Starší žáci (U14)

Partner klubu

Idnes.cz | Sport

Týmy | Archiv

Jan Řežábek vyhrál Fortuna Gól snů pro tento týden. Děkujeme všem co hlasovali pro jeho branku. Teď přijde finále o branku měsíce dubna....  Sledujte náš Facebook a Instagram ......
Poslední utkání Bude se hrát
Mladší žáci B (U12) - FC Zličín
5 : 3
datum: 16.06.2017 16:15

M-A M-B SD MD  SŽ-B  SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard

Přehled dalších událostí

Poločasová tombola našla pět vítězů. Vítěznou kýtu bral Pepa Brothánek.     01.04.2018,  FCPK
Přední Kopanina - První letošní poločasová tombola měla nálepku "velikonoční". A mezi pěti cenami byla tématicky i poukázka na 200Kč v restauraci U Drahušky, kde právě probíhaly velikonoční hody. Dále se rozdávalo pivo od Únětického pivovaru, víno od Wine & More, mražená kachna od Jídelny Ergon a vítězná kýta od řeznictví Křeček.

FCPK - SK Třeboradice 0 : 2    M 30.03.2018,  FCPK
Kopanina nedala Třeboradicím penaltu a soupeř odváží všechny tři body.
Přední Kopanina - Starosti sužují modročervené. Prohráli na jaře podruhé řadě a vždy si v klíčovém okamžiku mohli pomoci penaltou, ale neproměnili. Minule na Motorletu Urban, teď proti Třeboradicím Čihák. V 19. kole přeboru Prahy naopak lídr soutěže z Třeboradic proměnil dvě standardní situace a veze od letiště všechny tři body. Při první se navíc zranil gólman Švarc a musel střídat. Kopaninu teď čeká v týdnu dohrávka proti SK Horní Měcholupy (středa, 4.4. od 17:30).

Na Motorletu rozhodla první půle. Nevyužili jsme možnosti, řekl Daniel Vott     26.03.2018,  FCPK
Jinonice - První jarní prohra hned ve druhém zápase. Trenér FC Přední Kopanina Daniel Vott opouštěl umělou trávu SK Motorlet v Jinonicích zklamaný. Při odchodu si ještě vysvětloval cosi s rozhodčími, ale věděl, že ti za prohru 2:3 nemohou. Jeho tým nevyužil nabídku pokutového kopu ani více než půlhodinovou přesilovku. Měl i další možnosti zápas natočit ve svůj prospěch. Nepodařilo se.

Příští víkend Velikonoce. U Drahušky bude fotbal a také velikonoční menu.     26.03.2018
Přední Kopanina - Kalendář roku 2018 postupuje, začalo nám jaro, máme letní čas a příští víkend tady jsou Velikonoce. Pokud je budete trávit v Praze, můžete se stavit u nás U Drahušky v Přední Kopanině. V pátek 30.3. se tady bude hrát důležitý fotbalový zápas přeboru Prahy mezi domácí Přední Kopaninou a vedoucím týmem tabulky SK Třeboradice. Klubová restaurace pak po celé svátky má velikonoční menu. Jaké bude?

SK Motorlet Praha B - FCPK 3 : 2    M 25.03.2018,  FCPK,
Přesilovka ani penalta nepomohly. Kopanina jede z Motorletu bez bodu.
Jinonice - Po zápasovém výpadku v minulém týdnu kvůli počasí pokračoval přebor Prahy 18. kolem. Fotbalisté FCPK v něm narazili na loňského vítěze rezervu Motorletu, který však podzim nezvládl a teď dohání ztrátu. A daří se mu to. Dvakrát 3:2 nad ČAFC a teď i FCPK. Kopanina může litovat. Dala dva góly venku, ale přesto prohrála. Přitom měla možnost ještě penalty (Urban nedal) a 38 minut hráli modročervení přesilovku o jednoho hráče více.

Starší dorost (U18) - Sokol Stodůlky 3 : 2    M 24.03.2018,  Starší dorost (U18)
Dorost vstoupil do jara výhrou. Proti Stodůlkám otočil i díky dvěma penaltám.
Radotín - Dorost měl na úvod jarní části sezóny nepříjemného soupeře: Sokol Stodůlky. Nemohlo se hrát doma U Drahušky kvůli počasí, a tak azyl našli modročervení na radotínské umělce. Stodůlky daly stejně jako v podzimním vzájemném utkání dva góly, Kopanina však tentokráte o branku víc. Navzdory nepříznivému stavu 0:2 nakonec svítilo na ukazateli 3:2 pro FCPK. I díky dvěma úspěšným exekucím pokutových kopů Vendelína Schierreicha.

TJ SK Satalice - FCPK B 2 : 3    M 24.03.2018,  FCPK B
Skvělý úvod do jara. Béčko potvrdilo výhrou roli favorita v Satalicích.
Satalice - Rezerva úspěšně zahájila jarní část 1.B třídy. V premiéře porazila tým Satalic 3:2 na jeho umělce v Praze 9 a díky ztrátám Podolí a Miškovic se modročervení posunuli během jednoho kola o dvě příčky vzhůru na třetí místo. Příště na béčko čeká derby s Nebušicemi.

Zimní ligu hodnotíme jako úspěšnou, říká v rozhovoru Brabec, kouč žáků.     23.03.2018,  Starší žáci (U14)
Praha - Starší žáci Přední Kopaniny se v zimě rozdělili na dva turnaje. Áčko hrálo zimní ligu v Hájích, béčko ve Zličíně. Zatímco žákovská rezerva má před sebou ještě závěrečný duel proti Unhošti, první tým žáků má dohráno. A úspěšně. Na umělce na Jižním Městě skončili svěřenci trenérů Brabce a Vika na druhém místě. Nechytli jen vítěznou Libuš. K rozhovoru pro klubový web jsme přizvali Martina Brabce, aby nám turnaj zhodnotil.

Jarní premiéru dorostu Kopanina neuvidí. Zápas byl přeložen do Radotína.     22.03.2018,  Starší dorost (U18)
Přední Kopanina - Přetrvávající zimní počasí neumožní odehrát první jarní kolo přeboru Prahy staršího dorostu na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině. Zápas byl po dohodě obou klubů přeložen na stejný den, ale jiný čas a místo (sobota, 24.3. od 17:30, UMT Radotín).

SK Čechie Smíchov - Starší dorost (U18) 1 : 6    P 18.03.2018,  Starší dorost (U18)
Dorost zakončil přípravu výhrou. Za týden už ostrý start proti Stodůlkám.
Přední Kopanina - Poslední přípravný zápas sehráli dorostenci proti Čechii Smíchov. Generálka jim vyšla, vyhráli vysoko 6:1. Vendelín Schierreich si čtyřmi góly zajistil titul nejlepšího střelce zimy. Nejbližší víkend už startuje mistrovská soutěž. Prvním soupeřem pro starší dorost budou Stodůlky. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 2:2.

Sokol Stodůlky - Starší žáci B (U14) 2 : 5    T 18.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci přehráli Stodůlky a na zličínské zimní lize bojují o první pětku.
Zličín - Podle tabulky očekávaná výhra se nerodila snadno. Stodůlky na zličínské zimní lize starších žáků zatím bez bodu šly proti Přední Kopanině do vedení a v poločase byl stav 1:1. Druhá půle už však byla plně v režii FCPK. Modročervené čeká ještě poslední kolo turnaje, kde nastoupí proti Unhošti. Stále žije teoretická šance umístit se v první pětce, což by byl úspěch na dobře obsazeném turnaji.

Nedělní zápasy přeboru odloženy. Svaz odsunul vše včetně FCPK vs Měcholupy.     17.03.2018,  FCPK
Praha - Pražský fotbalový svaz v sobotu večer vydal prohlášení o odložení všech tří zbývajících duelů 17. kola přeboru Prahy. Z nařízení svazu byla utkání FCPK-Měcholupy, Admira B-Zbraslav, Ďáblice-Motorlet B odložena z důvodu nepřízně počasí na termín 4.dubna 2018. Rozhodnutí svazu přišlo poté, co už v sobotu se neodehrály čtyři z pěti plánovaných zápasů. V jediném utkání, které bylo sehráno, porazily Královice na umělé trávě v Uhříněvsi FK Újezd nad Lesy 3:0.

Pro Kozlíka sezóna skončila. Přetrhl si opět vaz v koleni a čeká ho operace.     14.03.2018,  FCPK
Přední Kopanina - Smolař Martin Kozlík. Ve třiadvaceti letech čeká fotbalistu FCPK už druhá plastika křížového vazu. Po čtyřech letech od operace levého kolene si teď poranil pravou nohu. Záložník z kádru A mužstva šel hrát přípravné utkání za rezervu proti Partizan Prague a nedohrál. Vyšetření u specialisty Josefa Maurera ukázalo nejhorší možný scénář. Přetržený přední křížový vaz.

Úspěšný vstup. Jsem rád za tři body, uvedl po jarní premiéře trenér Daniel Vott     13.03.2018,  FCPK
Satalice - První jarní kolo Pražská teplárenská přeboru mužů nezvládla řada favoritů. Prohrála Dukla Jižní Město, Horní Měcholupy i Braník. Přední Kopanina roli favorita splnila. Ze hřiště předposledního týmu FK Újezd přivezla tři body za výhru 1:0. Kouč FCPK Daniel Vott od svého týmu čekal více, ale dobrý start ho přesto potěšil. První zápasy nikdy krásou neoplývají a důležité jsou zejména získané body pro dobrý rozjezd.

FK Újezd nad Lesy - FCPK 0 : 1    M 11.03.2018,  FCPK
Navzdory ztrátám úspěšný jarní vstup. Kopanina vyhrála bitvu s Újezdem.
Satalice - Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili odvetnou část Pražská teplárenská přeboru Prahy. V prvním jarním kole (celkově 16.) zvítězili na vypůjčené umělce v Satalicích nad "domácím" FK Újezd nad Lesy 1:0. Jediný gól vstřelil kapitán Melničuk po rohu Vika třináct minut před koncem. Kopanina však počítá i ztráty. Přišla o vyloučeného obránce Bláhu a v poločase musel střídat pro zranění kolene gólman Jiří Švarc.

FK Pšovka Mělník - Starší dorost (U18) 4 : 8    T 04.03.2018,  Starší dorost (U18)
Dorostenci porazili Pšovku Mělník a vyhráli Mělnickou zimní ligu. Bravo !!!
Mělník - Čtyři vítězné zápasy z pěti posadily dorostence Přední Kopaniny do křesla králů Mělnické zimní ligy. V posledním utkání a přímém souboji o první místo porazili Pšovku Mělník 8:4 a mohli zvednout nad hlavu pohár. Utkání se rozhodlo už tradičně pro kopaninské barvy až ve druhém poločase. Benjamin Antrobus se stal nejlepším střelcem turnaje.

Tatran RAKO Rakovník - FCPK 2 : 4    P 04.03.2018,  FCPK
Generálka ukončila zimní přípravu. Kopanina porazila divizní Rakovník.
Rakovník - Výhrou nad divizním Tatranem Rakovník (4:2) ukončili fotbalisté zimní přípravu 2018. S Rakovníkem Kopanina přišla o dvoubrankové vedení, aby v závěru znovu strhla vedení na svou stranu. Dvě branky dal Urban a s deseti góly se stal nejlepším střelcem zimy. Devět přípravných zápasů modročervení odehráli s bilancí 4-1-4 a aktivním skóre 33:27. O víkendu vstoupí Kopanina do jarní části přeboru zápasem proti FK Újezd nad Lesy.