Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

   
Datum a čas:   |  Tým: 
 


Diváci:
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

 
Starší přípravka (U11) | 2013/14 (2HP)
1.TJ Sokol Řepy 1133
2.Starší přípravka (U11)1130
3.Sokol Kolovraty 1124
4.Spartak Hrdlořezy 1119
5. Fotbalová akademie Praha 1117
6.SK Čechie Uhříněves 1116
7.FK Řeporyje-Praha 5 1116
8.SK Zbraslav 1114
9.Avia Čakovice 1112
10.Jižní Město Chodov 116
11.FK Újezd nad Lesy 116
12.FK Slavoj Vyšehrad 110

Poslední kolo

FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka (U11)4 : 53
Spartak Hrdlořezy - SK Zbraslav 23 : 17
FK Újezd nad Lesy - TJ Sokol Řepy 15 : 42
Avia Čakovice - Fotbalová akademie Praha 22 : 22
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Čechie Uhříněves 19 : 14
Jižní Město Chodov - Sokol Kolovraty 17 : 36

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Avia Čakovice 07.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:10
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:316:136 (+180)
Průměr gólů/zápas:28.73 / 12.36
Body z maxima:30 z 33
Bodová úspěšnost:90.91%

Bylo odehráno

24.02.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
4
8
24.02.TStarší přípravka (U11)
Sokol Velké Přílepy
1
7
18.02.PStarší přípravka (U11)
1999 Praha
7
2
27.01.TStarší přípravka (U11)
Sokol Lysolaje
3
1
27.01.TStarší přípravka (U11)
TJ Ruzyně
4
5
20.01.TStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
7
6
20.01.TStarší přípravka (U11)
FK Dukla Praha
1
13
06.01.TStarší přípravka (U11)
Sokol Velké Přílepy
8
2
06.01.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
6
2
09.12.PStarší přípravka (U11)
FC Zličín
11
4
26.11.TSK Střešovice 1911 B
Starší přípravka (U11)
2
2
26.11.PStarší přípravka (U11)
Břevnov
3
8
12.11.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U11)
4
53
11.11.PStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
15
4
05.11.MStarší přípravka (U11)
FK Řeporyje-Praha 5
26
7

Bude se hrát

24.03.
11:00
PFK Dukla Praha
Starší přípravka (U11)
07.04.
14:45
MStarší přípravka (U11)
Avia Čakovice
13.04.
11:00
MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
13.04.
12:15
PStarší přípravka (U11)
FK Dukla Praha
21.04.
14:45
MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
26.04.
17:30
MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
01.05.
9:30
MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
04.05.
8:30
MSK Čechie Uhříněves
Starší přípravka (U11)
12.05.
11:30
MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
18.05.
12:30
MSpartak Hrdlořezy
Starší přípravka (U11)
26.05.
12:30
MStarší přípravka (U11)
Jižní Město Chodov
02.06.
11:30
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
09.06.
11:30
MStarší přípravka (U11)
FK Slavoj Vyšehrad