FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)

Tabulka střelců:

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Summary: US-A 4:2, Č.Smíchov-B 2:6, MD-Kolovraty 2:0, Aritma-MŽ 3:5, Junior-SPŘ 27:14...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Starší žáci (U14) - FK Dukla Praha C 0 : 2    M 19.11.2017,  Starší žáci (U14)
Žáci poslední zápas v přeboru nezvládli. Podlehli doma o dva góly Dukle.
Přední Kopanina - Sérii tří vítězných zápasů v řadě starší žáci neprodloužili a v posledním podzimním kole padli doma s Duklou. Ta se v tabulce dotáhla na jeden bod. Dukla nastoupila s mladším kolektivem, ale fotbalově vyspělejším. Kopanina nechala soupeře hrát jeho hru, hráči byli daleko a pozdě přistupovali. Navíc neproměnili řadu šancí, z toho největší opakovaně Kuttner a Řešátko. Podruhé v sezóně Kopaňáci neskórovali.

Starší žáci (U14) - TJ Praga Praha 5 : 3    M 17.11.2017,  Starší žáci (U14)
Srdnatý výkon žáků. Zvrátili běh dějin a otočili skóre proti TJ Praga.
Přední Kopanina - Se žáky FCPK to nevypadlo v dohrávaném zápase 8. kola přeboru starších žáků vůbec dobře. V utkání, které zůstalo 29.10. nedohráno kvůli orkánu a utržené střeše v sousedství skýtající nebezpečí, prohrávali s TJ Praga už 1:3. V úplném závěru první půle však snížili na rozdíl jedné branky a po přestávce Pragu smetli dalšími třemi góly !!!

SK Union Vršovice - Starší žáci (U14) 0 : 1    M 11.11.2017,  Starší žáci (U14)
Další trápení a další jednobranková výhra. Tentokráte ve Vršovicích.
Vršovice - Po dramatu v Záběhlicích proti ČAFC sehráli starší žáci znovu nervák i proti Vršovicím, dalšímu soupeři z chvostu tabulky. Tým vytáhl z bryndy nejlepší střelec týmu Ali Müftüler, který byl nejdůraznější ve skrumáži před brankou. Zajímavostí byla poločasová obsluha v kantýně, kterou během patnáctiminutové přestávky otevřel a prodej občerstvení zajistil hlavní sudí Vavroch !!!

ČAFC Praha - Starší žáci (U14) 1 : 2    M 05.11.2017,  Starší žáci (U14)
Favorit měl namále. Poslední ČAFC Kopaninu pořádně potrápil.
Záběhlice - Na záběhlické umělce to měla být jasná záležitost pro hostující Přední Kopaninu. Domácí hrající převážně s ročníkem 2004 jsou v tabulce poslední a rozehráli utkání dokonce v deseti. Kopanina měla tlak i určité brankové příležitosti, ale dala pouze jeden gól za poločas. Ve druhém přidal Dimitrov druhý, ale domácí snížili a v závěru hosté se štěstím udrželi jednobrankovou výhru.

AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U14) 3 : 0    M 21.10.2017,  Starší žáci (U14)
Porážka o tři góly na hřišti suveréna soutěže. Podolí pokračuje bez ztráty.
Podolí - Kopanina hrála s lídrem. Podolí dosud vyhrálo vše co mohlo při skóre 22:1 a pokračuje ve famózní sérii i po utkání s FCPK. Nebyla to hra na jednu branku, na druhou stranu Kopanina soupeře příliš nepotrápila. Byl vyspělejší a vyhrál zaslouženě. První branka padla po špatně odbráněném rozehraném rohu nakrátko, druhý byl vlastenec Lešnera po standardce a třetí brejk od půlky.

Starší žáci (U14) - SK Ďáblice 6 : 1    M 14.10.2017,  Starší žáci (U14)
S Ďáblicemi bylo hotovo za poločas. Bylo to už pět nula.
Přední Kopanina - SK Ďáblice patří v přeboru Prahy žáků do spodní části tabulky. Z Kopaniny si po zásluze odváží porážku. O všem podstatném se rozhodlo už v prvním poločase, který domácí jasně získali poměrem 5:0. Ve druhé půli už přidaly oba týmy po jedné brance.

SK Libuš - Starší žáci (U14) 3 : 3    M 07.10.2017,  Starší žáci (U14)
Kopanina veze z Libuše bod díky hattricku Müftülera
Libuš - Starší žáci v zápase se silnou Libuší neprohráli a z Prahy 4 si vezou bod za remízu 3:3. Ten jim zajistili tři branky Ali Müftülera. Kopaninský špílmachr nejprve poslal svůj tým do vedení, aby pak jeho branky vždy dorovnávali jednobrankový náskok domácích. Třetí branku dal z penalty.

Starší žáci (U14) - FK Újezd nad Lesy 2 : 3    M 01.10.2017,  Starší žáci (U14)
Kopanina podlehla FK Újezd. Chyběli oba trenéři.
Přední Kopanina - Tyhle body budou Kopaninu mrzet. Průměrný soupeř zaskočil modročervené z brejků. Domácí prohrávali, ale díky vlastnímu gólu a trefě Müftülera přišla otočka. Pak však přišly brejkové situace a FK Újezd si překvapivě veze tři body. Utkání koučoval při absenci obou trenérů Jakub Šíma od mladší přípravky.

FK Dukla Jižní Město - Starší žáci (U14) 3 : 3    M 23.09.2017,  Starší žáci (U14)
Opatov - Ke svému třetímu soutěžnímu a zároveň druhému venkovnímu utkání zajížděli tuto sobotu starší žáci na Opatov, kde se na místní umělé trávě utkali s týmem Dukly Jižní Město. Podle předchozích výsledků, kdy ani jeden tým prozatím neprohrál, se dalo očekávat vyrovnané utkání. Předpoklad se naplnil a výsledkově se oba týmy rozešly smírně po remíze 3:3.

Sokol Stodůlky - Starší žáci (U14) 0 : 6    H 20.09.2017,  Starší žáci (U14)
Jasný postup žáků v poháru. V úvodním kole přehráli Stodůlky 6:0.
Stodůlky - Přední Kopanina postupuje v pražském poháru žáků. Tato zpráva mohla jít do světa po skončení utkání Stodůlky vs FCPK U14. O vítězi nebylo pochyb. Modročervení triumfovali suverénním výsledkem 6:0, když už v poločase to bylo 4:0. O branky se podělilo pět střelců: Müftüler 2x, Cigánek, Vondra, Matolín a Posukan.

Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U14) 0 : 8    M 10.09.2017,  Starší žáci (U14)
Úspěšný vstup žáků do sezóny. Výhrad 8:0 nad FA Praha.
Střížkov - Stejně jako minulý rok zahájili starší žáci svoji pouť v přeboru Prahy na umělé trávě na Střížkově. Znovu jim byl za soupeře tým Fotbalové akademie Praha a znovu vzešli z toho zápasu vítězně. Již pohled do zápisu před zápasem dával tušit, že proti Kopanině nastoupí mladý tým, pro který to bude pravděpodobně první soutěžní zápas na velkém hřišti. Průběh zápasu tomu pak odpovídal a Kopanina si došla v pohodě za prvním vítězstvím v nové sezóně.

ČAFC Praha - Starší žáci (U14) 1 : 10    P 02.09.2017,  Starší žáci (U14)
Poslední příprava žáků v Záběhlicích. Dvouciferná výhra nad ČAFC.
Záběhlice - Poslední přípravné utkání před startem pražského přeboru odehráli starší žáci Přední Kopanina v Záběhlicích proti domácímu týmu ČAFC. Hrálo se na umělé trávě. Hosté nastoupili bez několika hráčů pouze v 11 bez střídání, přesto vysoko zvítězili 10:1. Domácí dali vedoucí gól, pak už střílela jen Kopanina.