotín 530214 : 109
5.SK Uhelné sklady Praha 530213 : 129
6.SK Třeboradice 530211 : 139
7.Sokol Královice 521214 : 107
8.FCPK521213 : 127
9.TJ Sokol Kolovraty 521212 : 127
10.FK Slavoj Vyšehrad B521210 : 107
11.FK Újezd nad Lesy 521213 : 147
12.SK Hostivař 512211 : 135
13.SK Motorlet Praha B511311 : 144
14.FC Zličín 51137 : 174
15. FK Dukla Jižní Město 510410 : 133
16.AFK Slavoj Podolí Praha 51049 : 163

Poslední kolo

FCPK - FK Újezd nad Lesy 6 : 3
Olympia Radotín - FK Viktoria Žižkov B3 : 0
TJ Sokol Kolovraty - FK Slavoj Vyšehrad B3 : 3
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Admira Praha B1 : 2
FK Dukla Jižní Město - SK Újezd Praha 4 2 : 5
Sokol Královice - SK Třeboradice 5 : 0
FC Zličín - SK Uhelné sklady Praha 4 : 3
SK Hostivař - SK Motorlet Praha B4 : 3

Další kolo

FK Admira Praha - FCPK15.09.
TJ Sokol Kolovraty - AFK Slavoj Podolí Praha 14.09.
SK Motorlet Praha B - Olympia Radotín 14.09.
SK Újezd Praha 4 - FC Zličín 14.09.
SK Třeboradice - SK Hostivař 14.09.
FK Slavoj Vyšehrad B - SK Uhelné sklady Praha 14.09.
FK Viktoria Žižkov B - FK Dukla Jižní Město 15.09.
FK Újezd nad Lesy - Sokol Královice 15.09.

 
  FCPK B | 1.A třída/sk.BZVRPSkóreB
1.SK Střešovice 1911 541021 : 1313
2.SK Aritma Praha B532017 : 1011
3.ABC Braník 531116 : 910
4.SK Modřany 53119 : 310
5.SK Zbraslav 530212 : 99
6.AFK Slivenec 630314 : 159
7.SK Dolní Chabry 52216 : 48
8.FCPK B622214 : 158
9.Sokol Stodůlky 521211 : 127
10.SK Libuš 51319 : 66
11.Sokol Nebušice 51227 : 105
12.SK Čechie Smíchov 51226 : 115
13.FK Zlíchov 1914 51135 : 94
14.Loko Vltavín a.s. B51137 : 124
15.1999 Praha 51048 : 153
16.FK Řeporyje-Praha 5 50144 : 131

Poslední kolo

FCPK B - AFK Slivenec 3 : 2
SK Střešovice 1911 - ABC Braník  
SK Modřany - SK Libuš  
Sokol Stodůlky - SK Čechie Smíchov  
FK Zlíchov 1914 - SK Zbraslav  
FK Řeporyje-Praha 5 - 1999 Praha  
SK Dolní Chabry - SK Aritma Praha B 
Sokol Nebušice - Loko Vltavín a.s. B 

Další kolo

SK Libuš - FCPK B21.09.

 
  Starší dorost (U19) | 1.A třídaZVRPSkóreB
1.SK Čechie Smíchov 440014 : 312
2. Gordic Kačerov 330011 : 39
3.SK Dolní Chabry 33009 : 19
4.FK Újezd nad Lesy 430112 : 79
5.Starší dorost (U19)421110 : 47
6.Avia Čakovice 420212 : 156
7.Spartak Hrdlořezy 312011 : 65
8.SK Aritma Praha B411215 : 154
9.Čechie Dubeč 31027 : 53
10.Sokol Stodůlky 31027 : 123
11.FK Union Strašnice 402213 : 172
12.Sokol Řepy 30034 : 140
13.Sokol Bílá Hora 30032 : 130
14.FK Klánovice 30033 : 150

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - Avia Čakovice 5 : 0
FK Union Strašnice - SK Aritma Praha B6 : 6
FK Újezd nad Lesy - SK Čechie Smíchov 0 : 2
Sokol Stodůlky - Gordic Kačerov  
Sokol Bílá Hora - SK Dolní Chabry  
Čechie Dubeč - Sokol Řepy  
FK Klánovice - Spartak Hrdlořezy  

Další kolo

Gordic Kačerov - Starší dorost (U19)21.09.
Sokol Řepy - Sokol Stodůlky 21.09.
Avia Čakovice - FK Union Strašnice 21.09.
SK Dolní Chabry - FK Klánovice 22.09.
SK Čechie Smíchov - Čechie Dubeč 22.09.
Spartak Hrdlořezy - FK Újezd nad Lesy 22.09.
SK Aritma Praha B - Sokol Bílá Hora 22.09.

 
  Mladší dorost (U17) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.SK Libuš 110014 : 03
2.FC Háje Jižní Město 11009 : 03
3.TJ Praga Praha 11007 : 23
4. FAA Zbura 11005 : 13
5.Mladší dorost (U17)11004 : 33
6. FK Dukla Jižní Město 11003 : 23
7.Slovan Bohnice 10013 : 40
8.SK Střešovice 1911 B10012 : 30
9.FC Čechie Uhříněves 10011 : 50
10. Sokol Dolní Počernice 10012 : 70
11.SK Ďáblice 10010 : 90
12.FC Zličín 10010 : 140

Poslední kolo

Slovan Bohnice - Mladší dorost (U17)3 : 4
SK Ďáblice - FC Háje Jižní Město 0 : 9
FAA Zbura - FC Čechie Uhříněves 5 : 1
FC Zličín - SK Libuš 0 : 14
FK Dukla Jižní Město - SK Střešovice 1911 B3 : 2
Sokol Dolní Počernice - TJ Praga Praha 2 : 7

Další kolo

Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice 15.09.
TJ Praga Praha - Slovan Bohnice 14.09.
SK Libuš - FAA Zbura 14.09.
FK Dukla Jižní Město - Sokol Dolní Počernice 14.09.
FC Háje Jižní Město - FC Zličín 15.09.
SK Střešovice 1911 B - FC Čechie Uhříněves 15.09.

 
  Starší žáci (U15) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.SK Motorlet Praha C110013 : 03
2.Starší žáci (U15)11009 : 13
3.FK Dukla Praha C11006 : 23
4. FAA Zbura 11005 : 13
5.SK Libuš 11004 : 13
6.Olympia Radotín 10102 : 21
 ČAFC Praha 10102 : 21
8. FK Dukla Jižní Město 10011 : 40
9.SK Union Vršovice 10012 : 60
10.SK Ďáblice 10011 : 50
11.FC Čechie Uhříněves 10011 : 90
12.FC Háje Jižní Město C10010 : 130

Poslední kolo

FC Čechie Uhříněves - Starší žáci (U15)1 : 9
SK Motorlet Praha C - FC Háje Jižní Město C13 : 0
FK Dukla Praha C - SK Union Vršovice 6 : 2
FAA Zbura - SK Ďáblice 5 : 1
FK Dukla Jižní Město - SK Libuš 1 : 4
ČAFC Praha - Olympia Radotín 2 : 2

Další kolo

Starší žáci (U15) - SK Motorlet Praha C15.09.
FC Háje Jižní Město C - FK Dukla Jižní Město 14.09.
FK Dukla Praha C - FC Čechie Uhříněves 14.09.
SK Libuš - ČAFC Praha 14.09.
Olympia Radotín - FAA Zbura 14.09.
SK Union Vršovice - SK Ďáblice 15.09.

 
  Mladší žáci (U13) | 1.A třída/sk.BZVRPSkóreB
1.SK Ďáblice 110014 : 13
2.Sokol Řepy 110011 : 13
3.SK Zbraslav 11009 : 13
4.Sokol Stodůlky B11005 : 03
5.SK Třeboradice 11004 : 23
6.FK Meteor Praha VIII C10103 : 31
 SK Aritma Praha C10103 : 31
8.Mladší žáci (U13)10012 : 40
9.AFK Slavoj Podolí Praha 10010 : 50
10.Sokol Nebušice 10011 : 90
11.FC Zličín 10011 : 110
12.SK Střešovice 1911 C10011 : 140

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - SK Třeboradice 2 : 4
SK Ďáblice - SK Střešovice 1911 C14 : 1
SK Zbraslav - Sokol Nebušice 9 : 1
FC Zličín - Sokol Řepy 1 : 11
FK Meteor Praha VIII C - SK Aritma Praha C3 : 3
AFK Slavoj Podolí Praha - Sokol Stodůlky B0 : 5

Další kolo

FC Zličín - Mladší žáci (U13)15.09.
SK Třeboradice - SK Ďáblice 13.09.
Sokol Nebušice - FK Meteor Praha VIII C13.09.
Sokol Řepy - SK Aritma Praha C14.09.
Sokol Stodůlky B - SK Zbraslav 15.09.
SK Střešovice 1911 C - AFK Slavoj Podolí Praha 15.09.

 
  Starší přípravka (U11) | 2HP 2009/2010ZVRPSkóreB
1. Sokol Dolní Počernice 110035 : 123
2.SK Zbraslav 110026 : 103
3.SK Union Vršovice 110022 : 103
4.TJ Praga Praha 110019 : 123
5.Starší přípravka (U11)210138 : 343
6.FK Újezd nad Lesy 210137 : 343
7.TJ Sokol Kolovraty 110027 : 253
8.Loko Vltavín a.s. 100125 : 270
9.SK Modřany 100110 : 220
10.Sokol Stodůlky 10019 : 230
11. Fotbalová akademie Praha 100110 : 260
12. Sportovní Akademie Praha 100112 : 350

Poslední kolo

FK Újezd nad Lesy - Starší přípravka (U11)25 : 15
SK Union Vršovice - TJ Praga Praha  
Sportovní Akademie Praha - TJ Sokol Kolovraty  
Fotbalová akademie Praha - SK Modřany  
Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice  
SK Zbraslav - Loko Vltavín a.s.  

 
  Mladší přípravka (U9) | 2HP 2011/2012ZVRPSkóreB
1.Avia Čakovice 110051 : 113
2.1999 Praha 110053 : 153
3.SK Zbraslav 110034 : 93
4.SK Ďáblice 110024 : 213
5. Sportovní Akademie Praha 101022 : 221
 Loko Vltavín a.s. 101022 : 221
7.Mladší přípravka (U9)201134 : 451
8.SK Union Vršovice 201136 : 741
9.FK Újezd nad Lesy 00000 : 00
10. Sokol Dolní Počernice 100121 : 240
11.Junior Praha 10019 : 340
12.TJ Praga Praha 100111 : 510

Poslední kolo

SK Union Vršovice - Mladší přípravka (U9)21 : 21
TJ Praga Praha - Sportovní Akademie Praha  
Junior Praha - Loko Vltavín a.s.  
SK Zbraslav - 1999 Praha  
SK Ďáblice - Avia Čakovice  
Fotbalová akademie Praha - Sokol Dolní Počernice