Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Spartak Hrdlořezy 22-37Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:18.05.2024 10:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
 


Povrch:Tráva
Hřiště:Hrdlořezy
Diváci:0
Soupeř na webu:https://www.fotbal.spartakhrdlorezy.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 1849
2.TJ Praga Praha 1849
3. Sportovní Akademie Praha 1737
4.TJ AFK Slivenec 1836
5.SK Hostivař 1834
6.Spartak Hrdlořezy 1930
7.FK Řeporyje-Praha 5 1824
8. Sdružení AC Sparta dívky1119
9.Mladší přípravka (U9)1918
10.SK Zbraslav 186
11.TJ Sokol Řepy 186
12.Avia Čakovice 181

Poslední kolo

Spartak Hrdlořezy - Mladší přípravka (U9)22 : 37
TJ AFK Slivenec - SK Zbraslav  
Avia Čakovice - Sportovní Akademie Praha  
AC Sparta Praha, a.s. dívky - SK Union Vršovice  
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Hostivař  
TJ Sokol Řepy - TJ Praga Praha  

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ AFK Slivenec 26.05.
TJ Praga Praha - AC Sparta Praha, a.s. dívky24.05.
Sportovní Akademie Praha - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
SK Union Vršovice - Spartak Hrdlořezy 25.05.
SK Zbraslav - Avia Čakovice 25.05.
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy 26.05.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:19
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:13
Porážky [pen]:0
Skóre:440:584 (-144)
Průměr gólů/zápas:23.16 / 30.74
Body z maxima:18 z 57
Bodová úspěšnost:31.58%

Bylo odehráno

18.05.MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
22
37
11.05.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
23
17
05.05.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
26
25
01.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
22
31
27.04.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
22
16
21.04.MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
25
30
12.04.MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
51
15
07.04.MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
24
26
31.03.PSK Kladno
Mladší přípravka (U9)
1
10
17.03.TMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
5
4
17.03.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
1
6
03.03.TMladší přípravka (U9)
FC Zličín
1
12
03.03.TMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
3
3
25.02.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
8
5
25.02.TMladší přípravka (U9)
Sokol Lysolaje
15
9

Bude se hrát

22.05.
17:15
PBřevnov
Mladší přípravka (U9)
26.05.
10:30
MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
01.06.
8:45
MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
09.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5