Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Víkend summary: FCPK-Královice 3:0, FCPK B-Č.Smíchov 2:1, Dubeč-U19 0:3, U17-Libuš 1:11, Ďáblice-U15 0:2, U13-Zbraslav 1:14, Praga-U11 24:10, U9-D.Poč. 18:23...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

O víkendu Memoriál obětí fašismu v Dobrovízi. Dvoudenní turnaj s účastí FCPK B

Mužstvo:FCPK B
Zpracováno:13.08.2010
 
Dobrovíz - Nadcházející víkend přinese zajímavý program pro fotbalisty Přední Kopaniny. Áčko jede v neděli do Jiren k mistrovskému utkání divize B, rezervu FCPK čeká poslední příprava na start 1.A třídy. Odehraje dvoudenní turnaj v Dobrovízi, kde se koná Memoriál obětí fašismu. V sobotu od 15 hodin nastoupí hráči FCPK B proti Velkému Přítočnu, v neděli je pak čeká utkání o umístění proti jednomu z dvojice Sokol Dobrovíz - FK Středokluky.

Kopanina B v minulé sezóně obsadila ve stejném turnaji druhé místo. V semifinále porazila domácí Dobrovíz 4:1, ale ve finále padla s Velkým Přítočnem 0:1.

I letos jsou svěřenci trenéra Odstrčila největším favoritem na prvenství. Ve srovnání s ostatními soupeři hrají nejvyšší soutěž. Jestli svou roli na rozdíl od minulého ročníku potvrdí, ukáže až samotný víkend.

Účast FCPK B si pochvaluje předseda domácího klubu Sokol Dobrovíz Luboš Krupička.

"Jméno Přední Kopaniny zvyšuje kvalitu turnaje a je určitě zpestřením pro náš memoriál. Věřím, že účast FCPK B přiláká i další diváky," řekl Luboš Krupička.

Tradiční turnaj pořádaný už od šedesátých let má ve fotbalovém kalendáři své pevné místo. Koná se vždy týden před začátkem mistrovských soutěží. Nejúspěšnějším týmem je domácí Sokol Dobrovíz, částečně i proto, že ostatní soupeři se průběžně mění, zatímco domácí celek se účastní pokaždé.

"Rádi bychom v letošním ročníku potvrdili dobrou formu z přípravy. Vyhráli jsme turnaj v Přítočnu a v posledním přátelském zápase jsme porazili Kablo Kročehlavy z kladenské 2.třídy 4:0," říká Luboš Krupička.

Aby jeho tým doputoval do finále, musí nejprve porazit v semifinále Středokluky. A koho by si přál do případného finále předseda? "Určitě Kopaninu! Věříme si na ní. Je to náš partnerský klub, oba kluby úzce spolupracují a máme výborné vztahy. Ale v případném vzájemném zápase bychom jim nic nedarovali," usmívá se dobrovízský šéf.

Na závěr ještě Luboš Krupička osvětlil proč má tradiční letní turnaj název Memoriál obětí fašismu. Na závěr války totiž v Dobrovízi Němci převlečeni za Rusy vylákali několik občanů Dobrovíze, aby jim ukázali cestu a následně je zastřelili! Byla to významná událost pro Dobrovíz, která ovlivnila dění ve vesnici. Na pomátku obětí tohoto incidentu se od šedesátých let koná pravidelný letní turnaj.

Zveme tímto všechny fanoušky fotbalu k návštěvě turnaje na krásný stadión Sokola Dobrovíz. Občerstvení zajištěno, vstupné 30,-Kč.

Program - sobota:
15:00 SK Velké Přítočno - FCPK B
17:30 Sokol Dobrovíz - FK Středokluky

Program - neděle:
15:00 utkání poražených o 3.místo
17:30 finále

Více o turnaji a klubu Sokol Dobrovíz najdete ZDE:
Článek připravil:TC
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

S Kopaninou za fotbalem. O víkendu se představí áčko, béčko a dorost., 17.08.2019
Praha - O víkendu 17.-18. srpna je zápasová nabídka od fotbalistů z Přední Kopaniny velmi zajímavá a věříme, že jí budete s napětím sledovat stejně jako...
Pospíšil z Královic tipuje 2.kolo přeboru. Kopanině věří na výhru s Žižkovem., 17.08.2019
Praha - Fotbalisté Přední Kopaniny hrají ve 2.kole Pražská teplárenská přeboru proti rezervě druholigové Viktorky Žižkov (neděle, 10:15). Zatímco žižkováci...
Kopanina B porazila na penalty Velké Přítočno a v Dobrovízi končí třetí., 15.08.2019
Dobrovíz - Kombinovaný tým pod hlavičkou B mužstva FC Přední Kopanina obsadil na Memoriálu obětí fašismu 2019 v Dobrovízi bronzovou příčku. Po sobotní...
Ideální varianta, říká o novém angažmá hvězdná posila Přední Kopaniny Kolář, 14.08.2019
Přední Kopanina - Šestinásobný mistr ligy, muž se čtrnácti starty v prestižní Lize mistrů nebo devětadvaceti za národní tým. Pražská teplárenská přebor...
Lahůdka na úvod sezóny. Kopanina se představí v MOL Cup. Přijede SS Ostrá., 03.08.2019
Přední Kopanina - Po krátké letní pauze je vše téměř připraveno ke startu nového ročníku. Fotbalisté Přední Kopaniny vstoupí do pražského přeboru v sobotu...

Další články

Kopanina touží opět po špičce přeboru, příchod exligové posily zatím u ledu., 03.08.2019
V pondělí startuje U Drahušky sportovní kemp. Zůstaly Vám děti v Praze?, 26.07.2019
Kopanina ve Sláva Cupu 2019 stříbrná. Porazila Hostivař, prohrála s Admirou B., 21.07.2019
Letní příprava áčka zahájena. Prvním herním testem bude Sláva Cup 2019., 20.07.2019
S Kopaninou za fotbalem. Program našich týmů na oba víkendové dny., 15.06.2019