Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Přední Kopaninu čeká nabitý víkend. Hraje pět kategorií, muži proti Kladnu.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:16.02.2023
 
Přední Kopanina - Po týdenní pauze způsobené jarními prázdninami Prahy 6 se nadcházející víkend vrací do akce kategorie, které neměly minulou sobotu ani neděli utkání. Jediným stále vytíženým celkem je tak jen A-tým. Ten se utká s dalším soupeřem i tentokrát, a to v sobotní poledne, kdy se vydá do Rynholce. Tam sehraje zápas s Kladnem B. Kromě mužů se představí 4 další mužstva FCPK. Tím jsou obě přípravky, tedy U9 a U11, starší dorost, který do utkání nastoupí po 3 týdnech, a mladší žáci. Žádný ze soubojů však Přední Kopanina neodehraje na domácí půdě U Drahušky, a tak modročervení ocení, když je přijdete podpořit do terénu!

Po uplynulém víkendu, kdy zklamání přinesly nejen oba výsledky, ale i zranění některých hráčů proti dukláckým dorostům, se bude chtít A-tým Přední Kopaniny vrátit do vítězných kolejí. Na Julisce i před tím v Satalicích Dukla modročervené porazila a dvojzápas skončil celkovým výsledkem 0:5. Pro FCPK to byly první porážky od ledna, a celkově 2. a 3. v 10 zápasech přípravy.

V sobotním zápase vyzve Kopanina rezervu SK Kladno. Soupeř bude doplněn o některé hráče áčka, které se drží na 3. příčce v Divizi B, kde má nejlepší obranu, a bojuje o postup do 3. nejvyšší soutěže. Také Kopanina nebude kompletní, přesto se očekává další zajímavý přípravný match na krásné velké umělce v Rynholci, kam to z Kopaniny máte půlhodinku cestu autem. Je to již jedenácté utkání FCPK v zimní přípravě v posledních pěti týdnech.

Aktuality mužstva SK Kladno najdete zde.

Ve stejný den, o hodinu dříve, tedy v 11:00, vykopnou mladší žáci svůj první zápas na turnaji na Bílé Hoře, a to proti Klecanům. Představí se tak poprvé od začátku února, kdy porazili ve svém letošním 3. utkání Králův Dvůr 6:3 (více zde). Jejich bilanci doposud tvoří 2 výhry a 1 prohra, která však přišla proti velmi kvalitnímu celku Motorletu na konci ledna (více zde). V sobotním turnaji se utkají mimo jiné i se Suchdolem a Bílou Horou "A" i "B". Dohromady tak tento víkend odehrají žáci 4 zápasy, a zbytek turnaje se bude konat následující víkend, kdy budou týmy hrát o celkové umístění.

Další turnaj odehraje starší přípravka, také v sobotu. Ta se vydá do Ruzyně, kde celou akci vykopne ve 14 hodin v utkání proti pořadatelskému týmu. U11 se tak ukáže v akci po 3 týdnech. Na sobotním turnaji bude kromě Ruzyně čelit i Střešovicím a Mělníku. S každým soupeřem odehraje FCPK 2 zápasy, celkově tedy 6, a dle toho se určí vítěz. Hraje se o medaile, takže o motivaci bude postaráno!

Nabitý sobotní program bude pokračovat utkáním staršího dorostu, který do duelu nastoupí teprve podruhé od začátku roku. Svoji premiéru si odbyl 28.1. na půdě Rakovníka, kde byl konečný stav nerozhodný 3:3 (více zde). Po 3 týdnech tak bude U19 opět čelit soupeři, tentokrát v Berouně, proti Viktorii Žižkov U17 hrající českou ligu dorostu. Zkouška to tak pro FCPK bude určitě náročná, avšak nutná. Hráčům se totiž pomalu, ale jistě bliží mistrovské zápasy. Ten první bude už za 3 týdny. Do té doby tak musí nabrat co nejvíce zápasové praxe.

V neděli 19.2. se odehrají 2 utkání týmů FCPK. Konkrétně těch skoro nejmladších. Tedy kategorie U9 a U11. První z duelů bude v režii přípravky mladší, která se utká s Ruzyní od 11:30.            Následně, od 12:30, se přidá i starší přípravka, a vznikne tak mix obou kategorií, který nastoupí do utkání proti U10 Ruzyně.

Přijďte tak o víkendu podpořit celky FCPK! U Drahušky se nehraje, ale pomůcku kam jet vám dáme = RRBB. Tedy Rynholec/Ruzyně/Beroun nebo Bílá Hora.

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Celý program:

FCPK vs Kladno B - sobota 18.2. 12:00, Rynholec

FCPK U13 - Bílá Hora, turnaj - sobota 18.2. 11:00, Bílá Hora

FCPK U11 - Ruzyně, turnaj - sobota 18.2. 14:00, Ruzyně

FCPK U19 vs Viktoria Žižkov - sobota 18.2. 17:00, Beroun

FCPK U9 vs TJ Ruzyně - neděle 19.2. 11:30, Ruzyně

FCPK U11+U9 vs TJ Ruzyně - neděle 19.2. 12:30, Ruzyně

 

Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopaninu čeká generálka. V Brandýse zkusí porazit Horky, ve hře je první místo., 01.03.2024
Praha - Příprava před startem jara jde do finiše, stejně jako zimní turnaj v Brandýse nad Labem. Tam se v poslední hrací den, kterým je sobota, na dálku...
Podcast Fotbal Praha | Kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban bez cenzury., 01.03.2024
Praha - V Praze byste těžko hledali gólovějšího útočníka. Danielu Urbanovi z FC Přední Kopanina stačí mnohdy pár minut na trávníku, aby míč z jeho kopaček...
Uzdravený Zavadil si užívá v brance Kopaniny. Věří, že na jaře udrží více nul., 29.02.2024
Praha - Konečně je zpátky. Brankář Přední Kopaniny Luboš Zavadil promarodil velkou část zimní pauzy, ale pár týdnů před startem jarní části Pražská teplárenská...
Starší přípravka se zúčastnila čtyř členného turnaje na Dukle., 25.02.2024
Dukla Praha - V neděli 25. února se starší přípravka zúčastnila dalšího turnaje. Již druhého tento měsíc. Jednalo se o akci pořádanou na Dukle a součástí...
Do sestavy Přední Kopaniny se vrací kanonýr Urban, trefí se proti Velimi?, 23.02.2024
Brandýs - Předposlední vystoupení čeká v sobotu v pravé poledne na turnaji v Brandýse nad Labem na fotbalisty Přední Kopaniny. Lídra Pražská teplárenská...

Další články

Galatasaray z Průhonic. Snad to na Letné nebude 4:4 jako s Přední Kopaninou., 22.02.2024
Starší žáky Přední Kopaniny čeká finále zimní ligy s Uhelnými sklady, 21.02.2024
Přípravný zápas s Libiší zrušen. Soupeř má velkou marodku a málo hráčů., 20.02.2024
Z Petra Hovorky je v zimě střelec. Fandí Schickovi a věří hokejistům na MS., 19.02.2024
Kopanina uzavře nejtěžší týden přípravy dvěma duely. Kouč mění plány., 17.02.2024