Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BStarší dorost (U19)Mladší dorost (U17)Starší žáci (U15)Mladší žáci (U13)Starší přípravka (U11)Mladší přípravka (U9)
08.08.2020
Sobota
10:30  V
SK Uhelné sklady Praha 
17:00  V
FK Řeporyje-Praha 5 
      
15.08.2020
Sobota
17:00  D
FC Zličín 
       
16.08.2020
Neděle
 17:00  D
TJ Sokol Stodůlky 
      
22.08.2020
Sobota
17:00  D
SK Újezd Praha 4 
       
23.08.2020
Neděle
 17:00  D
SK Dolní Chabry 
17:00  V
TJ Junior Praha 
     
29.08.2020
Sobota
 11:00  V
SK Modřany 
      
30.08.2020
Neděle
17:00  V
FK Viktoria Žižkov 
 17:00  V
SK Hostivař 
     
05.09.2020
Sobota
17:00  D
SK Motorlet Praha 
       
06.09.2020
Neděle
 17:00  D
TJ Sokol Nebušice 
17:00  D
SK Dolní Chabry 
  17:00  D
AC Sparta Praha, a.s. 
17:00  D
Sokol Kolovraty 
17:00  D
TJ Sokol Řepy 
12.09.2020
Sobota
 17:00  D
FK Zlíchov 1914 
17:00  V
Spartak Hrdlořezy 
     
13.09.2020
Neděle
17:00  V
SK Třeboradice 
  17:00  D
SK Ďáblice 
17:00  D
SK Motorlet Praha 
   
19.09.2020
Sobota
16:30  D
FK Újezd nad Lesy 
       
20.09.2020
Neděle
 16:30  V
SK Zbraslav 
16:30  D
FC Háje Jižní Město 
  16:30  D
TJ Sokol Řepy 
16:30  D
Fotbalová akademie Praha 
16:30  D
FK Čechie Dubeč 
26.09.2020
Sobota
 10:30  D
TJ AFK Slivenec 
      
27.09.2020
Neděle
  16:30  V
SK Zbraslav 
16:30  D
FAA Zbura 
16:30  D
ČAFC Praha 
16:30  D
SK Ďáblice 
  
28.09.2020
Pondělí
14:00  V
FK Admira Praha 
       
03.10.2020
Sobota
16:00  D
Sokol Kolovraty 
10:15  V
SK Libuš 
      
04.10.2020
Neděle
  16:00  D
FC Zličín 
   16:00  D
SK Zbraslav 
16:00  D
SK Zbraslav 
10.10.2020
Sobota
10:15  V
AFK Slavoj Podolí Praha 
       
11.10.2020
Neděle
 16:00  D
SK Aritma Praha 
16:00  V
SK Libuš 
16:00  D
SK Libuš 
16:00  D
SK Ďáblice 
16:00  D
SK Zbraslav 
16:00  D
1999 Praha 
 
17.10.2020
Sobota
10:30  D
FK Slavoj Vyšehrad 
15:30  V
1999 Praha 
      
18.10.2020
Neděle
  15:30  D
Sokol Kolovraty 
    15:30  D
FK Loko Vltavín a.s. 
24.10.2020
Sobota
14:30  D
Sokol Královice 
 14:30  V
SK Union Vršovice 
     
25.10.2020
Neděle
 14:30  D
SK Čechie Smíchov 
  14:30  D
SK Libuš 
14:30  D
SK Aritma Praha 
14:30  D
FC Zličín 
 
31.10.2020
Sobota
10:30  V
SK Hostivař 
10:15  V
ABC Braník 
      
01.11.2020
Neděle
  14:00  D
Spartak Kbely 
14:00  D
SK Union Vršovice 
   14:00  D
SK Čechie Uhříněves 
07.11.2020
Sobota
14:00  D
SC Olympia Radotín 
       
08.11.2020
Neděle
 14:00  D
FK Loko Vltavín a.s. 
14:00  V
SK Ďáblice 
  14:00  D
TJ Sokol Stodůlky 
  
14.11.2020
Sobota
13:30  V
FK Dukla Jižní Město 
13:30  V
SK Střešovice 1911 
      
15.11.2020
Neděle
  13:30  D
Slovan Bohnice 
13:30  D
Sokol Dolní Počernice 
13:30  D
FK Dukla Praha 
   
Počet zápasů: 69