FC Zličín - turnaj MD 2019, Praha - Zličín

Starší přípravka (U11)

Partner klubu

Idnes.cz | Sport

Týmy | Archiv

Kopanina na turnaji Sláva Cup skončila druhá za FK Admira B. Třetí byly Uhelné sklady a čtvrtá Hostivař...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

SK Újezd Praha 4 - FCPK 1 : 4    H 29.05.2019,  FCPK
Fotbalisté Kopaniny ovládli pohár. K triumfu je dotáhli skvělí fanoušci.
Prosek - Fotbalový klub z Přední Kopaniny dostal další zápis zlatým písmem do své historie. Tým od letiště se stal vítězem Teskahor Poháru Prahy 2018/2019. Po vyrovnaném bezbrankovém poločase Kopanina po přestávce jasně ovládla finále se suverénem letošní sezóny Újezdem Praha 4 a triumfovala 4:1. Střelci branek: Urban, Janek, Houška a Řežábek. To vše za skvělé podpory fanoušků. Kopanina získala právo účasti v celostátním poháru MOL Cup.

Finále Teskahor poháru slibuje ofenzivní smršť. Hraje Kopanina s Újezdem Praha 4     28.05.2019,  FCPK,
Vítězství v Pražská teplárenská přeboru už Újezdu Praha 4 nikdo nevezme. Teď má ale nováček soutěže v plánu útok na double. Ve středu 29. května od 17:30 hodin nastoupí k finále Teskahor Cupu, pražské pohárové soutěže. Soupeřem mu bude ambiciozní Přední Kopanina. A čeká se bitva jako řemen. „Prahneme po jediné věci, tou je zisk poháru, abychom měli double,“ neskrývá Karel Jeřábek, trenér Újezdu Praha 4. Přední Kopanina by si ráda spravila chuť, jaro v přeboru týmu nevychází podle představ. „Chtěli bychom uspět a udělat si radost,“ neskrývá kouč Daniel Vott.

S Kopaninou za fotbalem. Program našich týmů na oba víkendové dny.     25.05.2019
Praha - Je tu další fotbalový víkend s datem 25.-26.5.2019. Sledujte zápasy týmů FC Přední Kopanina ve všech kategoriích. Největší pozornost tradičně upřena na áčko, které hraje na hřišti posledních Vršovic a také na béčko, které má stále šanci na postup do 1.A třídy. Čekají ho však Miškovice a to je soupeř, který umí sebrat body. Kopanina do toho !!!

Šest gólů za poločas! Rodák z Kuby řádil v dresu rezervy Přední Kopaniny     24.05.2019,  FCPK,
Praha - Neskutečné! Takový kousek se podaří možná jednou za život. Útočník Jan Řežábek nasázel během druhého poločasu utkání I. B třídy šest gólů do sítě rezervy Podolí a béčko Přední Kopaniny slavilo vítězství 8:1. Dál se tak pere o postup do I. A třídy, když je zatím na druhém místě tabulky skupiny A. „Chceme pomoci béčku k postupu,“ má jasno hrdina utkání, člen kádru A-týmu, který se rozehrává po zranění.

FCPK - SK Hostivař 3 : 1    M 18.05.2019,  FCPK
Švarc lapil penaltu, Urban dal hattrick a Kopanina poráží Hostivař 3:1.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny porazili ve 26. kole Pražská teplárenská přeboru Prahy na domácím stadiónu U Drahušky tým SK Hostivař 3:1 a přehoupli se přes hranici čtyřiceti bodů v této sezóně. Čistým hattrickem za druhou půli se prezentoval Daniel Urban, který už má celkem 30 branek a vede tabulku střelců v celé Praze.

Sokol Královice - FCPK 3 : 1    M 11.05.2019,  FCPK
Kopanina dvakrát venku, dvakrát poražena. Po Vyšehradě i s Královicemi.
Královice - Fotbalisté Přední Kopaniny sérii dvou zápasů na hřištích soupeřů nepřetavili v žádný bod. V minulém kole prohráli na Vyšehradě 1:3 a nyní o týden později stejným výsledkem i ve 25. kole Pražská teplárenská přeboru Prahy v Královicích. Vyrovnané utkání bylo za stavu 1:1 přerušeno v 83. minutě kvůli bouřce. Po návratu na hřiště strhli domácí skóre na svou stranu.

FCPK - TJ Sokol Kolovraty 2 : 1    H 08.05.2019,  FCPK
Přední Kopanina je ve finále poháru. Porazila Kolovraty, čeká jí Újezd P4.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny doputovali do finále Teskahor Poháru Prahy. Postupně vyřadili AFK Union Žižkov, Duklu Jižní Město, Hostivař a naposledy v semifinále Kolovraty. Ambiciózní lídr 1.A třídy u letiště v poločase vedl 1:0, ale domácí dvěma góly po pauze skóre otočili. Kopanina se propracovala do finále, kde se utká ve středu 29.5. s dosavadním suverénem této sezóny v Praze týmem FK Újezd Praha 4.

FK Slavoj Vyšehrad B - FCPK 3 : 1    M 04.05.2019,  FCPK
Třetiligová rezerva Vyšehradu nad síly Kopaniny. Modročervení prohráli 1:3.
Vyšehrad - Fotbalisté Přední Kopaniny se poslední týdny vezli na vítězné vlně. Dvakrát vysoko vyhráli v přeboru Prahy (ČAFC, Podolí) a s Hostivaří zvládli i čtvrtfinále poháru. Série však skončila na Vyšehradě. V pěti stupních, dešti a na umělce Kopanina tahala celý zápas za kratší konec a odešla poražena 1:3. V tabulce je pátá, když před sebe pustila právě Vyšehrad B.

FCPK - AFK Slavoj Podolí Praha 5 : 1    M 27.04.2019,  FCPK
Přední Kopanina dala pět gólů Podolí. Kanonýr Urban se trefil dvakrát.
Přední Kopanina - Jedenácté vítězství sezóny si připsali fotbalisté Přední Kopaniny ve 23.kole Pražská teplárenská přeboru Prahy. Na domácím stadiónu U Drahušky rozstříleli AFK Slavoj Podolí 5:1 a potěšili fanoušky vysokou výhrou. Dvakrát se trefil kanonýr Urban a dominuje s 27 góly střelcům celé Prahy. I díky němu má Kopanina 72 branek, nejvíce v přeboru. Další góly přidali Vik (první v sezóně), Vágner a svou premiérovou šestnáctiletý Hollmotz.

Čtyři jarní výhry a rezerva Kopaniny je ve hře o postup. Zkusíme, říká Buzek     06.04.2019,  FCPK B,
Praha - Valí se jako lavina. Rezerva Přední Kopaniny vyhrála všechny čtyři jarní zápasy v A skupině I. B třídy a je ve hře o postup. V našlapané tabulce je momentálně třetí, ale na vedoucí Čechii Smíchov má manko pouhé dva body. „I po podzimu jsme byli kousek od prvního místa, teď to vypadá ještě líp. Zkusíme hrát na postup,“ neskrývá odhodlání Michal Buzek, 36letý záložník, jedna z ústředních postav rezervního celku z Kopaniny.

FCPK - SK Třeboradice 5 : 2    M 30.03.2019,  FCPK
Kopanina zabrala. Dala pět gólů Třeboradicím a už je za třiceti body.
Přední Kopanina - Fanouškům Kopaniny se vrátil do tváří úsměv. Po třech jarních prohrách v řadě modročervení zabrali a do sítě Třeboradic nasázeli na domácím stadiónu U Drahušky pět branek (5:2). Stále ještě úřadující vítěz přeboru SK Třeboradice dostal od FCPK v této sezóně celkem 12 gólů! Kopanina je s 31 body pátá, Urban s 21 góly vede tabulku střelců.

Bitva o první body. Kopanina i Třeboradice chtějí utnout sérii porážek.     30.03.2019,  FCPK,
Praha - Oba týmy patří mezi hlavní favority Pražská teplárenská přeboru. Jeden je úřadující přeborový šampion, druhý přezimoval na třetí příčce tabulky. Oba celky chtěly na jaře prohánět vedoucí duo Újezd - Uhelné sklady, ale jejich výsledky zatím patří k největším překvapením úvodních tří kol jarních odvet. V tom špatném slova smyslu. Fotbalisté Třeboradic a Přední Kopaniny totiž v tomto období nezískali jediný bod a po třech prohrách jim čelo tabulky naopak uteklo.

SK Motorlet Praha B - FCPK 6 : 1    M 24.03.2019,  FCPK
Na podzim dostal Motorlet šest gólů na Kopanině, teď se role obrátily.
Jinonice - Fotbalisté Přední Kopaniny odstartovali jaro bídně. Prohráli všechny tři úvodní jarní zápasy a padli na šesté místo. Po dvou prohrách o branku to nyní byla nálož. S rezervou divizního Motorletu Kopaňáci utržili debakl 1:6. Role se tak tentokráte vyměnily. V podzimním zápase na Kopanině musel kousnout šestku Motorlet.

FCPK - FK Viktoria Žižkov B 2 : 3    M 16.03.2019,  FCPK
Kopanina proti Žižkovu bez bodu. Modročervení prohráli i druhý jarní zápas.
Přední Kopanina - Po porážce s vedoucím Újezdem se od fotbalistů Přední Kopaniny čekala výhra nad v tabulce nízko položenou Viktorií Žižkov B. Nestalo se! První jarní domácí zápas skončil prohrou 2:3. Hosté na Kopanině vedli 2:0, domácí vyrovnali po brankách Urbana a Grafa, aby čtyři minuty před koncem inkasovali rozhodující gól. V příštím kole pojede Kopanina do Jinonic k zápasu s rezervou Motorletu.

Netradiční střelec Houška poslal po gólu pozdrav do nebe zesnulému otci.      13.03.2019,  FCPK,
Praha - Těšil se, aby ne. Dres Přední Kopaniny oblékl po osmi letech. S premiérou ale stoper Miloslav Houška moc spokojený být nemůže. Dal sice gól, ale jeho tým už za první poločas inkasoval třikrát, aby nakonec na hřišti Újezdu Praha 4 prohrál 2:3. „Chtěli jsme Újezdu vzít nějaké body. Příště to musí být určitě lepší,“ ohlíží se za svým návratem devětadvacetiletý staronový pilíř defenzivy ambiciozního týmu.

Sokol Bílá Hora - FCPK B 1 : 3    M 10.03.2019,  FCPK B
Úspěšný start do jara. Rezerva potvrdila roli favorita v zápase s Bílou Horou.
Bílá Hora - Tři góly Kopanina dala, jeden dostala a veze si tři body z utkání na Bílé Hoře v 16. kole 1.B třídy, prvním jarním. Utkání proti poslednímu týmu nebylo snadné. Soupeř přes zimu doplnil kádr a stále živí naději na záchranu v soutěži. Navíc utkání provázelo extrémní počasí. Přesto se Kopanina B i na úkor dvou zraněných hráčů k výhře dopracovala.

SK Újezd Praha 4 - FCPK 3 : 2    M 09.03.2019,  FCPK
Kopanina odstartovala jaro prohrou. S Újezdem padla podruhé o branku.
Újezd u Průhonic - Fotbalisté Přední Kopaniny nezvládli ani druhý zápas s SK Újezd Praha 4. S dosavadním suverénem této sezóny prohráli stejně jako na podzim doma o jediný gól i v jarní odvetě. Nebyla to oslava fotbalu. Na malé umělce Újezdu se odehrával urputný boj, který byl plný rozmíšek mezi hráči i k rozhodčím. Všechny góly padly ze standardních situací. Za Kopaninu skóroval Urban z penalty a Houška. Aspoň bod mohl zajistit Šultes, ale neproměnil pokutový kop.