Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Realizační tým

Přehled dalších událostí

Slovan Bohnice - Mladší žáci (U12) 3 : 8    M 10.06.2017,  Mladší žáci (U12)
Jubilejní desátá jarní výhra mladších žáků. V Bohnicích Hudák čtyři branky!
Bohnice - Osm gólů do sítě Bohnic zaznamenali mladší žáci Přední Kopaniny v předposledním kole této sezóny. Rovnou polovinu z toho nastřílel útočník Matěj Hudák a přidal jednu asistenci. S pěti kanadskými body nejproduktivnější hráč tohoto utkání. Kopanina zaznamenala desátou výhru na jaře, celkově sedmnáctou a za týden ukončí sezónu proti 1. FC Barrandov.

Mladší žáci (U12) - FC Háje Jižní Město 6 : 1    M 04.06.2017,  Mladší žáci (U12)
Žáci porazili FC Háje. Střelecky se blýskl Bradáč, autor čtyř branek.
Přední Kopanina - Šesti góly přehráli mladší žáci Přední Kopaniny své vrstevníky z FC Háje Jižní Město. Tým z opačného konce Prahy prohrál u ruzyňského letiště 1:6. Kopanina na jaře zatím ze třinácti utkání devět vyhrála, jednou remizovala a nestačila jen na první trojku tabulky. Vítěznou sérii pěti posledních zápasů v řadě drží při skóre 33:8! Modročervení už mají definitivu čtvrtého místa.

Mladší žáci (U12) - SK Střešovice 1911 B 10 : 2    M 14.05.2017,  Mladší žáci (U12)
Žáci v derby jasná výhra. Desítku pro Střešovice orámoval Zima.
Přední Kopanina - Druhou desítku v jarní části sezóny nastříleli mladší žáci FCPK. Po Barrandovu si tento příděl z Přední Kopaniny odvezly i Střešovice. Domácím se tak povedla odveta za podzim, když u soupeře hloupě remizovali po brance v nastavení 4:4. Hattrickem v odvetném zápase se blýskl kapitán Cigánek. Podívejte se i na fotky ze zápasu od Matěje Kryštofa Řešátko.

Mladší žáci (U12) - Spartak Kbely 7 : 0    M 06.05.2017,  Mladší žáci (U12)
Snadná výhra žáků nad Spartakem Kbely. Premiérová trefa Eltayeba.
Přední Kopanina - Jarní slunečné počasí a pohodová výhra mladších žáků. Spartak Kbely se na Kopanině prezentoval velmi slabým výkonem a po zásluze odešel vysoko poražen. Kopanina se po třech prohrách s vedoucím triem vrátila na vítěznou lajnu. Po dvou gólech dali Skalník s Marešem. V bitvě o čtvrtou příčku zbývají dva soupeři: Střešovice a Fotbalová akademie Praha.

FK Viktoria Žižkov - Mladší žáci (U12) 9 : 3    M 29.04.2017,  Mladší žáci (U12)
Žáci padli se slavnou Viktorkou Žižkov. V poločase ovšem o branku vedli.
Vítkov - Mladší žáci Přední Kopaniny se perou o čtvrtou příčku v této sezóně pražské 1. třídy za trojicí Fotbalová akademie Zbura, Aritma a Viktorie Žižkov. V posledních třech kolech postupně padli se všemi těmito třemi favority. Naposledy se Žižkovem. Proti slavné Viktorce, jejíž tradice sahá až k roku 1900, se drželi statečně, vyhráli poločas, ale závěrečných dvacet minut patřilo domácím.

Ve Stodůlkách zatím nejtěžší zápas, ale vyšlo nám to, řekl Jakub Cigánek     17.04.2017,  Mladší žáci (U12)
Stodůlky - Na první branku přihrál, pátou přidal sám. Kapitán mladších žáků Jakub Cigánek nastoupil proti Stodůlkám nezvykle v útoku a při absenci nejlepšího střelce Matyáše Dimitrova měl být jednou z vůdčích postav v ofenzivě. Svou roli splnil stejně jako celý tým. "Po snadných výhrách nad Unionem Žižkov a Barrandovem byly Stodůlky zatím nejtěžší soupeř, ale zvládli jsme to, řekl Cigánek v rozhovoru pro FCPK TV.

Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U12) 3 : 6    M 08.04.2017,  Mladší žáci (U12)
Mladší žáci zvládli proti Stodůlkám i odvetu. Na jejich hřišti vyhráli 6:3.
Stodůlky - Pátý zápas mladších žáků na jaře (2x dohrávka z podzimu) a čtyři výhry. Naposledy ve Stodůlkách 6:3. Výhra je cenná také proto, že nehrál nejlepší střelec týmu Matyáš Dimitrov, který na podzim stejnému soupeři nastřílel hattrick a rozhodl utkání. Ve Stodůlkách Kopanina prohrávala, ale skóre otočila a v klidu dokráčela k výhře.

Leoš Mareš fandil, Kuba Mareš skóroval. Přední Kopanina poráží Žižkov.     07.04.2017,  Mladší žáci (U12)
Přední Kopanina - Česká moderátorská superstar Leoš Mareš podpořil tým mladších žáků Přední Kopaniny v zápase proti AFK Union Žižkov. Velký fanoušek Slavie si před odpoledním derby se Spartou zajel na stadión U Drahušky v Přední Kopanině, aby sledoval výhru modročervených proti Žižkovu (6:0). Mareš junior navíc před zraky obou svých rodičů dvakrát skóroval, takže bylo veselo.

Mladší žáci (U12) - AFK Union Žižkov 6 : 0    M 02.04.2017,  Mladší žáci (U12)
Žáci zvládli roli favorita. Doma jednoznačně přehráli Union Žižkov.
Přední Kopanina - Mladší žáci FCPK potvrdili v domácím prostředí úlohu favorita. Proti neoblíbenému soupeři ze Žižkova, který vždy umí modročervené potrápit, rozhodli o všem podstatném ve druhé půli. Poločas vyhráli 1:0 a po přestávce přidali dalších pět gólů. Neopakovala se tak podzimní "trápička", když na Vítkově vyhrála Kopanina pouze rozdílem jediné branky.

Loko Vltavín a.s. - Mladší žáci (U12) 2 : 3    M 26.03.2017,  Mladší žáci (U12)
Trápení s Loko Vltavín se šťastným koncem pro Kopaninu. Výhra 3:2.
Holešovice - Mladší žáci se představili na jaře podruhé a po remíze s Bohnicemi to tentokráte byla výhra. V Holešovicích vyzval Kopaninu domácí tým Loko Vltavín a ukázal se v mnohem lepším světle než na podzim u letiště. Tam prohrál o parník 2:17. Tentokráte to byla bitva se šťastným koncem pro FCPK. Hosté prohráli poločas, ale ve druhé půli strhli skóre na svou stranu.

Mladší žáci (U12) - Slovan Bohnice 2 : 2    M 12.03.2017,  Mladší žáci (U12)
Žáci odstartovali jarní část soutěže. Na úvod smolná remíza s Bohnicemi.
Přední Kopanina - Ve velmi brzkém jarním termínu zahájili mladší žáci Přední Kopaniny. V dohrávaném utkání první poloviny soutěže proti Slovanu Bohnice remizovali 2:2. Kopanina herně potvrzovala roli favorita, ale do sítě soupeře protlačila jen dva góly. Oba vstřelil suverénně nejlepší střelec týmu Matyáš Dimitrov.

TJ Ruzyně - Mladší žáci (U12) 1 : 13    T 26.02.2017,  Mladší žáci (U12)
Mladší žáci rozdrtili Ruzyni a zahrají si o vítězství v zimním turnaji proti Berounu.
Zličín - Český lev Beroun nebo Přední Kopanina. O vítězi zimního turnaje FC Zličín se rozhodne za týden v neděli 5.3. ve vzájemném souboji. V předposledním kole Beroun porazili domácí tým Zličína a Kopanina si otevřela střelnici proti TJ Ruzyně (13:1). Beroun doposud neztratil v turnaji ani bod, Kopanina prohrála jednou s Aritmou. Pokud chtějí modročervení titul z turnaje, musí Beroun porazit.