Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U9)8-13Břevnov  
Datum a čas:11.03.2023 10:00  |  Poločas: 4 : 7  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:4x - Žáček, 3x - Malý, 1x - Holuša
Sestava:Malý, Žáček, Veselý A., Vykusa, Štefánek, Holuša
 


Povrch:UMT
Hřiště:Kopanina
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 1131
2.TJ Praga Praha 1128
3.Spartak Hrdlořezy 1124
4.SK Hostivař 1122
5.TJ AFK Slivenec 1121
6. Sportovní Akademie Praha 1119
7. Sdružení AC Sparta dívky1119
8.FK Řeporyje-Praha 5 1112
9.Mladší přípravka (U9)119
10.SK Zbraslav 116
11.TJ Sokol Řepy 113
12.Avia Čakovice 111

Poslední kolo

FK Řeporyje-Praha 5 - Mladší přípravka (U9)24 : 21
TJ AFK Slivenec - SK Union Vršovice 10 : 33
TJ Praga Praha - SK Hostivař 25 : 31
Sdružení AC Sparta dívky - Sportovní Akademie Praha 18 : 21
TJ Sokol Řepy - SK Zbraslav 15 : 29
Avia Čakovice - Spartak Hrdlořezy 25 : 28

Další kolo

TJ Sokol Řepy - Mladší přípravka (U9)01.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:249:363 (-114)
Průměr gólů/zápas:22.64 / 33.00
Body z maxima:9 z 33
Bodová úspěšnost:27.27%

Bylo odehráno

26.11.PMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně
11
10
12.11.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
24
21
12.11.PFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
7
17
11.11.PMladší přípravka (U9)
Břevnov
3
8
05.11.MMladší přípravka (U9)
Avia Čakovice
49
8
04.11.PMladší přípravka (U9)
FC Zličín
3
6
24.10.MTJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
35
12
22.10.MMladší přípravka (U9)
Spartak Hrdlořezy
8
24
14.10.MMladší přípravka (U9)
SK Union Vršovice
11
51
07.10.MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U9)
12
30
05.10.MMladší přípravka (U9)
Sportovní Akademie Praha
12
39
24.09.MSK Hostivař
Mladší přípravka (U9)
58
13
17.09.MMladší přípravka (U9)
TJ Praga Praha
17
62
09.09.MSdružení AC Sparta dívky
Mladší přípravka (U9)
43
15
03.09.MMladší přípravka (U9)
TJ Sokol Řepy
61
7

Bude se hrát

25.11.
TSK Střešovice 1911
Mladší přípravka (U9)
01.04.
MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
07.04.
MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
14.04.
MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
21.04.
MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
28.04.
MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
05.05.
MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
12.05.
MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
19.05.
MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
26.05.
MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
02.06.
MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
09.06.
MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5