FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)

Tabulka střelců: M-B

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Summary: US-A 4:2, Č.Smíchov-B 2:6, MD-Kolovraty 2:0, Aritma-MŽ 3:5, Junior-SPŘ 27:14...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

SK Čechie Smíchov - FCPK B 2 : 6    M 18.11.2017,  FCPK B
Úspěšný podzimní závěr pro béčko. Nasázela Čechii Smíchov šest branek.
Bílá Hora - Rezerva FCPK si vychutnala poslední podzimní kolo. Poté co áčko dohrálo o den dříve, přišly vypotit rozlučku i některé opory v čele s nejlepším střelcem Danielem Urbanem. S Čechií Smíchov to proto byla jasná záležitost. Urban dal dva góly, ještě o branku více Trojan. Šestý gól do statistiky přidal Bláha hlavou po rohu Koláře. Porážka poslala Smíchov na poslední místo, Kopanina díky třem bodům přeskočila Aritmu a přezimuje v tabulce v TOP 5.

FCPK B - FC Miškovice 1 : 3    M 12.11.2017,  FCPK B
Match o třetí místo rezerva nezvládla. Prohrála doma s Miškovicemi 1:3.
Přední Kopanina - Potkaly se dva týmy s jednadvaceti body a byl to duel třetího (Miškovice) se čtvrtým. Kopanina chtěla využít domácího prostředí k zisku tří bodů a zadělat si na podzimní bronz. Nezdařilo se. Modročervení odehráli velmi dobrý zápas, ale efektivita byla na straně hostů z Miškovic. Pátá prohra Kopaniny B z dvanácti zápasů vedle sedmi výher. Žádná remíza. Za týden poslední zápas s Čechií Smíchov na umělce Bílé Hory.

Kuriozita. Rozhodčí pískal v mikině FCPK. Kopanina brala tři body v Podolí.     09.11.2017,  FCPK B
Přední Kopanina - Rezerva FCPK vyhrála v 1.B třídě nad Podolím 2:1. Na hřišti běhalo 11 hráčů v kopaninském dresu (do vyloučení Kořánka pak už jen deset) a jeden v kopaninské mikině: rozhodčí!!! Občas jsou dvanáctým hráčem diváci, někdy se říká, že rozhodčí, pokud straní jednomu týmu. V tomto případě však byl důvod jinde.

AFK Slavoj Podolí Praha B - FCPK B 1 : 2    M 05.11.2017,  FCPK B
Rezerva vydřela body na Kavčích Horách. Porazila Slavoj Podolí 2:1.
Přední Kopanina - Za areálem České televize v Praze 4 na Kavčích Horách je stadión AFK Slavoj Podolí. Právě sem si rezerva FCPK zajela v 11. kole 1.B třídy pro tři body. Navzdory komplikacím při sestavování týmu i nepříznivému vývoji, kdy domácí šli do vedení, prokázali hosté vnitřní sílu a dokázali skóre otočit. Přeskočili soupeře v tabulce, jsou pevně v první pětce a pošilhávají po špičce.

FCPK B - Sokol Stodůlky B 1 : 0    M 29.10.2017,  FCPK B,
Počasí divočina body zůstaly doma. Rezerva přehrála Stodůlky z penalty.
Přední Kopanina - Utkání 10. kola 1.B třídy bylo několikrát na hraně samotného odehrání. Nejprve jeho start ohrožovala uvolněná střecha v sousedství, tu však spacifikovali hasiči. Pak orkán přinesl sníh, kroupy a nakonec silný déšť. Opakovalo se i v průběhu utkání. V náročných podmínkách a na těžkém terénu nakonec vyrovnaný zápas rozhodla penalta, kterou po faulu na Vyšatu proměnil Martin Kozlík.

FC Zličín B - FCPK B 3 : 1    M 22.10.2017,  FCPK B
Rezerva třetí výhrou nenavázala. Ve Zličíně si připsala čtvrtou prohru v soutěži.
Zličín - Fotbalisté B týmu Kopaniny v 1.B třídě po dvou výhrách třetí tříbodový bonus v řadě neuhráli. Ve Zličíně prohráli 1:3, když jediný gól vstřelil za stavu 0:3 Roman Vyšata. Byla to první prohra na hřišti soupeře na podzim. Dosud Kopanina venku přehrála Řeporyje, Radotín i Malešice. Zličín jí však na domácím hřišti předčil.

FCPK B - Slovan Bohnice B 3 : 1    M 15.10.2017,  FCPK B
Dvoubranková výhra nad Bohnicemi. Dva góly dorostenec Schierreich.
Přední Kopanina - Po sérii tří prohraných domácích zápasů (Nebušice, Střešovice, Aritma B) si rezerva na svém stadiónu konečně opět zjednala respekt. Proti béčku Bohnic vyhrála o dvě branky. Skóre otevřel Vik a navýšil Schierreich po asistenci Svobody (oba dorostenci). Bohnice snížily, ale Schierreich svým druhým gólem stvrdil tři body pro domácí.

AFK Slavia Malešice - FCPK B 1 : 2    M 07.10.2017,  FCPK B
Rezerva venku stoprocentní. Vyhrála se třemi dorostenci v Malešicích.
Malešice - Pokud potřebuje rezerva Přední Kopanina získat body, ideální si zahrát se Slávií Malešice. Oba zápasy v minulé sezóně výhra 4:1 a tři body i v sezóně nové. Kopanina B veze z Malešic tříbodový dárek po vítězství 2:1. Slepená sestava ze třech Pardálů a stejného počtu dorostenců slavila úspěch. Po gólech Horáka a Blažka zůstává rezerva i po třetím zápase na hřišti soupeřů venku stoprocentní.

FCPK B - SK Aritma Praha B 1 : 3    M 30.09.2017,  FCPK B
Rezerva v deseti Aritmu nezdolala. Dva hráči v nemocnici a prohra 1:3.
Přední Kopanina - Trpký zápas potkal rezervu FC Přední Kopanina. V domácím prostředí podlehla v 6. kole 1.B třídy sousední Aritmě B 1:3. Modročervení hráli o možnost dostat se do špice tabulky, místo toho spadli do jejího středu. Kopanina B přišla během úvodní půlhodiny o dva zraněné hráče a dohrávala hodinu o deseti. Po vítězném poločase ve druhé půli přišla o vedení a nakonec i všechny body.

SC Radotín B - FCPK B 2 : 4    M 24.09.2017,  FCPK B
Cenné body z venku. V Radotíně rezerva ve druhé půli otočila skóre.
Radotín - Druhý zápas venku a druhá výhra. Rezerva FCPK je zatím venku stoprocentní. V Radotíně v 5. kole 1.B třídy zvítězila 4:2 přestože po první půli tahala za kratší konec. Lépe zvládnutým druhým poločasem se však prostřílela třemi góly ke třem bodům. Trefili se dvakrát Vik, jednou Kolář a Kozlík. Za týden doma derby s Aritmou B.

FCPK B - SK Střešovice 1911 B 0 : 3    M 16.09.2017,  FCPK B
Rezerva podlehla doma vysoko Střešovicím. Nepříjemné zranění Trojana.
Přední Kopanina - Nula tři na domácím stadiónu, to je hodně nečekaný výsledek rezervy v zápase 4. kola 1.B třídy se Střešovicemi B. Navíc k tomu hodně nepříjemné zranění Trojana, který odkulhal již v začátku zápasu s bolavým kolenem a nevypadá to vůbec dobře. Kopanina B prohrála po Nebušicích i druhé derby a kopíruje těmito výsledky loňskou sezónu. Za týden jede do Radotína.

FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B 1 : 3    M 10.09.2017,  FCPK B
Výhra v Řeporyjích. První body z venku a navíc neproměněná penalta Vika.
Řeporyje - Rezerva napravila zaváhání s Nebušicemi a ve 3. kole 1.B třídy přivezla všechny tři body z Řeporyj. Vítězství se nerodilo lehce. Hosté neproměnili pokutový kop Vikem za stavu 1:1 a tak skončil poločas. Ve druhé půli už druhou penaltu proměnil Tarbaj a stejný hráč posadil z rohu míč na hlavu Bírovi. Domácí dohrávali o deseti, Vosmík dostal druhou žlutou za protesty.