Tabulka střelců: MD

FK Klánovice 3-4Mladší dorost (U17)
 Mladší dorost podruhé v řadě rozhodl zápas v nastavení. Po třech utkáních je stále stoprocentní!

Datum a čas:16.09.2023 10:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:5. Zinke (0:1), 20. Dejdar (1:2, as. Zinke), 85. Skalník (3:3, as. Kysilka), 95. Chudada (3:4, as. Azare)
Střelci FCPK:Dejdar Cyril (20.), Zinke Damián (5.), Skalník Ondřej (85.),
Góly-soupeř:10. Vaníček (1:1), 61. Šupola (2:2), 68. Škorňa (3:2, vlastní)
Sestava:Štička - Bryčka (K), Peřina, Škorňa, Novotný - Skalník, Bernas, Zinke - Kaška, Dejdar, Chudada. Náhradníci: Bouzek, Anderson, Azare, Kysilka, Nachtman, Živkovski Dimitrij, Živkovski Danail. Trenér: Kamil Chudada.
Sestava-soupeř:Sladký - Kotek, Ludvík, Mikulka, Vidiečan - Horner, Halčín, Vaníček - Poláček, Dojčan (K), Marek. Náhradníci: Raez, Sidak, Šupola. Trenér: Jaroslav Rychlý.

Klánovice - V dopolední hodiny soboty 16.9. vyjel mladší dorost FCPK do Klánovic, kde se utkal s tamním domácím celkem, který po dvou kolech neměl ani bod. Modročervení naopak zatím bod neztratili. A dobře vstoupili i do tohoto utkání, kdy se ujali vedení už v 5. minutě. Do šaten se následně šlo za stavu 2:1 pro Kopaňáky. V druhé půli však Klánovice zvedly nasazení a po dvou rychlých brankách skóre otočily na svou stranu. Stejně jako před týdnem však byl i tentokát konec zápasu dramatický, když v 85. minutě vyrovnal kopaninský Skalník a následně v poslední nastavené minutě dal vítězný gól Chudada.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání v pěkném areálu Klánovic začalo naším tlakem, a v 5. minutě napřáhl za vápnem Zinke, který svou premiérovou trefou skóroval na 1:0. Poté jsme začali ztrácet míče a v 10. min. soupeř kolmou přihrávkou za obranou a následně střelou vyrovnal na 1:1. Měli jsme více ze hry, ale ztráceli jsme balony drbáním, a případné šance nevyužili. Ve 20. min. pak vysunul Zinke Dejdara, a ten vsítil na 2:1. Pak začala kopaná, soupeř nás přehrával, měl šance a předvedl některé pěkné kombinace, které na naší straně vidět nebyly. Zejména v obraně jsme dost propadali. Začátek druhé půle nebyl z naší strany moc koukatelný, šance byly na obou stranách, navíc se po souboji ve 48. min. zranil domácí brankář. V 61. min. dorazil vyraženou střelu domácí hráč a bylo srovnáno na 2:2. Valily se na nás protiútoky z obou stran, chybovali jsme v obraně i záloze, šance jsme nedali, a proto přišel trest po centru z naší levé strany, kdy si do vlastní branky nešťastně srazil míč Škorňa. Domácí vedli 3:2. Změnami jsme zkoušeli rozhýbat zálohu a následně i útok. Velmi dobře zakládal akce na levé straně Anderson, který zaslouží pochvalu a před ním se několikrát krásně uvolnil Azare. Náš tlak narůstal střelami z vápna, centry před branku, a jeden z nich po krásné akci z pravé strany a centru Kysilky hlavou proměnil Skalník a srovnal na 3:3. Nastavovalo se 5 minut za ošetřování a výměnu brankáře a přesně v 95. min. po přihravce Azareho napřáhl zleva Chudada a poslal míč křižně k druhé tyči. Opět jsme strhli vítězství na svojí stranu až v nastavení, kdy soupeř byl v zápase minimálně vyrovnaný a místy nás  přehrával. Nicméně vítězství jsme si zase za posledních 10 minut tlaku vybojovali.

Rozhodčí:Dominik Bradáč
Žluté karty:Vaníček - Bryčka, Peřina, Dejdar
Hřiště:Klánovice