Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

V.I.P.

Patrik Rokl v pátek s Leošem Marešem v DiscoRai, v sobotu na Kopanině!
V.I.P.  |  16.03.2011
P r a h a - Populární moderátor a DJ Patrik Rokl má na víkend nabitý program. V pátek bude mixovat muziku s Leošem Marešem v sousedních Tuchoměřicích u příležitosti 16.narozenin místní diskotéky "DiskoRai" a v sobotu ho čeká první jarní domácí zápas Přední Kopaniny v divizi. Už třetím rokem Patrik Rokl moderuje všechny domácí utkání FCPK a parádní muzikou se stará o pohodovou atmosféru během zápasů.
 
Moderátor Patrik Rokl hrál diskotéku v O2 Aréně. Dostal šatnu po Lady Gaga!
V.I.P.  |  10.01.2011
P r a h a - Populární rozhlasový moderátor a také speaker při domácích zápasech týmu FC Přední Kopanina Patrik Rokl si závěr roku zpestřil atraktivní akcí. Dostal příležitost hrát diskotéku na vánočním firemním večírku společnosti PRE v O2 Aréně. V jedné z nejmodernějších arén v Evropě vystupovala o několik týdnů dříve i Lady Gaga a Patrik dostal její šatnu! Kromě Rokla na akci vystoupili také No Name, Helena Zeťová, Petra Janů a vše moderoval Petr Rychlý.
 
Kopaninu navštivil mistrovský pohár Sparty. S ním Skuhravý, Berger a další VIP
V.I.P.  |  12.06.2010
Přední Kopanina - Společnost Forbes Game, jeden z oficiálních partnerů AC Sparta Praha, uspořádala zajímavou akci. Pozvala členy sparťanských Fanclubů z celé republiky a za přítomnosti sparťanských fotbalových legend a dalších celebrit jim donesla "naživo" mistrovský pohár pro vítěze Gambrinus ligy. To vše na stadiónu FC Přední Kopanina, kde shodou okolností v sestavě domácího divizního týmu nastupují další známí sparťané, Martin Hašek a Pavel Mareš.
 
Zajímavé setkání na stadiónu FCPK. Potkali se zde Martin Hašek a Jarda Modrý.
V.I.P.  |  21.04.2010
Přední Kopanina - Stadión FCPK byl včera svědkem zajímavého setkání. Čirou náhodou se zde setkaly dvě sportovní osobnosti - fotbalista Martin Hašek a hokejista Jaroslav Modrý. Oba mají ke klubu FCPK blízko, Martin Hašek je aktivním hráčem A týmu a Jaroslav Modrý má v mládežnických týmech FCPK oba své kluky. Ač se předtím neznali, po seznámení spolu strávili přes půlhodiny družného rozhovoru. Fotografové FCPK byli u toho.
 
FCPK fandí i známé osobnosti: hokejista Jarda Modrý. Byli jsme u něj v Plzni.
Zájezdy, výlety  |  11.02.2010
Plzeň - Hokejového obránce Jaroslava Modrého nepřehlédnete. Má 190 cm (bez bruslí) a metrák. Přehlédnout nejde ani jeho kariéra: přes 15 let v Americe, v NHL největších úspěchů dosáhl v Los Angeles Kings, ale hrál i v New Jersey Devils, Ottawa Senators nebo Philadeplphia Flyers. Málokdo ví, že jihočeský rodák dnes bydlí v Nebušicích a jeho syn hraje za Přední Kopaninu v minipřípravce. Jarda už několikrát navštívil i zápasy FCPK a modročerveným drží palce. Rád chodí s rodinou i do Restaurace U Drahušky. Teď jsme role vyměnili. Zajeli jsme navštívit my jeho. Do Plzně! Kde za místní Indiány (znak HC Plzeň) Jarda nastupuje po návratu z Ameriky.
 
Kapitán Sparty Tomáš Řepka navštívil divizní zápas Přední Kopaniny s Č.Brodem
Život v Přední Kopanině  |  25.09.2009
Přední Kopanina - Fotbalový zápas divize B mezi Přední Kopaninou a Českým Brodem navštívilo 160 platících diváků. Byl mezi nimi také nenápadný muž v černých slunečních brýlích, kšiltovce a mikině stejné barvy. Tomáš Řepka! Aktuálně kapitán AC Sparta Praha se přišel podívat na svého trenéra Martina Haška, který nastoupil v základní jedenáctce domácího FCPK. Nečekané návštěvy si brzy všiml moderátor utkání Patrik Rokl, který sparťanskou superstar vřele přivítal.
 
Šéf UEFA Michel Platini navštívil Prahu. Staral se o něj Ivo Sekerka, hráč FCPK!
V.I.P.  |  17.12.2008
Praha (cig) - Před nedávnem navštívil Českou republiku šéf evropské fotbalové asociace (UEFA) Michel Platini. Po celou dobu jeho návštěvy byl jeho pravou rukou Ivo Sekerka, hráč FC Přední Kopanina. Ivo je zaměstnancem Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) a díky skvělým jazykovým schopnostem, zejména francouzštině, mu připadl náročný, ale zajímavý úkol starat se o VIP personu evropského fotbalu. V následujícím rozhovoru se Ivošem Sekerkou se dozvíte více.
 
 

FCPK - víc než fotbal...