Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK Magazine

Partner klubu

Idnes.cz | Sport

FCPK.cz/mobile

Týmy | Archiv 
Víkend výsledky: A-Braník 3:1, U17-Bílá Hora 5:2, Střešovice-U11 22:19...  Mladší přípravka obsadila 6.místo v turnaji O pohár starostky v Řepích...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
TJ Sokol Řepy - Mladší žáci (U13)
8 : 1
datum: 28.05.2021 17:00
 
 
Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Nebušice
hřiště: Nebušice
datum: 04.06.2021 17:00
 
M-A M-B SD MD   SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard  

Přehled dalších událostí

FK Meteor Praha VIII - FCPK 6 : 2    P 21.05.2021,  FCPK 
Áčko po pauze poprvé v zápase. Soupeřem byl v Libni divizní Meteor.
Libeň - Fotbalisté A mužstva po dlouhé pauze způsobené Covidem odehráli své první přátelské utkání. Po dvou týdnech tréninku nastoupili v Libni proti diviznímu Meteoru. Utkání vyznělo lépe pro domácí, kteří zvítězili 6:2. Další utkání sehraje Kopanina na svém stadiónu. Tentokráte přivítá v atraktivním utkání dorost AC Sparta Praha. Hraje se ve středu 26.5. od 18:30 U Drahušky.
 
Jiří Krejčí studuje, řeší byznys, hraje za Kopaninu. Co říká na Slovácko?      29.04.2021,  FCPK,  
Praha - V lize vysoký stoper Jiří Krejčí odehrál 263 zápasů. V Česku prošel Blšany, Mostem, Příbramí nebo Jihlavou, poslední dva roky profesionální hráčské kariéry strávil v Uherském Hradišti, kde se v zimě 2020 rozloučil s nejvyšší soutěží i Slováckem, kterému dál na dálku fandí. „Rád vzpomínám na všechny kluby, kterými jsem prošel. Slovácko ale bylo moc fajn. Líbilo se mi tamní prostředí, parta kluků byla výborná. Jádro týmu zůstalo dlouho pohromadě. Už před rokem i dřív bylo cítit, že vzniká něco výjimečného a že tým na poměry Slovácka dosáhne něčeho výjimečného,“ prohlásil pětatřicetiletý rodák z Prahy, který se nyní ve složité době věnuje byznysu a také na Vysoké škole ekonomické studuje Data & Business. Fotbalem se baví v přeboru Prahy v Přední Kopanině.
 
Praha má nové vedení fotbalu. V nejužší špičce je opět zástupce Kopaniny.     23.04.2021 
Praha - Ve středu 21. dubna 2021 proběhly volby nového vedení Pražského fotbalového svazu. Pozici předsedy si udržel dosavadní šéf Dušan Svoboda. Šéf Ligové asociace a místopředseda Sparty neměl ve volbě soupeře. Přetlak byl o pozice členů výkonného výboru. Na osm míst bylo čtrnáct kandidátů. Svou pozici uhájil zástupce Přední Kopaniny Tomáš Cigánek. Byl zvolen již pošesté v řadě. Poprvé v roce 2002.
 
Nejpopulárnější fotbalista Prahy? Hlasujte v anketě pro Daniela Urbana.     19.04.2021,  FCPK 
Praha - Pražský Deník.cz vyhlásil anketu o nejpopulárnějšího fotbalistu Prahy. Soutěž není určená pro profesionály, vybírá se z hráčů výkonnostního fotbalu. Mezi jedenácti jmény má zastoupení i FC Přední Kopanina. Její nejlepší střelec a opakovaně nejlepší kanonýr metropole, Daniel Urban, tam jednoznačně nemůže chybět. Dejte mu svůj hlas.
 
Brankář Jiří Švarc v běhu: pauzu si vyplnil stokilometrovým ultramaratonem     14.04.2021,  FCPK,  
Praha - Patřil k hlavním oporám Přední Kopaniny, když dvakrát v řadě triumfovala v Pražská teplárenská přeboru či získala Teskahor Pohár PFS. Jiřího Švarce znají příznivci pražského fotbalu hlavně jako spolehlivého brankáře týmu od letiště. Během covidové pauzy ale objevil i kouzlo dálkových běhů. Má za sebou horský ultramaraton Beskydská sedmička, chystá se i na Brdský půlmaraton. „Je to pro mě výplň, když je zakázaný kolektivní sport,“ říká 45letý Švarc.
 
Na jaře nehrát a začít až v létě přípravou? Katastrofa, říká trenér FCPK Vott     05.04.2021,  FCPK,  
Praha - Situace v amatérském fotbale už začíná být kritická. To přiznává i Daniel Vott, trenér tradičního účastníka Pražská teplárenská přeboru Přední Kopaniny. Možnou variantu určení sestupů a postupů po dohrání jen podzimní části soutěží považuje za nešťastnou. Přečtěte si celý rozhovor pro web Pražského fotbalového svazu www.fotbalpraha.cz.
 
Holanďák a španělák nic nepřekoná, říká šéfkuchař Drahušky Robert Mazur     15.03.2021,  
Přední Kopanina - Fotbal má stále pauzu, takže jediné co funguje na stadiónu U Drahušky je výdejní okénko klubové restaurace. A také rozvozy obědů. Fungují především proto, že je zde skvělý kuchař. Již od roku 2016 zde působí mistr kuchyně Robert Mazur. Všestranný sportovní znalec se speciálním zaměřením na dostihy vařil svíčkovou i pro anglickou královnu. Nyní máme tu čest, že vaří pro Drahušku. A co bude vařit v tomto týdnu?
 
Sparta se neodmítá, i kdyby přišla nabídka z kuliček, říká Miroslav Český     11.03.2021,  FCPK,  
Praha - Fotbal provází celý jeho život. Však jej také Miroslav Český hrál, pískal a nyní kolem zeleného pažitu funguje v roli maséra. V rozhovoru pro web www.fotbalpraha.cz se pohodový chlapík, který se stará o těla mladých fotbalistek Sparty, ženské reprezentace do 19 let, hráče přeborové Přední Kopaniny či třeba futsalistů Sparty, rozpovídal o těžké době. „Jsem z toho trošku v šoku, ale momentálně mi fotbal nechybí,“ usměje se.
 
Z bombarďáka Strnadela je trenér. Na který gól v dresu Kopaniny vzpomíná?     28.01.2021,  FCPK,  
Praha - Postrach obránců, noční můra brankářů, fenomenální střelec. Tahle vizitka léta platila ve spojení s kanonýrem Přední Kopaniny Bohuslavem Strnadelem. Ten válel za celek od letiště v divizi i Pražská teplárenská přeboru. Před šesti lety však Kopaninu opustil, dodnes ale na tohoto snajpra v klubu vzpomínají a ani on nedá na místa, kde strávil velmi úspěšné roky, dopustit. „Byla to nejkrásnější část mého fotbalového života,“ vypálí bez rozpaků.
 
Fotbalový klub FCPK přeje pohodové vánoční svátky a šťastný nový rok.     25.12.2020 
Přední Kopanina - Všem našim členům a fanouškům přejeme klidné Vánoce. Fotbal je zastaven a bude přerušen i nadále v lednu kvůli koronaviru, ale nenechte si tím otrávit vánoční svátky. Určitě už se blíží chvíle, kdy to překonáme. Nezapomínejte během svátků na pohyb, když si nemůžeme jít zahrát fotbálek, tak vyběhnout do lesa je možné kdykoliv. Stále platí ve zdravém těle, zdravý duch.
 
SK Hořovice - FCPK 3 : 1    P 16.12.2020,  FCPK 
Šultesův gól nestačil. Fotbalisté Přední Kopaniny podlehli Hořovicím 1:3.
Beroun - Archív FCPK eviduje pět posledních zápasů s Hořovicemi jako všechny prohrané. Neuvěřitelná série! Teď přibyl šestý! V přípravném utkání hraném na umělce v Berouně prohráli Kopaňáci 1:3, po poločase 1:2. Přitom v utkání vedli, když úvodní branku vstřelil Pavel Šultes. Byl to poslední zápas v roce 2020.
 
Hořovice už nejsou Hořovicko. Nová umělka Kopaninu těsně minula.     16.12.2020,  FCPK 
Hořovice - Posledním soupeřem Kopaniny v roce 2020 je mužstvo SK Hořovice. Tým, který v této sezóně změnil jméno. Po třinácti letech pod hlavičkou FK Hořovicko se klub vrátil k původnímu názvu. Navíc právě finišuje s novou umělkou, kterou však Kopanina v zápase ještě neotestuje. Není zkolaudovaná. Utkání se hraje v Berouně.
 
Poslední zápas Kopaniny v roce 2020. Áčko hraje v Berouně s Hořovicemi.     16.12.2020,  FCPK 
Přední Kopanina - Ve středu 16.12. budeme sledovat poslední zápasové vystoupení FC Přední Kopanina v roce 2020. První tým mužů sehraje přátelské utkání proti celku SK Hořovice. Na soupeře z divize, čtvrté nejvyšší soutěže v ČR, Kopanina narazí na umělé trávě v Berouně. Začátek zápasu je naplánován na 18 hodin.
 
Mladší přípravka sehrála interní zápas. Vyhrál Liverpool nad Chelsea.     14.12.2020,  Mladší přípravka (U9) 
Přední Kopanina - V sobotu 12.12. rozdělili trenéři mladší přípravky své hráče na dvě party a vznikl zápas Liverpool (reds) vs Chelsea (blues). Utkání na umělce U Drahušky bylo pěkným zážitkem pro hráče i jejich rodiče. Více kouč Pavel "Ferguson" Mošna.
 
SK Střešovice 1911 - Mladší žáci (U13) 9 : 5    P 12.12.2020,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci si po delší době zahráli zápas. Splnilo to účel, řekl Voldřich
Střešovice - Přípravné utkání na umělé trávě ve Střešovicích proti domácímu výběru odehráli mladší žáci Přední Kopaniny druhou prosincovou sobotu. Kvůli rozbité sezóně (již druhé) spojené s koronavirem si zahráli po dlouhé dvouměsíční pauze. Navzdory porážce 5:9 byl trenér Voldřich s utkáním spokojen.
 
Fotbal se probouzí. Zimní spánek se letos nekoná. Budeme dohánět resty.     04.12.2020 
Přední Kopanina - Rok 2020 je celý ve znamení pandemie koronaviru, fotbal nevyjímaje. Poté co Covid odstřelil na jaře minulou sezónu, která zůstala nedohraná, po pár měsících nadechnutí zavřel vše podruhé i na podzim. To se možná teď změní. Aspoň na chvilku. Po týdnech nucené přestávky se od čtvrtka 3.12.2020 může zase začít trénovat bez zásadních omezení.
 
Jan Pauly, fotbalový svaz: úplný zákaz fotbalových aktivit do 3.11.2020     22.10.2020 
Praha - Přišel nám email od generálního sekretáře českého fotbalového svazu (FAČR) Jana Paulyho. Stojí v něm, že v návaznosti na opatření vlády ČR platí v období od 22.10. do 3.11.2020 úplný zákaz fotbalových aktivit. Z toho důvodu pozastavujeme tréninkový proces všech týmů FC Přední Kopanina. Zápasy byly přerušeny již dříve.
 

Další články

16.10.2020  Fotbal se nehraje, rozvážíme obědy. Drahuška vaří svíčkovou a holanďáky.
10.10.2020  Od pondělí uzavření soutěží kvůli viru. Čeká nás poslední zápasový víkend.
03.10.2020  Druhá porážka v řadě. Po Admiře nestačila Kopanina doma na Kolovraty.
02.10.2020  Přeborová tipovačka: Jak vidí 7. kolo Šimon Vik z Přední Kopaniny?
30.09.2020  Pardálové poprvé zvítězili. V Řepích předvedli velký obrat z 0:2 na 4:2.
30.09.2020  Žolík pomohl Admiře B k vítězství. Kopaninu jsme přetlačili, řekl Michálek
28.09.2020  Kopanina poprvé v sezóně neskórovala. V Kobylisích s Admirou padla 0:2.
26.09.2020  Dorostenci porazili Zbraslav přestože hráli půlhodiny bez vyloučeného Tržického.
26.09.2020  V sobotu se na Kopanině hrát nebude. Trvalý déšť odložil béčko i žáky.
20.09.2020  Béčko dostalo se Zbraslaví sedm gólů. Pěší fotbal na Kopaninu nepatří, řekl kouč
18.09.2020  Rudná s Radkem Šírlem v sestavě úspěšnější v zápase s Kopaninou.
10.09.2020  Deset lidí na mě dře, tak pak čekají, že se trefím, směje se kanonýr Urban
10.09.2020  Kopaninský Urban zdvojnásobil své konto. Mihálek je nadále neprůstřelný.
09.09.2020  Kopanina postupuje v poháru přes Raptors mezi šestnáct nejlepších v Praze.
05.09.2020  Motorlet pět! Kopanina bere třetí výhru v řadě a 24 hodin byla v čele přeboru.
27.08.2020  Kopanina se dočkala vysoké výhry nad rivalem. Rozhovor s trenérem Vottem.
 
 

Facebook

FCPK | Pražský přebor
1.SK Motorlet Praha B1021
2. FK Dukla Jižní Město 921
3.Sokol Kolovraty 920
4.FK Admira Praha B819
5.SK Újezd Praha 4 1019
6.FCPK916
7.Sokol Královice 1016
8.FK Slavoj Vyšehrad B1013
9.FC Zličín 1013
10.SC Olympia Radotín 911
11.SK Třeboradice 910
12.SK Hostivař 99
13.FK Újezd nad Lesy 99
14.FK Viktoria Žižkov B95
15.AFK Slavoj Podolí Praha 74
16.SK Uhelné sklady Praha 94

Poslední kolo

FCPK - Sokol Kolovraty 2 : 3
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Slavoj Vyšehrad B2 : 4
FK Dukla Jižní Město - SK Motorlet Praha B4 : 2
FC Zličín - FK Viktoria Žižkov B1 : 1
SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 0 : 3
SK Újezd Praha 4 - SK Uhelné sklady Praha 2 : 0
Sokol Královice - FK Admira Praha B2 : 7
SC Olympia Radotín - SK Třeboradice 6 : 4

Gratulujeme k narozeninám

Odstrčil Čestmír - 19.06. (58)
Pardálové
Franěk Emil - 21.06. (13)
Mladší žáci (U13)
Mareš Matěj - 23.06. (12)
Mladší žáci (U13)
Vik Šimon - 27.06. (28)
FCPK
Novák Miroslav - 28.06. (15)
Starší žáci (U15)
Kišš Dominik - 30.06. (10)
Starší přípravka (U11)
Kocourek Tobiáš - 01.07. (10)
Starší přípravka (U11)
Stára Martin - 02.07. (53)
Pardálové

Bude se hrát

28.02.
MStarší dorost (U19)
Sokol Kolovraty
07.03.
MSK Union Vršovice
Starší dorost (U19)
14.03.
MStarší dorost (U19)
Spartak Kbely
21.03.
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)
28.03.
MStarší dorost (U19)
Slovan Bohnice
25.05.
15:30
PMinipřípravka (U7)
SK Motorlet Praha
04.06.
17:00
PMladší žáci (U13)
TJ Sokol Nebušice
05.06.
11:00
PTJ Sokol Řepy
Starší žáci (U15)
14.06.
18:30
MPardálové
TJ Sokol Nebušice
15.06.
17:00
PStarší přípravka (U11)
SK Roztoky
15.06.
17:30
PSK Slavia Praha - fotbal, a.s. holky
Mladší přípravka (U9)
15.06.
18:00
PTJ Ruzyně
Starší žáci (U15)
17.06.
16:45
PMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
17.06.
17:00
PStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
20.06.
14:30
PStarší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky