Pardálové3-7Sokol Jeneč
 Pardálové podlehli doma Sokolu Jeneč. Silný soupeř přehrál domácí sedmi góly.

Datum a čas:25.09.2023 17:30  |  Poločas: 2 : 4  |  Tým: Pardálové
Góly:Trojek (1:1, as. Roky), Novák (2:2, as. Řezníček), Trojek (3:7, as. Horák)
Góly-soupeř:0:1, 1:2, 2:3, 2:4, 2:5, 2:6, 2:7 (Charvát 3x, Rigo 2x, Czismadia 1x. Valko Jan 1x)
Sestava:Bíro - Švanda, Cigánek, Skalník, Szwarc - Krulich, Novák, Trojek, Stára - Rákosník, Trojan. Hokejové střídání: Roky, Horák, Kolář, Bartoš, Řepík, Řezníček. Vedoucí: Jan Kolář.
Sestava-soupeř:Kotík - Svoboda, Czismadia, Ptáček, Havran, Rigo, Charvát, Souček, Slanina, Houška, Pavel Valko. Hokejové střídání: Jan Valko.

Přední Kopanina - První zápas podzimní části sezóny sehráli Pardálové FCPK proti Sokolu Jeneč na domácím stadiónu U Drahušky. Kopanina se sešla v parádním počtu sedmnácti hráčů, oproti jednomu střídajícímu soupeře. Výsledek však přesto hovořil na konci jasně pro Jeneč. Hosté dali sedm branek, domácí jen tři a neproměnili penaltu (Krulich). Příští zápas bude derby v Nebušicích (16.10.2023).

Hodnocení - Tomáš Cigánek :

Diváci viděli zápas, ve kterém vyhrál zaslouženě tým Sokola Jeneč. Přestože měli pouze jednoho na střídání, působili velice fotbalovým a sehraným dojmem. Také nás jasně předčili v pohybu. My jsme začali vlažně, dopustili se zbytečných chyb a inkasovali. Přesto jsme dokázali v první půli dvakrát dorovnat a to byla naše nejlepší pasáž, ve které jsme ještě nedali navíc penaltu, kterou Kotík Krulichovi chytil. Hosté překvapivě fyzicky neodpadali, měli natrénováno, zatímco na naší straně se trochu vkrádal zmatek do hry s počtem střídání a rotací postů. Pokud bychom se ustálili na jednotlivých pozicích a hlavně si plnili svědomitě úkoly, tj. především návrat po ztrátě míče, přistupování při bránění k hráčům a při držení míče se nabízeli ve větším počtu, mohli jsme sehrát serióznější roli. Takhle to byl debakl. Pozitivní je, že jsme se sešli v tolika hráčích, nedošlo k žádným významným zraněním a potěšil nás návrat do sestavy Rosti Řepíka.

Rozhodčí:Zatkal Dalibor