Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Hlavní trenér
Růžička Štěpán
Asistent trenéra

Přehled dalších událostí

AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U17) 1 : 1    M 09.06.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost na Podolí získal bod, a tak končí na druhém místě!
Podolí - Důležitý zápas měl na programu mladší dorost Kopaniny, který se utkal s Podolím o konečné druhé místo v tabulce. Na půdě soupeře to vřelo od úvodního hvizdu, a jednalo se tak o velmi intenzivní utkání plné všelijakých emocí. I přes lepší hru Podolí a domácí výhody to byli hosté z Kopaniny, kteří se trefili jako první. Stalo se tak po brance Hrubého ve 33. minutě, díky které si modročervení do šaten odnesli vedení 0:1. Během druhé půle se domácím krátil čas, a tak byl duel čím dál více vyhrocený. Tlak zelených vyústil v branku v 83. minutě, která jim dala naději, a závěrečná desetiminutovka celé sezony byla o všechno. Podolí zkoušelo všechno a najednou se okolnosti vyvíjeli v jeho prospěch. Nejprve červená karta v 86. minutě pro Peřinu, následně dokonce penalta proti FCPK. Tu však v 89. minutě bravurně zlikvidoval Štička, který tak Kopaňákům vychytal druhé místo! Na závěr byl ještě vyloučen hostující Nachtman, ale to již zápas nezměnilo, a U17 si z těžkého prostředí odnesla klíčový bod.

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 1    M 04.06.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost v odloženém domácím utkání remízoval s Dolními Počernicemi.
Přední Kopanina - Mladší dorost FCPK odehrál v úterý 4.6. svůj odložený zápas z víkendu. Od 18:30 se doma utkal s Dolními Počernicemi. Do utkání lépe vstoupili domácí, když se v 16. minutě ujali vedení, avšak hosté dokázali rychle odpovědět a srovnat na 1:1. Za tohoto stavu se šlo do šaten. V druhé půli dostala Kopanina zahrávat pokutový kop a ujmout se vedení, ale Škorňa neproměnil a skóre zůstalo nerozhodné. Do konce duelu už se žádný z celků neprosadil, a tak si FCPK a Dolní Počernice rozdělily body po jednom.

TJ Sokol Řepy - Mladší dorost (U17) 0 : 1    M 25.05.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost na Řepích skóroval pouze jednou, ale přesto zvítězil.
Řepy - Mladší dorost svůj tlak na první Horní Počernice nepolevuje, a touto výhrou nad Sokolem Řepy nyní Kopaňáci na lídra ztrácí jediný bod dvě kola před koncem sezony. Ve dvacátém kole v Řepích se nejednalo o žádnou přestřelku. Utkaly se dvě ze třetí nejlepších obran soutěže, a tak to i vypadalo. Do šaten se o poločasu šlo za bezbrankové remízy, a na jediný gól utkání jsme museli dlouho čekat i ve druhé půli. Duel nakonec rozhodl jedinou trefou kopaninský Kryštof Škorňa v 74. minutě. FCPK U17 nyní čekají závěrečné dva zápasy, ve kterých se rozhodne o titulu.

TJ Březiněves - Mladší dorost (U17) 1 : 2    M 08.05.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost těsně unikl ztrátě bodů na hřišti osmé Březiněvsi.
Březiněves - Mladší dorost se po dobu celé sezony nachází ve skvělé formě. Celkem třináct výher v šestnácti zápasech této kategorii zajistilo boj o titul do samého konce ročníku 23/24. V tomto kole se FCPK utkala s Březiněvsí, která sídlí na osmém místě a na jaře zatím zaznamenala jedno vítězství v šesti duelech. Favorit tedy byl jasný. Avšak na hřišti tomu bylo jinak. Domácí hráli od úvodního hvizdu lépe a vytvářeli si šance. Tento tlak nakonec vyústil v pokutový kop, který Březiněves proměnila. To byl zároveň jediný gól první půle. V druhém poločasu se Kopaňáci probrali a také začali držet míč. Dlouho však čekali na vyrovnávací trefu, která přišla v 72. minutě. Hosté se tak hnali za důležitými třemi body a dokázali skórovat ještě jednou v 81. minutě. Oba góly zařídil Štěpán Chudada, který poté však dostal i červenou kartu, a modročervení tak dohrávali v deseti. Vedení ale udrželi a zvítězili 1:2.

Mladší dorost (U17) - FC Zličín 1 : 0    M 04.05.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost porazil Zličín nejmenším možným rozdílem a nadále pokračuje v boji o titul.
Přední Kopanina - Boj o titul ve 2. třídě mladšího dorostu přiostřuje a blíží se ke klíčovým posledním zápasům. FCPK U17 tento víkend pokračovala ve sbírání důležitých bodů; tentokrát v utkání se Zličínem. Protivník, který je sedmý v tabulce, zavítal na kopaninskou půdu, a v 17:00 se duel vykopl. Na gól se dlouho čekalo, a nakonec přišel pro domácí v ideální čas, když se pár minut před přestávkou prosadil Azare. Druhý poločas pokračoval ve stejném obrázku, a branky nepadaly. Nakonec tedy během druhé půle ani jedno mužstvo neskórovalo a modročervení si tak připsali svoji pátou jarní výhru.

SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - Mladší dorost (U17) 5 : 0    M 28.04.2024,  Mladší dorost (U17)
Boj o první místo pro mladší dorost dopadl těžkou prohrou.
H. Počernice - Mladší dorost v neděli zavítal na hřiště Horních Počernic, kde se jakožto lídr tabulky utkal s druhým Xaverovem B. Kopaňáci otevřeli jaro čtyřmi vítězstvími za sebou, stejnou bilanci však měly i Počernice, a tak musel alespoň jeden z celků poprvé ztratit body. Po úvodním hvizdu byla hra poměrně vyrovnaná, kdy se modročervení spíše kompaktně bránili a nedovolovali soupeři žádné šance. V 21. minutě však došlo k chybě a domácí měli možnost otevřít skóre z penaltového puntíku. Kopaninský Štička v bráně se ale předvedl a tuto příležitost zneškodnil. I přes to dokázal Xaverov o chvíli později vsítit první branku, která roztrhla gólový pytel, a za 17 minut Počernice skórovaly hned čtyřikrát. Druhá půle tak byla spíše formalitou, a domácí se prosadili ještě jednou. Kopaňáci si tak ze hřiště druhého týmu odnesli první jarní porážku.

Mladší dorost (U17) - Slovan Kunratice 2 : 1    M 20.04.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost vítězí počtvrté v řadě! Tentokrát porazil Kuratice.
Přední Kopanina - Mladší dorost FCPK se v patnáctém kole 2. třídy utkal v domácím prostředí s Kunraticemi. Tato kopaninská kategorie vede tabulku a zatím v sezoně ztratila pouze pět bodů. Na krk jí však dýchají Horní Počernice, a tak si nemůže dovolit klopýtnout. Soupeř z Kunratic je pátý, a pro modročervené se tak nejednalo o lehký souboj. Na branku se dlouho čekalo, avšak ta přišla pro domácí v ideální chvíli, když Jan Vrabec vstřelil gól do šatny. Poločas 1:0. Narozdíl od první půle se v té druhé skóre změnilo rychle, po trefě kopaninského Kašky, který náskok zdvojnásobil. Následně však vstřelili branku i hosté, kteří tak posledních 20 minut měli naději přece jenom si ze stadionu U Drahušky něco odnést. Kopanina však odolala a vedení si udržela. Vyhrává tak počtvrté za sebou a pokračuje v roli lídra soutěže!

Mladší dorost (U17) - FK Klánovice 2 : 1    M 14.04.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost si proti Klánovicím na jaře připsiuje třetí vítězství ve třech utkáních.
Přední Kopanina - Ve čtrnáctém kole své soutěže hráči mladšího dorostu těsně unikli nepříjemnému překvapení. Jakožto lídr tabulky přívítala FCPK U17 na svojí půdu předposlední Klánovice, a na papíře se tak jednalo o jasnou záležitost. Už po třinácti minutách však hosté nečekaně vyšli do vedení a naopak modročervení se po celou první půli nedokázali prosadit. Za stavu 0:1 tak pan rozhodčí Jeřábek pískal konec poločasu. Dlouho se nic nedělo i během druhé půle a Klánovice byly blíž a blíž ke své druhé výhře v sezoně. Následně však přišla 66. minuta a vytoužené domácí srovnání, když se trefil kopaninský Fuksa. Za vyrovnaného stavu se tak FCPK hnala za třemi body, a o 12 minut později se dokázal prosadit i Kysilka, který upravil skóre na 2:1. Po této brance už nikdo gól nevsítil, a konečný stav tedy zůstal 2:1 pro Přední Kopaninu. Mladší dorost si připisuje třetí výhru v řadě.

Avia Čakovice - Mladší dorost (U17) 1 : 3    M 07.04.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost vyhrává i ve druhém mistráku na jaře! Tentokrát poráží Čakovice.
Čakovice - Ve velmi horkém nedělním odpoledni odehráli hráči mladšího dorostu zápas na půdě Čakovic. Jednalo se o druhý mistrovský zápas na jaře, celkově 13. kolo soutěže. Domácí se nachází na osmé příčce, FCPK tabulku vede. Proč tomu tak je modročervení ukázali už v sedmé minutě, kdy se ujali vedení po trefě Peřiny. Do konce půle přidali ještě dvě branky. a tak se do šaten šlo za stavu 3:0 pro hosty. V druhém poločase se hra nakouskovala a Čakovice dokázaly skórovat v 64. minutě. Více toho však už nesvedly a Kopanina si náskok udržela na konečných 3:1.

Mladší dorost (U17) - SK Újezd Praha 4 5 : 0    M 31.03.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost vstoupil do jara vítězně. Pět branek a tři body!
Přední Kopanina - V poslední březnový den nastoupil mladší dorost FCPK po zimní pauze opět do mistrovského utkání. Ve dvanáctém kole doma modročervení přivítali poslední Újezd Praha 4. Kopaňáci vyšli do vedení brzy v zápase, kdy se už v 8. minutě prosadil Kysilka. Takto poločas pokračoval dále, a FCPK si do šaten odnesla náskok 4:0. V druhé půli domácí spálili spoustu šancí a přidali jen jeden gól. Do jara tak U17 vstupuje třemi body.

SK Modřany - Mladší dorost (U17) 2 : 1    P 23.03.2024,  Mladší dorost (U17)
V generálce na soutěž mladší dorost prohrál proti Modřanům.
Bílá Hora - V sobotu 23.3. odehrál mladší dorost generálku před začátkem jarní části soutěže, k čemuž dojde příští víkend. Soupeřem byly Modřany. Jednalo se o celkově šestý zápas U17 od začátku kalendářního roku. První poločas FCPK příliš nevyšel a do šaten šla za deficitu 0:1. V druhé půli však dokázali modročervení soupeři zavařit a v 80. minutě se dočkali vyrovnávající branky. V poslední desetiminutovce zápasu měla obě mužstva šance, avšak nakonec to byly Modřany, které daly v samém závěru vítězný gól.

FC Nebušice - Mladší dorost (U17) 1 : 5    P 16.03.2024,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost si v přáteláku poradil s rivaly z Nebušic.
Nebušice - Mladšímu dorostu se pomalu, ale jistě, blíží začátek soutěže, a tak zbývá posledních pár přípravných utkání. V sobotu 16.3. se FCPK U17 utkala proti místním rivalům z Nebušic. Modročervení se ujali vedení brzy, ale soupeř srovnal na 1:1. Poté už to však byla jen Kopanina. I přes nehezký fotbalový výkon dokázala FCPK nastřilet ještě 4 branky a nakonec zvítězila 5:1.