Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Rezerva Kopaniny míří do Modřan. Oba týmy v úvodní kole vyhrály.

Mužstvo:FCPK B
Zpracováno:11.08.2023
 
Praha - Víkend přinese druhé kolo 1.A třídy a fotbalisté Přední Kopaniny B pojedou poprvé na stadión soupeře. A bude to do Modřan, kde se na ně připravuje místní SK. Premiéru nové sezóny oba týmy zvládly. Kopanina rozdrtila doma Prague Raptors 9:1, modřanský tým si poradil s Radotínem 3:2. Budeme sledovat, jak dopadne vzájemný souboj.

Srovnání minulé sezóny vyznívá pro tým od letiště. Kopanina B vyhrála v Modřanech 3:1 (Śalanský, Vik, Bradáč) a nezaváhala ani v odvetě 4:1 (Schierreich, Flaks, Veleba, Matějka). Na konci ročníku z toho byla druhá příčka pro FCPK B, Modřany ukončily sezónu na 8.místě.

Jak si povedou oba soupeři v aktuálním ročníku je předčasné hodnotit. Po jednom kole mají plný počet bodů.

Kopanina B nastoupila v domácím prostředí U Drahušky v silné sestavě proti týmu Prague Raptors a zrodil se z toho hned rekordní výsledek 9:1.


Vše o utkání FCPK B vs Prague Raptors 9:1 najdete zde


Modřany také nezaváhaly a využily znalosti svého stadiónu v Komořanské ulici ke 100% bodovém zisku. Soupeřem byla Olympia Radotín, tým který do 1.A třídy sestoupil z přeboru Prahy a mimo jiné také jeden z finalistů posledního Teskahor Poháru Prahy. Modřany porazily Radotín těsně 3:2, když domácí branky dávali dvakrát Král a jednou Pánek.

Zápasy v Modřanech bývají vždy bojovné a vyrovnané. Domácí budou chtít jistě využít los dvou domácích zápasů v řadě v maximální prospěch, Kopanina B míří opět na špičku tabulky, což znamená vozit body i z venku.

Uvidíme v jakých sestavách nastoupí oba týmy. Ta modřanská přes léto velkých změn nedoznala. V 1.kole nastoupilo osm hráčů v základů, kteří nechyběli v úvodní jedenáctce posledního vzájemného zápasu. Změna však je na postu trenéra, kde Michaela Lukiče vystřídal Zdeněk Hruška.

Kopaninský trenér Karel Koloušek bude mít k dispozici určitě mladý kádr, obohacený o nějakou tu zkušenost. Hodně záleží jak s kolegou Danem Vottem uvaří sestavu pro áčko, které hraje druhý den v neděli s rezervou Viktorie Žižkov.

Je známá také nominace rozhodčích. Utkání bude řídit jako hlavní Michal Janšta (roč. 2004), kterému budou na lajnách asistovat pánové Mičko a Císař. Delegátem utkání je legendární Zdeněk Buřil.

Těšíme se na utkání, přejeme si úspěšný výsledek pro Přední Kopaninu a zveme fanoušky FCPK k návštěvě tohoto zajímavého utkání. Má výkop v sobotu 10:15 na stadiónu SK Modřany, Komořanská 47. Kvalitní občerstvení pravidelně zajištěno v místní klubovně.

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023