TJ Sokol Řepy 22-31Mladší přípravka (U9)
 Mladší přípravka si připisuje výhru na půdě Sokolu Řepy!

Datum a čas:01.05.2024 13:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:8x - Odvárka, 5x - Žáček, 3x - Novotný, 2x - Strakoš, Hotovec, Votýpka, Pospíšil, 1x - Dvořáková L., Hanuš, Gall, Kostomlatský, Lajnová, Rak, Filipovský N.
Sestava:Hotovec, Žáček, Hanuš, Dvořáková Laura, Odvárka, Kazda, Strakoš, Novotný, Zálešák, Gall, Kostomlatský, Lajnová, Rak, Votýpka, Fiřtík V., Filipovský N., Pospíšil. Trenér: Jakub Brejla.

Řepy - Dvanácté kolo své soutěže odehrála mladší přípravka netradičně uprostřed týdne ve středu. Jednalo se o důležité utkání na hřišti Sokolu Řepy, který byl před zápasem o tři body pod FCPK. Modročervení předvedli moc hezký výkon, za který si vysloužili chválu od trenéra Jakuba Brejly, a zvítězili 31:22!

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme vyrazili na hřiště TJ Sokolu Řepy, a od první minuty jsme rozehrái výbornou partii. Na obou hřištích se hrál výborný fotbal a k vidění byly krásné individuální i týmové výkony. Na prvním hřišti jsme jasně dominovali ve všech směrech. Drtili jsme obranu soupeře a tlak na bránu byl opravdu velký. Výsledkem bylo pro nás na tomto hřišti na konci zápasu skóre 25:6 pro náš tým. Na druhém hřišti jsme hrály také moc hezký fotbal, ale zakončení bylo slabší a tudíž na tomto hřišti byl výsledek 16:6 ve prospěch soupeře. Celkově jsme odehráli skvělé utkání a chci moc všem poděkovat. V neděli nás čeká další zápas a doufám, že předvedeme stejně dobrý výkon. Fotbalu zdar a FCPK zvláště.