Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK Magazine

Programy ke stažení

Turnaje

Partner klubu

Idnes.cz | Sport

FCPK.cz/mobile

Týmy | Archiv 
Navštivte náš facebook: www.facebook.com/fcprednikopanina...  
Poslední utkání Bude se hrát
Sokol Řepy - Pardálové
2 : 2
datum: 24.06.2017 15:30
 
 
Sokol Řepy - Pardálové
hřiště: Řepy
datum: 25.09.2017 17:30
 
M-A M-B SD MD  SŽ-B  SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard  

Přehled dalších událostí

Ostudu jsme neudělali, ale s tímhle torzem na víc nemáme, řekl Bláha v Ostré     04.06.2017,  FCPK 
Ostrá - Tomáš Bláha převzal kapitánskou pásku poté, co se tradiční kapitán Rado Melničuk objevil jako další hráč na marodce FCPK. Jím řízená obrana však v utkání 28. kola Divize v Ostré čtyřikrát inkasovala a Kopanina prohrála čtvrtý zápas v řadě. "Ostudu jsme neudělali, ale s tímhle torzem jsme asi navíc neměli," uvedl po zápase Bláha. Poslechněte si celý rozhovor pro FCPK TV.
 
Sportovní Sdružení Ostrá - FCPK 4 : 1    M 03.06.2017,  FCPK 
Čtrnáctá branka Urbana v sezóně. Přesto Kopanina padla v Ostré o tři góly.
Ostrá (Lysá nad Labem) - Už měsíc čekají fotbalisté Přední Kopaniny na bodový zisk v Divizi. Závěr sezóny jim nevychází, porážka ve 28. kole na hřišti Sportovního sdružení Ostrá (1:4) byla již čtvrtá v řadě. Zranění decimují tým trenéra Sálema Hebousse a snaha o udržení čtvrté nejvyšší soutěže v Česku se stala vesmírnou odyseou. Za týden se modročervení představí naposledy v této sezóně na domácím stadiónu. Soupeřem bude Dvůr Králové. Pojďme si to společně užít.
 
Sestřih Divize (Letohrad): Penalta, dva góly a kopaninský zmar v koncovce.     01.06.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Smutní odcházeli fanoušci FC Přední Kopanina po skončení zápasu 27. kola Divize 2016/2017, ve kterém na stadiónu U Drahušky vedle pražského mezinárodního letiště vyhrál hostující FK Letohrad 2:0. Zajímavý sestřih nejzajímavějších situací celého zápasu připravil pro FCPK TV Martin Karger. Uvidíte dva góly, zahozenou penaltu a také šikovnost hostujících obránců, kteří opakovaně zastoupili svého gólmana na brankové čáře.
 
Neměl jsem s gólmanem mluvit, při penaltě mě přečetl, štvalo Urbana     31.05.2017,  FCPK,  
Přední Kopanina - Měl zůstat jen mezi náhradníky, ale nakonec odehrál osmdesát minut divizní bitvy s Letohradem. I to ukazuje, s jakou vervou se Přední Kopanina pere o udržení v divizi. Kanonýr Daniel Urban se rval s obranou soupeře, v rozhodující chvíli ale selhal. Za stavu 0:1 nedal penaltu a hosté pak dovedli zápas k vítězství. „Ta penalta nás asi trošku potopila,“ mrzelo střelce 13 divizních gólů.
 
FCPK - FK Letohrad 0 : 2    M 28.05.2017,  FCPK,  
Kopaninský parník v divizi nabírá vodu. S Letohradem modročervení padli 0:2.
Přední Kopanina - Pospíšil ze hřiště rovnou na operaci a kanonýr Urban vychytaný při pokutovém kopu. I tyto klíčové situace kromě jiných přispěly k porážce FCPK ve 27. kole Divize C doma na stadiónu U Drahušky s Letohradem 0:2. Domácí ve slátané sestavě dřeli, ale nebylo jim přáno. Letohrad byl ve vzájemném zápase i podruhé úspěšnější. Kopanina ztrácí na příčky znamenající záchranu čtyři body. Opticky složité, ale stále je ve hře devět bodů. Za týden Ostrá.
 
S Přední Kopaninou na cestách po Divizi. Díl třináctý: Vysoké Mýto.     25.05.2017,  FCPK 
Vysoké Mýto - Přední Kopanina postupem do Divize, čtvrté nejvyšší soutěže v Čechách, přepisuje opět svou historii. Premiérové zápasy s novými soupeři, nové stadióny, nové zážitky. Náš štáb cestuje s týmem a zaznamenává pro naše fanoušky a pro náš klubový archív tyto často neopakovatelné zážitky. Naposledy jsme byli ve Vysokém Mýtě.
 
Moje branka? Jediná radost dneska, řekl Michal Pospíšil po zápase v Mýtě     25.05.2017,  FCPK 
Vysoké Mýto - Jedno z největších jmen výběru FC Přední Kopanina. Michal Pospíšil hrál ligové soutěže v Čechách i v zahraničí a momentálně pomáhá FCPK k záchraně v divizi. Hraje v záložní řadě, podává výborné výkony a v zápase 26. kola ve Vysokém Mýtě vstřelil i svou první branku za FCPK. "Věřil jsem, že by to mohl být gól aspoň pro jeden bod, bohužel se to nepovedlo," litoval zkušený osmatřicetiletý fotbalista. Poslechněte si celý jeho rozhovor pro klubovou televizi FCPK TV.
 
Jsem vznětlivější, ale bylo to směšný, řekl ve Vysokém Mýtě vyloučený Pešír     23.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Kopanina jela na stadión favorizovaného Vysokého Mýta ve 26. kole Divize C překvapit. Zásadně jí přibrzdilo vyloučení Tomáše Pešíra už v prvním poločase. Kopanina odehrála v jedenácti třicet sedm minut, zbytek zápasu o jednoho hráče méně poté co sudí Hocek tasil červenou kartu. "O mě se ví, že jsem vznětlivější. Ale pokud rozhodčí od třetí minuty běhá za Melničukem a říká, že on, Bláha a já nedohrajeme, tak podle mě trpí nějakým komplexem a je to směšný," uvedl pro FCPK TV po dvou žlutých kartách vyloučený Pešír.
 
FCPK B - FC Zličín B 7 : 2    M 21.05.2017,  FCPK B 
Kopanina B jde v 1.B třídě na čtvrté místo. Se Zličínem si poradila snadno.
Přední Kopanina - Čtyři kola před koncem 1.B třídy vystoupali fotbalisté Přední Kopaniny B na čtvrté místo své soutěže. Posunula je tam výhra nad rezervou přeborového Zličína 7:2. Kopanina B si na jaře připsala už pátou výhru, v dosavadním průběhu zatím tu nejvyšší. Sedm branek do sítě zličínského Rosendorfa je rekord. Útočník Průša měl pět asistencí a jeden gól !!!
 
SK Vysoké Mýto - FCPK 3 : 1    M 20.05.2017,  FCPK 
Kopanina z Vysokého Mýta bez bodu. Pešír vyloučen už v první půli.
Přední Kopanina - Rozhodčí Petr Hocek. Jméno, které skloňovali fanoušci FCPK ve všech pádech po porážce ve 26. kole Divize C ve Vysokém Mýtě (1:3). Hlavní arbitr se svými kolegy Vnukem a Matouškem nasadili na Pražany velmi přísný metr a zejména vyloučení Pešíra po dvou žlutých kartách už v první půli bylo pro výsledek zásadní, účelové a pro kvalitu zápasu destrukční. Kopanina držela 1:1 do 75. minuty pak dvakrát inkasovala.
 
Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Kluci hráli podlahu. Poděkoval jsem jim. Kolín potvrdil kvalitu, řekl Hebousse     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Parádní divizní zápas viděli fanoušci na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině ve 25. kole. Přijel silný soupeř FK Kolín a ukázal, že v soutěži patří mezi úplnou špičku. Domácí Kopanina mu zdatně sekundovala, ale nakonec padla. "Přes prohru jsem hráčům poděkoval. Hráli svou podlahu a přispěli ke kvalitnímu zápasu pro fanoušky," uvedl kopaninský kouč Sálem Hebousse. Poslechněte si celý jeho rozhovor po utkání pro klubovou FCPK TV.
 
Přeju Kopanině záchranu, zaslouží si být v divizi, řekl kouč FK Kolín Havrda     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - "Sehráli jsem strašně těžké utkání. Kopanina byla organizovaná a přeju jí záchranu, protože si určitě zaslouží být v divizi," prohlásil po utkání FCPK vs FK Kolín kouč hostujícího týmu Jaroslav Havrda. Jeho svěřenci vyhráli u letiště 3:0, ale definitivně rozhodli o výsledku až v posledních deseti minutách, kdy padli dva góly. Poslechněte si celý rozhovor s kolínským koučem a podívejte se na sestřih nejzajímavějších situací.
 
Sestřih Divize FCPK vs Kolín. Dvě penalty pro hosty, Kopanina bez bodů.     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Po třech domácích výhrách v řadě fotbalisté Přední Kopaniny našli druhého přemožitele v jarní části Divize C na domácím stadiónu U Drahušky. Tři body si odváží FK Kolín, který u letiště vstřelil tři góly oproti neplodné Kopanině, která tentokráte vyšla naprázdno. Dva góly hostů byly z penalt. Obě situace a vše ostatní zajímavé z tohoto sledovaného utkání nabízíme v sestřihu klubové televize FCPK TV.
 
FCPK - FK Kolín, a.s. 0 : 3    M 13.05.2017,  FCPK,  
Kolín na Kopanině ukázal kvalitu. Cesta k výhře však vedla přes dvě penalty.
Přední Kopanina - Dva precizně provedené pokutové kopy kapitána Brunclíka rozhodly zápas 25. kola Divize C na stadiónu U Drahušky. Do té doby domácí Přední Kopanina sahala po vyrovnání těsného náskoku FK Kolín. Navzdory porážce 0:3 zůstávají modročervení ve hře o záchranu. Záleží jak zvládnou posledních pět kol (Vysoké Mýto, Letohrad, Ostrá, Dvůr Králové a Chrastava).
 
SK Aritma Praha - Starší žáci (U14) 3 : 0    M 13.05.2017,  Starší žáci (U14) 
Žáci v přeboru prohráli s Aritmou. Od trenéra však slyšeli slova chvály.
Vokovice - V sobotu dopoledne zajeli starší žáci Kopaniny k sousednímu týmu z Vokovic. Aritma bojuje o první místo v pražském přeboru, podzimní zápas skončil kopaninskou prohrou 0:6, a proto jsme přijeli jako outsider. Díky hezkému počasí jsme byli vpuštěni na hlavní travnatou hrací plochu. Pod článkem pěkná fotogalerie od klubového fotografa Matěje Kryštofa Řešátka.
 
Sestřih Divize FCPK vs Trutnov. Rozhodla super hrubka obrany hostů.     13.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny si ve 24. kole Divize C výrazně pomohli cenným vítězstvím nad MFK Trutnov (2:1) v cestě za záchranou v soutěži. Hosté z Podkrkonošší v Praze zaostali za svým soupeřem a zaslouženě prohráli 1:2. Trutnov zápas zdramatizoval až v úplném závěru, kdy dokázal snížit dvoubrankový náskok domácích. Podívejte se na sestřih zápasu a zejména druhou branku Kopaniny, která padla po super hrubce hostující obrany.
 

Další články

08.05.2017  Dalších pět výherců tomboly na Kopanině. Příště může vyhrát Vaše vstupenka.
08.05.2017  Kopanina vyhrála zaslouženě. Hrála s větším nadšením, řekl Dvořák (Trutnov)
06.05.2017  Snadná výhra žáků nad Spartakem Kbely. Premiérová trefa Eltayeba.
06.05.2017  Kopanina zvládla další bitvu o "život". Porazila v divizi doma Trutnov.
29.04.2017  V Živanicích Přední Kopanina bez šance. Prohra 0:4 byla milosrdná.
28.04.2017  Výtečný start Pardálů do jara. Vyhráli i druhé utkání, tentokráte v Dobrovízi.
23.04.2017  Béčko má tři body. Obrat v závěru proti Stodůlkám řídil dorostenec Čadek.
23.04.2017  Urbanova střelecká paráda. Sestřih divize Přední Kopanina vs Kratonohy.
22.04.2017  Kopanina doma v divizi poráží Kratonohy. Urban vykouzlil dvě úžasné branky.
19.04.2017  Kanonýr Trojan pálí za Pardály s nataženým svalem. Za béčko to nejde.
18.04.2017  Pardálové zahájili jaro výhrou na Julisce. Otáčeli z nepříznivého stavu 0:2!
16.04.2017  Chceme vyhrávat doma. Body z venku jsou bonus, řekl Čihák po Pardubicích
16.04.2017  Pozvánka na degustaci rumu. Večerem U Drahušky provází Jakub Moravec.
16.04.2017  František Kovárník (Pardubice): Máme 30 bodů a šest už určitě uděláme. Záchrana!
16.04.2017  Pardubice B v tomto složení dokáží porazit asi každého, řekl Sálem Hebousse
16.04.2017  Jehněčí, nádivka, lívance. Velikonoční menu v klubové restauraci U Drahušky.
 
 

Facebook

FCPK FanShop

FCPK | Pražský přebor
 ABC Braník 00
 FC Tempo 00
 FCPK00
 FK Admira Praha B00
  FK Dukla Jižní Město 00
 FK Újezd nad Lesy 00
 SK Citadel Dolní Chabry 00
 SK Horní Měcholupy 00
 SK Motorlet Praha B00
 SK Třeboradice 00
 SK Uhelné sklady Praha 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
 Sokol Královice 00
 ČAFC Praha 00

Gratulujeme k narozeninám

 Dvořák Jakub - 23.07. (8)
Mladší přípravka (U8)
Bláha Tomáš - 25.07. (34)
FCPK
Sixta Tobiáš - 25.07. (9)
Starší přípravka (U10)
Anderson Gavin - 30.07. (10)
Starší přípravka (U10)
Mazzotti Joshua - 01.08. (10)
Starší přípravka (U10)
Leubner Jiří - 03.08. (42)
Pardálové
Mikl Jan - 05.08. (18)
Starší dorost (U18)
Přibyla Kryštof - 06.08. (9)
Starší přípravka (U10)

Bude se hrát

23.07.
18:30
PSK Střešovice 1911
FCPK
29.07.
11:00
PRichmond Town F.C
FCPK B
12.08.
17:00
MFCPK
FK Újezd nad Lesy
25.09.
17:30
MSokol Řepy
Pardálové
09.10.
17:30
MSK Čechie Smíchov
Pardálové