Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Spartak Kbely FCPK B 
Datum a čas:02.06.2024 17:00  |  Tým: FCPK B
 


Povrch:tráva
Hřiště:Kbely
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/B
1.Spartak Kbely 2154
2.Prague Raptors 2143
3.FCPK B2142
4.SK Uhelné sklady Praha 2140
5.SK Aritma Praha B2139
6.SK Modřany 2137
7.SC Olympia Radotín 2136
8.FK Řeporyje-Praha 5 2135
9.FK Zlíchov 1914 2128
10.FK Meteor Praha VIII B2122
11.SK Zbraslav 2120
12.Sokol Cholupice 2119
13.1999 Praha 2117
14.SK Libuš 2116
15.TJ AFK Slivenec 2115
16.Slovan Bohnice 2112

Poslední kolo

FCPK B - SK Libuš 3 : 2
SC Olympia Radotín - SK Zbraslav 3 : 3
Slovan Bohnice - SK Uhelné sklady Praha 1 : 2
SK Modřany - SK Aritma Praha B0 : 1
Prague Raptors - TJ AFK Slivenec 6 : 2
FK Řeporyje-Praha 5 - Sokol Cholupice 2 : 0
Spartak Kbely - FK Meteor Praha VIII B4 : 0
1999 Praha - FK Zlíchov 1914 0 : 3

Další kolo

SK Aritma Praha - FCPK B21.04.
SK Libuš - FK Zlíchov 1914 20.04.
SK Uhelné sklady Praha - Spartak Kbely 20.04.
Slovan Bohnice - SC Olympia Radotín 20.04.
1999 Praha - SK Zbraslav 20.04.
FK Meteor Praha VIII B - FK Řeporyje-Praha 5 21.04.
Sokol Cholupice - Prague Raptors 21.04.
TJ AFK Slivenec - SK Modřany 21.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:21
Vítězství:13
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:67:26 (+41)
Průměr gólů/zápas:3.19 / 1.24
Body z maxima:42 z 63
Bodová úspěšnost:66.67%

Bylo odehráno

14.04.MFCPK B
SK Libuš
3
2
06.04.M1999 Praha
FCPK B
1
3
01.04.MFCPK B
SK Zbraslav
1
1
23.03.MFK Zlíchov 1914
FCPK B
1
1
16.03.MSC Olympia Radotín
FCPK B
4
2
10.03.MFCPK B
SK Modřany
3
0
03.03.PFC Tempo B
FCPK B
1
2
11.11.MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B
2
1
05.11.MFCPK B
Spartak Kbely
1
2
28.10.MSlovan Bohnice
FCPK B
1
6
22.10.MFCPK B
SK Uhelné sklady Praha
2
0
15.10.MFK Meteor Praha VIII B
FCPK B
4
2
08.10.MFCPK B
Sokol Cholupice
5
1
30.09.MTJ AFK Slivenec
FCPK B
0
2
24.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
6
2

Bude se hrát

21.04.
17:00
MSK Aritma Praha B
FCPK B
28.04.
17:00
MFCPK B
TJ AFK Slivenec
05.05.
17:00
MSokol Cholupice
FCPK B
12.05.
17:00
MFCPK B
FK Meteor Praha VIII B
18.05.
10:30
MSK Uhelné sklady Praha
FCPK B
26.05.
17:00
MFCPK B
Slovan Bohnice
02.06.
17:00
MSpartak Kbely
FCPK B
08.06.
17:00
MFCPK B
FK Řeporyje-Praha 5
15.06.
17:00
MPrague Raptors
FCPK B