Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Fotbalový program FCPK přerušen až do zrušení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

FC Přední Kopanina a koronavir. Aktuální informace z našeho klubu.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:10.03.2020
 
Přední Kopanina - Psát o výhrách nebo porážkách, prostě o sportu, je vždy lepší než článek o koronaviru. Přesto přinášíme informace, které naše členy zajímají v souvislosti s tímto tématem. Jaké opatření přijal klub?

"Zatím jsme fotbalový program nezrušili," uvedl předseda FCPK Tomáš Cigánek. Přesto klub přistoupil k několika opatřením.

"Všichni navrátilci z dovolených v Itálii nebo z jiných epicenter nákazy koronavirem dostali na 14 dnů po návratu volno. O jménech, kteří vycestovali jsme věděli a se všemi jsme se na tomto uspořádání v klidu domluvili. Všichni spolupracovali," řekl Cigánek.

Po doporučení vedení škol v Praze 6 nenavštěvovat školy (ještě před celostátním uzavřením) klub vydal sdělení směrem k rodičům, že bude respektovat pokud nechají děti doma a přeruší fotbalový program. "Co rodič to názor. Ti kteří se rozhodnou zůstat doma, nám to sdělili a my to evidujeme a respektujeme," sdělil předseda. Podle něj klub přistoupí i ke snížení členských poplatků, pokud bude rodiči požádán za absenci z těchto důvodů.

Podle něj řada rodičů využila situace a odjela s dětmi mimo Prahu. "Ti co zůstali a na fotbal přijdou, budeme normálně trénovat. Pak tady jsou také děti ze školek. Ty uzavřené nejsou, takže minipřípravka jede. Pokud počasí jen trochu dovolí, půjdeme i s mrňaty ven na vzduch."

Směrem ke sportu stát aktuálně vydal sdělení o zákazu pořádání akcí nad 100 osob. Podle předsedy FCPK se tím klub samozřejmě řídí. "Tréninky jsou bez problémů, uvidíme co zápasy o víkendu. Zejména hraje áčko s Viktorkou Žižkov, béčko s Modřany a dorost v Čakovicích. Může přijít pozastavení soutěží od svazu nebo můžeme i hrát s nějakým omezením. Uvidíme."

A proč se Kopaňáci virů nebojí odlehčil předseda. "Na Kopanině pořád fouká to ví každý, takže u nás žádný vir nemůže dlouho vydržet (úsměv). Dali jsme jen doporučení, aby hráči využívali šatny a společné uzavřené prostory v minimální míře. Nejlépe přijít rovnou převlečeni nebo se tam neloudat." Celou situaci klub podle předsedy monitoruje i kolegy ostatních klubů zejména v Praze 6. "Dnes jsme hovořili se Střešovicemi, Nebušicemi a dalšími. Vyměňujeme si informace a koordinujeme."

Asi jako každý i na Kopanině sledují aktuální vývoj situace. "Jsme připraveni reagovat a respektovat doporučení či zákazy českých autorit. Snad to nedojde k úplném zákazu fotbalového programu a pokud náhodu na chvilku ano, vrátíme se na hřiště ještě s větší chutí," dodal optimisticky na závěr Cigánek.

#FCPKVícNežFotbal

ps: všechny mužstva jsou průběžně informována o opatřech v emailové komunikaci. Sledujte samozřejmě také FCPK Média. A stále platí #KopaninaDoToho :)

 

Článek připravil:cip
 
Práva k foto:google.com
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Situaci sledujeme. Fotbal teď není téma. Hlavně zdraví, řekl trenér FCPK Vott, 26.03.2020
Praha - Pražský fotbalový svaz prostřednictvím svého serveru www.fotbalpraha.cz provedl anketu mezi trenéry pražského přeboru. Všem trenérům novináři položili...
Nouzový stav v Česku: Praha zůstane bez fotbalu, soutěže jsou přerušené, 12.03.2020
Praha - Fotbalový život v Praze se musí zastavit. A to na dobu neurčitou. Vláda České republiky ve čtvrtek ve 14 hodin vyhlásila v rámci opatření proti...
Koronavirus zastavil fotbal. Do odvolání se ruší tréninky i zápasy týmů FCPK., 12.03.2020
Praha - Fotbalový program FC Přední Kopanina je zastaven. Vláda vyhlásila nouzový stav pro eliminaci šíření koronaviru. Od pátku 13.března 6:00 ráno jsou...
Utkání by slušela remíza a Kolář na umělkách nemůže, řekl trenér FCPK Vott, 12.03.2020
Újezd u Průhonic - Přední Kopanina sehrála s úřadujícím mistrem přeboru Prahy a aktuálně druhým týmem tabulky SK Újezd Praha 4 vyrovnaný zápas, přesto...
Trenér Jeřábek (Újezd) chce do divize. Tři body s Kopaninou jsou důležité., 11.03.2020
Újezd u Průhonic - Zkušený trenérský matador Karel Jeřábek na lavičce SK Újezd Praha 4 mohl být po premiéře v roce 2020 spokojen. Minimálně s výsledkem....

Další články

FC Přední Kopanina a koronavir. Aktuální informace z našeho klubu., 10.03.2020
Kopanina zahájila jaro minutou ticha. Zemřel mladý rozhodčí Chustecki., 09.03.2020
Pozvánka pro členy FCPK i veřejnost. Degustace Whisky v klubové restauraci., 04.03.2020
Přední Kopanina přispěla k prevenci před koronavirem. Hráči dostali volno., 04.03.2020
Šultes nebude na jaře v sestavě Kopaniny. Odchází také Hák a Houška., 28.02.2020