Ve druhém utkání zimní ligy mladší žáci podlehli Čechii Smíchov.

Datum a čas:02.12.2023 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Turnaj:Zimní liga mladších žáků
Góly:1x - Davagle
Sestava:Cestr, Davagle, Farář, Hanus, Plešner, Racek, Veselý T., Veselý S., Zálešák. Trenér Václav Kočí.

Čechie Smíchov - Za mrazivé soboty pokryté sněhem nastoupili mladší žáci, doplněni pár hráči z U11, do druhého zápasu zimní ligy. Tentokrát se jednalo o utkání proti Čechii Smíchov. Narozdíl od minulého týdne, kdy Kopaňáky rozstřílel Zličín, nyní padly pouze tři branky. Modročervení předvedli sympatický výkon, a i podle trenéra Kočího si nezasloužili prohrát. Čechie Smíchov však vstřelila dva góly oproti jednomu kopaninskému, a tak domácí zvítězili 2:1.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Zápas se mi hodnotí rozhodně pozitivněji, než minulý týden. Udělali jsme pár změn, jak nucených tak nenucených, a tak dostali šanci tři kluci z U11, kteří se určitě neztratili a patří jim obrovská pochvala.

Hrálo se na velmi těžkém povrchu. I při snaze uklidit sníh byla během poločasu značná část sněhu zpět. Hrálo se nahoru dolů, akorát jsme měli lehkou smůlu v zakončení a rozhodně jsme si nezasloužili prohrát. Bohužel stala se jedna chyba na konci zápasu a už jsme na to nedokázali odpovědět.

Chci poděkovat všem klukům za velkou snahu, kterou do zápasu dali, a že v těchto výkonech budeme pokračovat, aby to nedopadalo jako proti Zličínu.