Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Úterý, 11.8.2020, příprava: FCPK A - 1.FK Příbram U18 (výkop 18:00, hř. Středokluky)...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

FC Přední Kopanina a koronavir. Aktuální informace z našeho klubu.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:10.03.2020
 
Přední Kopanina - Psát o výhrách nebo porážkách, prostě o sportu, je vždy lepší než článek o koronaviru. Přesto přinášíme informace, které naše členy zajímají v souvislosti s tímto tématem. Jaké opatření přijal klub?

"Zatím jsme fotbalový program nezrušili," uvedl předseda FCPK Tomáš Cigánek. Přesto klub přistoupil k několika opatřením.

"Všichni navrátilci z dovolených v Itálii nebo z jiných epicenter nákazy koronavirem dostali na 14 dnů po návratu volno. O jménech, kteří vycestovali jsme věděli a se všemi jsme se na tomto uspořádání v klidu domluvili. Všichni spolupracovali," řekl Cigánek.

Po doporučení vedení škol v Praze 6 nenavštěvovat školy (ještě před celostátním uzavřením) klub vydal sdělení směrem k rodičům, že bude respektovat pokud nechají děti doma a přeruší fotbalový program. "Co rodič to názor. Ti kteří se rozhodnou zůstat doma, nám to sdělili a my to evidujeme a respektujeme," sdělil předseda. Podle něj klub přistoupí i ke snížení členských poplatků, pokud bude rodiči požádán za absenci z těchto důvodů.

Podle něj řada rodičů využila situace a odjela s dětmi mimo Prahu. "Ti co zůstali a na fotbal přijdou, budeme normálně trénovat. Pak tady jsou také děti ze školek. Ty uzavřené nejsou, takže minipřípravka jede. Pokud počasí jen trochu dovolí, půjdeme i s mrňaty ven na vzduch."

Směrem ke sportu stát aktuálně vydal sdělení o zákazu pořádání akcí nad 100 osob. Podle předsedy FCPK se tím klub samozřejmě řídí. "Tréninky jsou bez problémů, uvidíme co zápasy o víkendu. Zejména hraje áčko s Viktorkou Žižkov, béčko s Modřany a dorost v Čakovicích. Může přijít pozastavení soutěží od svazu nebo můžeme i hrát s nějakým omezením. Uvidíme."

A proč se Kopaňáci virů nebojí odlehčil předseda. "Na Kopanině pořád fouká to ví každý, takže u nás žádný vir nemůže dlouho vydržet (úsměv). Dali jsme jen doporučení, aby hráči využívali šatny a společné uzavřené prostory v minimální míře. Nejlépe přijít rovnou převlečeni nebo se tam neloudat." Celou situaci klub podle předsedy monitoruje i kolegy ostatních klubů zejména v Praze 6. "Dnes jsme hovořili se Střešovicemi, Nebušicemi a dalšími. Vyměňujeme si informace a koordinujeme."

Asi jako každý i na Kopanině sledují aktuální vývoj situace. "Jsme připraveni reagovat a respektovat doporučení či zákazy českých autorit. Snad to nedojde k úplném zákazu fotbalového programu a pokud náhodu na chvilku ano, vrátíme se na hřiště ještě s větší chutí," dodal optimisticky na závěr Cigánek.

#FCPKVícNežFotbal

ps: všechny mužstva jsou průběžně informována o opatřech v emailové komunikaci. Sledujte samozřejmě také FCPK Média. A stále platí #KopaninaDoToho :)

 

Článek připravil:cip
 
Práva k foto:google.com
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkend s Kopaninou. Áčko Uhelky, béčko Řeporyje a ještě turnaj v Dobrovízi., 08.08.2020
Praha - Pozvánka na víkend 8.-9.srpna 2020 pro fotbalové fanoušky je pestrá. Skončila letní příprava a jsou tady první mistrovské zápasy. Áčko startuje...
Kopanině jsem angažmá dlužil. Chceme hrát nahoře, říká exligista Krejčí, 26.07.2020
Praha - Jaro mělo vypadat úplně jinak. Byť cíl v podobě záchrany Pražská teplárenská přeboru se povedlo naplnit. Zkušený exligista Jiří Krejčí mohl být...
Divizní Hořovicko je v karanténě. Kopanina nastupuje proti FC Tempo., 26.07.2020
Dobrovíz - Původně plánované dva zápasy na víkend se zúžily na jeden. Zápas s divizním SK Hořovicko byl zrušen kvůli karanténě týmu ze středních Čech na...
Gólman Mačí na Kopanině po dvou letech končí. Odchází do Teplic nad Metují., 25.07.2020
Praha - Brankář Josef Mačí, odchovanec hradecké kopané, který do Přední Kopaniny přestoupil v létě 2018 z Kratonoh u letiště končí. Odchází do Slavoje...
Nejlepší pražští střelci v sezoně 2019/20: sparťan Kozák a kopaninský Urban, 22.07.2020
Praha - Letošní velmi atypická sezona sice ještě neskončila, zbývá dohrát skupinu o záchranu nejvyšší soutěže, v té ale zástupci metropole nefigurují....

Další články

Lepší prohrát s třetí ligou než dát někomu deset branek, řekl trenér Vott, 19.07.2020
V Dobrovízi proběhne již třetí ročník Sláva Cupu. Kopanina dvakrát druhá., 17.07.2020
Kopanina v létě sehraje jen tři přáteláky. První soupeř FK Přepeře (třetí liga)., 17.07.2020
Nejvíc přeborových titulů za 30 let nasbírala Kopanina. Super éra, říká Cigánek, 16.07.2020
Po divné nedokončené sezóně s Covidem následuje pauza. Užívejte léto., 16.07.2020