Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

asistent trenéra

Přehled dalších událostí

Sokol Stodůlky - Starší žáci (U14) 0 : 6    H 20.09.2017,  Starší žáci (U14)
Jasný postup žáků v poháru. V úvodním kole přehráli Stodůlky 6:0.
Stodůlky - Přední Kopanina postupuje v pražském poháru žáků. Tato zpráva mohla jít do světa po skončení utkání Stodůlky vs FCPK U14. O vítězi nebylo pochyb. Modročervení triumfovali suverénním výsledkem 6:0, když už v poločase to bylo 4:0. O branky se podělilo pět střelců: Müftüler 2x, Cigánek, Vondra, Matolín a Posukan.

Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U14) 0 : 8    M 10.09.2017,  Starší žáci (U14)
Úspěšný vstup žáků do sezóny. Výhrad 8:0 nad FA Praha.
Střížkov - Stejně jako minulý rok zahájili starší žáci svoji pouť v přeboru Prahy na umělé trávě na Střížkově. Znovu jim byl za soupeře tým Fotbalové akademie Praha a znovu vzešli z toho zápasu vítězně. Již pohled do zápisu před zápasem dával tušit, že proti Kopanině nastoupí mladý tým, pro který to bude pravděpodobně první soutěžní zápas na velkém hřišti. Průběh zápasu tomu pak odpovídal a Kopanina si došla v pohodě za prvním vítězstvím v nové sezóně.

ČAFC Praha - Starší žáci (U14) 1 : 10    P 02.09.2017,  Starší žáci (U14)
Poslední příprava žáků v Záběhlicích. Dvouciferná výhra nad ČAFC.
Záběhlice - Poslední přípravné utkání před startem pražského přeboru odehráli starší žáci Přední Kopanina v Záběhlicích proti domácímu týmu ČAFC. Hrálo se na umělé trávě. Hosté nastoupili bez několika hráčů pouze v 11 bez střídání, přesto vysoko zvítězili 10:1. Domácí dali vedoucí gól, pak už střílela jen Kopanina.

SK Aritma Praha - Starší žáci (U14) 3 : 0    M 13.05.2017,  Starší žáci (U14)
Žáci v přeboru prohráli s Aritmou. Od trenéra však slyšeli slova chvály.
Vokovice - V sobotu dopoledne zajeli starší žáci Kopaniny k sousednímu týmu z Vokovic. Aritma bojuje o první místo v pražském přeboru, podzimní zápas skončil kopaninskou prohrou 0:6, a proto jsme přijeli jako outsider. Díky hezkému počasí jsme byli vpuštěni na hlavní travnatou hrací plochu. Pod článkem pěkná fotogalerie od klubového fotografa Matěje Kryštofa Řešátka.

Starší žáci (U14) - SK Meteor Kačerov 2 : 2    M 08.05.2017,  Starší žáci (U14)
Žákům protekly jasné body mezi prsty. Kačerov odváží od letiště bod.
Přední Kopanina - Starší žáci po dvou výhrách v řadě (Vltavín, Střešovice) měli zálusk potvrdit bilanci do třetice. V čele jim stál soupeř, kolega v tabulce, Meteor Kačerov. Přes veškeré úsilí a výraznou převahu to však Kopaňáci nedotáhli do konce. Nakonec jim nezbylo nic jiného než vzít alespoň vyrovnávací branku.

SK Střešovice 1911 - Starší žáci (U14) 1 : 2    M 01.05.2017,  Starší žáci (U14)
Překvapení je na světě. Žáci porazili v přeboru Prahy Střešovice.
Střešovice - Starší žáci Přední Kopaniny si v nejvyšší pražské soutěži v této kategorii krajském přeboru vyšlápli na tým z horní poloviny tabulky. V 15.kole porazili Střešovice dokonce na jejich hřišti. Obě branky vstřelil Ali Müftüler. Je to čtvrté vítězství Kopaniny v této těžké soutěži. Velkou šanci přidat další mají modročervení za týden, kdy hostí souseda v tabulce Kačerov.

AC Sparta Praha, a.s. holky - Starší žáci (U14) 6 : 2    P 15.03.2017,  Starší žáci (U14)
Starší žáci se utkali v přípravě s děvčaty Sparty. Prohráli 2:6.
Bílá Hora - Zajímavé měření sil mezi staršími žáky FC Přední Kopaniny a děvčaty AC Sparta W19 viděla včera Bílá Hora. Utkání se hrálo na tři třetiny po 25 minutách a sparťanky v něm zvítězily 6:2 po třetinách 0:1, 1:1 a 5:0 v rozhodující poslední třetině.

SK Slaný - Starší žáci (U14) 2 : 8    T 18.02.2017,  Starší žáci (U14)
Starší žáci vyhráli skupinu v Mělníku. Na závěr deklasovali Slaný 8:2.
Mělník - Na zimním turnaji v Mělníku nás čekal důležitý zápas o finále. Naším soupeřem bylo SK Slaný, které vyhrálo vše ve skupině jako my. Před tímto zápasem, jsme naším chlapcům kladli na srdce, aby hráli klidně a zodpovědně a zdůraznili jsme vidinu úspěchu v podobě finále.

SK Štětí - Starší žáci (U14) 1 : 7    T 29.01.2017,  Starší žáci (U14)
Žáci mají v Mělníku po dvou kolech plný počet bodů. Porazili i Štětí.
Mělník - Gazzasport zimní liga v Mělníku zatím starším žákům FC Přední Kopanina svědčí. Vyhráli oba své úvodní zápasy. Po triumfu nad Běchovickými Sršni si poradili i s týmem Štětí. Hattrick zaznamenal Ali Müftüler. V příštím kole čekají na Kopaninu Čelákovice.

Běchovičtí Sršni - Starší žáci (U14) 1 : 3    T 15.01.2017,  Starší žáci (U14)
Žáci rozehráli zimní ligu v Mělníku. Na úvod otupili bodavé Běchovické Sršně.
Mělník - Až k soutoku Labe s Vltavou budou jezdit starší žáci FC Přední Kopanina k zápasům zimní ligy. Pořádá jí klub FC Mělník pod názvem sponzora Gazzasport. Svůj první zápas v turnaji Kopaniny proměnila v první vítězství. Porazila Běchovické Sršně 3:1. Dva góly dal Jirka Lešner a jeden byl vlastní. Jeho bratra Tomáše vyhlásil kouč Hebousse nejlepším hráčem týmu. Kopanina má dále ve skupině Štětí, Čelákovice a Slaný.

SK Kladno - Starší žáci (U14) 0 : 6    P 02.12.2016,  Starší žáci (U14)
Po skončení podzimní sezóny přátelské utkání v Kladně. Výsledek: výhra!
Kladno - Před koncem roku si starší žáci FCPK zpestřili stále probíhající tréninkový proces přípravným zápasem. V Kladně zvítězili nad domácím SK 5:0. Statistiku a hodnocení trenéra Martina Brabce se dočtete níže.

SK Meteor Kačerov - Starší žáci (U14) 3 : 2    M 09.10.2016,  Starší žáci (U14)
První venkovní porážka Starších žáků. Kopanina podlehla Kačerovu.
Kačerov - V neděli odpoledně hráli Starší žáci Přední Kopaniny s Gordicem Kačerov. Bohužel se ale přizpůsobili "kopané" soupeře a prohráli. Tým Gordicu, který do tohoto zápasu vybojoval pouhopouhý bod, nebyl soupeřem nad síly Kopaniny. Bohužel Kopanina neproměnila několik velmi slibných brankových příležitostí, kdy nejednou postupoval hráč hostujících sám na brankáře a k tomu ještě kupila chyby v obrané fázi. Kopanina má šanci na reparát příští sobotu doma s Aritmou.