Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Sokol Bílá Hora Mladší žáci (U13) 
Datum a čas:25.05.2024 11:00  |  Tým: Mladší žáci (U13)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Bílá Hora
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokolbilahora.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1. 1. FC Barrandov 1746
2.Mladší žáci (U13)1738
3.SK Modřany B1627
4.SK Třeboradice 1626
5.FK Řeporyje-Praha 5 1724
6.SC Olympia Radotín 1624
7.Sokol Lochkov 1619
8.TJ Sokol Řepy B1619
9.Sokol Bílá Hora 1617
10.SK Střešovice 1911 C1716
11.FK Dukla Jižní Město C174

Poslední kolo

TJ Sokol Řepy B - Mladší žáci (U13)1 : 4
SK Třeboradice - FK Řeporyje-Praha 5 4 : 7
FK Dukla Jižní Město C - Sokol Bílá Hora 4 : 5
SK Střešovice 1911 C - SK Modřany B2 : 4
1. FC Barrandov - Sokol Lochkov 5 : 1

Další kolo

Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)25.05.
TJ Sokol Řepy B - SC Olympia Radotín 25.05.
SK Střešovice 1911 C - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
1. FC Barrandov - SK Modřany B26.05.
FK Dukla Jižní Město C - Sokol Lochkov 26.05.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:17
Vítězství:12
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:78:39 (+39)
Průměr gólů/zápas:4.59 / 2.29
Body z maxima:38 z 51
Bodová úspěšnost:74.51%

Bylo odehráno

11.05.MTJ Sokol Řepy B
Mladší žáci (U13)
1
4
05.05.MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 C
7
1
27.04.MMladší žáci (U13)
1. FC Barrandov
3
3
20.04.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice B
2
4
14.04.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
4
4
07.04.MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
3
1
03.04.MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
2
4
16.03.PFC Tempo U12
Mladší žáci (U13)
8
4
10.03.TTJ Sokol Stodůlky
Mladší žáci (U13)
4
6
03.03.TSK Motorlet Praha
Mladší žáci (U13)
14
3
25.02.TPovltavská FA
Mladší žáci (U13)
10
7
04.02.TPrague Raptors
Mladší žáci (U13)
13
1
28.01.TSokol Hostouň
Mladší žáci (U13)
5
2
21.01.TSK Chlumec
Mladší žáci (U13)
7
2
14.01.TFC Zličín B
Mladší žáci (U13)
5
3

Bude se hrát

25.05.
11:00
MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
02.06.
12:45
MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
08.06.
10:00
MFK Dukla Jižní Město C
Mladší žáci (U13)