Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


Zimní turnaje Milana Klempta, Švermov
16.01.2022 - 20.02.2022
Mladší žáci (U13)

ZT Hořovice (muži), Hořovice
15.01.2022 - 26.02.2022
FCPK

O pohár starosty MČ Praha 5, Praha
20.11.2021 - 05.03.2022
Mladší přípravka (U9)
 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

O pohár starosty MČ Praha 5

Informace o turnaji
Název turnaje:O pohár starosty MČ Praha 5
Datum konání:20.11.2021 - 05.03.2022
Mužstvo:Mladší přípravka (U9)
Ročník:2021/2022
Město:Praha,
Základní info:Zimní liga přípravek 2021/2022. Pořádá SK Motorlet ve spolupráci se Sokolem Lochkov. Hraje se 4+1 ve dvou skupinách, pak play off. Turnaje se mohou účastnit hráči 2013 a mladší.

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

skupina o 9. - 14. místo

29.01.202211:150DPovltavská FA Mladší přípravka (U9)4 : 25 ,
12.02.202211:150DSK Motorlet Praha Mladší přípravka (U9)16 : 4 Motorlet, UMT
19.02.202212:301DSokol Lochkov Mladší přípravka (U9)2 : 9 Lochkov, UMT
26.02.202211:152DSK Aritma Praha U8Mladší přípravka (U9)5 : 17 Motorlet, UMT
05.03.202208:453DSK Střešovice 1911 U8Mladší přípravka (U9)6 : 15 Lochkov, UMT

základní skupina A

20.11.202111:151ACU Bohemians Praha Mladší přípravka (U9)21 : 9 Motorlet, UMT
27.11.202112:302ASK Aritma Praha Mladší přípravka (U9)16 : 7 Motorlet, UMT
04.12.202111:153ATJ AFK Slivenec Mladší přípravka (U9)11 : 7 Lochkov, UMT
22.01.202212:305ASK Střešovice 1911 Mladší přípravka (U9)14 : 10 Motorlet, UMT
29.01.202211:156APovltavská FA Mladší přípravka (U9)4 : 25 Motorlet, UMT
12.02.202211:157ASK Motorlet Praha Mladší přípravka (U9)16 : 4 Motorlet, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo

skupina o 9. - 14. místo

27.11.202111:150DSokol Lochkov SK Aritma Praha U813:6
27.11.202113:450DPovltavská FA SK Motorlet Praha 2:21
04.12.202112:300DSK Aritma Praha U8SK Střešovice 1911 U89:18
22.01.202212:300DSokol Lochkov SK Střešovice 1911 U822:3
19.02.202211:151DSK Motorlet Praha SK Aritma Praha U826:1
19.02.202215:001DPovltavská FA SK Střešovice 1911 U816:9
26.02.202210:002DSK Motorlet Praha SK Střešovice 1911 U814:5
26.02.202212:302DPovltavská FA Sokol Lochkov 2:21
05.03.202210:003DSK Motorlet Praha Sokol Lochkov 12:11
05.03.202212:303DPovltavská FA SK Aritma Praha U810:7

skupina o 1. - 8. místo

20.11.202112:300CSK Aritma Praha TJ AFK Slivenec 17:9
27.11.202110:000CSK Uhelné sklady Praha SK Motorlet Praha U85:21
27.11.202112:300CSK Střešovice 1911 CU Bohemians Praha 16:9
04.12.202111:150CSK Aritma Praha SK Střešovice 1911 16:6
04.12.202113:450CCU Bohemians Praha U8SK Uhelné sklady Praha 12:11
15.01.202210:000CSK Motorlet Praha U8CU Bohemians Praha U812:10
15.01.202211:150CSK Střešovice 1911 TJ AFK Slivenec 11:5
22.01.202211:150CTJ Sokol Řepy SK Uhelné sklady Praha 12:6
29.01.202210:000CSK Motorlet Praha U8TJ Sokol Řepy 11:13
29.01.202213:450CCU Bohemians Praha SK Aritma Praha 18:9
12.02.202210:000CTJ Sokol Řepy CU Bohemians Praha U813:8
12.02.202211:150CTJ AFK Slivenec CU Bohemians Praha 7:14
19.02.202211:151CTJ AFK Slivenec TJ Sokol Řepy 16:11
19.02.202212:301CCU Bohemians Praha SK Motorlet Praha U826:6
19.02.202213:451CSK Aritma Praha CU Bohemians Praha U819:7
26.02.202211:152CSK Střešovice 1911 CU Bohemians Praha U821:8
26.02.202212:302CSK Aritma Praha SK Uhelné sklady Praha 19:7
26.02.202213:452CTJ AFK Slivenec SK Motorlet Praha U87:10
26.02.202215:002CCU Bohemians Praha TJ Sokol Řepy 9:12
05.03.202210:003CSK Aritma Praha SK Motorlet Praha U811:13
05.03.202211:153CSK Střešovice 1911 TJ Sokol Řepy 9:20
05.03.202212:303CTJ AFK Slivenec SK Uhelné sklady Praha 20:5
05.03.202213:453CCU Bohemians Praha CU Bohemians Praha U822:17
21.03.202217:001CSK Střešovice 1911 SK Uhelné sklady Praha 9:10
26.03.202210:004CSK Střešovice 1911 SK Motorlet Praha U87:20
26.03.202211:154CSK Aritma Praha TJ Sokol Řepy 11:9
26.03.202212:304CTJ AFK Slivenec CU Bohemians Praha U813:8
26.03.202213:454CCU Bohemians Praha SK Uhelné sklady Praha 14:3

základní skupina B

20.11.202111:151BCU Bohemians Praha U8Sokol Lochkov 10:13
20.11.202112:301BSK Aritma Praha U8TJ Sokol Řepy 3:22
20.11.202113:451BSK Motorlet Praha U8SK Střešovice 1911 U823:5
27.11.202110:002BSK Uhelné sklady Praha SK Motorlet Praha U85:21
27.11.202111:152BSokol Lochkov SK Aritma Praha U813:6
27.11.202112:302BSK Střešovice 1911 U8CU Bohemians Praha U88:19
04.12.202112:303BSK Aritma Praha U8SK Střešovice 1911 U89:18
04.12.202112:303BTJ Sokol Řepy Sokol Lochkov 16:4
04.12.202113:453BCU Bohemians Praha U8SK Uhelné sklady Praha 12:11
15.01.202210:004BSK Motorlet Praha U8CU Bohemians Praha U812:10
15.01.202211:154BSK Uhelné sklady Praha SK Aritma Praha U811:5
15.01.202211:154BSK Střešovice 1911 U8TJ Sokol Řepy 1:32
22.01.202211:155BTJ Sokol Řepy SK Uhelné sklady Praha 12:6
22.01.202212:305BSokol Lochkov SK Střešovice 1911 U822:3
22.01.202213:455BSK Aritma Praha U8SK Motorlet Praha U812:12
29.01.202210:006BSK Motorlet Praha U8TJ Sokol Řepy 11:13
29.01.202212:306BCU Bohemians Praha U8SK Aritma Praha U89:7
02.02.202217:006BSK Uhelné sklady Praha Sokol Lochkov 17:8
12.02.202210:007BTJ Sokol Řepy CU Bohemians Praha U813:8
12.02.202212:307BSokol Lochkov SK Motorlet Praha U811:14
12.02.202213:457BSK Střešovice 1911 U8SK Uhelné sklady Praha 7:18

základní skupina A

20.11.202110:001ASK Motorlet Praha SK Střešovice 1911 10:11
20.11.202112:301ASK Aritma Praha TJ AFK Slivenec 17:9
27.11.202112:302ASK Střešovice 1911 CU Bohemians Praha 16:9
27.11.202113:452APovltavská FA SK Motorlet Praha 2:21
04.12.202110:003ACU Bohemians Praha Povltavská FA 25:2
04.12.202111:153ASK Aritma Praha SK Střešovice 1911 16:6
15.01.202211:154ASK Střešovice 1911 TJ AFK Slivenec 11:5
15.01.202212:304APovltavská FA SK Aritma Praha 2:38
15.01.202213:454ASK Motorlet Praha CU Bohemians Praha 9:6
22.01.202210:005ASK Aritma Praha SK Motorlet Praha 9:8
22.01.202211:155ATJ AFK Slivenec Povltavská FA 23:3
29.01.202212:306ASK Motorlet Praha TJ AFK Slivenec 5:20
29.01.202213:456ACU Bohemians Praha SK Aritma Praha 18:9
12.02.202211:157ATJ AFK Slivenec CU Bohemians Praha 7:14
12.02.202212:307ASK Střešovice 1911 Povltavská FA 26:3

Tabulka turnaje: skupina o 9. - 14. místo

  MužstvoZVRPSkóreB
9.SK Motorlet Praha 550089 : 2315
10.Mladší přípravka (U9)540170 : 3312
11.Sokol Lochkov 530269 : 329
12. Povltavská FA 520334 : 836
13.SK Střešovice 1911 U8510441 : 763
14.SK Aritma Praha U8500528 : 840

Tabulka turnaje: skupina o 1. - 8. místo

  ZVRPSkóreB
1. CU Bohemians Praha 7502112 : 7015
2.SK Aritma Praha 7502102 : 6915
3.TJ Sokol Řepy 750290 : 7015
4.SK Motorlet Praha U8750293 : 7915
5.TJ AFK Slivenec 730477 : 769
6.SK Střešovice 1911 730479 : 889
7. CU Bohemians Praha U8710670 : 1113
8.SK Uhelné sklady Praha 710647 : 1073

Tabulka turnaje: základní skupina B

  ZVRPSkóreB
1.TJ Sokol Řepy 6600108 : 3318
2.SK Motorlet Praha U8641193 : 5613
3.Sokol Lochkov 630371 : 669
4. CU Bohemians Praha U8630368 : 649
5.SK Uhelné sklady Praha 630368 : 659
6.SK Střešovice 1911 U8610542 : 1233
7.SK Aritma Praha U8601542 : 851

Tabulka turnaje: základní skupina A

  MužstvoZVRPSkóreB
1.SK Aritma Praha 6501105 : 5015
2.SK Střešovice 1911 650184 : 5315
3. CU Bohemians Praha 640293 : 5212
4.TJ AFK Slivenec 630375 : 579
5.SK Motorlet Praha 630369 : 529
6.Mladší přípravka (U9)610562 : 823
7. Povltavská FA 600616 : 1580

 

Turnaje