Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Tabulky

  FCPK | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.SK Újezd Praha 4 26213273 : 2566
2.SK Uhelné sklady Praha 26147559 : 4649
3.Sokol Královice 26143966 : 5445
4.FK Slavoj Vyšehrad B261331066 : 4842
5.FCPK26125977 : 5441
6. FK Dukla Jižní Město 261231155 : 5039
7.FK Admira Praha B261151050 : 4538
8.SK Třeboradice 261221256 : 6038
9.AFK Slavoj Podolí Praha 26107941 : 3737
10.FK Viktoria Žižkov B261131259 : 6036
11.FC Tempo 261031338 : 5233
12.SK Hostivař 261031332 : 4833
13.SK Motorlet Praha B261021459 : 6732
14.ABC Braník 26831544 : 6727
15.ČAFC Praha 26801837 : 6524
16.SK Union Vršovice 26441825 : 5916

Poslední kolo

FCPK - SK Hostivař 3 : 1
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Union Vršovice 2 : 0
ČAFC Praha - FK Dukla Jižní Město 1 : 4
FC Tempo - SK Uhelné sklady Praha 1 : 2
FK Slavoj Vyšehrad B - Sokol Královice 3 : 1
FK Admira Praha B - ABC Braník 3 : 1
SK Třeboradice - SK Újezd Praha 4 1 : 3
SK Motorlet Praha B - FK Viktoria Žižkov B4 : 1

Další kolo

SK Union Vršovice - FCPK25.05.
SK Uhelné sklady Praha - FK Admira Praha B24.05.
SK Újezd Praha 4 - FC Tempo 25.05.
FK Dukla Jižní Město - AFK Slavoj Podolí Praha 25.05.
SK Hostivař - Sokol Královice 25.05.
ABC Braník - ČAFC Praha 26.05.
SK Motorlet Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B26.05.
FK Viktoria Žižkov B - SK Třeboradice 26.05.

 
  FCPK B | 1.B třída/sk.AZVRPSkóreB
1.SK Čechie Smíchov 26193497 : 2660
2.FCPK B26175481 : 3356
3.FK Řeporyje-Praha 5 26167367 : 4055
4.Olympia Radotín C26165587 : 5253
5.Sokol Cholupice 26161958 : 3749
6.FC Miškovice 26127766 : 4743
7.AFK Slavoj Podolí Praha B261241075 : 4640
8.SK Střešovice 1911 B261151071 : 5938
9.FC Zličín B261041253 : 6134
10.Sokol Stodůlky B26951253 : 5432
11.Slovan Bohnice B26761333 : 5127
12.SK Zbraslav B26831541 : 7027
13.Avia Čakovice 26741542 : 5925
14.Sokol Řepy 26741538 : 6125
15.AFK Slavia Malešice 26512052 : 14616
16.Sokol Bílá Hora 26322130 : 10211

Poslední kolo

FCPK B - AFK Slavoj Podolí Praha B8 : 1
SK Zbraslav B - Sokol Stodůlky B2 : 1
Sokol Řepy - FC Miškovice 1 : 2
Sokol Bílá Hora - Avia Čakovice 3 : 2
Olympia Radotín C - AFK Slavia Malešice 12 : 2
SK Střešovice 1911 B - Slovan Bohnice B1 : 1
FC Zličín B - FK Řeporyje-Praha 5 1 : 6
Sokol Cholupice - SK Čechie Smíchov 0 : 1

Další kolo

FC Miškovice - FCPK B25.05.
Slovan Bohnice B - Olympia Radotín C25.05.
Sokol Stodůlky B - Sokol Řepy 25.05.
SK Čechie Smíchov - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
AFK Slavia Malešice - Avia Čakovice 25.05.
SK Zbraslav B - Sokol Bílá Hora 26.05.
AFK Slavoj Podolí Praha B - Sokol Cholupice 26.05.
FC Zličín B - SK Střešovice 1911 B26.05.

 
  Mladší dorost (U16) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.ABC Braník 19151379 : 1246
2. FK Dukla Jižní Město 19143297 : 1845
3.SK Union Vršovice 19114467 : 2437
4.TJ Praga Praha 19112668 : 3135
5.FC Háje Jižní Město 1996469 : 4633
6.SK Libuš 1983842 : 4527
7.SK Ďáblice 1974841 : 4125
8.Mladší dorost (U16)19811041 : 4825
9.FC Zličín 19801155 : 4624
10.SK Střešovice 1911 B19531141 : 5618
11. Sokol Dolní Počernice 19411418 : 6813
12.Loko Vltavín a.s. 19001910 : 1930

Poslední kolo

TJ Praga Praha - Mladší dorost (U16)6 : 1
FK Dukla Jižní Město - FC Háje Jižní Město 7 : 1
Loko Vltavín a.s. - SK Union Vršovice 1 : 3
SK Střešovice 1911 B - FC Zličín 2 : 3
SK Ďáblice - ABC Braník 4 : 1
Sokol Dolní Počernice - SK Libuš 1 : 4

Další kolo

Mladší dorost (U16) - FK Dukla Jižní Město 26.05.
TJ Praga Praha - SK Střešovice 1911 B25.05.
SK Libuš - Loko Vltavín a.s. 25.05.
SK Union Vršovice - SK Ďáblice 26.05.
ABC Braník - FC Zličín 26.05.
FC Háje Jižní Město - Sokol Dolní Počernice 26.05.

 
  Starší žáci (U14) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1. FAA Zbura 19170298 : 2651
2.FC Háje Jižní Město C20123562 : 3939
3. FK Dukla Jižní Město 19121683 : 3937
4.SK Union Vršovice 2095642 : 3532
5.FK Dukla Praha C2084855 : 5028
6.Starší žáci (U14)1991950 : 4928
7.SK Motorlet Praha C20821048 : 5426
8.TJ Praga Praha 1964944 : 4622
9.SK Ďáblice 19631036 : 5721
10.FK Újezd nad Lesy 19521227 : 6217
11.AFK Slavoj Podolí Praha 19441143 : 8816
12. Fotbalová akademie Praha 19351130 : 7314

Poslední kolo

Starší žáci (U14) - FC Háje Jižní Město C4 : 2
SK Motorlet Praha C - SK Ďáblice 2 : 2
Fotbalová akademie Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 5
SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 1 : 1
FK Dukla Jižní Město - FAA Zbura 2 : 3
FK Dukla Praha C - TJ Praga Praha 3 : 3

Další kolo

Starší žáci (U14) - SK Union Vršovice 26.05.
FC Háje Jižní Město C - FK Dukla Praha C1 : 1
FAA Zbura - FK Újezd nad Lesy 25.05.
SK Ďáblice - FK Dukla Jižní Město 25.05.
TJ Praga Praha - Fotbalová akademie Praha 26.05.
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Motorlet Praha C26.05.

 
  Mladší žáci (U12) | 1.A třída/sk.BZVRPSkóreB
1.FK Admira Praha C191702156 : 3151
2.Sokol Nebušice 19132493 : 4441
3.FK Meteor Praha VIII C19131574 : 5340
4.SK Zbraslav 19122565 : 4938
5.Sokol Řepy 2092954 : 6829
6.SK Ďáblice 20901150 : 6727
7.SK Střešovice 1911 C1982973 : 6926
8.Sokol Stodůlky 1973963 : 7924
9.SK Aritma Praha C19611248 : 8819
10. Fotbalová akademie Praha 1946943 : 6018
11.Mladší žáci (U12)19431246 : 6815
12. FAA Zbura B19201741 : 1306

Poslední kolo

Mladší žáci (U12) - Sokol Nebušice 1 : 2
FK Admira Praha C - SK Střešovice 1911 C8 : 1
Fotbalová akademie Praha - Sokol Stodůlky 1 : 8
Sokol Řepy - SK Zbraslav 0 : 3
FAA Zbura B - FK Meteor Praha VIII C2 : 6
SK Ďáblice - SK Aritma Praha C6 : 2

Další kolo

Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U12)26.05.
SK Střešovice 1911 C - Fotbalová akademie Praha 25.05.
SK Aritma Praha C - FAA Zbura B25.05.
Sokol Nebušice - SK Ďáblice 25.05.
FK Meteor Praha VIII C - SK Zbraslav 26.05.
FK Admira Praha C - Sokol Řepy 26.05.

 
  Starší přípravka (U10) | 2HPZVRPSkóreB
1.SK Union Vršovice 181701794 : 18951
2.FK Slavoj Vyšehrad 181404605 : 21142
3.SK Ďáblice 171304546 : 24039
4.FC Tempo 171304558 : 31139
5.Starší přípravka (U10)17917374 : 36628
6.SK Čechie Smíchov 17818403 : 36525
7.TJ Sokol Kolovraty 17818421 : 38925
8.SK Hostivař 176110327 : 50319
9.FK Újezd nad Lesy 182016236 : 7506
10.Sokol Lipence 171115186 : 5184
11.FK Dukla Praha Ž171115190 : 7984

Poslední kolo

Starší přípravka (U10) - SK Union Vršovice 10 : 32
FK Újezd nad Lesy - FK Dukla Praha Ž42 : 7
SK Čechie Smíchov - FC Tempo 16 : 20
SK Ďáblice - TJ Sokol Kolovraty 21 : 13
FK Slavoj Vyšehrad - Sokol Lipence 37 : 8

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FC Tempo 25.05.
FK Dukla Praha Ž - SK Ďáblice 25.05.
SK Union Vršovice - Sokol Lipence 25.05.
SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 26.05.
TJ Sokol Kolovraty - SK Čechie Smíchov 26.05.

 
  Mladší přípravka (U8) | 2HPZVRPSkóreB
1.SK Zbraslav 151212494 : 20437
2.Sokol Řepy 151203594 : 26836
3. Sportovní Akademie Praha 151104540 : 32333
4.FC Tempo 151005549 : 34630
5.1999 Praha 15708355 : 43121
6.Sokol Lipence 15618356 : 38519
7.Mladší přípravka (U8)155010334 : 39315
8.FK Dukla Praha Ž155010283 : 43515
9.SK Union Vršovice 154011253 : 58912
10. CU Bohemians Praha 152013276 : 6606

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - FC Tempo 8 : 35
CU Bohemians Praha - Sokol Lipence 22 : 38
Sokol Řepy - 1999 Praha 16 : 42
SK Union Vršovice - Sportovní Akademie Praha 22 : 20
SK Zbraslav - FK Dukla Praha Ž20 : 10

Další kolo

Mladší přípravka (U8) - FK Dukla Praha Ž25.05.
SK Union Vršovice - Bohemians Praha 24.05.
FC Tempo - Sokol Řepy 25.05.
Sportovní Akademie Praha - SK Zbraslav 25.05.
1999 Praha - Sokol Lipence 26.05.