Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Narozeniny a jubilea

V sobotu se žení Petr Jura. Martinu Štěpánkovou si vezme na zámku v Kroměříži!
Narozeniny a jubilea  |  05.09.2012
K r o m ě ř í ž - V sobotu 8.září 2012 budou ve 13 hodin budou v Manském sále na zámku v Kroměříži oddáni Petr Jura a Martina Štěpánková. Dlouholetý fotbalista FCPK a dnes člen týmu Pardálů tak do toho podruhé v životě práskne! Stejně jako Péťa jsme i my přesvědčeni, že to je dobrý krok. Všem zvědavcům Petr vzkazuje, že se ženit "nemusí"...! Je to z lásky a my gratulujeme :)
 
Moderátor FCPK Patrik Rokl slavil 45. narozeniny. Popřál mu i kmotr Karel Gott!
Narozeniny a jubilea  |  08.06.2012
P r a h a - Moderátor a DJ Patrik Rokl oslavil 45. narozeniny. Pro fanoušky Přední Kopaniny zajímavá zpráva, protože Rokl je jejich oblíbeným průvodcem všech domácích zápasů A mužstva, které už několik let moderuje. Populární speaker slavil své půl kulatiny v klubu Jungle. K výročí mu blahopřál i jeho kmotr a český slavík Karel Gott. Více čtěte v článku deníku Blesk.
 
Sam Vašina oslavil s kamarády 7. narozeniny v klubové restauraci U Drahušky.
Narozeniny a jubilea  |  18.04.2012
Přední Kopanina - Neděle 15. dubna 2012 patřila na stadiónu v Přední Kopanině nejen zápasu dorostu proti PSK Union, ale také oslavě sedmých narozenin Sama Vašiny, hráče naší mladší přípravky. Sam pozval kámoše, se kterými si nejprve skoro dvě hodinky zablbli a pak bylo pro všechny připraveno pohoštění v naší klubové restauraci U Drahušky. Oslava se vydařila parádně.
 
Míra Fučík slavil padesátku. Šéfovi kuchyně U Drahušky přáli kamarádi, hrál Rokl
Narozeniny a jubilea  |  07.03.2009
Přední Kopanina (cig) - Šéfkuchař Míra Fučík vyměnil hotel Ambassador za Restauraci U Drahušky v Přední Kopanině a během krátké doby si svým kuchařským uměním získal spoustu spokojených hostů. Ti vědí, že když chtějí za dobrým jídlem, tak na Kopaninu! Řada z jeho štamgastů pak zavítala v sobotu 7.3.2009 právě do Restaurace U Drahušky, kde "Fugi" slavil padesátku. Popřát mu přišli kamarádi, parťáci z restaurace i například Patrik Rokl, který mu celý večer moderoval.
 
Jan Jungman slavil osmdesátku. Na stadiónu FCPK mu přáli funkcionáři i kamarádi.
Narozeniny a jubilea  |  10.05.2003
Přední Kopanina (cig) - V Přední Kopanině se slavilo. Dlouholetý hráč a funkcionář Jan Jungman (nar.6.5.1923) slavil osmdesátku. Před mistrovským utkáním s Braníkem obdržel od funkcionářů našeho klubu několik upomínkových předmětů včetně dresu FCPK a především potlesk diváků i hráčů týmů a rozhodčích.
 
 

FCPK - víc než fotbal...