Starší žáci (U15)0-3AFK Slavoj Podolí Praha
 Starší žáci proti silnému protivníkovi body neberou. Podolí si zápas pohlídalo.

Datum a čas:15.10.2023 13:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:-
Góly-soupeř:13. Syrůček (0:1), 33. Syrůček (0:2), 38. Nečas z pen. (0:3)
Sestava:Šálek - Novotný, Pokluda, Jeřábek (K), Tekushev - Borůvka, Tsang, Flek - Škopek, Hanus, Buleca. Hokejové střídání: Čejka, Čihák, Bernas, Kohutič, Voska, Theunissen, Inggall. Trenér: Maritn Skočdopole.
Sestava-soupeř:Růžek - Horák, Kolařík (K), Mandzyuk, Nečas D. - Nečas P., Šamánek, Rozkopal - Syrůček, Fojtík, Skála. Hokejové střídání: Kocun, Hubálovský, Novák, Ostruchov, David. Trenér: Roman Kulík.

Přední Kopanina - Těžké utkání měli na programu starší žáci. Ti se v neděli odpoledne utkali na svém hřišti s Podolím, které je na 3. místě a bojuje o postup. I v tomto utkání soupeř ukázal, proč má nejlepší obranu soutěže s pouhými devíti obdrženými góly. Již během první půle si Podolí vytvořilo náskok 3:0, který se poté těžko doháněl. Po výměně stran se skóre nezměnilo a FCPK U15 tedy zaznamenala čtvrtou prohru v ročníku.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Před zápasem jsem věřil, že proti Podolí budeme schopni urvat doma všechny tři body. Sešel se nás skvělý počet 18 hráčů, ale bohužel chyběl kapitán Bošek kvůli zdravotním problémům. Hned první minuty utkání mi ukázaly, jak moc jsem se spletl v týmu našeho oponenta. Hráči Podolí předváděli svižný kombinační fotbal, nezmatkovali v rozehrávce a jejich přechodová fáze do útoku byla skvěle zvládnutá. Kopaňáci, oproti daleko menším hráčům Podolí, nestíhali rychlostně, propadali v soubojích, působili těžkopádně, nedokázali kombinovat a místy naše hra vypadala opravdu trapně, kdy jsme se zmohli pouze na nesmyslné odkopávání. Podolí jen potvrzovalo, proč se nachází na třetím místě tabulky a inkasovalo pouze devět branek. Hosté nasázeli v prvním poločase tři branky a o zápasu bylo de facto rozhodnuto.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2 a obraz hry se mírně zlepšil, dokázali jsme se dostat i do zakončení, ale gólu jsme se nedočkali. Naši největší šanci měl Matyáš Flek, kdy při špatném odkopu brankáře Růžka, nedokázal trefit odkrytou branku. Skóre se do konce utkání již nezměnilo a Podolí si odvezlo z Kopaniny všechny tři body.

Po velice vydařeném utkání proti Satalicím, kdy kluci bojovali a jezdili po zadku, tak pro mě osobně byl tento zápas velkým zklamáním. Ve druhém poločase kluci ukázali zlepšení při rozestavení 4-4-2, takže přejdeme na tento systém a opustíme od rozestavení 4-2-3-1, které je pro kluky zřejmě složitější na pochopení.

Rozhodčí:Sabuka David