Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Konečné tabulky 2017/2018 jsou komplet na webu...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 

Expert Tomáš Bláha tipuje 9.kolo přeboru pro server www.fotbalpraha.cz.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:06.10.2017
 
Praha - Jakmile se mužstvo Přední Kopaniny vrátilo z divize do Pražská teplárenská přeboru, tak bylo jasné, že se zařadí mezi hlavní aspiranty na přeborový triumf. Po osmi odehraných zápasech bychom tým ze severozápadního cípu Prahy našli na šesté příčce s vyrovnanou bilancí tří vítězství, tří nerozhodných výsledků a dvou porážek. Čekali byste lepší? Jestli ano, tak se shodnete se samotnými hráči FC Přední Kopanina. Dnes jsme si pozvali obránce Tomáše Bláhu.

"Tabulkově to nevypadá špatně. Začátek soutěže vyšel skvěle - tři zápasy a sedm bodů. Ale když si to zpětně vybavím, tak září nás nezachytilo v optimální formě. Dvakrát jsme doma ztratili a venku uhráli pouze bod na Admiře, kde jsme zachraňovali až v 88. minutě. Takže si myslím, že šesté místo je ještě krásné. (směje se) Po pádu z divize jsme si mysleli, že to tak nějak půjde samo, ale ono se samo neudělá nic. Pořád tak nějak hledáme optimální sestavu, která se poveze na vítězné vlně a budou v ní všichni chtít vyhrávat i v době, kdy se nedaří. Poté se teprve pozná týmový duch a chtíč vyhrávat. U starších hráčů to tak vidím, ty mladší na to musí přijít," burcuje stoper Tomáš Bláha, který v minulém kole vedl své spoluhráče k vítězství na hřišti Ďáblic s kapitánskou páskou.

Ambice Kopaniny míří rozhodně výš, než na dosavadní šestou příčku tabulky. "Před sezonou byla ambice hrát v horních patrech tabulky, což ostatně platí dodnes. Věděli jsme, že přebor byl doplněn kvalitními týmy nebo se adekvátně posílili nejsilnější soupeři. Přebor se zkvalitnil. S vyhlídkou nově schváleného sestupového klíče nemůže v současnoé době být žádný tým v klidu. Padají čtyři týmy a ještě musíme zohlednit pozice pražských divizních, kde se to také nevyvíjí úplně ideálně. A do postupu z přeboru do divize se většinou vítězi nechce. Proto je nutné se připravit na každý zápas a urvat nejlépe tři body. Každý soupeř je porazitelný, záleží jak k tomu přistoupíme," má jasno Bláha.

A jak tipuje osmičku přeborových zápasů tohoto víkendu? Trumfne brankáře Újezdu Dana Hlubučka, který trefil v minulém kole šest duelů přesně (včetně tří remíz!) a připsal si tak dosavadní nejlepší úspěšnost podzimního tipování?

Dukla JM – Zbraslav, tip: 1
Zde vidím jasné vítězství domácích. Ti venku sice prohráli na hřišti Třeboradic, ale hrají ofenzivní fotbal, což přinese tlak na obranu Zbraslavi a ta dle mého nevydrží celý zápas. Na druhou stranu, pokud se jim toto podaří, tak mohou hrozit ze standardních situací, ve kterých jsou silní.

Vršovice - Admira B, tip: 0
Myslím si, že to bude remízový zápas. Hodně záležet bude, jak se Admira doplní hráči z A mužstva. Ale jak víme, ne vždy je to vítězství. Obě mužstva potřebují bodovat, tak aby se přiblížila středu tabulky.

Uhelné sklady - Motorlet B, tip: 1
Domácí jsou houževnatý mančaft, který by se určitě rád viděl ve vyšších patrech tabulky. V zápase s Motorletem budou mít ideální příležitost. Hosté se po spanilé jízdě loňskou sezonou nemohou srovnat s odchodem několika hráčů a výsledkově se trápí jak v domácích zápasech, tak i na hřišti hostů.

Královice – Ďáblice, tip: 1
Věřím v ofenzivní sílu a zkušenosti domácích. Hosté jsou šikovní dopředu, ale při tlaku na obranu jsou schopni dělat chyby, které je stojí body. Výhru domácích může ovlivnit snad jen počet možných zdravých hráčů, kteří mohou naskočit. Jakýkoliv zásah do základní sestavy je pro ně velký problém.

Přední Kopanina - Tempo, tip: 1
Tak tady je to těžké přesně určit, ale nemůžu jinak, než napsat domácí vítězství. Potřebujeme potvrdit tři body z Ďáblic a doufám, že po zápase si opět zakřičíme. (směje se) Na druhou stranu víme, jak kvalitní soupeř přijede. Ale vyhrát chceme!

Braník – Třeboradice, tip: 2
Věřím spíše hostujícím hráčům, kteří mají dle mého dobře a kvalitně složený tým tak, aby vyhrávali každý zápas. Každopádně je to zápas kola a samotného mě bude zajímat, jak to nakonec dopadne. Braník jsem ještě neviděl hrát a nemám ani zpětnou vazbu, takže nedokážu odhadnout, jak se s domácím tlakem vyrovnají.

Dolní Chabry – ČAFC, tip: 0
Nováček soutěže si zatím nevede špatně. Body spíše získává doma, na druhou stranu se kluci z Čafky zvedají, ale jen pomalinku, proto tento tip.

Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy, tip: 2
Domácí s ikonou v brance potřebují bodovat jako sůl, jenže proti mladému mančaftu to bude nesmírně těžké. S oběma soupeři jsme hráli, kdybych se měl dle výkonu přiklonit k tipu, tak spíše na stranu hostů.

Jak byli úspěšní předchozí tipéři?
1. kolo jsme netipovali
2. kolo: David Hruška (Třeboradice) 2 správné tipy - 6 špatných
3. kolo: Adam Trávník (Braník) 2 - 6
4. kolo: Jan Ondrůšek (Ďáblice) 5 - 3
5. kolo:  Ivo Drahorád (ČAFC) 1 - 7
6. kolo: Martin Minařík (Vršovice) 2 - 6
7. kolo: Josef Bičaník (Dukla JM) 3 - 5
8. kolo: Daniel Hlubuček (Újezd nad Lesy) 6 - 2

Sledujte LIVE zápas FCPK vs FC Tempo

(sobota / 7.10.2017 / 16:00 / U Drahušky)

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:http://www.fotbalpraha.cz/zpravodajstvi/preborova-tipovacka-jak-vidi-9-kolo-tomas-blaha-z-predni-kopaniny/
Článek připravil:Michal Káva
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Sláva Cup s účastí FCPK. Memoriál Miloslava Houšky v Dobrovízi., 14.07.2018
V sobotu 14. července se na hřišti TJ Sokol Dobrovíz uskuteční turnaj Sláva Cup 2018, který má uctít památku bývalého hráče, trenéra a funkcionáře Miloslava...
Čarodějnice v Přední Kopanině se blíží. V kopaninském lomu byste neměli chybět., 26.04.2018
Přední Kopanina - V pondělí 30.4. se budou pálit všechny čarodějnice. Buďte u toho. Obřad proběhne tradičně v nádherném prostředí kopaninského Opukového...
Nedat penaltu v takhle těžkém utkání mrzí, řekl neúspěšný střelec Čihák, 04.04.2018
Přední Kopanina - Zcela odlišné starosti mají fotbalisté Přední Kopaniny a Třeboradic. Zatímco hosté mají po páteční výhře 2:0 na hřišti soupeře na prvním...
Poločasová tombola našla pět vítězů. Vítěznou kýtu bral Pepa Brothánek., 01.04.2018
Přední Kopanina - První letošní poločasová tombola měla nálepku "velikonoční". A mezi pěti cenami byla tématicky i poukázka na 200Kč v restauraci...
Na Motorletu rozhodla první půle. Nevyužili jsme možnosti, řekl Daniel Vott, 26.03.2018
Jinonice - První jarní prohra hned ve druhém zápase. Trenér FC Přední Kopanina Daniel Vott opouštěl umělou trávu SK Motorlet v Jinonicích zklamaný. Při...

Další články

Příští víkend Velikonoce. U Drahušky bude fotbal a také velikonoční menu., 26.03.2018
Zimní ligu hodnotíme jako úspěšnou, říká v rozhovoru Brabec, kouč žáků., 23.03.2018
Jarní premiéru dorostu Kopanina neuvidí. Zápas byl přeložen do Radotína., 22.03.2018
Nedělní zápasy přeboru odloženy. Svaz odsunul vše včetně FCPK vs Měcholupy., 17.03.2018
Pro Kozlíka sezóna skončila. Přetrhl si opět vaz v koleni a čeká ho operace., 14.03.2018