Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Víkendové výsledky: SK Hřebeč - FCPK A 4:1, SK Střešovice - FCPK U11 3:19...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

O víkendu Memoriál obětí fašismu v Dobrovízi. Dvoudenní turnaj s účastí FCPK B

Mužstvo:FCPK B
Zpracováno:13.08.2010
 
Dobrovíz - Nadcházející víkend přinese zajímavý program pro fotbalisty Přední Kopaniny. Áčko jede v neděli do Jiren k mistrovskému utkání divize B, rezervu FCPK čeká poslední příprava na start 1.A třídy. Odehraje dvoudenní turnaj v Dobrovízi, kde se koná Memoriál obětí fašismu. V sobotu od 15 hodin nastoupí hráči FCPK B proti Velkému Přítočnu, v neděli je pak čeká utkání o umístění proti jednomu z dvojice Sokol Dobrovíz - FK Středokluky.

Kopanina B v minulé sezóně obsadila ve stejném turnaji druhé místo. V semifinále porazila domácí Dobrovíz 4:1, ale ve finále padla s Velkým Přítočnem 0:1.

I letos jsou svěřenci trenéra Odstrčila největším favoritem na prvenství. Ve srovnání s ostatními soupeři hrají nejvyšší soutěž. Jestli svou roli na rozdíl od minulého ročníku potvrdí, ukáže až samotný víkend.

Účast FCPK B si pochvaluje předseda domácího klubu Sokol Dobrovíz Luboš Krupička.

"Jméno Přední Kopaniny zvyšuje kvalitu turnaje a je určitě zpestřením pro náš memoriál. Věřím, že účast FCPK B přiláká i další diváky," řekl Luboš Krupička.

Tradiční turnaj pořádaný už od šedesátých let má ve fotbalovém kalendáři své pevné místo. Koná se vždy týden před začátkem mistrovských soutěží. Nejúspěšnějším týmem je domácí Sokol Dobrovíz, částečně i proto, že ostatní soupeři se průběžně mění, zatímco domácí celek se účastní pokaždé.

"Rádi bychom v letošním ročníku potvrdili dobrou formu z přípravy. Vyhráli jsme turnaj v Přítočnu a v posledním přátelském zápase jsme porazili Kablo Kročehlavy z kladenské 2.třídy 4:0," říká Luboš Krupička.

Aby jeho tým doputoval do finále, musí nejprve porazit v semifinále Středokluky. A koho by si přál do případného finále předseda? "Určitě Kopaninu! Věříme si na ní. Je to náš partnerský klub, oba kluby úzce spolupracují a máme výborné vztahy. Ale v případném vzájemném zápase bychom jim nic nedarovali," usmívá se dobrovízský šéf.

Na závěr ještě Luboš Krupička osvětlil proč má tradiční letní turnaj název Memoriál obětí fašismu. Na závěr války totiž v Dobrovízi Němci převlečeni za Rusy vylákali několik občanů Dobrovíze, aby jim ukázali cestu a následně je zastřelili! Byla to významná událost pro Dobrovíz, která ovlivnila dění ve vesnici. Na pomátku obětí tohoto incidentu se od šedesátých let koná pravidelný letní turnaj.

Zveme tímto všechny fanoušky fotbalu k návštěvě turnaje na krásný stadión Sokola Dobrovíz. Občerstvení zajištěno, vstupné 30,-Kč.

Program - sobota:
15:00 SK Velké Přítočno - FCPK B
17:30 Sokol Dobrovíz - FK Středokluky

Program - neděle:
15:00 utkání poražených o 3.místo
17:30 finále

Více o turnaji a klubu Sokol Dobrovíz najdete ZDE:
Článek připravil:TC
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopačkobraní na ExtraFotbal.cz. Akce na nákup kopaček za výhodné ceny., 12.02.2020
Praha - Partner FCPK společnost Footballmania, obchodník s fotbalovou výbavou, přichází s výhodnou nabídkou nákupu kopaček. Aktuálně nabízí až 3000 párů...
Přední Kopanina chce napravit podzim. Jak to bude s prvoligisty v kádru?, 08.02.2020
Přední Kopanina - Pohoda? Tak na tu zapomeňte. Přední Kopanina tvrdě trénuje, aby napravila podzim v Pražská teplárenská přeboru. Osmé místo na první pohled...
Tréninkový zápas žáků a přípravky FCPK. Cenné utkání dvou různých kategorií., 26.01.2020
Přední Kopanina - Už podruhé za sebou se domluvili trenéři mladších žáků a starší přípravky FC Přední Kopanina a zorganizovali vzájemné utkání. Zatímco...
Přípravka sehrála tréninkový turnaj v hale TJ Ruzyně. Soupeři Řepy a Košíře., 24.01.2020
Ruzyně - Tým starší přípravky využil nabídku sehrát tréninkový miniturnaj v hale TJ Ruzyně v pátek 24.1.2020. Ve dvou půlhodinových zápasech se utkal s...
Áčko zahájilo přípravu. Po prvním tréninku hned zápas. Dorost FK Příbram., 12.01.2020
Přední Kopanina - Aktuálně osmý tým Pražská teplárenská přeboru Prahy vstoupil do zimní přípravy. Fotbalisté Přední Kopaniny si v pátek 10. ledna poprvé...

Další články

Mladší dorost začíná zimní ligu ve Zličíně. Hraje se o pohár NC Metropole., 12.01.2020
Podzemský končí u letiště. Po půl roce se vrací zpět do Motorletu., 11.01.2020
Podzimní zpráva z minipřípravky. Začínáme s fotbalem a baví nás to., 29.12.2019
Kopanina Masters 2019. Turnaj ve stolním tenise proběhne už tuto neděli., 30.11.2019
Kopanina nechyběla na jubilejním 20.ročníku Memoriálu Vojtěcha Kahovce., 24.11.2019