Partner klubu

Tabulka střelců:

Idnes.cz | Sport

Týmy | Archiv

V neděli sledujeme: 1.) zápasy přípravek na domácí umělce U Drahušky, 2.) přátelák U13 na Zličíně...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......

FCPK B - Spartak Kbely 3 : 2    M 06.11.2022,  FCPK B
Rezerva vyhrála i poslední domácí zápas. Celý podzim U Drahušky bez ztráty.
U Drahušky - Ani jediný bod neztratili fotbalisté béčka Přední Kopaniny na domácím stadiónu v podzimní části 1.A třídy 2022/2023. Odehráli zde osm zápasů, všechny vítězné. Naposledy se Spartakem Kbely 3:2. Góly Kočí, Spizzirri a Ptáček. Za hosty skórovali opět bratři Panýrkové. Kopanina B otáčela skóre, na obou stranách byla proměněná penalta, sudí Pauer rozdal devět žlutých karet, z toho pět pro hosty. Podzim zakončí modročervení utkáním v Řeporyjích. Aktuálně jsou třetí se ztrátou čtyř bodů na první místo.

FCPK - FC Zličín 1 : 1    M 05.11.2022,  FCPK
Naposledy doma a remíza. Bod se Zličínem zachraňoval Ben Hollerbach.
Přední Kopanina - Předposlední podzimní kolo přineslo fotbalistům Přední Kopaniny doma ztrátu dvou bodů. Ale spíš zisk jednoho. Zličín u letiště sehrál výborný zápas, zejména v první půli. Domácí se zlepšeným výkonem po přestávce vrátili do zápasu a remízu zachraňoval po standardní situaci premiérovou brankou Ben Hollerbach. Zápas začal vzpomínkovou minutou ticha za "Drahušku" Cigánkovou. Kvůli tomu byl také přeložen na dopolední termín. Podzimní sezónu ukončí za týden šlágr prvního s druhým, Spoje vs FCPK.

Urby nás zase zachránil, velebil po šlágru kanonýra Kopaniny Ali Asad     02.11.2022,  FCPK
Chodov - Hlavní postavou šlágru 13. kola Pražská teplárenská přeboru mezi Duklou JM a Přední Kopaninou (0:1) byl bezpochyby autor vítězné trefy Daniel Urban, rozhovor a roli hrdiny utkání ovšem po závěrečném hvizdu přenechal spoluhráči: záložník Ali Asad byl podle něj nejlepší na hřišti. „Už je to asi osmkrát v řadě, ať rozhovor udělá on,“ přál si kanonýr Přední Kopaniny. Za vítěze tak o dojmech o utkání pohovořil právě 20letý Asad.

FK Dukla Jižní Město - FCPK 0 : 1    M 28.10.2022,  FCPK
Fantazie. Šlágr kola Přední Kopanina rozhodla v nastavení a porazila Duklu.
Chodov - Nejsledovanější utkání 13. kola přeboru Prahy vyhrála Přední Kopanina. Porazila Duklu Jižní Město na hřišti soupeře 1:0. Rozhodující branku vstřelil kdo jiný než Daniel Urban. Přišel na hřiště na posledních dvacet minut a v první minutě nastaveného času zajistil tři body pro svůj tým šestnáctým gólem v sezóně.

Hustá série Kopaniny na závěr podzimu startuje proti Dukle Jižní Město. Preview.     28.10.2022,  FCPK
Praha - Přebor Prahy má do konce podzimu tři kola. Dvanáct je odehráno. Fotbalisté Přední Kopaniny v uplynulých kolech nasbírali skvělou bilanci: 9 výher, 1 remíza a 2 prohry. Aktuálně jsou na druhém místě s 28 body. Přesto hodnocení nechme až po skončení podzimu. Teď je čekají tři mega těžká kola. Tři týmy z první pětky. Prvních z nich bude Dukla JM. Hraje se na státní svátek 28.10.2022. Následuje Zličín a Spoje.

FCPK B - SK Uhelné sklady Praha 1 : 0    M 23.10.2022,  FCPK B
Desátá výhra rezervy. Bitvu s Uhelnými sklady rozhodla hlavička Schierreicha.
Přední Kopanina - Dvanácté kolo, desátá výhra. Bilance béčka Kopaniny v 1.A třídě je skvostná. Soupeř Uhelné sklady, v minulé sezóně ještě účastník přeboru Prahy, má v týmu řadu cizinců a na Kopanině sahal po bodu. O ten přišel po hlavičce Sebastiana Schierreicha. Kopanina je třetí, ztrácí bod na první Střešovice a za týden hrajeme právě na SKS.

FCPK - SC Olympia Radotín 2 : 0    M 22.10.2022,  FCPK
Kopanina potvrdila roli favorita a porazila Radotín. Musel však přijít Urban.
Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK se dlouho trápili ve 12.kole doma s Radotínem. Čekala se jasná výhra domácích, ale deset minut před koncem to bylo stále 0:0. Pak se však trefil Čermák a po něm Šalanský. V obou případech nahrával Daniel Urban, který přišel na hřiště až na poslední půlhodinu. Kopanina má 28 bodů a v tabulce je o šest bodů druhá. Vedou Spoje. Teď čekají modročervené tři kola pravdy: Dukla JM, Zličín a Spoje.

Přední Kopanina hostí v přeboru Radotín. Nabízíme předzápasové preview.     21.10.2022,  FCPK
Praha - Nejvyšší pražská soutěž, přebor Prahy, se blíží do svého finiše. Před zimní pauzou už zbývají sehrát jen čtyři zápasy. Pak uvidíme, jak budou karty rozdány po polovině soutěže. Fotbalisté Kopaniny hostí ve 12. kole doma Radotín, předposlední team tabulky. Pokud Vás zajímá více informací o tomto zápase, tady jsou. Preview ...

SK Hostivař - FCPK 3 : 0    M 15.10.2022,  FCPK
Jedenácté kolo, Kopanina poprvé ztratila venku. Nachytala ji Hostivař.
Hostivař - Přední Kopanina bojující o prvenství v soutěži a držící se v top dvojce jela v sobotu odehrát zápas do Hostivaře, proti místnímu klubu sídlícímu na 13. místě tabulky. Favorit tak byl jasný, hosté chtěli brát další 3 povinné body a držet krok v boji o titul. Jenže opak byl pravdou. Domácí celek se po čtvrt hodince překvapivě ujal vedení a do poločasu dokonce náskok zdvojnásobil. Kopaninský trenér Vott během přestávky udělal několik změn s očekáváním lepšího výkonu. Hostivař se však pár minut před koncem trefila ještě jednou a dotáhla výsledek na 3:0 ve svůj prospěch. První ztráta Kopaniny na hřištích soupeřů v této sezóně. FCPK za týden čeká domácí zápas proti Radotínu, ve kterém doufá, že si zlepší náladu.

Přebor pokračuje jedenáctým kolem. Kopanina hraje v Hostivaři. Preview!     14.10.2022,  FCPK
Hostivaři - Přebor má před sebou poslední třetinu. Kopanina hraje v 11. kole v Hostivaři. Hlavní úkol pro modročervené: nepodcenit! Pět vítězných zápasů v řadě, venku zatím bez ztráty bodu. Rozdíl mezi soupeři 15 bodů. Pokud se však nechají Kopaňáci tímto ukolébat, čeká je trest. Domácí už téměř dva měsíce čekají na výhru. Během toho nasbírali čtyři remízy. Terén bude hrát pro ně a kapitán Penc burcuje.

Mr.Hattrick! Čtvrtý podzimní třígólový zápis Urbana: tentokrát do sítě Královic     12.10.2022,  FCPK,
Praha - Král hattricků: tímto označením se bez nejmenšího uzardění může honosit 33letý kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban. V podzimním průběhu Pražská teplárenská přeboru totiž nastřádal už čtyři! Třikrát rozvlnil síť žižkovského béčka, Kolovrat, ČAFC a naposledy i Královic, díky čemuž jeho tým zvítězil 3:2. A protože dal navíc po jednom gólu Braníku, Motorletu B a Podolí, vede suverénně s celkově 15 brankami a náskokem 6 gólů pořadí střelců pražských týmů napříč soutěžemi od I. ligy až po přebor.

FCPK B - Sokol Cholupice 6 : 0    M 09.10.2022,  FCPK B
Kopanina B v 1.A třídě válela. Cholupice dostaly u letiště šest branek.
Přední Kopanina - Rezerva Kopaniny v 1.A třídě rozšířila svou skvělou bilanci na osm výher z deseti zápasů. Tentokráte doslova přejela Cholupice 6:0. Počtvrté v sezóně s čistým kontem. Branky dávali Kočí dvě a po jedné Vik, Spizzirri, Razetto a Šalanský. Kopanina je čtvrtá avšak pouze o bod za srovnanou trojicí Střešovice, Zlíchov, Zbraslav. V příštím kole hraje Kopanina B s předposledním Vyšehradem B. Nepodcenit!

FCPK - Sokol Královice 3 : 2    M 08.10.2022,  FCPK
Pátá výhra v řadě, Urban čtvrtý hattrick. Přední Kopanina poráží Královice.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny ukončili skvěle druhou třetinu podzimu. Porazili doma Sokol Královice 3:2 a v tabulce se přiblížili na tři body vedoucím Spojům, které poprvé ztratily. S Královicemi se opět ukázal Daniel Urban. Dal svůj čtvrtý hattrick v této sezóně a má 15 branek. Napravil tak svou neproměněnou penaltu. Tu nedal ani hostující Staněk. Kopanina vyhrála už pětkrát v řadě. Teď jí čeká venku Hostivař.

V sobotu přijedou na Kopaninu Královice. Nabízíme předzápasové preview.     07.10.2022,  FCPK
Přední Kopanina - Přebor Prahy končí o víkendu svou druhou třetinu. Fotbalisté Přední Kopaniny v 10.kole přivítají doma Sokol Královice. Tradiční bitva dvou dlouholetých rivalů má výkop v sobotu v 16:00 na stadiónu U Drahušky. Hlavním rozhodčím bude Martin Šmakal s kolegy Tomášem Markem a Martinem Šteberlem. A proč byste měli být u toho?

FCPK - FK Slavoj Vyšehrad 3 : 1    M 01.10.2022,  FCPK
Překvapení se nekonalo. Vyšehrad v Přední Kopanině vedl, ale prohrál.
Přední Kopanina - V zápase Kopaniny s Vyšehradem v 9.kole přeboru Prahy se čekala jednoznačná záležitost domácích. Po půlhodině to však bylo 0:1 a stejně tak v poločase. Navíc za první půli přišli modročervení o tři zraněné hráče včetně kanonýra Urbana. K obratu zaveleli mladé pušky. Góly dali Mainolfi, Spizzirri, Kočí a Vyšehrad byl na ručník. Sedmá výhra domácích a posun na druhé místo v tabulce. Příště opět doma Sokol Královice.

ČAFC Praha - FCPK 3 : 5    M 25.09.2022,  FCPK
Čafka je zpět v přeboru. S Kopaninou však prohrála. Urban druhý hattrick!
Záběhlice - Záběhlický tradiční pražský tým ČAFC Praha je zpět v přeboru, který v roce 2019 opustil. V 8. kole nejvyšší pražské soutěže na jeho hřiště zavítala Přední Kopanina a odvezla si tři body za výhru 5:3. Přitom však musela otáčet dvoubrankovou ztrátu. Na výhře hostů se výrazně podílel Daniel Urban. Nejlepší střelec přeboru, autor druhého hattricku v řadě. Kopanina je třetí za Spoji a Tempem a příště hostí doma Vyšehrad.

FCPK - Sokol Kolovraty 3 : 1    M 17.09.2022,  FCPK,
Kopanina přehrála doma Kolovraty. Rozhodl Daniel Urban, vstřelil hattrick.
Přední Kopanina - Fanoušci FCPK slaví další výhru modročervených v sezóně. Už pátou ze sedmi zápasů! Poraženým byly Kolovraty, které U Drahušky sice brzy vedly, ale nakonec padly 1:3. Klíčovou zásluhu na tom měl domácí kanonýr Daniel Urban, který vstřelil čistý, ničím nepřerušovaný hattrick. A to ještě stihl zahodit penaltu. Urban už má devět gólů, Kopanina šestnáct bodů a v tabulce je třetí. První Spoje, druhé Tempo. Za týden se hraje v Záběhlicích proti ČAFC Praha.