Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Rodina FCPK se rozrůstá každým dnem, přichází noví hráči, trenéři, partneři klubu, získáváme nové fanoušky. A s každým jedincem přirozeně přichází jeho rodina, kamarádi, přátelé. Ti všichni poznávají prostředí FCPK a jsou-li spokojeni, rádi se stávají jeho součástí. Vážíme si naší historie a těch, kteří budovali tento klub, žijeme přítomností a snažíme se vytvořit podmínky pro úspěšnou budoucnost.

Náš projekt nabízí alternativu. Alternativu naplnění volného času a zároveň pocit být součástí něčeho, co má smysl a na co můžeme být pyšní. Snažíme se vytvářet našimi aktivitami prostředí, ve kterém se lidi budou cítit dobře. Značka FCPK je symbolem pro sport, přátelství i zábavu, je to značka vybudována na zdravých principech, a proto je to značka úspěšná. Staňte se součástí FCPK, možná i proto, že FCPK, je víc než fotbal !

Znáte-li FC Přední Kopanina pouze jako fotbalový klub, máte nyní možnost pohlédnout prostřednictvím fotografií na řadu aktivit a akcí, díky kterým pulzuje život našeho klubu a nejedná se přímo o fotbalový zápas. Tak si to užívejte a zůstaňte s námi.

Zaujalo nejvíce...

Holanďák a španělák nic nepřekoná, říká šéfkuchař Drahušky Robert Mazur
Neuvedeno  |  15.03.2021
Přední Kopanina - Fotbal má stále pauzu, takže jediné co funguje na stadiónu U Drahušky je výdejní okénko klubové restaurace. A také rozvozy obědů. Fungují především proto, že je zde skvělý kuchař. Již od roku 2016 zde působí mistr kuchyně Robert Mazur. Všestranný sportovní znalec se speciálním zaměřením na dostihy vařil svíčkovou i pro anglickou královnu. Nyní máme tu čest, že vaří pro Drahušku. A co bude vařit v tomto týdnu?
 
Pozvánka k Drahušce na vyprávění Jakuba Moravce. Irsko s chutí Irské.
Neuvedeno  |  07.02.2019
Přední Kopanina - Cestovatel a fotograf Jakub Moravec dnes opět zavítá na stadión FC Přední Kopanina do klubové restaurace U Drahušky. Jako již kolikrát v minulosti přijde vyprávět o svých cestách po světě, ze kterých nám vždy přiveze ochutnat něco dobrého. Dnes je tématem Irsko a bude se pít irská whiskey. Akce začíná v horním salónku restaurace v 19 hodin. Neplatí se žádné vstupné.
 
Medailonek Michala Buzka s reportérem Davidem Kalousem pro fotbalpraha.cz
Neuvedeno  |  10.10.2018
Praha - Michal Buzek je hrající legendou klubu FC Přední Kopanina. V mládeži si zahrál za reprezentaci a v klubech jako Sparta nebo Bohemians. Mezi dospělými ho osud nasměroval do FCPK, kde zapustil kořeny na dlouhé roky. Postupně převzal vůdčí roli a stal se i kapitánem. Podívejte se na medailonek tohoto pětatřicetiletého borce, který natočil se známým reportérem Davidem Kalousem.
 
Silvestrovský běh U Drahušky, svižným krokem do nového roku 2018.
Život v Přední Kopanině  |  16.12.2017
Přední Kopanina - Pokud jste celý rok sportovali, chválíme Vás. V tom blížícím se novém roce 2018 byste v tom měli pokračovat. Nejlepším mostem v tomto případě je Silvestrovský běh. Žádné lenošení ani poslední den v roce. Již tradiční akce v areálu U Drahušky v Přední Kopanině si za předcházející léta našla řadu fanoušků. Stejně tomu bude i tentokráte.
 
Spritz Night na stadiónu U Drahušky. Nenechte si ujít repeté 9.září.
Život v Přední Kopanině  |  20.08.2017
Přední Kopanina - Na stadiónu fotbalistů FCPK proběhla pravá letní party. Koktejly na způsob Spritz a k tomu diskotéka DJ Patrik Rokl. Míchalo se Bellini, A Sbagliato, The Hugo, English Garden a samozřejmě hitovka Aperol. Další z řady vydařených akcí na stadiónu, kde zdaleka nepadají jen branky. Drahuška žije do všech stran. Díky, že jste s námi.
 
Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.
Život v Přední Kopanině  |  18.05.2017
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Strašidel plný les. Noční bojovka v Kopanině přilákala téměř stovku dětí.
Zaměřeno na děti a mládež  |  13.10.2016
Přední Kopanina - Tma, zima, mrholení a před sebou trasa plná strašidelných nástrah. Jo noční bojovka, to není představení pro mazánky. Ukázalo se však, že v Přední Kopanině, Nebušicích, Horoměřicích a v dalších místech po okolí je stále dost dětí, které mají pro strach uděláno. Dorazily na Kopaninu a užily si noční bojovku, kterou připravil Kopaninský spolek ve spolupráci s Drahuškou a Hasiči-Nebušice.
 
Kopanina vybrala pro Martina a Elišku 60.188 Kč ! Děkujeme všem, kdo přispěli.
Neuvedeno  |  05.10.2015
Přední Kopanina - Úspěchem skončila sbírka pro našeho kamaráda a bývalého fotbalistu FC Přední Kopanina Martina Jandu. Po tragické autonehodě své ženy a její maminky zůstal sám s 1,5 letou dcerou Eliškou. Kromě morální podpory se Kopaňáci rozhodli do těžkých začátků zorganizovat finanční sbírku. Na vlně solidarity se svezli hráči a funkcionáři klubu, fanoušci, přátelé, kamarádi. Vybralo se nádherných 60.188 Kč. Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili.
 
Zúčastni se dražby dresů Sparty a repre žen na Aukro.cz pro Martina a Elišku.
Neuvedeno  |  02.10.2015
Přední Kopanina - Sbírka pro Martina a Elišku finišuje. Již zítra před zápasem s Uhelnými sklady budeme znát číslo, kolik se vybralo a osobně předáme Martinovi Jandovi, který přijde na stadión U Drahušky v Přední Kopanině. Do poslední chvíle můžete přispět hotovostí v klubové restauraci nebo například ještě se zúčastnit dražby dresů na Aukro.cz. Draží se dres AC Sparta Praha s podpisy hráčů a dres ženské fotbalové reprezentace s podpisy všech hráček.
 
Dnes bonus se Stodůlkami. Za každý gól 1000 korun na sbírku Martin a Eliška.
Život v Přední Kopanině  |  19.09.2015
Přední Kopanina - Dnešní utkání Přední Kopaniny se Stodůlkami v Pražská teplárenská přeboru mužů bude výjimečné. Bude se hrát fotbal, ale taky se bude pomáhat. Našemu kamarádovi a bývalému hráči FCPK tragicky zahynula žena. Martin Janda zůstal sám s dcerou Eliškou, které nejsou ani dva roky. V rámci dnešního utkání proběhne sbírka. Zpestřením bude také bonus od klubu FCPK. Za každý gól, který v utkání padne, věnuje vedení klubu 1000 Kč.
 
V opukovém lomu v Přední Kopanině hořelo. Čarodějnice 2015 upálena!
Život v Přední Kopanině  |  03.05.2015
Přední Kopanina - Městská část Přední Kopanina má za sebou další úspěšnou akci. V místním opukovém lomu proběhly Čarodějnice 2015. Počasí sice úplně nepřálo (již tradičně), ale nakonec se umoudřilo a vše co mělo být spáleno a upáleno i opečeno mohlo proběhnout. Soutěže pro děti, malování na obličej, špekáčky, občerstvení. Poděkování všem, kteří se na organizaci podíleli, zejména MČ Praha-Přední Kopanina, Kopaninské baby, Hasiči Praha-Nebušice, společnosti TATI s.r.o. a restaurace U Drahušky. Za rok v lomu opět nashledanou.
 
Vzpomínka na zimu. Tradiční kopaninská akce - expedice Čenkovice 2015.
Soustředění týmů  |  26.03.2015
Čenkovice - Podařilo se nám získat řadu pikantních snímků z tradiční zimní akce fotbalistů Přední Kopaniny (Pardálové a B tým muži). Letošní expedice Čenkovice 2015 byla opět úspěšná, s dobrou účastí a nabitým programem. Účastníci museli prokázat své dovednosti v cross country, sjezdovém lyžování, fotbálku v hlubokém sněhu i v hale, ale také v sauně nebo ve vířivce. Akce se zúčastnili tradiční opory, ale také mladí talenti, který se doufejme naučí vše důležité od svých vzorů a ponesou štafetu dál. Ještě mají čas ...
 
Tour de club na Kopanině. Přípravku trénovali Sparťani Hušbauer a Bednář.
Klubové akce  |  13.11.2014
Přední Kopanina - Projekt Tour de club zavítal do Přední Kopaniny. Akce Pražského fotbalového klubu má jasný cíl : provázat profesionální a amatérské celky. Pražské ligové kluby Sparta, Slavia, Bohemians a Dukla navštěvují menší kluby a inspirují k dalšímu na rozvoji. Ve čtvrtek 13.11.2014 přijeli na Kopaninu zástupci Sparty v čele s hráči áčka Bednářem a Hušbauerem. Připravili si ukázkový trénink pro hráče přípravky FCPK a pak následovala autogramiáda.
 
Kopanina v hlavním čase na TV Nova. Poláčkův gól borcem na konec!
Neuvedeno  |  17.10.2014
Praha - Přední Kopanina se dostala do vysílání Televizních novin na TV Nova. Rubrika "Borec na konec" ukončuje sportovní zprávy a vždy představuje ojedinělý sportovní okamžik. V pátek 17. října se jím stala povedená střela fotbalisty Přední Kopaniny Tomáše Poláčka (dříve Sparta Praha), který se v utkání Pražská teplárenská přeboru mužů parádně trefil z přímého kopu do šibenice v Třeboradicích a zajistil svému týmu výhru 1:0. Podívejte se jak o tom referovala TV Nova.
 
Naloženo, nakrájeno, roztopeno. Grilování Vamos Argentina odstartovalo!
Neuvedeno  |  19.07.2014
Přední Kopanina - Fotbalový stadión v Přední Kopanině v letní pauze nezahálí. Míří sem hosté za dobrou kuchyní v klubové restauraci U Drahušky. Tento víkend odstartoval seriál grilovacích víkendů královskou disciplínou. Griluje se oblíbené téma ARGENTINA. Celý víkend od rána do večera můžete ochutnat jihoamerické speciality a zapít je argentinským vínem. Přinášíme první várku fotek, maso je nakrájené, naložené, makrely obalené v banánových listech. VAMOS ARGENTINA !!!
 
Příměstský tábor na Kopanině se blíží. Zůstávají poslední volná místa.
Zaměřeno na děti a mládež  |  17.07.2014
Přední Kopanina - Hledáte dětem program na týden od 4. do 8. srpna? A neslyšeli jste ještě o příměstském táboře, který pořádá fotbalový klub FC Přední Kopanina s agenturou Sport dětem již třetím rokem? Tak teď už to víte! Zůstávají poslední volná místa. Volejte, pište, zúčastněte se. Děti čeká bohatý program v pěkném prostředí s profesionálním servisem. Těšíme se na Vás. FCPK, víc než fotbal ...
 
Duha nazdobila nebe nad stadiónem FC Přední Kopanina. Hezké fotky.
Život v Přední Kopanině  |  23.04.2014
Přední Kopanina - Aprílové počasí má své kouzlo. Včera stadión Přední Kopaniny kropil déšť po celou dobu tréninku přípravek (16:00-17:30), aby po jeho skončení vyšlo sluníčko, obloha celá zmodrala a objevila se nádherná duha. Díky pohotovosti našeho nejvyššího šéfa Františka Cigánka máme i fotografie. Nafoceno 22.4. v 7.10 pm. Přejeme všem pěkný den.
 
Orkán Xaver Mikuláše nezastavil. Dorazil s pytlem dárků na trénink přípravky.
Zaměřeno na děti a mládež  |  06.12.2013
Přední Kopanina - Překvapení číhalo včera na fotbalisty mladší přípravky FC Přední Kopanina. Během jejich tréninku na umělce se mezi ně vplížil Mikuláš. Ten musel cestou překonat mnohé nástrahy, které mu připravil zejména orkán Xaver, ale nakonec došel nepoškozen i s plným pytlem dárků až na hrací plochu mezi radující se děti. Tlumočil jim několik jasných vzkazů, jako například chodit včas na tréninky nebo se sprchovat po zápasech. Děti slíbily všechno i to co nechtěly, vždyť na ně čekaly dárečky...
 
Gólman Sparty Tomáš Vaclík předával pohár a fotil se s hráči Kopaniny
Neuvedeno  |  02.12.2013
Zličín - Fotbalisté starší přípravky strávili první prosincový den roku 2013 na halovém turnaji ve Zličíně. Mezi sedmi soupeři narazili i na "prvoligové" týmy Jablonec nad Nisou (celkový vítěz) a Spartu Praha. Kopanina nakonec obsadila v turnaji šesté místo. Kromě poháru a dortu byla bonusem na závěr společná fotografie s patrony turnaje, sparťanským gólmanem Tomášem Vaclíkem a bývalým prvoligovým i reprezentačním brankářem Petrem "Kosťou" Kostelníkem.
 
Trenér Přední Kopaniny Hebousse odletěl s reprezentací žen ČR do Španělska.
Reprezentace ČR u nás  |  27.11.2013
Přední Kopanina - V neděli odpoledne kopaninský kouč Sálem Hebousse se svým kolegou Šturmou dovedl své svěřence k remíze v poslední kole přeboru proti SK Zbraslav a následně balil kufry směr Španělsko. V městě Fuenlabrada nedaleko Madridu ho čeká ve středu kvalifikační zápas proti Španělkám. Hebousse je asistentem trenéra českého národního týmu žen. Ve hře je mistrovství světa v Kanadě 2015!
 
 

FCPK - víc než fotbal...