Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 

Lahůdka na úvod sezóny. Kopanina se představí v MOL Cup. Přijede SS Ostrá.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:03.08.2019
 
Přední Kopanina - Po krátké letní pauze je vše téměř připraveno ke startu nového ročníku. Fotbalisté Přední Kopaniny vstoupí do pražského přeboru v sobotu 10. srpna domácím zápasem s loňským vítězem Újezdem Praha 4. Ještě předtím však přijde bonbónek v podobě předkola českého národního poháru MOL Cup. V sobotu 3. srpna přijede na stadión U Drahušky divizní tým Sportovní sdružení Ostrá.

Kopanina si vybojovala právo účasti v poháru díky vítězství v krajském Teskahor Poháru Prahy v minulém ročníku. V jeho finále porazila za skvělé podpory svých fanoušků Újezd Praha 4 vysoko 4:1. Vše o finálovém zápase včetně videa a fotek najdete zde.

Do předkola byl modročerveným nalosován tým z Nymburska. Ostrá je vesnice nedaleko Lysé nad Labem. Ve fotbale je známá nádherným fotbalovým areálem, kde se hraje Divize C, své kempy tam pořádá sparťan Lukáš Vácha a hlavním partnerem je známá firma Botanicus, jejíž majitel a hlavní mecenáš klubu podnikatel Hradecký tragicky zahynul při rallye veteránu v Namibii (více zde).

Přední Kopanina už má s týmem Ostré svou historii. V živé paměti fanoušků jsou zápasy v sezóně 2016/2017, kdy na sebe oba týmy narazily v Divizi C. Kopanina oba zápasy prohrála. Doma u letiště 1:3 (více zde) a v odvetě na stadiónu soupeře 1:4 (více zde). Zvláště domácí výsledek však byl mrzutý. Jak řekl tehdy trenér Hebousse. "Byli jsme lepší, ale prohráli jsme" (celý rozhovor pro FCPK TV).

Utkání se stejným soupeřem už bude novou výzvou pro silně obměněný tým FCPK. Namísto Sálema Hebousse už Kopaninu třetím rokem vede Daniel Vott a ze současného kádru pamatuje zápasy s Ostrou pár jedinců, z nichž zřejmě jediný Daniel Urban by měl být v základní sestavě i pro pohárový zápas.

Urban se 36 góly nejlepší střelec Prahy z minulé sezóny bude i hlavním trumfovým esem týmu trenéra Votta pro zápas s Ostrou, stejně jako Pavel Šultes. Oba hráči dohromady nasázeli soupeřům 51 branek v minulé sezóně. V utkání se zřejmě představí i nové posily týmu, tj. František Hák z Hostivaře a trio z Motorletu Luboš Kučera, Jan Karbulka a Martin Podzemský.

Atraktivitu utkání zvyšuje skutečnost, že vítěz utkání byl nalosován do 1. kola proti týmu z druhé ligy FC Sellier & Bellot Vlašim. Zápas se bude hrát ve středu 14. srpna od 17 hodin a jestli to bude v Přední Kopanině nebo v Ostré u Nymburka, se rozhodne právě dnes.

Zveme všechny fanoušky na první zápas nové sezóny na stadiónu U Drahušky. Výkop je naplánován na 17 hodinu a řídit ho bude trojice rozhodčích z Pardubického kraje Ondřej Čechlovský, Ondřej Brychta a Jaroslav Bednář.

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopanina hraje v přeboru naposledy doma v roce 2019. Soupeřem je Zličín., 09.11.2019
Praha - Zveme Vás na fotbalové utkání nejvyšší pražské soutěže Pražská teplárenská přeboru mužů, v jehož 14.kole na sebe narazí týmy Přední Kopaniny a...
Drakiáda 2019. V sobotu U Drahušky fotbal ustoupí pouštění draků., 19.10.2019
Přední Kopanina - Vzrušující podívaná čeká na návštěvníky sportovního areálu U Drahušky v sobotu 19.10.2019. Výjimečně se však o vzrušení nebudou starat...
Sálem Hebousse nyní trénuje Hostivař a s Kopaninou to tipuje na remízu., 18.10.2019
Přední Kopanina - Fotbalisté Hostivaře mají v nohách středeční dohrávaný zápas s Kolovraty, teď je čeká silná Přední Kopanina. Trenér Sálem Hebousse, který...
Doufám, že překonám 36 gólů z minulé sezony, říká kanonýr Kopaniny Urban, 18.10.2019
Přední Kopanina - Daniel Urban vede žebříček kanonýrů, situace v Pražská teplárenská přeboru se vrací do normálu. Útočník Přední Kopaniny naposledy hattrickem...
S Kopaninou za fotbalem. O víkendu se představí áčko, béčko a dorost., 17.08.2019
Praha - O víkendu 17.-18. srpna je zápasová nabídka od fotbalistů z Přední Kopaniny velmi zajímavá a věříme, že jí budete s napětím sledovat stejně jako...

Další články

Pospíšil z Královic tipuje 2.kolo přeboru. Kopanině věří na výhru s Žižkovem., 17.08.2019
Kopanina B porazila na penalty Velké Přítočno a v Dobrovízi končí třetí., 15.08.2019
Ideální varianta, říká o novém angažmá hvězdná posila Přední Kopaniny Kolář, 14.08.2019
Lahůdka na úvod sezóny. Kopanina se představí v MOL Cup. Přijede SS Ostrá., 03.08.2019
Kopanina touží opět po špičce přeboru, příchod exligové posily zatím u ledu., 03.08.2019