Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

FCPK Magazine

 

FCPK Fanzone

Tapety

Tapety ze zápasů FCPK ke stažení na pracovní plochu Vašeho PC...

  • vyberte si v seznamu příslušné rozlišení (1920x1200, 1680x1050...)
  • až se Vám objeví vybraná fotografie na obrazovce, tak klikněte nad ní pravým tlačítkem a vyberte volbu "Uložit obrázek jako..." nebo "Nastavit jako pozadí" (IE)

Programy ke stažení

Programy k domácím zápasům volně ke stažení...
(formát PDF)

Tombola

V Přední Kopanině máme rádi, když se lidi baví. Jak už totiž dobře víte, značka FCPK, to je víc než fotbal. A také proto máme v poločasových přestávkách při zápasech prvního týmu tombolu. Pět cen, pět šťastných výherců. Každá vstupenka je slosovaná. A na webu si pak můžete prohlédnout fotografie z losování a také další fotografie Vás, našich fanoušků, tak jak Vás zachytili během zápasu naši fotografové.

Děkujeme rovněž partnerům tomboly za podporu. Pravidelně nám ceny dodávají Potraviny Jaromír Pěkný v Přední Kopanině, Restaurace U Drahušky, DiscoRai Ivan Valeš, Tiskárna Tercie Praha, Presco Group a.s. Zvláštní poděkování pak patří Řeznictví U Rysů za tradiční první cenu, kterou byla vždy téměř patnáctikilová kýta.

Fotbalové kuriozity

Parádičky, omyly, srandičky...

Kalendáře FCPK

Pěknou tradicí našeho klubu jsou již dlouhá léta každoroční kalendáře s fotografiemi všech našich týmů a představením sponzorů. Originály máte možnost si prohlédnout přímo na stadiónu FCPK, zde na webu nabízíme jejich elektronickou verzi.