Mladší přípravka (U9)22-32FK Řeporyje-Praha 5
 Mladší přípravka doma ukončila sezonu zápasem proti Řeporyjím.

Datum a čas:09.06.2024 17:00  |  Poločas: 10 : 15  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:6x - Pospíšil, Žáček, 4x - Novotný, 2x - Fiřtík V., Lajnová, 1x - Dvořáková L., Procházka
Sestava:Hotovec, Dvořáková Laura, Odvárka, Zálešák, Fiřtík Václav, Filipovský Noel, Kohutič, Votýpka, Novotný, Lajnova, Žáček, Pospíšil, Rak, Strakoš, Procházka. Trenér: J. Brejla.

Přední Kopanina - Mladší přípravka nastoupila doma proti Řeporyjím ve svém předposlendím utkání sezony. Jednalo se o kvalitní vyrovnaný duel, ve kterém nakonec zvítězili hosté. Kopaňáci příští víkend ukončí sezonu zápasem proti Ruzyni.

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

V sobotu jsme odehráli poslední mistrovské utkání v tomto ročníku soutěže. Na naše hřiště přijel tým z Řeporyj. Naše děti jsme rozdělili jako vždy na dva týmy. Bohužel každý s týmů odehrál zcela rozdílný zápas. Jeden tým se gólově prosazoval, po krásných individuálních i týmových akcích a bohužel druhé mužstvo se ne a ne prosadit, hlavně v prvních dvou čtvrtinách a to se na nich bohužel podepsalo i do zbytku zápasu. Chyběl nám lepší pohyb, zakončení a klid na míči. I tak bych chtěl všem za celé fotbalové jaro moc poděkovat. Stále je co zlepšovat, ale pokrok je hodně znatelný. Fotbalu zdar a FCPK zvláště!!!