Tabulka střelců 1-10

IFC Prague 2-3Pardálové
 Pardálové další výhra. V pětibrankovém zápase přehráli IFC Prague.

Datum a čas:15.11.2023 19:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Pardálové
Góly:Kučera (0:1, as. Trojan), Kučera (0:2, as. Trojan), Trojan (2:3, as. Novák)
Góly-soupeř:1:2 (vlastní Skalník), 2:2 Rafa Vinotinto
Sestava:Bíro - Kazda, Skalník, Kolář, Švanda - Szwarc, Cigánek, Kučera, Stára - Trojan, Řezníček. Hokejové střídání: Jonáš, Novák, Bartoš, Roky.
Sestava-soupeř:Oprisan - Lowe, Sellers, Ribas, Johnson - Bointon, Tarpov, Vinotinto, Barrett - Delgado, Fanthorpe. SUBS: Moreaux, Stewart, Dassui, Sattar, Evers

Vokovice - V pátém podzimním zápase se Pardálové FCPK utkali s týmem IFC Prague. Soupeř měl tým složený z hráčů deseti různých národností!!! Na umělé trávě SK Aritma ve Vokovicích se hrál zajímavý zápas, ve kterém padlo pět branek. Kopanina šla do dvoubrankového vedení, které hosté umazali jednou brankou do přestávky a druhou ve druhé půli. Kopanina však měla skvělého Trojana, který rozhodl nádhernou brankou do šibenice na konečných 3:2. První dva góly dal Kučera, vždy asistoval Trojan.

Hodnocení utkání - Tomáš Cigánek (člen realizačního týmu) :

V úvodu to s námi nevypadalo dobře. Soupeř se představil jako běhavý a fotbalový mančaft, podle prvních pár minut jsem si říkal, že nás čeká těžký zápas. To se také potvrdilo, ale pomohly nám dva rychle vstřelené góly, kterými jsme eliminovali tlak soupeře. Pak jsme si smolným vlastňákem situaci zkomplikovali a také druhá branka soupeře po přestávce patřila do kategorie laciných. Soupeře to nakoplo, zatlačil nás, ale v tu chvíli jsme dobře zakombinovali a Trojan exceletně vymetl horní roh branky IFC. Jednobrankový náskok už jsme s přehledem udrželi, v závěru došlo i na menší strkanici, ale sudí Zloch to vyřešil zkušeně. Pozápasový rozbor v restauraci Kaštan se také povedl a zítra máme zaslouženou regeneraci - saunu U Drahušky.

Rozhodčí:Roman Zloch