Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


Zimní liga mužů v Brandýse , Brandýs nad Labem
20.01.2024 - 02.03.2024
FCPK

Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora
14.01.2024 - 18.02.2024
Starší žáci (U15)

Zimní liga mladších žáků, Zličín
26.11.2023 - 10.03.2024
Mladší žáci (U13)
 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Zimní liga mladších žáků

Informace o turnaji
Název turnaje:Zimní liga mladších žáků
Datum konání:26.11.2023 - 10.03.2024
Mužstvo:Mladší žáci (U13)
Ročník:2023/2024
Město:Zličín,
Základní info:

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Skupina:

26.11.202309:001FC Zličín AMladší žáci (U13)18 : 3 Zličín, UMT
02.12.202309:002SK Čechie Smíchov Mladší žáci (U13)2 : 1 ,
14.01.202409:003FC Zličín BMladší žáci (U13)5 : 3 Zličín, UMT
21.01.202410:404SK Chlumec Mladší žáci (U13)7 : 2 Zličín, UMT
28.01.202410:405Sokol Hostouň Mladší žáci (U13)5 : 2 Zličín, UMT
04.02.202409:006Prague Raptors Mladší žáci (U13)13 : 1 Zličín, UMT
25.02.202410:407Povltavská FA Mladší žáci (U13)10 : 7 Zličín, UMT
03.03.202409:008SK Motorlet Praha Mladší žáci (U13)14 : 3 Zličín, UMT
10.03.202409:009TJ Sokol Stodůlky Mladší žáci (U13) ,

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo
26.11.202309:001Sokol Hostouň Prague Raptors 7:1
26.11.202310:401Povltavská FA SK Chlumec 7:3
26.11.202310:401TJ Sokol Stodůlky SK Čechie Smíchov 4:5
26.11.202312:201FC Zličín BSK Motorlet Praha 2:8
02.12.202309:002FC Zličín AFC Zličín B6:4
02.12.202310:402SK Chlumec TJ Sokol Stodůlky 3:5
02.12.202310:402SK Motorlet Praha Sokol Hostouň 5:3
02.12.202312:202Prague Raptors Povltavská FA 2:7
14.01.202409:003Povltavská FA SK Motorlet Praha 2:5
14.01.202410:403TJ Sokol Stodůlky Prague Raptors 6:4
14.01.202410:403SK Čechie Smíchov SK Chlumec 1:4
14.01.202412:203FC Zličín ASokol Hostouň 12:2
21.01.202409:004FC Zličín APovltavská FA 8:3
21.01.202409:004SK Motorlet Praha TJ Sokol Stodůlky 8:2
21.01.202412:204FC Zličín BSokol Hostouň 1:13
28.01.202409:005FC Zličín ATJ Sokol Stodůlky 2:5
28.01.202409:005SK Čechie Smíchov SK Motorlet Praha 2:9
28.01.202410:405SK Chlumec Prague Raptors 10:3
28.01.202416:305FC Zličín BPovltavská FA 4:3
04.02.202409:006FC Zličín BTJ Sokol Stodůlky 5:7
04.02.202410:406Sokol Hostouň Povltavská FA 2:2
04.02.202412:206FC Zličín ASK Čechie Smíchov 6:2
25.02.202409:007FC Zličín BSK Čechie Smíchov 1:10
25.02.202409:007TJ Sokol Stodůlky Sokol Hostouň 3:4
25.02.202410:407Prague Raptors SK Motorlet Praha 1:13
25.02.202412:207FC Zličín ASK Chlumec 3:3
03.03.202409:008FC Zličín APrague Raptors 7:2
03.03.202410:408Sokol Hostouň SK Čechie Smíchov 2:5
03.03.202410:408Povltavská FA TJ Sokol Stodůlky 6:2
03.03.202412:208FC Zličín BSK Chlumec 2:10
10.03.202409:009FC Zličín BPrague Raptors  
10.03.202410:409SK Čechie Smíchov Povltavská FA  
10.03.202410:409Sokol Hostouň SK Chlumec  
10.03.202412:209FC Zličín ASK Motorlet Praha  

Tabulka turnaje:

  MužstvoZVRPSkóreB
1.FC Zličín A110018 : 33
2.Prague Raptors 110013 : 13
3.SK Motorlet Praha 110014 : 33
4. SK Chlumec 11007 : 23
5. Sokol Hostouň 11005 : 23
6. Povltavská FA 110010 : 73
7.FC Zličín B11005 : 33
8.SK Čechie Smíchov 11002 : 13
9.TJ Sokol Stodůlky 00000 : 00
10.Mladší žáci (U13)800822 : 740

 

Turnaje