Tabulka střelců: SD

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Víkendové výsledky: FCPK - Vyšehrad B 3:0, 1999 Praha - FCPK B 0:2, Uhříněves - FCPK U17 2:2, FCPK U19 - Zličín 3:1...  Baví Vás novinařina? Hledáme spolupracovníka pro redakci FCPK. Napište nám na info@fcpk.cz...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U19) - Sokol Bílá Hora 4 : 2    M 12.09.2021,  Starší dorost (U19)
Kopanina - Starší dorost zvládl boj o 3. místo v Pražském přeboru. V důležitém zápase porazil tradičního soupeře z Bílé Hory 4:2. Svěřenci Tomáše Pechara tak nezaváhali a vítězně se naladili na další těžký zápas, který je čeká příští víkend s druhou Zbraslaví.

SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Starší dorost (U19) 1 : 4    M 05.09.2021,  Starší dorost (U19)
Horní Počernice - Starší dorost navázal na výhru z minulého víkendu a tentokrát porazil chladnokrevně Xaverov 4:1. Soupeře přehrál ve všech směrech. Červenou kartu obdržel po dvou žlutých v 61. minutě domácí David Kučera. Hostující se tedy mohli šťastní vracet s dalšími třemi body, nicméně další týden je čeká těžký domácí zápas o vršek tabulky s Bílou Horou. Přijďte podpořit dorostence v neděli od 17 hodin a pomoct jim tak k dalším třem bodům.

Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry 2 : 0    M 29.08.2021,  Starší dorost (U19)
Dorost Kopaniny poráží Chabry se Šmicerem. Za sedm minut bylo hotovo.
Přední Kopanina - Dva rychlé góly Muftulera a Sellerse přinesly dorostencům FC Přední Kopanina první výhru v přeboru Prahy. Za sedm minut bylo rozhodnuto. Po dvou zápasech venku byla domácí premiéra hned vítězná. Chabry koučoval bývalý trenér FCPK Smatana a za hosty nastoupil i Šmicer jr. Kopanina se posunula na osmou příčku a příště hraje v Xaverově.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 22.08.2021,  Starší dorost (U19)
Hostivař - Starší dorostenci ani v druhém mistrovském zápase sezóny nedokázali získat tři body. Za Kopaninu snižoval v začátku druhého poločasu Muftuler, příležitostí však mělo mnoho dalších hráčů několik. Další víkend se hraje doma proti Dolních Chabrům.

TJ Junior Praha - Starší dorost (U19) 1 : 1    M 14.08.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost vstoupil do sezóny remízou na Junioru. Nedal však penaltu.
Strašnice - Nová sezóna dorostu v přeboru Prahy je rozehrána. Kopanina do ní vstoupila remízu s Juniorem. Na umělce ve Strašnicích hosté inkasovali v první půli z trestného kopu, ve druhé vyrovnal Daniel Kišš. Z dalších šancí nejvíce mrzel neproměněný pokutový kop, který nedal George Sellers. Za týden Kopanina opět venku, tentokráte v Hostivaři.

Zápas s dorostem SK Kladno zrušen. Soupeř nemá dostatek hráčů.     03.08.2021,  Starší dorost (U19)
Přední Kopanina - Přípravné utkání FCPK U19 - SK Kladno, které se mělo hrát ve středu 4.8.2021 od 10:30 na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině je zrušeno. Soupeř nemá dostatek hráčů pro tento zápas.

Přípravný zápas proti Tempu byl zrušen     26.07.2021,  Starší dorost (U19)
Praha - Ve čtvrtek 29.7.2021 měl hrát starší dorost přípravný zápas proti týmu FC Tempo. Utkání mělo proběhnout v Brandýse nad Labem, kde má tým ze Lhotky soustředění. Zápas nakonec nebude odehrán a byl zrušen.

Starší dorost (U19) - TJ Praga Praha 3 : 1    P 25.07.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost v přípravě porazil vysočanskou TJ Praga, účastníka divize.
Horoměřice - Po remíze 3:3 s Hostouní čekal kopaninskou devatenáctku další kvalitní zápas. Prověrka s divizním týmem TJ Praga. A byla z toho výhra 3:1 pro FCPK, papírově překvapivá, ale zasloužená. Dvoubrankové vedení zařídili Kopaňákům La Cognata a Tobiáš Jusko. Po snížení Pragovky nepřipustil drama třetím gólem Jakub Mareš.

Sokol Hostouň - Starší dorost (U19) 3 : 3    P 21.07.2021,  Starší dorost (U19)
První letní přípravný zápas dorostu. S Hostouní nakonec remíza 3:3.
Buštěhrad - Dorostenci nezahálí. První mistrák je na programu v půlce srpna a příprava začala už 19. července. Nový kouč Tomáš Pechar kromě tréninků rád zařazuje i zápasy, od kterých si slibuje především zlepšení kondice herní formou. Takový byl úvodní mač proti Hostouni. Kopanina nastoupila v jedenácti, prohrávala 0:2 a 1:3, přesto nakonec bylo utkání remízové.

SK Libuš - Starší dorost (U19) 3 : 1    M 10.10.2020,  Starší dorost (U19)
Dorostenci na Libuši hráli o body do úplného závěru. Nakonec padli.
Libuš - Druhou prohru v řadě, celkově třetí si připisují starší dorostenci FCPK v aktuální sezóně přeboru Prahy. V Libuši prohráli domácímu týmu 1:3. Dvoubrankový náskok soupeře korigoval nejlepší střelec týmu Müftüler a otevřená partie pokračovala až do úplného závěru. V 88. minutě domácí třetím gólem rozhodli. Hrálo se bez diváků. Byl to poslední zápas před přerušením soutěží kvůli koronaviru.

FC Tempo - Starší dorost (U19) 1 : 1    P 07.10.2020,  Starší dorost (U19)
Přípravný zápas na Lhotce proti FC Tempo skončil remízou. Gól Kuttner.
Lhotka - Tým staršího dorostu napůl smíchaný s mladšími dorostenci odehrál přípravný zápas proti FC Tempo s nerozhodným výsledkem 1:1. Hrálo se na umělé trávě na Lhotce v areálu FCT. Jedinou branku Kopaniny vstřelil Christoph Kuttner.

Starší dorost (U19) - FC Zličín 1 : 2    M 04.10.2020,  Starší dorost (U19)
Zličín opět vyzrál na Kopaninu. Po poháru vyhrál i v přeboru. Těsně!
Přední Kopanina - V krátkém sledu hráli starší dorostenci Kopaniny podruhé se Zličínem a oba zápasy prohráli. Pohárový na konci září 2:6 a teď i soutěžní v přeboru 1:2. Kopanina vedla 1:0 po brance Müftülera, bohužel soupeř dvěma standardními situacemi otočil. Je to druhá prohra v přeboru Prahy v této sezóně. V tabulce jsou dorostenci na 7. místě ze čtrnácti účastníků.