Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 SK Čechie Uhříněves 17-15Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:04.05.2024 08:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Uhříněves
Diváci:0
Soupeř na webu:www.cechieuhrineves.info 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2013/14 (2HP)
1.TJ Sokol Řepy 1854
2.Sokol Kolovraty 1839
3.Starší přípravka (U11)1936
4.Spartak Hrdlořezy 1934
5.SK Čechie Uhříněves 1831
6.FK Řeporyje-Praha 5 1831
7. Fotbalová akademie Praha 1827
8.SK Zbraslav 1826
9.Avia Čakovice 1818
10.FK Újezd nad Lesy 1815
11.Jižní Město Chodov 1810
12.FK Slavoj Vyšehrad 180

Poslední kolo

Spartak Hrdlořezy - Starší přípravka (U11)6 : 17
FK Újezd nad Lesy - SK Zbraslav  
Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves  
FK Slavoj Vyšehrad - Avia Čakovice  
FK Řeporyje-Praha 5 - Fotbalová akademie Praha  
Jižní Město Chodov - TJ Sokol Řepy  

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Jižní Město Chodov 26.05.
Avia Čakovice - FK Újezd nad Lesy 24.05.
SK Čechie Uhříněves - Spartak Hrdlořezy 25.05.
TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
Fotbalová akademie Praha - FK Slavoj Vyšehrad 26.05.
SK Zbraslav - Sokol Kolovraty 29.05.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:19
Vítězství:12
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:440:295 (+145)
Průměr gólů/zápas:23.16 / 15.53
Body z maxima:36 z 57
Bodová úspěšnost:63.16%

Bylo odehráno

18.05.MSpartak Hrdlořezy
Starší přípravka (U11)
6
17
12.05.MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
18
31
04.05.MSK Čechie Uhříněves
Starší přípravka (U11)
17
15
01.05.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
28
24
26.04.MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
23
10
21.04.MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
12
22
12.04.MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
27
22
07.04.MStarší přípravka (U11)
Avia Čakovice
6
5
17.03.TStarší přípravka (U11)
FCPK Č
8
8
10.03.PFK Středokluky
Starší přípravka (U11)
12
10
02.03.TStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
4
2
02.03.TStarší přípravka (U11)
Sokol Lysolaje
3
2
24.02.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
4
8
24.02.TStarší přípravka (U11)
Sokol Velké Přílepy
1
7
18.02.PStarší přípravka (U11)
1999 Praha
7
2

Bude se hrát

26.05.
12:30
MStarší přípravka (U11)
Jižní Město Chodov
02.06.
11:30
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
09.06.
11:30
MStarší přípravka (U11)
FK Slavoj Vyšehrad
16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)