Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Na jaře pálil za Kopaninu, teď se Dominik Vott trefil ve druhé lize za Příbram.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:02.08.2023
 
Praha - Mistrovské zápasy v Pražská teplárenská přeboru ještě v nové sezoně nezačaly, Přední Kopanina už se ale radovala z gólového úspěchu svého bývalého střelce Dominika Votta. Syn trenéra týmu od letiště se po deseti nastřílených gólech z jara posunul pro podzim do přípravy druholigového Příbrami a premiérový start v základní sestavě Středočechů oslavil gólem na hřišti Žižkova a výhrou 3:2. Tady je následný rozhovor pro www.fotbalpraha.cz.

Na Přední Kopaninu jste si přišel spravit fotbalově chuť. Zdá se, že se to povedlo, že?
To je pravda, všechno šlo podle plánu. Byla to nejlepší věc, co jsem mohl udělat. Ale všichni věděli, že šlo o řešení pro jaro minulé sezony a pak se do Příbrami vrátím. V dresu Kopaniny všechno šlapalo, jak jsem čekal. I mně se dařilo, takže na ten půlrok budu vzpomínat jen v nejlepším.

Stihl váš táta zápas na Žižkově vidět na vlastní oči? Určitě u toho nechtěl chybět...
Byl v hledišti a z gólu byl pochopitelně nadšenej, možná měl v tu chvíli větší radost než já sám. Byl jsem rád, že tam byl. Samozřejmě to byl pro mě výjimečný zápas. Byl jsem poprvé v základní sestavě příbramského áčka ve druhé lize a hned jsem dal gól. A ještě jsme k tomu vyhráli, lepší to být nemohlo.

První gól ve druhé lize jste jistě pořádně oslavil. Jak jste si všechno užil?
Měl jsem velkou radost, ale slavit není co. Vždyť už ve středu hrajeme s Opavou, myslím, že tam teď máme zápasy v týdnu i o víkendu.

Říká se, že fotbalisté raději hrají než trénují. Navíc jste mladý, takže to snad není problém, že hrajete dvakrát do týdne, ne?
Nedělá mi to vůbec žádný problém. Platí to, co se říká, raději hrajeme zápasy, a když se bude dařit, bude to všechno ještě lepší.

Vaším zásahem se hrdě chlubila i Přední Kopanina. Potěšilo vás to?
Samozřejmě, že jsem si toho všiml a potěšilo mě, že si na mě Tomáš Cigánek takhle vzpomněl. I kluci z Přední Kopaniny mi gratulovali, je jasné, že já zase držím palce v soutěži jim.

Jak dlouho jste věděl, že do zápasu na Žižkově půjdete v základní sestavě? Byl jste z toho nervózní?
Tohle jsem právě nevěděl vůbec, takže na nervozitu nebyl prostor. Byl jsem po zranění třísla, takže si trenér nebyl jistý tím, jestli mě tam pošle a ještě k tomu od začátku. No a dopadlo to tak, že mi řekl, ať jsem každopádně připravenej. A nakonec mě poslal do základu a já se mu odvděčil gólem.

Trefil jste se do sítě Žižkova, tradičního pražského klubu. Má pro vás i proto tenhle gól zvláštní význam?
Je jasné, že na tenhle gól asi nikdy nezapomenu. Byl jsem poprvé v základu a hned jsem se trefil, byl to zatím asi můj nejdůležitější gól, co jsem dal. A ještě na Žižkově, což je specifické prostředí, bylo víc diváků. Prostě super!

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:https://www.fotbalpraha.cz/clanek/10663-na-jare-palil-za-predni-kopaninu-ted-se-dominik-vott-trefil-ve-druhe-lize-za-pribram
Článek připravil:René Machálek
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023