Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 
Víkend: Bílá Hora vs FCPK U13 1:4 (Vobořil Pavel, Škopek, Novotný z pen., Hanus)...  Příprava: V.Žižkov U19 - FCPK, středa, 7.12.2022, 18:00, UMT Beroun...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Sokol Lochkov Mladší žáci (U13) 
Datum a čas:26.03.2023   |  Tým: Mladší žáci (U13)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Lochkov
Diváci:0
Soupeř na webu:www.lochkov.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1.TJ Sokol Řepy B1130
2.SK Modřany B1128
3.FC Zličín B1127
4.FK Řeporyje-Praha 5 1125
5.Mladší žáci (U13)1119
6.Sokol Lochkov 1119
7.Sokol Bílá Hora 1110
8.SC Olympia Radotín 1110
9.Slavoj Suchdol 119
10.SK Střešovice 1911 D119
11.TJ AFK Slivenec 116
12.Sokol Lipence 112

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - Sokol Bílá Hora 4 : 1
SC Olympia Radotín - TJ Sokol Řepy B2 : 5
Sokol Lochkov - Sokol Lipence 4 : 3
SK Modřany B - FC Zličín B7 : 3
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ AFK Slivenec 12 : 1
SK Střešovice 1911 D - Slavoj Suchdol 5 : 4

Další kolo

Sokol Lochkov - Mladší žáci (U13)26.03.
SK Střešovice 1911 D - SK Modřany B26.03.
Slavoj Suchdol - Sokol Lipence 26.03.
FC Zličín B - FK Řeporyje-Praha 5 26.03.
Sokol Bílá Hora - SC Olympia Radotín 26.03.
TJ Sokol Řepy B - TJ AFK Slivenec 26.03.

 

FCPK Statistika - 2022/2023

Odehrané zápasy:11
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:4
Porážky [pen]:0
Skóre:65:36 (+29)
Průměr gólů/zápas:5.91 / 3.27
Body z maxima:19 z 33
Bodová úspěšnost:57.58%

Bylo odehráno

04.12.PSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
1
4
27.11.PFC Zličín
Mladší žáci (U13)
2
5
20.11.PMladší žáci (U13)
Sokol Velké Přílepy
8
7
12.11.MMladší žáci (U13)
Sokol Bílá Hora
4
1
06.11.MFC Zličín B
Mladší žáci (U13)
6
4
28.10.MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Řepy B
6
1
23.10.MTJ AFK Slivenec
Mladší žáci (U13)
2
9
16.10.MMladší žáci (U13)
FK Řeporyje-Praha 5
3
4
15.10.PSokol Velké Přílepy
Mladší žáci (U13)
11
6
09.10.MSC Olympia Radotín
Mladší žáci (U13)
4
8
01.10.MMladší žáci (U13)
SK Modřany B
2
5
24.09.MSokol Lipence
Mladší žáci (U13)
5
5
16.09.MSlavoj Suchdol
Mladší žáci (U13)
3
9
10.09.MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
3
4
04.09.MSK Střešovice 1911 D
Mladší žáci (U13)
1
12

Bude se hrát

26.03.
MSokol Lochkov
Mladší žáci (U13)
02.04.
MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 D
16.04.
MMladší žáci (U13)
Slavoj Suchdol
23.04.
MMladší žáci (U13)
Sokol Lipence
01.05.
MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
08.05.
MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
14.05.
MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
21.05.
MMladší žáci (U13)
TJ AFK Slivenec
28.05.
MTJ Sokol Řepy
Mladší žáci (U13)
04.06.
MMladší žáci (U13)
FC Zličín B
11.06.
MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)