Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 

Expert Tomáš Bláha tipuje 9.kolo přeboru pro server www.fotbalpraha.cz.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:06.10.2017
 
Praha - Jakmile se mužstvo Přední Kopaniny vrátilo z divize do Pražská teplárenská přeboru, tak bylo jasné, že se zařadí mezi hlavní aspiranty na přeborový triumf. Po osmi odehraných zápasech bychom tým ze severozápadního cípu Prahy našli na šesté příčce s vyrovnanou bilancí tří vítězství, tří nerozhodných výsledků a dvou porážek. Čekali byste lepší? Jestli ano, tak se shodnete se samotnými hráči FC Přední Kopanina. Dnes jsme si pozvali obránce Tomáše Bláhu.

"Tabulkově to nevypadá špatně. Začátek soutěže vyšel skvěle - tři zápasy a sedm bodů. Ale když si to zpětně vybavím, tak září nás nezachytilo v optimální formě. Dvakrát jsme doma ztratili a venku uhráli pouze bod na Admiře, kde jsme zachraňovali až v 88. minutě. Takže si myslím, že šesté místo je ještě krásné. (směje se) Po pádu z divize jsme si mysleli, že to tak nějak půjde samo, ale ono se samo neudělá nic. Pořád tak nějak hledáme optimální sestavu, která se poveze na vítězné vlně a budou v ní všichni chtít vyhrávat i v době, kdy se nedaří. Poté se teprve pozná týmový duch a chtíč vyhrávat. U starších hráčů to tak vidím, ty mladší na to musí přijít," burcuje stoper Tomáš Bláha, který v minulém kole vedl své spoluhráče k vítězství na hřišti Ďáblic s kapitánskou páskou.

Ambice Kopaniny míří rozhodně výš, než na dosavadní šestou příčku tabulky. "Před sezonou byla ambice hrát v horních patrech tabulky, což ostatně platí dodnes. Věděli jsme, že přebor byl doplněn kvalitními týmy nebo se adekvátně posílili nejsilnější soupeři. Přebor se zkvalitnil. S vyhlídkou nově schváleného sestupového klíče nemůže v současnoé době být žádný tým v klidu. Padají čtyři týmy a ještě musíme zohlednit pozice pražských divizních, kde se to také nevyvíjí úplně ideálně. A do postupu z přeboru do divize se většinou vítězi nechce. Proto je nutné se připravit na každý zápas a urvat nejlépe tři body. Každý soupeř je porazitelný, záleží jak k tomu přistoupíme," má jasno Bláha.

A jak tipuje osmičku přeborových zápasů tohoto víkendu? Trumfne brankáře Újezdu Dana Hlubučka, který trefil v minulém kole šest duelů přesně (včetně tří remíz!) a připsal si tak dosavadní nejlepší úspěšnost podzimního tipování?

Dukla JM – Zbraslav, tip: 1
Zde vidím jasné vítězství domácích. Ti venku sice prohráli na hřišti Třeboradic, ale hrají ofenzivní fotbal, což přinese tlak na obranu Zbraslavi a ta dle mého nevydrží celý zápas. Na druhou stranu, pokud se jim toto podaří, tak mohou hrozit ze standardních situací, ve kterých jsou silní.

Vršovice - Admira B, tip: 0
Myslím si, že to bude remízový zápas. Hodně záležet bude, jak se Admira doplní hráči z A mužstva. Ale jak víme, ne vždy je to vítězství. Obě mužstva potřebují bodovat, tak aby se přiblížila středu tabulky.

Uhelné sklady - Motorlet B, tip: 1
Domácí jsou houževnatý mančaft, který by se určitě rád viděl ve vyšších patrech tabulky. V zápase s Motorletem budou mít ideální příležitost. Hosté se po spanilé jízdě loňskou sezonou nemohou srovnat s odchodem několika hráčů a výsledkově se trápí jak v domácích zápasech, tak i na hřišti hostů.

Královice – Ďáblice, tip: 1
Věřím v ofenzivní sílu a zkušenosti domácích. Hosté jsou šikovní dopředu, ale při tlaku na obranu jsou schopni dělat chyby, které je stojí body. Výhru domácích může ovlivnit snad jen počet možných zdravých hráčů, kteří mohou naskočit. Jakýkoliv zásah do základní sestavy je pro ně velký problém.

Přední Kopanina - Tempo, tip: 1
Tak tady je to těžké přesně určit, ale nemůžu jinak, než napsat domácí vítězství. Potřebujeme potvrdit tři body z Ďáblic a doufám, že po zápase si opět zakřičíme. (směje se) Na druhou stranu víme, jak kvalitní soupeř přijede. Ale vyhrát chceme!

Braník – Třeboradice, tip: 2
Věřím spíše hostujícím hráčům, kteří mají dle mého dobře a kvalitně složený tým tak, aby vyhrávali každý zápas. Každopádně je to zápas kola a samotného mě bude zajímat, jak to nakonec dopadne. Braník jsem ještě neviděl hrát a nemám ani zpětnou vazbu, takže nedokážu odhadnout, jak se s domácím tlakem vyrovnají.

Dolní Chabry – ČAFC, tip: 0
Nováček soutěže si zatím nevede špatně. Body spíše získává doma, na druhou stranu se kluci z Čafky zvedají, ale jen pomalinku, proto tento tip.

Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy, tip: 2
Domácí s ikonou v brance potřebují bodovat jako sůl, jenže proti mladému mančaftu to bude nesmírně těžké. S oběma soupeři jsme hráli, kdybych se měl dle výkonu přiklonit k tipu, tak spíše na stranu hostů.

Jak byli úspěšní předchozí tipéři?
1. kolo jsme netipovali
2. kolo: David Hruška (Třeboradice) 2 správné tipy - 6 špatných
3. kolo: Adam Trávník (Braník) 2 - 6
4. kolo: Jan Ondrůšek (Ďáblice) 5 - 3
5. kolo:  Ivo Drahorád (ČAFC) 1 - 7
6. kolo: Martin Minařík (Vršovice) 2 - 6
7. kolo: Josef Bičaník (Dukla JM) 3 - 5
8. kolo: Daniel Hlubuček (Újezd nad Lesy) 6 - 2

Sledujte LIVE zápas FCPK vs FC Tempo

(sobota / 7.10.2017 / 16:00 / U Drahušky)

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:http://www.fotbalpraha.cz/zpravodajstvi/preborova-tipovacka-jak-vidi-9-kolo-tomas-blaha-z-predni-kopaniny/
Článek připravil:Michal Káva
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Žáci padli ve finále turnaje na penalty! Skalník vyhlášen nejlepším hráčem., 02.12.2017
Chodov - Mladší žáci na halovém turnaji Bohemia Soccer Cup sahali po triumfu. Vyhráli svou základní skupinu po třech výhrách a jedné remíze, aby pak ve...
Kopanina Masters 2017 vyhrála žena. Rybník všem vypálila Žamborkréthyová., 26.11.2017
Přední Kopanina - Trofej pro nejlepšího stolního tenisu Přední Kopaniny tentokráte doma nezůstala. Ve výborně obsazeném turnaji (21 dospělých, 12 dětí)...
Mladší přípravka se zúčastnila Memoriálu Vojtěcha Kahovce ve Střešovicích., 26.11.2017
Střešovice - Mladší přípravka nelení ani po konci podzimní části sezóny. Představila se na venkovním turnaji ve Střešovicích. Tradiční Memoriál Vojtěcha...
Hodnocení rezervy mužů v 1.B třídě: povedený podzim! Jen ty derby ..., 25.11.2017
Přední Kopanina - B mužstvo mužů FCPK má za sebou první polovinu letošní sezóny a také týmovou rozlučku. Nálada byla dobrá. S podzimem panuje spokojenost....
Cestovatel a fotograf Jakub Moravec U Drahušky. Afrika, teď Skotsko., 23.11.2017
Praha – Na svém FB profilu se představuje jako fotograf, cestovatel a poradce v oblasti prezentace. Zároveň dodává: miluji Whisky. Jakub Moravec, čtyřicetiletý...

Další články

Dýně vydlabány, masky vyhlášeny. Děti si užily Dýňování U Drahušky., 20.11.2017
Svatomartinské hody. Tradice, kterou držíme i v klubové restauraci U Drahušky., 09.11.2017
Kuriozita. Rozhodčí pískal v mikině FCPK. Kopanina brala tři body v Podolí., 09.11.2017
Noční bojovka děti postrašila, ale hlavně pobavila. Sledujte akce U Drahušky., 08.11.2017
Kopanina měla dvojnásobné zastoupení ve výběru Prahy ročník 2008. Super!, 04.11.2017