Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Pronájem stadionu

Areál U Drahušky uzavřela na den svatba. Nyní opět bez omezení.
Pronájem stadionu  |  21.07.2018
Přední Kopanina - Pátek 20.7.2018 byl #AreálUDrahušky pro veřejnost uzavřen z důvodu svatby. Polední oběd i odpolední party se protáhla dlouho do noci. Přinášíme pár fotografií. Přejeme novomanželům vše Nej a pokud i Vy plánujete svou rodinnou nebo firemní akci, využijte Drahušku.
 
Druholigový Sokolov trénoval a obědval na Kopanině před utkáním v Karviné.
Pronájem stadionu  |  09.11.2013
Přední Kopanina - Fotbalisté Baníku Sokolov, aktuálně šestého týmu tuzemské druhé ligy, trénovali v sobotu 9.11. na stadiónu v Přední Kopanině. Severočeský tým míří k mistrovskému utkání v Karviné (NE, 14:00) a plánovanou zastávku na Kopanině využil k předzápasovému tréninku a obědu. Po hodince na hřišti a rychlé sprše si hráči dali plátek na houbách s rýží, hovězí vývar a broskvový koláč na závěr.
 
Reprezentace do 16 let trénovala na Kopanině před odletem do Turecka
Pronájem stadionu  |  28.01.2013
Přední Kopanina - Reprezentační výběr do 16 let využil stadión fotbalového klubu FC Přední Kopanina (19.1.) pro svou poslední přípravu před odletem na turnaj Aegean Cup v turecké Manise. Mladí čeští fotbalisté si zatrénovali na tréninkové ploše s umělou trávou. Tréninku pod vedením kouče Aleše Čvančary přihlížel i patron týmu a bývalý výborný reprezentant Luboš Kubík.
 
Brazilská kouzla v Přední Kopanině. Představil se zde Pantanal Brazil Team.
Pronájem stadionu  |  19.09.2012
Přední Kopanina - Poprvé v historii klubu se na trávníku stadiónu v Přední Kopanině představil tým z Brazílie. Tým Pantanal Brazil Team se zde v rámci turné po střední Evropě zastavil k přátelskému zápasu proti firemnímu mužstvu SK ČSA manažera Jardy Bíra. Hosté z Jižní Ameriky si nakonec odvezli vítězství 3:2, ale výsledek tentokráte nebyl tím nejdůležitějším.
 
Stadión Přední Kopaniny opět přivítal reprezentanty. Přijela jednadvacítka!
Reprezentace ČR u nás  |  11.08.2010
Přední Kopanina - Po trávníku fotbalového stadiónu FC Přední Kopanina opět po čase běhala elita českého fotbalu. Reprezentanti do 21 let, druhý nejvýznamnější tuzemský výběr, zde absolvovali dva tréninky před kvalifikačním zápasem se San Marinem. Svěřencům trenéra Dovalila a Suchopárka prostředí svědčilo, o čemž svědčí následná výhra nad San Marinem 5:0 a postup do baráže o mistrovství Evropy.
 
Tradice žije. Na Kopanině se uskutečnil Colin Currie Cup 2010. Už pojedenácté!
Pronájem stadionu  |  11.06.2010
Přední Kopanina - Fotbalový turnaj Colin Currie Cup 2010 má za sebou už jedenáctý ročník. Den plný fotbalu, kamarádů, dobrého jídla a pití, který se koná vždy v červnu na stadiónu v Přední Kopanině. Turnaj pořádá společnost Prague Tour Service a zejména její manažeři Ian Donogan a Steve Biddle jako vzpomínkovou akci na svého kamaráda Colina Currie, který tragicky zemřel.
 
Reprezentační devatenáctka s trenérem Hřebíkem trénovala v Přední Kopanině!
Pronájem stadionu  |  18.05.2010
Přední Kopanina - Reprezentace ČR do 19 let odlétá dnes do Ruska, kde absolvuje kvalifikaci o postup na ME. V Rusku se postupně utká s Itálií, Ruskem a Severním Irskem. Na šampiónát postoupí pouze vítěz. Tým koučuje trenér Jaroslav Hřebík a největším hvězdami jsou Kadlec (Sparta), Vydra (Ostrava) a Fantiš (Příbram). Ti všichni a jejich spoluhráči včera trénovali na stadiónu FC Přední Kopanina, kde absolvovali poslední přípravu před odletem.
 
Stadión FCPK přivítá reprezentaci ČR. Juniorky (U19) potrénují před kvalifikací.
Pronájem stadionu  |  24.03.2010
Přední Kopanina - Stadión FCPK přivítá opět reprezentační výběr České republiky. Tentokráte se jedná o ženský fotbal. Juniorky (U19) zde potrénují před odletem na druhou fázi kvalifikace, která se koná na přelomu března a dubna v ruské Soči. Máte-li zájem shlédnout trénink svěřenkyň trenérky Jitky Klimkové, máte k tomu ideální příležitost ve čtvrtek 25.3.2010 od 16:30 do 18 hodin v Přední Kopanině.
 
Vysokoškolský sport slaví 100 let. Součástí oslav se stane i stadión FCPK!
Pronájem stadionu  |  08.02.2010
Přední Kopanina - České akademické hry 2010, významné klání vysokoškolský sportovců, se vrací po šesti letech do Prahy. Stane se tak součástí oslav 100 let trvání trvání vysokoškolského sportu v Čechách, které se slaví v tomto roce. Je skvělé, že partnerem oslav se stane i fotbalový klub FC Přední Kopanina. Na stadiónu FCPK se totiž odehraje část fotbalového turnaje. Fotbal je jedním z 27 sportovních odvětví, které budou na programu. Hry se uskuteční 6.-12.6.2010.
 
Sportovat se dá i přímo v restauraci. U Drahušky proběhl Vánoční turnaj v šachu.
Pronájem stadionu  |  12.12.2009
Přední Kopanina - Ve Sportcentru U Drahušky na stadiónu FCPK je řada možností sportu: fotbal, stolní tenis, ricochet, aerobik, sauna, basketbal a další. Avšak i vnitřní prostory Restaurace U Drahušky mohou být využity k provozování sportovních aktivit. V sobotu 12.12.2009 si zde dali sraz šachisti! Restauraci si zarezervoval šachový oddíl ze sousedních Nebušic a uspořádal zde svůj tradiční Vánoční turnaj.
 
Máme unikátní záběry: oficiální focení repre U20 na Kopanině před odletem na MS
Reprezentace ČR u nás  |  30.11.2009
Přední Kopanina - V říjnu se konalo mistrovství světa fotbalistů do 20 let v Egyptě. Česká reprezentace vypadla smolně na penalty v osmifinále s Maďarskem. Hlavními hvězdami byli Morávek (Schalke 04), Mazuch (Fiorentina), Pekhart (Slavia) nebo například Zeman (Sparta). Všichni naši borci byli k vidění krátce před odletem do Egypta v Přední Kopanině. Na stadiónu FCPK náš výběr trénoval těsně předtím, než se vydal do dějiště. A 22.září tu také proběhlo oficiální fotografování týmu. Získali jsme cenné fotografie ze zákulisí.
 
Velký svátek pro stadión FCPK. Trénuje zde reprezentace do 21 let!
Reprezentace ČR u nás  |  09.09.2007
Praha (cig) - Fotbalový stadión v Přední Kopanině se dočkal zajímavé návštěvy. Po áčku druhý nejvýznamnější reprezentační tým České republiky, výběr do 21 let, zde absolvoval v tomto týdnu tři své tréninky v rámci kvalifikačního bloku, ve kterém hraje náš tým 8.9. v Arménii a 11.9. doma s Lichtenštejnskem.
 
"Děkujeme. Našli jsme tu kvalitní podmínky" řekl Lavička, trenér repre do 21 let
Reprezentace ČR u nás  |  08.09.2007
Praha (cig) – Trenér reprezentační jednadvacítky Vítězslav Lavička je sympatický chlapík. Že mu sláva nestoupla do hlavy opět ukázal ve středu v Přední Kopanině. Reprezentanti do 21 let na stadiónu FCPK trénovali. Lavička po tréninku svého výběru prohodil slovo s trenérem FCPK Pavlem Mejdrem, poptal se na Martina Haška a zašel za hráči A mužstva a popřál jim hodně štěstí v dalším zápase přeboru v Uhříněvsi.
 
Ministr zahraničí Schwarzenberg v Přední Kopanině. U Drahušky diskutoval s lidmi
Život v Přední Kopanině  |  19.06.2007
Přední Kopanina (cig) - Na pozvání zastupitelstva Úřadu městské části Praha 6-Přední Kopanina přijel Karel Schwarzenberg. Dříve senátor pro náš region, nyní ministr zahraničí, se zúčastnil setkání s občany, které proběhlo v Restauraci U Drahušky na stadiónu FCPK.
 
Stadión FCPK k dispozici filmařům. Natáčela se reklama na TV Samsung.
Pronájem stadionu  |  16.05.2006
Přední Kopanina (cig) - Zázemí stadiónu FC Přední Kopanina není jen domovem fotbalistů FCPK. Prostory stadiónu včetně Restaurace U Drahušky klub pronajímá i pro komerční účely. Dnes posloužily filmařům pro natočení komerční reklamy na televizi Samsung. Vše je zdokumentováno. Podívejte se na přiložené fotografie jak filmový štáb pracoval.
 
Ženské reprezentace ČR a Finska se střetly v Přední Kopanině. Češky vyhrály 2:1!
Reprezentace ČR u nás  |  19.04.2003
Přední Kopanina (cig) - Přátelské utkání reprezentačních výběrů žen České republiky a Finska hostil 19.4.2003 stadión FC Přední Kopanina. Domácí prostředí nakonec využili Češky k vítězství 2:1. Všechny branky padly v prvním poločase. Za Českou republiku se trefili Chlumecká a Danielová, za Finky snižovala minutu před poločasem Vusmalmi.
 
Na stadiónu FCPK se utkaly reprezentace ČR a Dánska do 18-ti let (U18)!
Reprezentace ČR u nás  |  03.10.2002
Přední Kopanina (cig) - Třetího října 2002 byl stadión FCPK hostitelem přátelského mezinárodního utkání naší mládežnické reprezentace do 18-ti let (U18). V utkání se Česká republika utkala se svými vrstevníky z Dánska. Češi na Kopanině zvítězili 2:1 brankami kapitána Neuwirtha a Mokrejše. Zápasu přihlížela kromě diváků i řada hráčských agentů, přijel i skaut z Manchesteru United. Po zápase si našel čas na rozhovor s ředitelem Fiatu v České republice (oficiální partner FCPK) panem Sharkey.
 
 

FCPK - víc než fotbal...