Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK Magazine

Turnaje


Zimní liga mužů v Brandýse , Brandýs nad Labem
20.01.2024 - 02.03.2024
FCPK

Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora
14.01.2024 - 18.02.2024
Starší žáci (U15)

Zimní liga mladších žáků, Zličín
26.11.2023 - 10.03.2024
Mladší žáci (U13)

Partner klubu

Tabulka střelců: Pard

Idnes.cz | Sport

FCPK.cz/mobile

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
TJ Sokol Hostivice - Pardálové
1 : 4
datum: 17.06.2024 18:30
 
 
Pardálové - IFC Prague
hřiště: Př.Kopanina
datum: 24.06.2024 18:30
 
M-A M-B SD MD   SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard  

Přehled dalších událostí

Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát.     01.06.2024,  FCPK 
Praha - Jednu trofej už Přední Kopanina v této sezoně má, když v úterý ovládla pohárovou soutěž v hlavním městě TESKAHOR Cup. Ve finále hraném na neutrální půdě na Střížkově vyhrál tým od letiště nad přeborovým rivalem ze Zličína 3:1. Stejnému soupeři se postaví v sobotu od 10:30 na jeho hřišti. "Chceme na Zličíně udělat další krok na cestě k našemu cíli. Čím dříve jej dosáhneme, tím lépe," hlásí den před výkopem kouč Přední Kopaniny Daniel Vott.
 
Repeté se Zličínem podruhé v tomto týdnu. První mečbol pro Přední Kopaninu.     31.05.2024,  FCPK 
Praha - Po výhře v poháru čeká fotbalisty Kopaniny splnění druhé výzvy. K titulu mistra Prahy zbývá poslední krok. Vyhrát jeden z posledních třech zápasů. Přáli by si trefit hned první mečbol a porazit Zličín. Stejné týmy svedly tuhou bitvu právě ve finále poháru. Po čtyřech dnech se tedy postaví proti sobě znovu. Kdo bude úspěšnější tentokráte?
 
Program Kopaniny na víkend. U Drahušky čtyři zápasy a v sobotu Dětský den.     30.05.2024 
Přední Kopanina - Schyluje se k veledůležitému víkendu pro Přední Kopaninu. Před A-týmem je možnost v první červnový den roku získat vytoužený titul a po sedmi letech se vrátit do Divize. Výhrou na půdě Zličína by bylo hotovo. Kromě toho však odehrají důležité zápasy i další kopaninské kategorie. Rezerva sehraje šlágr kola a mládež čekají duely v boji o prvenství i záchranu. Z osmi zápasů se čtyři hrají doma U Drahušky. A v sobotu odpoledne od 14 hodin také Dětský den. Užijte si víkend.
 
FC Zličín - FCPK 1 : 3    H 28.05.2024,  FCPK 
Praha zná vítěze poháru. Po pěti letech, počtvrté v historii: Přední Kopanina.
Střížkov - Finále Teskahor poháru Prahy 2023/24 se stalo oslavou fotbalového klubu FC Přední Kopanina. Modročervení před krásnou návštěvou 450 diváků přehráli dalšího přeborového účastníka FC Zličín 3:1 a vyhráli pohárovou trofej už počtvrté ve své historii. Góly dávali Ptáček, Schierreich a Hájek. Tým trenéra Votta dotlačila k výhře ohromná podpora fanoušků z kopaninské mládežnické akademie.
 
Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově.     27.05.2024,  FCPK 
Praha - První z vrcholů sezony v pražských soutěžích je tu. V úterý 28.5.2024 se od 18:00 odehraje v areálu na Střížkově finále Teskahor poháru Prahy. Nastoupí proti sobě dva účastníci Pražská teplárenská přeboru – Zličín a Přední Kopanina. Modročervení jsou ve finále přesně po pěti letech. Tehdy na stejném místě porazili Újezd Praha 4 vysoko 4:1. Celkově zvedali Kopaňáci pohárovou trofej nad hlavu už třikrát (1995, 2003 a 2019).
 
Podívejte se jak FCPK zakončila květen. Plný výsledkový program z víkendu zde!     27.05.2024 
Přední Kopanina - Do června nám zbývá pár dnů, což znamená, že jsme velmi blízko konce sezony 2023/24. Závěrečný květnový víkend přinesl k Drahušce pět zápasů; další tři odehrály kopaninské celky na venkovních hřištích. Jak si poradily mužské týmy? Jak to vypadá v boji o titul u mladšího dorostu? To vše, a ještě více, se dočtete níže ve článku!
 
FCPK - FK Dukla Jižní Město 6 : 0    M 25.05.2024,  FCPK 
Kopanina podrtila Duklu a klepe na dveře divize. Hrají se poslední tři kola.
Přední Kopanina - Kopaňáci jsou před branami divize. Ve 28.kole přeboru Prahy rozdrtili doma Duklu Jižní Město 6:0 a k postupu potřebují ze tří zbývajících zápasů jednou vyhrát (Zličín, Chabry, Braník). Po dvou brankách s Duklou dávali Ptáček a Bradáč, po jedné zkušení Urban a Krejčí. V úterý fanoušci na chvilku odloží myšlenky na divizi. Kopanina hraje finále Teskahor poháru Prahy. Soupeřem bude Zličín a výkop v 18 hodin na Střížkově.
 
Poslední květnový víkend přinese na Kopaninu pět zápasů! Celý program zde.     25.05.2024 
Přední Kopanina - Před námi je již poslední květnový víkend a necelé čtyři týdny do konce sezony. Během této soboty a neděle se na kopaninské půdě odehraje hned pět duelů. Víkend doma U Drahušky otevře A-tým v důležitém souboji s Duklou JM, a zakončí ho rezerva v neděli odpoledne proti Bohnicím. Dále na svém hřišti nastoupí starší žáci a obě přípravky!
 
Přední Kopanina chce doma udělat další krok k divizi. Musí zlepšit koncovku.     24.05.2024,  FCPK 
Přední Kopanina - Další důležitý krok na cestě do divize může v sobotu dopoledne udělat v Pražská teplárenská přeboru Přední Kopanina. Lídra tabulky čeká od 10:30 souboj s Duklou Jižní Město, kterou už dvakrát v sezoně porazil. Na podzim vyhrál v utkání nejvyšší pražské soutěže jasně 6:1, v jarním pohárovém měření sil bral tým od letiště skromnější výhru 2:0. "Potřebujeme doma získat tři body, chceme se také vítězně naladit na finále poháru," hlásí Daniel Vott, kouč Přední Kopaniny.
 
Květen je téměř u konce, a soutěž tak pomalu vrcholí! Výsledky z víkendu zde!     20.05.2024 
Přední Kopanina - Tento víkend se skrz kopaninské celky odehrálo pouze pět zápasů. Kategorie od mladšího dorostu, tedy U17, po mladší žáky, U13, měly volno. Na domácí půdě U Drahušky jste měli možnost sledovat starší dorost v akci proti Nuslím. A-tým na cestě za prvenstvím v přeboru odehrál duel na hřišti Třeboradic! Jak vše dopadlo se dočtete níže.
 
Kopanina míří na horkou půdu Třeboradic, přestřelka se prý konat nebude.     18.05.2024,  FCPK 
Praha - Pět kroků dělí Přední Kopaninu od splnění postupového cíle do divize. V sobotu vyrazí svěřenci trenéra Daniela Votta k další důležité zkoušce. Předvedou se na půdě Třeboradic, které se v jarní části Pražská teplárenská přeboru prezentují velmi dobrou formou. "Víme o slušné formě domácích, ale chceme udělat další krok na cestě za postupem," říká kouč týmu od letiště Vott. "Stojí proti nám skvělý tým s dvěma nejlepšími hráči přeboru Urbanem a Ptáčkem. Budeme si ale stejně chtít napravit naši domácí bilanci," slibuje trenér Třeboradic Jan Novák. Zápas má výkop v 10:45.
 
Do konce sezóny zbývá měsíc. Program nadcházejícího víkendu přehledně zde.     16.05.2024 
Přední Kopanina - Před námi je závěrečný sprint této sezony, do konce ročníku 23/24 totiž zbývá méně než měsíc. Během nadcházející soboty a neděle nás čeká oproti jiným víkendům kratší program. Tentokrát kopaninské celky odehrají dohromady pět zápasů, tři kategorie mají volno - U17, U15 a U13. A-tým bude pokračovat ve své honbě za titulem v Třeboradicích a jediný domácí duel odehraje starší dorost, který U Drahušky nastoupí v neděli proti Nuslím!
 
Nacházíme se v klíčové části sezony! Shrnutí důležitého víkendu se dočtete zde.     15.05.2024 
Přední Kopanina - Během slunečného květnového víkendu kopaninské celky odehrály dohromady dalších osm utkání. Soutěže spějí ke svému konci a A-tým se blíží ke svému velkému cíli. Stále o postup bojuje i rezerva, která to však nemá ve svých rukou. Oba mužské celky odehrály své zápasy o víkendu na domácím hřišti U Drahušky; kromě nich i starší přípravka. Jak dopadly všechny duely se i s komentářem dočtete níže!
 
FCPK - SK Střešovice 1911 3 : 0    M 11.05.2024,  FCPK 
Derby v této sezóně naplno pro Kopaninu. Střešovice porazila doma i venku.
Přední Kopanina - Derby Prahy 6 v této sezóně jasně opanovala Přední Kopanina, která nad SK Střešovice vyhrála oba zápasy. Na podzim na stadiónu soupeře těsně 3:2, teď v odvetě u letiště bezpečně 3:0. Ve 26. kole přeboru Prahy se trefil 2x Urban a z penalty Kučera. Kopanina zůstává v čele soutěže a má náskok 6 bodů před Tempem. Do konce zbývá pět kol. Vítěz postupuje do divize.
 
Před námi je další víkend plný fotbalu! Hitem bude derby áčka se Střešovicemi.     10.05.2024 
Přední Kopanina - Sezona spěje do závěrečného sprintu a týmy jsou každým úspěchem blíže ke svému celoročnímu cíli. Během nadcházejícího víkendu nastoupí do mistrovského zápasu sedm kopaninských kategorií; pouze mladší dorost se nezúčastní, protože své utkání odehrál již ve středu. Na domácí půdě budete moct sledovat tři duely, včetně A-týmu, který odehraje derby Prahy 6 proti Střešovicím. Přijďte zafandit k Drahušce!
 
Přední Kopanina odstartovala projekt charity. Začala spolupracovat s Donio.     09.05.2024 
Přední Kopanina - Fotbalový klub FC Přední Kopanina má nový projekt. V rámci své činnosti se kromě sportu bude věnovat také charitě. Klub se spojil s platformou Donio, která v Česku od svého založení zprostředkovala už přes jednu miliardu korun v rámci charity a sbírek. Naposledy Donio vybralo přes 120 miliónů na nemocného Martínka. To byl zatím rekord! A teď začíná spolupráce s Kopaninou, která chce pomáhat a také ukázat směr ostatním. Kopaňáci si už našli svůj příběh, který chtějí podpořit. Příběh paní Moniky po autohavárii, maminky hráče kopaninského klubu.
 
Žáci vezou pohár za třetí místo v turnaji v Libčicích. Porazili tam i Duklu.     08.05.2024,  Mladší žáci (U13) 
Libčice - Státní svátek 8. května někdo třeba odpočíval, mladší žáci Přední Kopaniny odehráli turnaj v Libčicích. A vedli si tam dobře. Ze šesti účastníků skončili na bronzovém stupínku. V základní části si připsali dvě výhry a tři prohry, o 3. místo pak porazili Roztoky. Nejlepším střelcem týmu byl Pavel Vobořil. Z devíti gólů Kopaniny jich vstřelil sedm. Osmý dal Žáček a devátý byl vlastní.
 

Další články

06.05.2024  Další fotbalový víkend je za námi. Jak hrály celky FCPK? Dočtete se zde!
01.05.2024  Víkendový program Přední Kopaniny. Pět z osmi zápasů se hraje U Drahušky.
29.04.2024  Smíšený víkend pro FCPK. Důležitá výhra i nepříjemné prohry. Souhrn víkendu zde!
27.04.2024  Přebor: Kopanina hraje na Vyšehradě, kdo vyhraje duel elitních střelců?
25.04.2024  Kopaninu čeká víkend plný důležitých zápasů. Kompletní program zde.
24.04.2024  Přední Kopanina je v semifinále poháru. Postoupila přes Kolovraty 3:0.
24.04.2024  Pohárové čtvrtfinále: na Kopaninu jedou Kolovraty. Kdo půjde mezi top čtyři?
24.04.2024  Do školy chodil s Hložkem, jeho táta vyhrál bundesligu: Ben Rudi Hollerbach.
22.04.2024  Přehled celého odehraného víkendu. Jak bodovaly týmy Přední Kopaniny?
20.04.2024  Kopanina zvládla bitvu s ČAFC. Dva góly Ptáčka, dvě červené v závěru pro hosty.
20.04.2024  Stadion U Drahušky bude tento víkend plný fotbalu! Máme pro vás celý program.
19.04.2024  Šlágr na Přední Kopanině. Domácí chtějí tři body, ČAFC dárek pro jubilanta.
16.04.2024  Kanonýr Přední Kopaniny Ptáček znovu úřadoval. Čtyři góly do sítě Kolovrat.
15.04.2024  Úspěšný víkend kopaninských celků. Přehled všech zápasů s komentářem.
12.04.2024  Přední Kopanina se ve šlágru kola ukáže v Kolovratech. Budou padat góly?
11.04.2024  Celý víkendový program Přední Kopaniny na jednom místě! Jaké budou zápasy?
 
 

Facebook

FCPK | Přebor Prahy
1.FCPK3071
2.FK Slavoj Vyšehrad 3062
3.FC Tempo 3062
4.Sokol Kolovraty 2949
5.ČAFC Praha 3046
6.SK Střešovice 1911 3046
7.FK Dukla Jižní Město 3045
8.FC Zličín 3044
9.SK Motorlet Praha B2941
10.FK Viktoria Žižkov B3039
11.SK Třeboradice 3034
12.SK Dolní Chabry 3032
13.SK Čechie Uhříněves 3030
14.Sokol Královice 3027
15.AFK Slavoj Podolí Praha 3024
16.ABC Braník 3020

Poslední kolo

ABC Braník - FCPK1 : 6
FK Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 1 : 2
SK Čechie Uhříněves - AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 0
FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo 2 : 6
FK Dukla Jižní Město - SK Třeboradice 2 : 1
FC Zličín - SK Střešovice 1911 2 : 2
SK Dolní Chabry - Sokol Královice 2 : 1

Gratulujeme k narozeninám

Franěk Emil - 21.06. (16)
Mladší dorost (U17)
Vik Šimon - 27.06. (31)
FCPK B
Novák Miroslav - 28.06. (18)
Starší dorost (U19)
Volf Zdeněk - 28.06. (14)
Starší žáci (U15)
Vojtěch Vacek - 29.06. (9)
Minipřípravka (U7)
Ulbrich Michael - 01.07. (13)
Mladší žáci (U13)
Stára Martin - 02.07. (56)
Pardálové
Peřina Štěpán - 03.07. (14)
Starší žáci (U15)

Bude se hrát

12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
24.06.
18:30
MPardálové
IFC Prague
12.07.
18:00
PSK Viktoria Žižkov
FCPK
28.07.
PFK Slavoj Žatec
FCPK