Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Stálý nápojový lístek
Stálý jídelní lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
Pražský Fotbalový Speciál, listopad/2010
Pražský Fotbalový Speciál, říjen/2010
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.2
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.1
 

Tabulky

  FCPK | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1. FK Dukla Jižní Město 302523116 : 4877
2.SK Újezd Praha 4 30245186 : 2377
3.Sokol Kolovraty 30203790 : 4963
4.SK Motorlet Praha B30192977 : 4559
5.FK Admira Praha B30185761 : 3459
6.Sokol Královice 30156983 : 6851
7.FCPK301531275 : 6448
8.SK Hostivař 301531250 : 4748
9.FK Viktoria Žižkov B301361171 : 5145
10.AFK Slavoj Podolí Praha 301161351 : 5139
11.SC Olympia Radotín 30861641 : 6230
12.FC Zličín 30931860 : 8430
13.SK Třeboradice 30642047 : 9022
14.FK Slavoj Vyšehrad B30632153 : 9221
15.SK Uhelné sklady Praha 30322538 : 10011
16.FK Újezd nad Lesy 30232528 : 1199

Poslední kolo

FCPK - SK Uhelné sklady Praha 5 : 1
FK Admira Praha B - SK Motorlet Praha B2 : 0
FK Slavoj Vyšehrad B - SC Olympia Radotín 6 : 0
Sokol Královice - FC Zličín 6 : 1
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Újezd Praha 4 1 : 1
Sokol Kolovraty - FK Viktoria Žižkov B5 : 3
SK Hostivař - FK Dukla Jižní Město 0 : 2
FK Újezd nad Lesy - SK Třeboradice 2 : 1

 
  FCPK B | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1.ABC Braník 28195493 : 3762
2.ČAFC Praha 28195487 : 4062
3.Sokol Cholupice 28174774 : 5655
4.SK Zbraslav 28156775 : 4351
5.TJ AFK Slivenec 28154961 : 4349
6.SK Střešovice 1911 281171063 : 5340
7.SK Libuš 281241261 : 7440
8.SK Modřany 28971252 : 6434
9.FK Řeporyje-Praha 5 281041455 : 8134
10.FK Zlíchov 1914 28961347 : 7433
11.1999 Praha 28881261 : 6532
12.FCPK B28841652 : 6128
13.SK Aritma Praha B28841649 : 6928
14.TJ Sokol Nebušice 28731843 : 7824
15.TJ Sokol Stodůlky 28712035 : 7022

Poslední kolo

FCPK B - FK Řeporyje-Praha 5 7 : 4
FK Zlíchov 1914 - TJ Sokol Stodůlky 2 : 2
SK Libuš - ABC Braník 3 : 6
SK Modřany - ČAFC Praha 2 : 6
TJ Sokol Nebušice - 1999 Praha 5 : 1
SK Aritma Praha B - Sokol Cholupice 1 : 4
SK Zbraslav - SK Střešovice 1911 2 : 4

 
  Starší dorost (U19) | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1.SK Libuš 262510148 : 1676
2.Starší dorost (U19)26156583 : 3851
3.SK Hostivař 26145767 : 5947
4.SK Zbraslav 26137659 : 4546
5. SC Xaverov Horní Počernice o.s. 26127776 : 6243
6.FC Tempo B261331081 : 5742
7.SK Dolní Chabry 261151057 : 5338
8.SK Union Vršovice 261061059 : 7336
9.FC Zličín 261051163 : 6635
10.Slovan Bohnice 26821659 : 10926
11.SK Ďáblice 26661441 : 6624
12.Sokol Bílá Hora 26721737 : 6923
13.TJ Junior Praha 26441831 : 8616
14.Spartak Kbely 26412137 : 9913

Poslední kolo

Slovan Bohnice - Starší dorost (U19)3 : 3
SK Libuš - SK Zbraslav 4 : 0
FC Tempo B - FC Zličín 3 : 1
Spartak Kbely - SC Xaverov Horní Počernice o.s. 0 : 4
SK Hostivař - TJ Junior Praha 5 : 1
SK Ďáblice - SK Dolní Chabry 1 : 6
SK Union Vršovice - Sokol Bílá Hora 3 : 1

 
  Mladší dorost (U17) | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1.SK Union Vršovice 221903104 : 1657
2.ABC Braník B211533106 : 3848
3.SK Ďáblice 22144464 : 2246
4. FK Dukla Jižní Město 22142675 : 4944
5.SK Libuš 22141793 : 5143
6.SK Střešovice 1911 B21102957 : 6532
7.ČAFC Praha 221011182 : 9431
8.SC Olympia Radotín 22911242 : 6428
9.Slovan Bohnice 22541333 : 6719
10. Fotbalová akademie Praha 22331619 : 7912
11.Mladší dorost (U17)22331634 : 10312
12.SK Čechie Uhříněves 22321728 : 8211

Poslední kolo

ČAFC Praha - Mladší dorost (U17)11 : 4
FK Dukla Jižní Město - ABC Braník B5 : 3
SK Ďáblice - SK Libuš 5 : 1
Slovan Bohnice - Fotbalová akademie Praha 1 : 0
SK Střešovice 1911 B - SC Olympia Radotín 4 : 1
SK Union Vršovice - SK Čechie Uhříněves 6 : 1

 
  Starší žáci (U15) | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1. FK Dukla Jižní Město 222002138 : 3060
2.FK Dukla Praha C221714133 : 3752
3. CU Bohemians Praha C221624144 : 3850
4.SK Ďáblice 22162498 : 2750
5.SK Motorlet Praha C22112996 : 9135
6.TJ Junior Praha 22112955 : 5935
7.SK Union Vršovice 221021079 : 6432
8.SC Olympia Radotín 22711456 : 8322
9.SK Čechie Uhříněves 22631322 : 7021
10.ČAFC Praha 22701555 : 10421
11.Starší žáci (U15)22211923 : 1457
12.SK Libuš 22102127 : 1783

Poslední kolo

FK Dukla Praha C - Starší žáci (U15)6 : 0
CU Bohemians Praha C - TJ Junior Praha 14 : 1
ČAFC Praha - SK Ďáblice 1 : 6
SK Union Vršovice - SK Čechie Uhříněves 1 : 1
FK Dukla Jižní Město - SC Olympia Radotín 6 : 0
SK Motorlet Praha C - SK Libuš 8 : 2

 
  Mladší žáci (U13) | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1. FAA Zbura 222011168 : 3561
2.SK Střešovice 1911 C231427123 : 8844
3.AFK Slavoj Podolí Praha 221417128 : 8443
4.AC Sparta Praha, a.s. dívky22124691 : 4940
5.TJ Sokol Řepy 23114879 : 8437
6.TJ Sokol Stodůlky B221111095 : 8834
7.FK Meteor Praha VIII D21102988 : 6532
8.SK Motorlet Praha D2295890 : 7132
9.SK Aritma Praha C22611559 : 9819
10.Mladší žáci (U13)22451382 : 11917
11.FC Zličín 22441453 : 10516
12.TJ Sokol Nebušice 22121927 : 1995

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 C0 : 7
FAA Zbura - SK Aritma Praha C5 : 1
FC Zličín - AC Sparta Praha, a.s. dívky1 : 8
TJ Sokol Řepy - FK Meteor Praha VIII D4 : 2
AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Sokol Nebušice 10 : 0
SK Motorlet Praha D - TJ Sokol Stodůlky B5 : 8

 
  Starší přípravka (U11) | G3F 2011/12 (2HP)ZVRPSkóreB
1.SK Ďáblice 161213377 : 24837
2.FK Klánovice 161204398 : 25636
3.FK Čechie Dubeč 161105378 : 29433
4.SK Zbraslav 16817310 : 30525
5.Starší přípravka (U11)16718263 : 32222
6.SK Čechie Uhříněves 166010295 : 34118
7.FK Řeporyje-Praha 5 165110341 : 35716
8.FK Slavoj Vyšehrad 165011271 : 38415
9.Sokol Kolovraty 164012273 : 39912

Poslední kolo

Starší přípravka (U11) - SK Ďáblice 18 : 18
SK Zbraslav - Sokol Kolovraty 22 : 13
FK Klánovice - FK Čechie Dubeč 18 : 30
FK Řeporyje-Praha 5 - FK Slavoj Vyšehrad 38 : 8

 
  Mladší přípravka (U9) | H3K 2013/14 (2HP)ZVRPSkóreB
1.Mladší přípravka (U9)181701772 : 24751
2.FK Řeporyje-Praha 5 181314734 : 30940
3.TJ Sokol Řepy 181206619 : 38936
4.SK Modřany 181125531 : 35835
5.Spartak Hrdlořezy 181107602 : 38633
6.SK Union Vršovice 18918382 : 47528
7.SK Ďáblice 186012367 : 63618
8.TJ AFK Slivenec 185013356 : 56015
9.FC Zličín 182016336 : 7706
10. CU Bohemians Praha 182016320 : 8896

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - SK Ďáblice 52 : 4
CU Bohemians Praha - TJ AFK Slivenec 15 : 30
SK Modřany - SK Union Vršovice 0 : 0
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ Sokol Řepy 33 : 31
Spartak Hrdlořezy - FC Zličín 63 : 8