Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéStarší dorost (U19)Mladší dorost (U17)Starší žáci (U15)Mladší žáci (U13)Starší přípravka (U11)Mladší přípravka (U9)
01.04.2023
Sobota
16:30  V
FC Tempo 
   13:30  D
SK Hostivař 
 11:00  D
SK Střešovice 1911 
11:00  D
FK Dukla Praha 
 
02.04.2023
Neděle
 16:30  D
SK Zbraslav 
 15:30  V
FC Zličín 
 14:00  D
TJ Sokol Stodůlky 
 11:00  D
FK Dukla Praha 
17:00  V
TJ Praga Praha 
06.04.2023
Čtvrtek
        16:30  D
TJ AFK Slivenec 
07.04.2023
Pátek
16:30  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
10:15  V
TJ AFK Slivenec 
       
08.04.2023
Sobota
   11:00  D
SK Hostivař 
     
10.04.2023
Pondělí
    14:00  V
FC Háje Jižní Město 
 14:45  V
Sokol Lochkov 
  
15.04.2023
Sobota
10:15  V
Sokol Kolovraty 
  10:00  V
SK Střešovice 1911 
 14:00  D
FK Meteor Praha VIII 
11:30  D
Slavoj Suchdol 
  
16.04.2023
Neděle
 16:30  D
SK Libuš 
  14:00  D
Sokol Kolovraty 
  12:00  V
FK Slavoj Vyšehrad 
11:30  V
SK Ďáblice 
22.04.2023
Sobota
17:00  D
ČAFC Praha 
   11:00  D
SK Čechie Uhříněves 
    
23.04.2023
Neděle
 17:00  V
SK Aritma Praha 
 13:00  D
FC Tempo 
 11:00  D
SK Ďáblice 
09:15  D
Sokol Lipence 
17:30  D
SK Zbraslav 
15:30  D
SK Modřany 
27.04.2023
Čtvrtek
        17:00  V
FK Řeporyje-Praha 5 
29.04.2023
Sobota
 17:00  D
1999 Praha 
  14:15  V
SK Zbraslav 
 13:00  V
SK Modřany 
09:30  V
FK Čechie Dubeč 
 
30.04.2023
Neděle
17:00  V
FK Slavoj Vyšehrad 
  09:00  V
FAA Zbura 
     
01.05.2023
Pondělí
     11:30  V
TJ Sokol Řepy 
   
06.05.2023
Sobota
10:30  V
Sokol Královice 
   17:00  D
SK Střešovice 1911 
 09:15  D
SC Olympia Radotín 
13:00  D
FK Řeporyje-Praha 5 
11:30  D
SK Zbraslav 
07.05.2023
Neděle
 17:00  V
Sokol Cholupice 
       
08.05.2023
Pondělí
   17:00  D
SK Union Vršovice 
 15:00  D
ABC Braník 
   
13.05.2023
Sobota
17:00  D
SK Hostivař 
   10:45  V
Sokol Dolní Počernice 
17:30  V
AFK Slavoj Podolí Praha 
09:00  V
FK Řeporyje-Praha 5 
  
14.05.2023
Neděle
 17:00  D
FK Slavoj Vyšehrad 
 17:00  V
SK Motorlet Praha 
   17:00  V
Avia Čakovice 
14:00  V
SK Dolní Chabry 
19.05.2023
Pátek
 18:00  V
SK Uhelné sklady Praha 
       
20.05.2023
Sobota
10:15  V
SC Olympia Radotín 
  17:00  D
SK Ďáblice 
 11:00  D
FC Tempo 
 09:45  V
Sportovní Akademie Praha 
 
21.05.2023
Neděle
    17:00  D
FAA Zbura 
 11:00  D
TJ AFK Slivenec 
 11:00  V
Jižní Město Chodov 
26.05.2023
Pátek
      17:30  V
TJ Sokol Řepy 
  
27.05.2023
Sobota
17:00  D
FK Dukla Jižní Město 
   10:00  V
FK Klánovice 
14:45  V
SC Xaverov Horní Počernice o.s. 
  11:00  D
Avia Čakovice 
28.05.2023
Neděle
 17:00  D
SK Střešovice 1911 
 15:00  V
Slovan Bohnice 
   14:00  D
SK Modřany 
 
29.05.2023
Pondělí
  18:00  D
FC Nebušice 
      
02.06.2023
Pátek
        17:30  V
TJ Sokol Řepy 
03.06.2023
Sobota
10:30  V
FC Zličín 
  10:15  D
TJ Praga Praha 
   12:30  V
SK Ďáblice 
 
04.06.2023
Neděle
 17:00  V
Spartak Kbely 
  17:00  D
Sokol Lochkov 
15:00  D
SK Motorlet Praha 
13:00  D
FC Zličín 
  
10.06.2023
Sobota
10:30  D
TJ Spoje Praha 
17:00  D
FK Řeporyje-Praha 5 
 12:30  V
FK Slavoj Vyšehrad 
 09:00  V
Fotbalová akademie Praha 
   
11.06.2023
Neděle
    14:00  V
SK Dolní Chabry 
 17:00  V
Sokol Bílá Hora 
13:00  D
SK Viktoria Štěrboholy 
11:00  D
TJ Junior Praha 
17.06.2023
Sobota
10:30  V
ABC Braník 
17:00  V
Prague Raptors 
       
18.06.2023
Neděle
   14:00  V
SK Dolní Chabry 
     
Počet zápasů: 91