Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

V Dobrovízi proběhne již třetí ročník Sláva Cupu. Kopanina dvakrát druhá.

Mužstvo:FCPK B
Zpracováno:17.07.2020
 
Dobrovíz - Fotbalisté Přední Kopaniny se v sobotu 18. července zúčastní již 3. ročníku turnaje Sláva Cup. Akce slouží k uctění památky významné postavy pražské kopané - hráče, trenéra a funkcionáře Miloslava Houšky. Kromě Kopaniny se v turnaji dále představí mužstva SK Hostivař, SK Střešovice a ČAFC Praha. Modročervení v předchozích dvou ročnících vždy obsadili druhé místo. Turnaj se hraje tradičně v Dobrovízi.

Turnaj probíhá systémem dvou semifinálových zápasů, ze kterých vzejdou dva finalisti a poražení si to rozdají o 3.místo. Kopanina startuje jako druhý zápas v pořadí od 12 hodin proti ČAFC Praha. V té době už bude znám vítěz prvního zápasu mezi Hostivaří a Střešovicemi, který má výkop v 10 hodin.

V odpoledním programu proběhne nejprve zápas o 3. místo (14:30). Následovat bude finále (16:30) a v 18 hodin dojde ke slavnostnímu vyhlášení výsledků.

Jednou jistotou je skutečnost, že turnaj bude mít jiného vítěze než v předešlých ročnících. Poprvé bralo zlatý pohár Hořovicko, poté Admira B. Ani jeden z těchto dvou týmů v aktuálním ročníku nestartuje.

Kopanina skončila v předešlých dvou ročnících vždy po prohrách ve finále na stříbrném místě. V roce 2018 neuspěla proti Hořovicku (1:2, více zde) a o rok později byla úspěšnější Admira B (1:4, více zde).

Pokaždé si však Kopaňáci odvezli nějakou individuální trofej. Při první účasti se nejlepším střelcem turnaje stal Petr Vácha, ve 2.ročníku byl vyhlášen nejlepším hráčem František Hák.

Uvidíme jak si modročervení povedou při třetím učinkování. Do časového programu ještě vstupuje zároveň probíhající zápas áčka proti FK Přepeře  od 11 hodin (více zde), takže trenéři Vott s Kolouškem musí vzhledem k termínové kolizi hodně plánovat kdo kam.

Podle Daniela Votta ani jednu z akcí tým rušit nechtěl. "Proti FK Přepeře to je velmi kvalitní příprava pro naše mužstvo a Sláva Cup je tradice a zejména pieta pro Slávu Houšku. Tak to bereme a samozřejmě součást přípravy, kdy se do hry dostane celý kádr. Sice máme ještě několik hráčů po dovolených, ale nějak to dohromady dáme. Výsledek teď není tím podstatným co nás zajímá," uvedl kopaninský hlavní kouč.

Pozvánka na turnaj Sláva Cup 2020 na portále www.fotbalpraha.cz !

 

Www:https://www.fotbalpraha.cz/clanek/9242-v-dobrovizi-se-odehraje-3-rocnik-memorialu-miloslava-housky-slava-cup-2020
Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Zkusíme odloupnout pár bodů z náskoku lídrů, věří kapitán Přední Kopaniny, 29.10.2021
Praha - Podzimní finiš je tady! Přední Kopanina se na něj nenaladila nejlépe, když prohrála s lídrem tabulky Duklou Jižní Město 1:3. Momentálně čtvrtý...
Přeborová tipovačka: 12. kolo očima Daniela Urbana z Přední Kopaniny, 15.10.2021
Praha - Hráče Přední Kopaniny může těšit aktuální bronzová pozice v tabulce Pražská teplárenská přeboru. Na vedoucí duo Dukla JM - Újezd P-4 ale ztrácejí...
Do zápasu šel bez tréninku, přesto dal kopaninský Pavel Šultes hattrick., 30.09.2021
Praha - První start v základní sestavě v této sezoně a hned z toho byl hattrick. Exligista Pavel Šultes rozhodl třemi góly o výhře Přední Kopaniny v Pražská...
Kopaninský Urban dal gól z vlastní poloviny hřiště! Nebyla to náhoda, řekl, 01.09.2021
Přední Kopanina - Nejen v blízkosti branky soupeře je nebezpečný kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban. Ten ozdobil zápas Pražská teplárenská přeboru s...
Kopanina našla dalšího bombarďáka. Ptáček dal Třeboradicím čtyři góly., 25.08.2021
Praha - Nejlepší střelec Přední Kopaniny? No přece Urban! Tahle odpověď platila dlouhá léta. Teď už ale vyhlášený bombarďák týmu od letiště v Pražská teplárenská...

Další články

Hrajeme o záchranu, to je jasné, řekl Zmeškal z Uhlířů po porážce s Kopaninou, 18.08.2021
Kanonýr Urban nastoupil za rezervu FCPK v brance! Potrápil favorita 1.A třídy., 06.08.2021
Nejsme připravení, jak bychom si představovali, říká trenér Kopaniny Vott, 05.08.2021
EURO skončilo. Kopaninské áčko zahajuje letní přípravu na novou sezónu., 12.07.2021
Program pro sobotní odpoledne. Dětský den U Drahušky v Přední Kopanině., 12.06.2021