Starší přípravka (U11)32-6Jižní Město Chodov
 Starší přípravka si přesvědčivě poradila s Chodovem.

Datum a čas:26.05.2024 12:30  |  Poločas: 16 : 3  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:6x - Procházka, 5x - Anderegg, 4x - Kysela, Rak, 3x - Soukup, Zámečník, 2x - Hanus, 1x - Plešner H., Filipovský, Tauš, Goca, Schwippel
Střelci FCPK:Goca Oliver (),
Sestava:Tauš, Rak, Plešner O., Plešner H., Zámečník, Anderegg – Filipovský, Sláčík, Veselý S., Soukup, Schwippel, Procházka, Kysela, Hanus – Fiřtík, Goca. Trenér: Jakub Řešátko.

Přední Kopanina - Starší přípravka FCPK odehrála svůj předposlední domácí mistrák této sezony v neděli odpoledne. Soupeřem na stadionu U Drahušky bylo Jižní Město Chodov. Tento protivník si bohužel během utkání neodpustil některé nemístné připomínky, avšak na hřišti byla jenom Kopanina. Kategorie U11 předvedla, že za ní mluví její hra, a zaslouženě zvítězila vysokým rozdílem 32:6!

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Tento zápas byl mnohem těžší pro hráče emočně než fotbalově. Hráči z Chodova si neodpustili občas nějakou nevhodnou připomínku, nebo i trenéři rádi “rejpali“ do našich hráčů. Chci moc pochválit kluky za příkladný výkon, protože se těmito aspekty nenechali rozhodit a hráli stále svoji hru. Taktéž bych chtěl kluky moc pochválit za pozitivní přístup v zápase, kdy se podporovali a motivovali. Byl na to moc hezký pohled, a i bylo vidět, že se kluci na hřišti cítili mnohem lépe, protože se nebáli chybovat a hráli se zdravým sebevědomým. K hernímu projevu bych rád řekl, že jsme předvedli dobrý týmový výkon a taky jsme se prezentovali i pěknou kombinační hrou. Doufám, že v tomto týmovém výkonu budeme pokračovat a že si kluci vezmou z tohoto zápasu jen to dobré!