Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Výsledkový servis z víkendu. Všechny zápasy Přední Kopaniny s komentářem.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:05.06.2023
 
Přední Kopanina - První červnový víkend je za námi a s ním je tu i tradiční výsledkový servis. Některá mužstva odehrála svá předposlední utkání celé sezony, jiná čeká ještě pár hracích víkendů. Z celkových osmi odehraných utkání vyšly týmy Přední Kopaniny vítězně 3x, a to konkrétně rezerva, starší žáci a mladší přípravka. Bohužel 4x vyšla FCPK naprázdno a v jednom případě se nerozhodlo o vítězi. V tomto článku se ke všem zápasům dozvíte výsledky a podrobnosti!

V sobotu 3.6. měl A-tým Přední Kopaniny na programu 29. kolo pražského přeboru. Šlo o zápas na půdě Zličína, který se poslední dobou nenachází v optimální formě a body získává ve skromných počtech. A jak tomu bývá u tohoto soupeře často, branek v zápase moc nepadlo. Do šaten se šlo po prvním poločase za nulového stavu na obou stranách. Přes spoustu šancí panovalo skóre 0:0 i po velkou většinu druhé půle. Bojovalo se až do konce a v 87. minutě se přece jen podařilo domácímu Zličínu zlomit bezbrankový stav po trefě Martina Kohouta. Konec 1:0 ve prospěch Zličína. (informace)

Devětadvacáté kolo 1.A třídy odehráli v neděli od 17:00 hráči kopaninské rezervy. Ti se utkali ve Kbelích s místním Spartakem sídlícím na pátém místě. I přes soupeřovu slušnou formu zápas režírovala FCPK, která si od začátku šla pro výhru. Po dvou penaltách se modročervení ujali brzkého vedení 2:0 a do šaten se následně šlo již za stavu 3:1. Druhou půli si Kopaňáci pohlídali ještě dvěma vstřelenými brankami a připisují si tak další tři body. (informace)

Poslední domácí utkání této sezony odehráli v sobotu dopoledne hráči staršího dorostu. Jednalo se o zápas proti týmu TJ Praga, který se nachází na čtvrté příčce. Soupeř se ujal vedení už ve třetí minutě, zanedlouho však FCPK vyrovnala. To byl ale první a poslední kopaninský gól první půle. Hosté naopak do přestávky skórovali ještě 6x a o vítězi tak bylo rozhodnuto. Druhý poločas byl pouze formalitou a konečný výsledek byl zformován na 11:2 pro Pragu. (informace)

Své předposlední klání sezony sehráli o víkendu hráči mladšího dorostu. Na domácím hřišti u letiště přivítali Sokol Lochkov, tedy devátý tým tabulky. Modročervení do zápasu dobře vstoupili a měli našlápnuto k důležité výhře po tom, co o přestávce vedli 2:0. Jak je však ve fotbale známo, takzvanou Csaplárovu past není dobré podcenit. Soupeři se v 73. minutě podařilo snížit na 1:2 a drama vyvrcholilo v nastaveném čase, kdy Lochkov vyrovnal na konečný stav 2:2. (informace)

O osmé místo v 1.A třídě se utkali v neděli 4.6. starší žáci Přední Kopaniny a Motorletu D. Od začátku šlo o jasnou záležitost. Modročervení na soupeře vlítli a už ve třetí minutě otevřeli skóre, když se trefil Jonáš Peřina. Do poločasové pauzy vsítili Kopaňáci ještě čtyři branky a pálit nepřestali ani v půli druhé. V tomto jednostranném utkání se 4x prosadil Chudada a hattrick zaznamenal Tomáš Dragon. FCPK si tak připsala pátou jarní výhru. (informace)

V horké nedělní odpoledne se mladší žáci Přední Kopaniny zúčastnili svého posledního domácího utkání této sezony. Soupeřem byl Zličín B, tedy lídr celé soutěže, který prohrál za celý ročník pouze jednou. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kdy se ve 12. minutě ujali vedení jediným gólem prvního poločasu. Po přestávce se však Zličín rozstřílel a vpálil další čtyři branky ku jedné kopaninské, kterou vstřelil Petr Buleca. Konečným skóre 5:1 pro Zličín se zároveň rozhodlo o konečném umístění FCPK U13 v tabulce, sezonu zakončí na páté pozici. (informace)

V sobotu 3.6. vběhli do akce kluci ze starší přípravky. Jednalo se o zápas na hřišti Ďáblic, týmu, který celou soutěž vede. Soupeř svou sílu potvrdil a zvítězil vysokým skóre. FCPK U11 čeká příští víkend její poslední zápas této sezony. (informace)

Nejmladší kategorie, která nastoupila do utkání byla mladší přípravka, tedy U9. Ta sehrála zápas na půdě Sokolu Řepy. A jednalo se o klání plné gólů. Na fotbal se tak hezky koukalo a přestřelku zakončili mladí talenti z FCPK krásnou výhrou. Gratulujeme! (informace)

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Všechny výsledky:

Zličín 1:0 FCPK (informace)

Kbely 1:5 FCPK B (informace)

FCPK U19 2:11 Praga (informace)

FCPK U17 2:2 Lochkov (informace)

FCPK U15 11:0 Motorlet D (informace)

FCPK U13 1:5 Zličín B (informace)

Ďáblice 51:4 FCPK U11 (informace)

Řepy 20:37 FCPK U9 (informace)

 

Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023