Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Šampióni, šampióni, šampióni...  Finále poháru: Zličín - FCPK 1:3 (0:1), Ptáček, Schierreich, Hájek...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

   
Datum a čas:   |  Tým: 
 


Diváci:
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

 
Starší dorost (U19) | 1.A třída/A
1.ČAFC Praha 1950
2.SK Hostivař 1941
3.SK Ďáblice 1934
4.Sokol Kolovraty 2033
5. SK Nusle 1931
6.FK Újezd nad Lesy 1930
7.SK Dolní Chabry 1928
8.AFK Slavoj Podolí Praha 1925
9.SK Čechie Uhříněves 1922
10.Starší dorost (U19)2019
11.TJ Sokol Řepy 1911
12.TJ Březiněves 197

Poslední kolo

Sokol Kolovraty - Starší dorost (U19)3 : 0
SK Nusle - SK Dolní Chabry  
SK Čechie Uhříněves - TJ Sokol Řepy  
SK Ďáblice - SK Hostivař  
FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves  
AFK Slavoj Podolí Praha - ČAFC Praha  

Další kolo

Starší dorost (U19) - FK Újezd nad Lesy 02.06.
SK Dolní Chabry - Sokol Kolovraty 29.05.
ČAFC Praha - SK Nusle 01.06.
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy 01.06.
TJ Březiněves - SK Ďáblice 01.06.
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Čechie Uhříněves 02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:4
Porážky:11
Porážky [pen]:0
Skóre:32:57 (-25)
Průměr gólů/zápas:1.60 / 2.85
Body z maxima:19 z 60
Bodová úspěšnost:31.67%

Bylo odehráno

26.05.MSokol Kolovraty
Starší dorost (U19)
3
0
19.05.MStarší dorost (U19)
SK Nusle
1
1
12.05.MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší dorost (U19)
5
0
05.05.MStarší dorost (U19)
ČAFC Praha
2
3
27.04.MSK Dolní Chabry
Starší dorost (U19)
2
1
21.04.MStarší dorost (U19)
SK Čechie Uhříněves
3
5
13.04.MStarší dorost (U19)
TJ Březiněves
2
1
06.04.MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
4
0
29.03.MStarší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
0
0
24.03.PFC Zličín U18
Starší dorost (U19)
2
2
17.03.PFC Zličín U18
Starší dorost (U19)
0
3
10.03.PTJ Baník Švermov
Starší dorost (U19)
2
6
02.03.PFK Admira Praha U16
Starší dorost (U19)
5
2
11.02.PSokol Tuchoměřice
Starší dorost (U19)
5
1
20.01.PFC Zličín
Starší dorost (U19)
5
2

Bude se hrát

02.06.
17:00
MStarší dorost (U19)
FK Újezd nad Lesy
08.06.
10:00
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)