Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéStarší dorost (U18)Mladší dorost (U16)Starší žáci (U14)Starší žáci B (U14)Mladší žáci (U12)Starší přípravka (U10)Mladší přípravka (U8)
26.08.2017
Sobota
17:00  D
SK Motorlet Praha 
         
27.08.2017
Neděle
 17:00  D
TJ SK Satalice 
 17:00  V
Sokol Stodůlky 
      
28.08.2017
Pondělí
  18:00  D
TJ Sokol Hostivice 
       
30.08.2017
Středa
    16:00  D
FC Zličín 
     
02.09.2017
Sobota
10:15  V
SK Třeboradice 
  10:15  D
SK Ďáblice 
      
03.09.2017
Neděle
 10:15  D
Sokol Nebušice 
  17:30  D
Sokol Stodůlky 
     
06.09.2017
Středa
   17:00  D
Fotbalová akademie Praha 
      
09.09.2017
Sobota
17:00  D
SK Zbraslav 
       10:45  D
FASA Praha 
09:00  D
SK Hostivař 
10.09.2017
Neděle
 17:00  V
FK Řeporyje-Praha 5 
 12:30  V
ABC Braník 
17:00  V
Loko Vltavín a.s. 
15:00  V
Fotbalová akademie Praha 
09:15  D
1. FC Barrandov 
11:15  D
Spartak Kbely 
  
11.09.2017
Pondělí
  17:30  D
Sokol Jeneč 
       
15.09.2017
Pátek
        17:30  V
SK Hostivař 
 
16.09.2017
Sobota
 16:30  D
SK Střešovice 1911 
  14:00  D
SK Ďáblice 
  12:30  V
Fotbalová akademie Praha 
 09:00  V
SK Union Vršovice 
17.09.2017
Neděle
15:00  V
FK Admira Praha 
  16:30  D
SK Union Vršovice 
 14:00  D
SK Motorlet Praha 
10:00  V
TJ Ruzyně 
   
21.09.2017
Čtvrtek
  18:00  V
TJ Březiněves 
       
23.09.2017
Sobota
16:30  D
ČAFC Praha 
    14:30  V
FK Dukla Jižní Město 
  10:45  D
SK Střešovice 1911 
09:00  D
FK Újezd nad Lesy 
24.09.2017
Neděle
 16:30  V
SC Radotín 
 16:30  V
TJ Kyje 
14:30  V
FC Zličín 
 13:00  D
SK Čechie Smíchov 
10:45  D
Sokol Řepy 
  
25.09.2017
Pondělí
  17:30  V
Sokol Řepy 
       
28.09.2017
Čtvrtek
    10:45  D
FK Újezd nad Lesy 
  13:00  D
SK Ďáblice 
 09:00  D
1999 Praha 
30.09.2017
Sobota
 16:30  D
SK Aritma Praha 
        
01.10.2017
Neděle
16:30  V
SK Ďáblice 
  16:30  D
ČAFC Praha 
 11:00  D
FK Újezd nad Lesy 
16:30  V
Slavoj Suchdol 
 14:00  V
FK Újezd nad Lesy 
 
07.10.2017
Sobota
16:00  D
FC Tempo 
16:00  V
AFK Slavia Malešice 
   13:15  V
SK Libuš 
 11:00  V
FAA Zbura 
 09:00  V
FC Tempo 
08.10.2017
Neděle
   13:00  V
FK Újezd nad Lesy 
13:45  V
SK Union Vršovice 
 13:00  D
FC Zličín 
 10:45  D
SK Ďáblice 
 
09.10.2017
Pondělí
  17:30  V
SK Čechie Smíchov 
       
14.10.2017
Sobota
15:30  D
Sokol Královice 
  15:30  V
Fotbalová akademie Praha 
 10:45  D
SK Ďáblice 
  09:30  V
Sokol Dolní Počernice 
09:00  D
FASA Praha 
15.10.2017
Neděle
 15:30  D
Slovan Bohnice 
  13:00  D
SK Libuš 
 13:30  V
1. FC Barrandov 
10:45  D
SK Zbraslav 
  
18.10.2017
Středa
  20:00  V
SK Aritma Praha 
       
21.10.2017
Sobota
15:30  V
SK Citadel Dolní Chabry 
   10:30  V
FC Háje Jižní Město 
10:45  V
AFK Slavoj Podolí Praha 
 10:30  V
FK Meteor Praha VIII 
  
22.10.2017
Neděle
 15:30  V
FC Zličín 
 15:30  D
SK Zbraslav 
  13:15  D
TJ Ruzyně 
 10:45  D
FK Slavoj Vyšehrad 
14:00  V
Sokol Dolní Počernice 
23.10.2017
Pondělí
  17:00  V
Sokol Nebušice 
       
26.10.2017
Čtvrtek
       11:30  D
SK Střešovice 1911 
09:30  D
SK Zbraslav 
 
28.10.2017
Sobota
14:30  D
SK Union Vršovice 
         
29.10.2017
Neděle
 14:30  D
Sokol Stodůlky 
 11:30  V
Slovan Bohnice 
12:15  V
ABC Braník 
10:45  D
TJ Praga Praha 
13:00  V
SK Čechie Smíchov 
  09:00  D
TJ Sokol Kolovraty 
04.11.2017
Sobota
14:00  V
FK Dukla Jižní Město 
   13:00  D
TJ Praga Praha 
 10:30  D
Slavoj Suchdol 
11:15  V
SC Radotín 
08:30  V
SK Union Vršovice 
 
05.11.2017
Neděle
 14:00  V
AFK Slavoj Podolí Praha 
 14:00  D
SK Libuš 
 11:30  V
ČAFC Praha 
   13:00  V
SK Střešovice 1911 
11.11.2017
Sobota
14:00  D
ABC Braník 
  12:45  V
SK Čechie Smíchov 
 10:45  V
SK Union Vršovice 
13:15  V
FC Zličín 
   
12.11.2017
Neděle
 14:00  D
FC Miškovice 
  10:30  V
FK Dukla Jižní Město 
  11:15  D
Sokol Stodůlky 
09:15  D
TJ Sokol Kolovraty 
 
17.11.2017
Pátek
10:30  V
SK Uhelné sklady Praha 
   10:15  D
TJ Sokol Kolovraty 
   09:00  V
Junior Praha 
 
18.11.2017
Sobota
 13:30  V
SK Čechie Smíchov 
        
19.11.2017
Neděle
   13:30  D
Loko Vltavín a.s. 
 11:00  D
FK Dukla Praha 
 09:15  V
SK Aritma Praha 
  
Počet zápasů: 112