Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéMladší dorost (U16)Starší žáci (U14)Mladší žáci (U12)Starší přípravka (U10)
17.11.2018
Sobota
10:30  V
SK Uhelné sklady Praha 
13:30  V
Sokol Řepy 
  14:15  V
FK Dukla Praha 
08:30  V
SK Střešovice 1911 
 
18.11.2018
Neděle
   13:30  D
Sokol Dolní Počernice 
  10:30  V
TJ Sokol Kolovraty 
19.01.2019
Sobota
10:00  V
SK Slavia Jesenice 
      
27.01.2019
Neděle
15:00  V
FK Slovan Lysá nad Labem 
      
02.02.2019
Sobota
16:00  V
Nespeky 
      
09.02.2019
Sobota
  V
FK Dukla Praha 
      
16.02.2019
Sobota
   V
Sokol Jedomělice 
     
17.02.2019
Neděle
14:00  V
MFK Dobříš 
   17:30  V
Kablo Kročehlavy 
  
23.02.2019
Sobota
16:00  V
SK Citadel Dolní Chabry 
      
03.03.2019
Neděle
13:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
15:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
     
10.03.2019
Neděle
  V
SK Újezd Praha 4 
  V
Sokol Bílá Hora 
     
16.03.2019
Sobota
15:00  D
FK Viktoria Žižkov 
      
17.03.2019
Neděle
   V
Sokol Cholupice 
     
24.03.2019
Neděle
  V
SK Motorlet Praha 
  D
FK Řeporyje-Praha 5 
     
30.03.2019
Sobota
15:30  D
SK Třeboradice 
      
31.03.2019
Neděle
   V
SK Střešovice 1911 
     
07.04.2019
Neděle
  V
FC Tempo 
  D
Olympia Radotín 
     
13.04.2019
Sobota
17:00  D
FK Admira Praha 
      
14.04.2019
Neděle
   V
Avia Čakovice 
     
22.04.2019
Pondělí
  V
ČAFC Praha 
  D
AFK Slavia Malešice 
     
27.04.2019
Sobota
17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
      
28.04.2019
Neděle
   V
Slovan Bohnice 
     
05.05.2019
Neděle
  V
FK Slavoj Vyšehrad 
  D
FC Zličín 
     
12.05.2019
Neděle
  V
Sokol Královice 
  V
SK Čechie Smíchov 
     
18.05.2019
Sobota
17:00  D
SK Hostivař 
      
19.05.2019
Neděle
 17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
     
25.05.2019
Sobota
  V
SK Union Vršovice 
      
26.05.2019
Neděle
   V
FC Miškovice 
17:00  D
Farnborough FC 
    
01.06.2019
Sobota
17:00  D
FK Dukla Jižní Město 
      
02.06.2019
Neděle
 17:00  D
Sokol Stodůlky 
     
08.06.2019
Sobota
10:30  V
ABC Braník 
      
09.06.2019
Neděle
 10:30  V
SK Zbraslav 
     
15.06.2019
Sobota
10:30  D
SK Uhelné sklady Praha 
      
16.06.2019
Neděle
 10:30  D
Sokol Řepy 
     
Počet zápasů: 47